• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Jájinko....je jich tam 8...konto výhodný účet, seznam se s angličtinou, kuličková počítadla.... :slight_smile:
Holky já nechápu, jak stíháte ještě farmařit, to je mi záhada.....nad záhadu :grinning:
19. říj 2009 v 09:56  • Odpověz
Jaji, to je ale od svagrovy hezky, ze nosi darky :slight_smile: Moje svagrova Honzika jeste nevidela a asi jen tak neuvidi. Mela sanci o pouti, ale to "nutne musela zehlit", prestoze je bez prace a je cely tyden doma. Takze asi tak :angry:
19. říj 2009 v 10:55  • Odpověz
tak jsme byli venku a Kubík mně normálně vytuhnul. Přitom než jsme odcházeli spinkal 40minut, což je na něj dost....spinká ještě teď. Nechal se svlíct z bundy a přenést i do postýlky.....dneska tam je krásně, oproti minulýmu týdnu, byli jsme nabalený :slight_smile:
19. říj 2009 v 11:58  • Odpověz
Tak Hanko, jak jste dopadly na kontrole? Jsem ráda, že jsme se viděli:slight_smile:.
19. říj 2009 ve 14:02  • Odpověz
Ahoj holky, jdu jen telegraficky. Chci poklidit, manža už jede domů a vařím si oběd.

Moc děkujeme všem za přání a Alence za úžasné dárečky :dizzy_face:

Na kontrole dobrý, výšku nevím, neměřili nás, váží 10,3 kg, dostali jsme hexu, prevenar bude za 2 měsíce. Potom trivivac a pak až případně TBC, ona by ji ale nedávala, tak nevím. Až přijde čas upozorní mě na další vhodná očkování. Meningokoka by teď taky nedávala, prý bude lepší vakcína než je tato, v dohledné době.Jinak máme mít prý radost, že máme šikovnou holčičku a že by ji oznámkovala za 1 :dizzy_face:

Jo a na nočník se teď máme vyprdnout když na něm řve, že je to kvůli papírovým plenám, že ji to nestudí tak nemá potřebu a že dnešní děti se běžně učí na nočník kolem 2 let a pak že je to rychlé.

Tak snad vše, jestli si ještě vzpomenu, písnu.

Zatím pa.
19. říj 2009 ve 14:11  • Odpověz
Ahoj Hanko,
o šikovnosti své dcerky bys přeci nepochybovala, že! To je jasný, že je to šikulka!!!
Dobrou chuť k obědu.

Ondra si po obídku schrupnul hodinku a kousek.
19. říj 2009 ve 14:19  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
tak my jsme se sešly s Martinkou a Nelinkou a jako vždy jsme si to užily. Byly jsme na obídku v Coolně :grinning: :grinning:
Já jsem koupila Bětuli boty u Bati (nakonec jiné než má Nelinka, do těch sem neuměla Bětku nazout :grinning: ) a pak jsem v Rossmanovi náhodou narazila na metr na zeď s Púem, tak jsem ho koupila.
Martí a ty svíčky tam neměli :frowning2: , jen přesně ty samé jako v DM. Se zkusím zeptat v tý cukrárně.

Hani tak ta váha je super, je vidět, že v tom roce se to fakt srovná. Já bych si tipla, že my tak zhruba budeme mít taky. :wink:

Vladí tak to si Kubík teda pospal :grinning:

Já šla nakonec z Budějárny pěšky (a Martí v těch hračkách jsem nebyla, ptž Bětka byla protiv a bylo vidět, že je hotová) a Bětka chrupala v kočárku. Bohužel tradičně dala 30 minut, i když vstávala v 6.45 a byla přes hodinu k ránu vzhůru. Fakt nevím, kde bere energii :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz
tak já jsem taky doma :slight_smile:) Tomík byl zlatej, všem se moc líbil a všichni tipovali že mu je už rok, že prý vypadá starší :grinning: pochovala jsem si 2m miminko, Lucinku, je krásná a jak byla lehounká a to má 4,6kg ale i tak :grinning: Byla jsem tam na obídku, bývalý šéf se ptal kdy se vrátím a jedna kolegyně taky :slight_smile:) ha ha tudle nudle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a na konci už byl Tomík tak unavenej páč dopoledne nespal, že vytuhnul 2min poté co jsem rozjela kočárek, takže jsem šla z Modřan pěšky na Dvorce, spal 50min
19. říj 2009 v 15:29  • Odpověz
autor
Jáji dneska normálně jdeš?
19. říj 2009 v 16:08  • Odpověz
ano ano dneska jdu :grinning:
19. říj 2009 v 16:26  • Odpověz
tak mi jsme byli dnes v Metropoli. Míla si potřeboval koupit boty a chtěla jsem se tam podívat, ale s tím naším capartem to není na dlouho. Když jsme pak jeli domů, tak nám usnul v autě, tak jsme asi 20minut seděli v autě před barákem a čekali až se probudí..... :slight_smile:

Hani.....to je krásný, myslím, že můžeš být pyšná na svoji holčičku......
Jáji....ty na Tomíka taky.....nám taky každý říká, že není možný, že je nám 10měsíců a vy jste ještě mladší :slight_smile:
19. říj 2009 v 17:12  • Odpověz
holky nevím jeslti to tady nezapadlo......kliknul jste někdo na nějakou tu reklamu prosím???? :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
19. říj 2009 v 17:12  • Odpověz
Vladi, ja bych tam na reklamu klikla, ale je tam jen jedna, tak nevim, kde se stala chyba :confounded:
19. říj 2009 v 18:05  • Odpověz
vladi: já tam mám taky jen jednu...momentálně electroword
19. říj 2009 v 18:36  •  2 děti  • Odpověz
Vladi taky tam vidím jen jednu reklamu a když to načtu znovu, tak další. Klikla jsem takhle na dvě. A na co to je?

Kačí kde je Coolna??

Hanko pěkný míry a ještě máte pochvalu, to je fajn :slight_smile: A s tím nočníkem jsi mě potěšila, já to ještě nezkoušela a právě si myslím, že to ještě nemá smysl, že jsou ještě ty prckové malý na to, aby to chápali.

V práci jsem byla taky naposledy před 100 lety, konkrétně v dubnu. Ale chystám se tam ještě než bude opět venku sníh a hnusný počasí. Chci se tam taky sejít s kolegyňkou a jejíma dětma :slight_smile:

Vladi u nás taky dnes zázrak se spánkem, Štěpánek usnul venku a spal ještě půl hodiny doma v předsíni v kočárku :wink: Jsem ho chodila kontrolovat jestli dýchá :grinning:
19. říj 2009 v 19:42  • Odpověz
Peti prosim tě kam chodíte s Honzíkem na neurologii? A jste tam spokojení?
19. říj 2009 v 19:43  • Odpověz
Ahooooooooj všem.
Taky tam vidím jen jednu reklamu, Vladi, a při znovunačtení další. A o co jde?

Katchul, Štěpánek takhle hezky spinkal, jo? Ondrášek zase suprově v noci a k ránu. A přes poledne hodinku. Teď jsem ho uložila (a někde mlátěj do topení a vrtaj, zabít sousedy) tak snad bude hezky spinkat. Zítra budu celý den u našich (hlídat dělníka, který bude dláždit balkon) od 8.00.
19. říj 2009 v 19:46  • Odpověz
Alčo teda ten Váš dům je taky peklo, co? Pořád nějaký vrtání, to my tady skoro neslyšíme, opravdu výjimečně.
No po pravdě bych s Tebou hned měnila, protože noc jsme měli šílenou, podobnou jako popisuje Katka, akorát u nás budíček v 6 a pak usnul až po 11h :frowning2:
Takže budete hlídat dělníka s Ondráškem, jo? Tak hlavně abyste nenastydli, pěkně ho na balkoně zavřete :grinning: :grinning:
19. říj 2009 v 19:49  • Odpověz
Kacul, chodime na Haje, ale spokojeni nejsme, tak ti pana dr. nedoporucim. I pani lektorka z vanicek pry tam byla se synem a s panem dr se tam pohadala :confounded:
19. říj 2009 v 19:49  • Odpověz
Peti aha :unamused: Asi je to docela problém sehnat někoho schopnýho. Nám někoho sehnala tchýně, ale objednal nás až na 8. prosince, což je hrozná doba, tak sháníme dál.
19. říj 2009 v 19:51  • Odpověz
Kacul a ohledne ceho tam jdete? Muzu ti doporucit pani fyzioterapeutku, dela i zhodnoceni psychomotorickeho vyvoje. My jsme tam sli a na te prvni hodine jsme se s ni domluvili na cviceni a chodime tam doted. Ale stoji 480 Kc za hodku :confounded:
19. říj 2009 v 19:54  • Odpověz
Katchul, jj, budu tam s Ondráškem, tak jsem zvědavá jak přežije celý den v jiném prostředí a jak tam bude spinkat. Ven asi těžko půjdeme, řemeslníka tam fakt samotnýho nenechám.

A dneska odpoledne jsem zjistila, že se nám klube ďoubek (možná ďoubky) nahoře:slight_smile:.
19. říj 2009 v 19:56  • Odpověz
Hlásí se cvičenka :grinning:

Tak dneska jídlo prej horror, dítě řvalo jak tur a manža dělal psí kusy aby do něj nacpal kaši :confounded: ufffff

Alí zoubky joo?? ty jooo :wink:

nějak nemám sílu ani reagovat, jsem unavená :sweat_smile:
19. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
Katchu výborná neurologie je v Krči(v tom samém baráku, co je porodnice) :wink:
Coolna je tady u nás nová restaurace, daly jsme si tam dneska čevapčiči :grinning: mnamka :dizzy_face:
Hani krásný míry :wink: máte doma šikulku :dizzy_face:
19. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz
jo a na pár reklam sem klikla a jsem taky zvedavec o co jde?
19. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
Jaji, no ďoubky - už jsem si říkala jestli nebudeme mít pořád jen ty dva dole:slight_smile:.
19. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz
Marti, tak Vy tam máte nějakou novou restauračku, jo?
19. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz
Jaji, jake bylo dneska cvico?

Dneska Honzik spapal jablecneho sunarka - celou sklenicku - a asi mu to smakovalo, protoze otviral pusinku, i kdyz uz nebylo a ja jsem se tak tesila, ze to po nem dojim :grinning:
Dneska jsem toho naseho zroutika vazila na ma +- 8,5 kg. Je to sumik :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz
Peti šmarjá to je peněz, jak to, že to neproplácí pojišťovna? :astonished: My chodili k dobrý fyzioterapeutce do Bráníka a tam to teda pojišťovna proplácela :wink: Ale teď potřebujeme neurologii, jdeme tam kvůli tomu, že Štěpánek v noci skoro nespí a budí se s šíleným pláčem. Uklidňujeme ho potom třeba hodinu :frowning2: Tak si myslíme jestli nemá nějaký ty noční děsy chudík náš :pensive:

Martí tak díky za tip :wink:
Já právě slyšela, že je Coolna v Hostivaři, tak proto se ptám :grinning:

Alí nám se klubou horní dvojky (obě) už snad dýl než týden :sweat_smile:
19. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz
Kacul, dr nam napsal zadanku na Haje a tam jsme nebyli spokojeni a nechtel nam napsat zadanku nikam jinam, tak jsme si nasli soukromou fyzioterpeutku. Pojistovna nam proplati max. 1500 Kc, tedy doufam. Ted jsem to tam poslala, tak jsem zvedava, jestli to proplati :confounded:
Aha, tak to jo. Honzik se taky budi s placem, vetsinou pres den, ale nastesti kdyz prijdu, tak se uklidni. Tak hlavne, aby to bylo brzy v pohode :wink:
19. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.