• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Ahoj kočičky, omlouvám se že na vás nemám moc čas, to ten zpropadenej noťas, chjo. Už aby byl opravenej.

Co říkáte na to se někde sejít s dětma a oslavit Kájiny narozky? Ideálně v nějakém MC (mateřském centru, jáji, marti :grinning: )nebo někde s dětským koutkem? Kdy by se vám to hodilo?

Jinak u nás dobrý, včera se klepala kosa o 106
:grinning:
:grinning: :grinning:

Jinak dávám odkaz na zajímavý článek, jestli některá dáváte preventivně po očkování sirup, tak si to přečtěte :wink:
http://www.zdravky.cz/zpravodajstvi/z-domova/paracetamol-snizuje-ucinek-ockovani
20. říj 2009 v 09:11  • Odpověz
Martinko děkuju.....a jednou to stačí, ono snad se to počítá jen jednou z každého počítače...... :slight_smile:
20. říj 2009 v 09:16  • Odpověz
Hani o tom očkování jsem četla v sobotu a málem jsem omdlela, protože my to tak děláme, jinak má Nelinka strašný reakce, byla jsem z toho fakt špatná, ale pak jsem volala jednomu dr. a ten měl uklidnil, že to není tak horké, tak snad se jí protilátky udělali :frowning2:
a s oslavou jsme PRO :dizzy_face: a moc se těšíme :wink:
20. říj 2009 v 09:17  • Odpověz
Marti jj, ono to není že by nebyly protilátky, ale že je jich méně. Podle mě je to spíš dobrý pro lidi co to dělají automaticky aby dítě nemělo reakci, i když by ji možná ani nemělo víš. Pokud Nelinka velké reakce mívá, tak myslím že děláš dobře. Taky bych to udělala.
20. říj 2009 v 09:19  • Odpověz
autor
Martí tak úplně ideální by bylo, kdyby to vydrželo ještě několik let, my jsme měli na jiný byt, odstěhovali se a pak ať se tu děje vůle boží :stuck_out_tongue_closed_eyes: Představa, že mi někdo rozkopává tři roky starou koupelnu :confounded:

Hani já jsem taky pro a skoro bychom mohly oslavit i Ondráška a Bětku a vlastně možná i Štěpánka :grinning:

Anebo samo Káju a Štěpulu zvlášť, Ondráška a Bětku asi dohromady, co Alí? :wink:
20. říj 2009 v 09:21  • Odpověz
autor
Tak článek zajímavý. Já to nedělám, dávám až když je teplota, ale kdyby měla Bětka reakce jako Nelinka, tak bych jí ho šoupala taky. :pensive:
20. říj 2009 v 09:23  • Odpověz
Kačí taky to nedělám, nevidím důvod když to kolikrát máme bez reakce ale u zářijovek to dokonce doporučovali některým doktoři a přijde mi že tam to bezdůvodně dělali skoro hromadně. :confounded:
20. říj 2009 v 09:25  • Odpověz
no bezdůvodně mi to přijde zbytečný, u nás bohužel....ale přemýšlím, že tentokrát to asi nedám, doufám, že z toho nebude problém :frowning2:
po našich zkušenostech s TBC se děsim všeho :angry:
20. říj 2009 v 09:27  • Odpověz
Marti a Nelinka mívá blbý reakce i na běžný očko?

Jinak jsem se ptala na tu TBC, že bych ji asi chtěla dát, tak říkala že je to na mně, ale že by ji nedávala :frowning2: Tak já nevím
20. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
Hani, jo, máme reakce vždy, někdy horečky, jindy obrovské rudé flkeky kolem vpichu(třeba i 20 cm) :angry:
no a co bylo po TBc víte, takže pro nás očkování HRUZA!!
Kája nemá TBC vůbec?
20. říj 2009 v 09:31  • Odpověz
Holky to moje dítě prdlý dělá že telefonuje úplně se vším, zrovna teď s bačkorou, před chvílí s popruhem od tašky, s pet lahví, se z ní picnu :grinning:
20. říj 2009 v 09:32  • Odpověz
Hani Nelinka telefonuje s myší :grinning:
20. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
Marti nemá, protože v porodnici byla na ATB, a to nejde a pak jsou důležitější ostatní očkování a TBC se dává dodatečně po ukončení ostatních očko, takže u nás by to bylo nejdřív cca v roce a 8 měs.
20. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
a prý se u toho tváří jako já a i intonuje :grinning:
20. říj 2009 v 09:34  • Odpověz
Brý ránko, tak já jsem spokojená. Sice se do půlnoci asi třikrát vzbudila, ale pak spala do čtyřech - pak do půl šestý v naší posteli - kojo a spánek do půl devátý.
Už jsme nasnídaný. jdu nás obléknout a razíme k Dr. Pak dám vědět jak jsme dopadly...

Hani: já jsem taky pro se sejít na počest Kájiného ročku :grinning:
20. říj 2009 v 09:34  •  2 děti  • Odpověz
Marti jj, Kája teda nevím po kom se tváří, ale ten tón to je vždycky poznat že dělá že telefonuje :grinning:
20. říj 2009 v 09:35  • Odpověz
HOLKY A JAK JSTE NA TOM TENTO TÝDEN PŘES DEN? A MÁTE TIP KAM JÍT?
20. říj 2009 v 09:35  • Odpověz
Hani my můžeme čtvrtek, pátek :slight_smile: a napadá mě jen Človíčkov :wink:
20. říj 2009 v 09:37  • Odpověz
autor
Já můžu pátek a taky mě napadá jen Človíčkov. Ale já MC neznám, zatím jsem nikde nebyla.
20. říj 2009 v 09:47  • Odpověz
človíčkov je dobrej ne, tam je toho pro tyhle prťáky dost, co myslíte? A myslíte že dovolej vlastní dort?
20. říj 2009 v 09:52  • Odpověz
Kčí ve čtvrtek se ti to nehodí? Mně v pátek přijde brzy odpoledne tchýně na nehty, tak abych po hodině nezdrhala. :confounded:
20. říj 2009 v 09:52  • Odpověz
Hani, to ne, dort musíš jejich, mají tam nabídku, od 240 výše.....
20. říj 2009 v 09:53  • Odpověz
pokus chceš, aby ho přinesl Haribo medvěd a zatančil+ 200 s fotkama na CD :wink:
20. říj 2009 v 09:53  • Odpověz
autor
Hani záleží kdy. Musím odvézt a vyzvednout přezutý auto a pak jsme byly domluvené s Alčou. Tak až nakoukne, tak se můžeme domluvit. :wink:
20. říj 2009 v 09:55  • Odpověz
Můžeme klidně dopolko a zakončit to někde obědem, vím že máte nějaké ty kroužky, že jo?
20. říj 2009 v 09:57  • Odpověz
20. říj 2009 v 09:59  • Odpověz
autor
Hani my máme, ale ve středu. :wink:
20. říj 2009 v 10:32  • Odpověz
autor
Hani tohle si ale můžeš pronajmout jen v pondělí a pátek, ne ve čtvrtek. :confused:
20. říj 2009 v 10:33  • Odpověz
tak jsme zpět...poslala nás k neuroložce. Nemusí to nic být(může to mít naučené), ale raději ať jí dr. zkoukne... ona jí jen prohmatá, poklepe a tak, že to vyšetření nebolí. U nás je ještě riziko, že tchán je epileptik - ale úrazová epilepsie - to by se dědit nemělo. No uvidíme. Snažím se tam dovolat a objednat nás...

Hani: já mohu kdykoliv krom pátku. Přijedou nám dělat krb...tak tam musím být...
20. říj 2009 ve 12:02  •  2 děti  • Odpověz
autor
Alí ta úrazová asi dědičná nebude. Myslím, že to bude v pohodě, že fakt jen tak blbne, ale radši dojděte na neuro.

Mě přišla před chvílí SMS, že máme hotovou záclonu, tak tam asi zajedeme, až se Bětka vzbudí. :slight_smile:
20. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.