• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Ali poúrazová epilepsie stopro není dědičná...a taky bych s ní radši došla, už pro tvůj klid,lepší zbytečný vyšetření než něco prošvihnout...
Hani s tou oslavičkou se rozhodni ty, jsou to Vaše narozky, my se podřídíme :wink:
20. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz
autor
Tak Bětka už chrní hodinu 20 minut :astonished: To je přesný, když chci jet pro její záclonu, tak bude chrnět :grinning:
20. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz
Kačí to znám :grinning:
20. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz
autor
Martí :grinning: Když jsme doma a nikam se nechystáme, tak si dá 45 minut. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Ono se nic neděje, vyrazíme později, lépeřečeno namaluju řasy, oblékneme a jedeme :grinning:
20. říj 2009 ve 14:52  • Odpověz
autor
Hm, tak mi Bětka vzala zrcátko a řasenku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Tak to teda nevím, jak se namaluju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :grinning:
20. říj 2009 ve 14:53  • Odpověz
kačí: já Ti půjčím...naaaa :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 v 15:07  •  2 děti  • Odpověz
autor
Alí :grinning: Jsem jí to pak vzala.

Tak záclona vypadá hrozně hezky, uvidím až bude na okně. A měla jsem z pr kliku, měli tam jedno jediný svítidlo, které jsem si vyhlídla. Tak jsem ho hned vzala :grinning: Jsou to 4 bodovky s figurkou, 2x zebra, 1x žirafa a 1x velbloud. Žirafy má i na tý zácloně, tak to půjde hezky dohromady :dizzy_face:
20. říj 2009 v 17:38  • Odpověz
Jsem tu, na chvilku

Alí objevilo se mi to tam když jsem pomáhala na farmě, dole v rohu pytlíček a jednomu můžeš pohnojit 5 políček, včera jsem vám pohnojila :grinning:
20. říj 2009 v 17:52  • Odpověz
AHoj holky,
jsme doma. Dneska jsme meli narocny den :wink:

Hani, rozhodni se ty, kdy se vam hodi oslava. My muzeme zitra odpolko, ve ctvrtek mame od 12 hod cviceni a patek mame volno. Pokud by byla vetsina pro ctvrtek, tak bysme pripadne nesli na cvico :wink:

Tedy s tim clankem jste mne dostali. Dr mi rikala, abych po ocku kdyz bude mit po 4 hod od pichnuti teplotu 37,5, tak at dam cipek, aby se mu to nerozjelo :confounded: On miva teploty :confounded: Odlozila nam kvuli tomu i tu 3. hexu az za 2 mesice po 2. Hmn, takze ted uz mu radsi ten cipek davat nebudu, az kdyz se mu to rozjede na 38 a vic. Ach joooo :confounded: :confounded: :confounded:

Jinak dneska jsem dobre pokoupila u tingtongu na Budejovicke. Koupila jsem tam prckovi moc pekne punchochace (jedny za 99 Kc) a peknou kombinezku za 299 Kc :grinning:
20. říj 2009 v 18:40  • Odpověz
Jinak dneska jsme dostali na rehabce pochvalu, ale dala nam novy cvik, docela brutalni, tak jsem zvedava, jak ho budu s prckem cvicit. Dneska skoro celou rehabku prorval :frowning2:
20. říj 2009 v 18:41  • Odpověz
Peti prosim te kde maji ty rukavice?? já je tam nenašla :confused:

jo a já zítra nemůžu, jsem u babičky :unamused: ve čtvrtek a pátek můžu :wink: Kdyžtak to Peti přesunem na příští týden kdyby to bylo v pátek :wink:
20. říj 2009 v 18:42  • Odpověz
Jaji, jake myslis rukavice? Ty dospelacke? Ty meli v kosi vlevo od vchodu za 15 Kc. A ty detske jsem kupovala v Nextu ve slevach, ale dneska jsem koukala, ze je maji u u tech tintongu u pokladny na te policce :wink:

Jaji, jj, pristi pondeli a utery mame volno. Pak ma manza dovcu a mame domluvene navstevy :slight_smile:
20. říj 2009 v 18:57  • Odpověz
Jinak ja jsme dneska zacala slabe krvacet a to mi pred tydnem skoncil menzes a poboliva mne bricho. Tak nevim, co to zase je :confounded:
20. říj 2009 v 18:59  • Odpověz
ne ty dětské, ty hnědé, já myslela že si je kupovala u číňanů? si to říkala ne? :confused:
20. říj 2009 v 19:30  • Odpověz
Jaji, ne, to jsem bud spatne rekla nebo jsi to spatne pochopila. Ty detske mam ze slev z Nextu, dva pary staly 90 kc. Ale mrkni u tech cinanu u te pokladny nebo se poptej prodavacek :wink:
20. říj 2009 v 19:33  • Odpověz
Ahoooooooooj holky,
tak se hlásím po celém dni stráveném u našich.
Copak se tu děje zajímavého? Musím si Vás přečíst.
Koukám jen tak letmo, že se domlouvá srazík a oslava? My tento týden nemůžeme, jen Katku bych ráda na chvilku ve čtvrtek viděla:slight_smile::slight_smile:, jak jsme se domlouvaly:slight_smile:. Ale jestli se to většině hodí tak se sejděte i bez nás, my se s Kájou a Hankou viděly, pokecaly a oslavily:slight_smile:.
20. říj 2009 v 19:40  • Odpověz
Peti a zítra půjdem? nebo radši nechceš když krvácíš? kdyby to nepřestávalo tak zavolej mudr
20. říj 2009 v 19:43  • Odpověz
Jaji, uvidim zitra. Kdyztak rano brnknu na gyndu a uvidim, co mi rekne. Zitra dam behem dne vedet ju?

Jo, ted jsem si vzpomnela, ze ty detske rukavicky by mohli mit v tom obchode, v casti nalevo od vchodu, jak maji puncochacky a ponozky. nejake rukavicky tam meli, ale nevim jak velke :wink:
20. říj 2009 v 19:51  • Odpověz
Ahoj holky, tak to sesumarizujeme kdy kdo může ju?

Já můžu čtvrtek dopo a odpo cca do 15 hod. V pátek můžu dopo a doma bych potřebovala být tak na druhou. Klidně půjdeme do človíčkova, je mi to fuk. Dort když tak koupím tam :slight_smile:

Katko klidně to můžeme udělat dohromady, jestli chceš :wink:
20. říj 2009 v 19:57  • Odpověz
autor
Tak já bych hlasovala pro to odpoledne, abych stihla i Alenku s Ondráškem a to auto :wink:

Hani já si nakonec říkám, že se sejdeme znovu, blíž k jejím narozkám a tahle oslavička bude Káji :wink:
20. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz
čauky, já tomu nějak nerozumim :sweat_smile: Kačí a jaký odpo teda máš na mysli, čtvrtek nebo pátek?? :confused:
20. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz
Aha takže asi čtvrtek odpoledne, co? Já se přizpůsobim a čtvrtek se mi hodí :slight_smile:
20. říj 2009 ve 20:27  • Odpověz
já se ztrácím :confused:
20. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz
Tak jinak, kdo můžete tedy čtvrtek řekněme od 13?
20. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz
my můžeme
20. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz
My taky můžeme :wink:
20. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz
autor
Já teda jen nevím, jak to budu mít s autem, kdy si ho budu vyzvedávat, ale můžeme taky a když tak bychom dorazily o chlup později :wink:
20. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz
my taky můžeme :slight_smile:
20. říj 2009 ve 20:54  •  2 děti  • Odpověz
my taky můžeme :dizzy_face:
20. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz
Hani, jen k těm dortíkům, musejí se objednat předem, nemají je běžně a i místo se musí rezervovat, tak snad to není pozdě....
20. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.