• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Nám se pořád nic neklube :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz
Peti nám se taky dlouho neklubalo, ty dva ďoubky se objevily až na konci července:slight_smile:.
19. říj 2009 ve 20:37  • Odpověz
autor
Druhá cvičenka taky tady, orvaná jak borůvka :grinning:

Nám snad taky vylezou dvojky nahoře, vidím je pod dásní. :wink:

Vladí já neklikala, dneska jsem to nestíhla a zítra na tom budu podobně. A taky mě teda zajímá proč :astonished:
19. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz
Peti ale jo šlo to, jen já to pochopila skoro až na konci :sweat_smile: ale Kačka byla ve svém živlu a jela jako drak :slight_smile:) no a ke konci jsme se i nasmály :grinning: když jsme měly posilovat, na čtyřech a zanožovat :grinning: páč to obě s Kačkou nemusíme :grinning:
19. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz
Jee, tak to jeste ze jsem nesla. To bych se tam zase placala jako nudle v bande :frowning2:
19. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz
Kačko tak na intranetu to bylo na úvodní stránce, něco z repre nebo co, v nějakým echu
19. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz
autor
Áno, áno, Kačka byla ve svém živlu :grinning:
A na konci jsme z toho měly fakt prču, nejdřív jsme jely navíc s činkou a to byla naše smrt :grinning:
Na mě pak šly ještě prdy, no, měla jsem co dělat :grinning: :grinning:

Jáji jukneme :wink:
19. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz
Jaji, to bylo na intra? Nejake novinky z TMCZ? :slight_smile:
19. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz
Peti ta fotka s fotbalistama :wink:

Kačko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz
autor
Jáji manža už loví :grinning:
19. říj 2009 ve 20:56  • Odpověz
autor
Už jsme to našli :grinning: Je to hrozně malinký, nicméně ten výškový skok je parádní :grinning: :grinning:
19. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz
brý večer maminy, u nás se ještě nespinká, ale už jí asi půjdu uspat...

...holky (teda asi je Kačí a Peti), Aduška to propínání celého tělíčka, zatínání zubů a vrčení dělá čím dál častěji. Nepláče u toho to ne. Většinou tak na něco reaguje (na TV, na mě, na MM) . Asi s ní pro klid za tou Dr. skočím...fakt mám strach, aby neměla nějáké křeče či tak něco...
19. říj 2009 ve 21:04  •  2 děti  • Odpověz
autor
Alí to se určitě zeptej. Já jsem tohle jen vyčetla v tématu o dětský masturbaci, tam přesně to, co ty popisovala jedna maminka. Taky tam teda psala to, že to dítě má u toho takový nepřítomný výraz a nenechá se vyrušit.
Když tak si to hoď do hledání a počti si, já už si to tolik nepamatuju. :pensive:
19. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz
Kačí, když ona nepřítomnej výraz ani nemá...má jakoby vyšpulenou pusinku a trvá to max. 5 vteřin víc ne...už vidím, že nás bude hnát na EEG :frowning2:
já už tu dětskou masturbaci tady na MK četla, některé příspěvky se shodují některé popisují úplně něco jiného, protože ona u toho většinou stojí!
19. říj 2009 ve 21:31  •  2 děti  • Odpověz
autor
Alí tak pro klid duše to určitě prokonzultuj s dr. a holt když tak budete muset oběhnout další dr. :frowning2:
Bětka někdy taky vrčí, ale jsou to jen zvuky, nic jiného k tomu nepřidává a je vyloženě jasné, že jen testuje svůj hlas.
19. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz
Alí to je jasný, radši skoč k mudře ať vás někam pošle, radši 100x k doktorovi než něco zanedbat
19. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz
no nechce se mi jí už trápit, tím, že máme na hlavičce oheň, už si chudinka jako týdenní miminko prošla takovou spoustou vyšetření, že se mi fakt nechce, ale je fakt, že radši ať jí zkoukne než něco zanedbat.

Tak jsem sklidila farmu a jdu se koupat...
19. říj 2009 ve 22:01  •  2 děti  • Odpověz
Kačko neklepeeeej, budou dávat House :grinning:
19. říj 2009 ve 22:09  • Odpověz
hmm dneska mrtvo, tak dobrou a zítra až k večíru :wink:
19. říj 2009 ve 22:10  • Odpověz
autor
Jáji nakonec neklepu, jsem fakt orvaná jak borůvka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dám House a jdu do pelechu, tak taky všem dobrou :wink:
19. říj 2009 ve 22:12  • Odpověz
tak už vím co jsou hvězdičky :slight_smile:) je to když pohojíte někomu políčko :slight_smile:))
19. říj 2009 ve 23:11  • Odpověz
Hezké ráno, to je mlha, co?
Hvězdičky jsou, Jaji, za pohnojení políčka, jo? A jak se to prosím Tě udělá?

Chystám věci k našim, Ondrášek ještě spí a jdu se nasnídat.

Všem hezké úterý.
20. říj 2009 v 06:59  • Odpověz
Ahoj holky,
u nas se spalo dneska celkem dobre, akorat Honzik spal na brisku :astonished: Rano kdyz jsem to zjistila jsem ho chodila porad kontrolovat jestli dycha :wink:

Ali-Pri, tak pro jistotu skoc k dr. Honzik to delal max. tak 3 tydny, pak uz se to zase uklidnilo tuk tuk tuk

My dneska taky moc nebudeme, mame rehabku a kontrolu u kozni, takze dneska budeme cely den pobihat po dr :confounded:
20. říj 2009 v 07:58  • Odpověz
hezké ráno.....teda já se picnu, ty rána vůbec nemám ráda.....opět budíček v 6, do půl 7 jakž takž dokázal být v postýlce.....tak se mi vždycky nechce....jen si říkám, stejně bych vstávala do práce....a pak to jde líp :slight_smile:
Jen jsem chtěla aby měl Tomáš návštěvnost do začátku, a na reklamách mu naběhne třeba cent.....ono ho to hrozně baví, je blázen do počítačů :slight_smile:
20. říj 2009 v 08:03  • Odpověz
Pri.....já jsem o tomhle vůbec neslyšela, a asi bych se zeptala pro svůj klid, třeba i jen telefonem, abys tam kvůli tomu nemusela.....
20. říj 2009 v 08:05  • Odpověz
autor
Bré ránko holky,
tak my tu máme konečně topenáře, takže jsem musela vstávat. Naštěstí aspoň Bětka si dala říct a spala. Teda někdy v noci jsem jí přistihla v sedě, ale dala jsem dudla, položila jí a ona usnula a vzbudila mě až v 5.52 na mlíko. Pak teda dobu paštikovala než zabrala, ale vstávala v 7.45 :wink:
Měly jsme jet za kámoškou, ale nakonec nepojedeme, ptž malý jí dostal rýmu, tak abychom to nechytly. :frowning2: Jsem se těšila a navíc mi poslala MMS dortu, který udělala a ten je teda luxusní. A přišla jsem o něj :frowning2:
20. říj 2009 v 08:38  • Odpověz
tak rýma zase nestojí za dort.....viď Kačko :slight_smile:
Paštikovala.....to je hezký slovo.....ale zabrala ještě, to moje zlobidlo prostě nezabere už......možná jednou za 10dní se to povede, hrůza :frowning2:
20. říj 2009 v 08:47  • Odpověz
bré ráno :slight_smile:
tak Nelinka dnes spala do 8.3 to jsem koukala, už včera jsem jí musela budit, abychom stihly cvičení :wink:
Kačí co vám dělají s tím topením,taky výměnu?
20. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
autor
Vladí většinou usne, ale taky se stane, že vstává v 6.45 a podobně, předvedla to v pondělí. :sweat_smile:

Martí nene, nám to teklo kolem ventilu na trubce. Akorát pánové odešli a jen to nakonec utáhli, prý to bylo všechno povolený. Pokud to poteče znovu, až se přestane topit, tak by se to muselo vyměnit a to by mi rozkopali podlahu v koupelně :sweat_smile: :frowning2:
20. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
Kačí tak snad to vydrží aspoň do jara, teď by to bylo blbý, zmrzli byste! :confounded:
20. říj 2009 v 09:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.