• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Marti dík, zkusím tam zítra zavolat a uvidíme. Případně se zamslím zda by to nešlo jinde a nebo příští týden,
20. říj 2009 ve 21:40  • Odpověz
Holky, jdu Vám popřát dobrou noc, mám nějakou zimnici, všechno mne bolí, tak doufám, že se přes noc něco nerozjede...:frowning2: :frowning2:.

Hanko, pokud oslavička tento týden bude, tak si ji užijte, omlouváme se z neúčasti:slight_smile:. Ale brzy se doufám sejdeme při příležitosti Ondráškových či Bětušky či Štěpánka narozenin. Však nás těch prvních roků ještě čeká:slight_smile:.
20. říj 2009 ve 21:41  • Odpověz
a pak nás taky čeká oslava kulatin žeeee :grinning: jedna letos, druhá v březnu
20. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz
jéééé, to budeme pořád slavit, jupííííí :grinning:
20. říj 2009 ve 21:57  • Odpověz
autor
Sorry, musela jsem si nutně zaklepat :grinning:

Jáji :confused: Na ty moje kulaťule stejně budete rozjetý po Silvestrech, je to můj úděl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. říj 2009 ve 22:43  • Odpověz
já budu teda určitě tady :slight_smile:) tak to spolu oslavíme :wink:
20. říj 2009 ve 22:50  • Odpověz
autor
Tak super :sunglasses: Že bych měla po mnoha letech i oslavu? :grinning:
20. říj 2009 ve 23:26  • Odpověz
autor
Jdu chrnět, brou nocku všem, i když už vlastně skoro všichni spí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 ve 23:34  • Odpověz
Krásné ráno!
Tak to budeme v jednom slavícím kole:slight_smile:.

Je mi trochu lépe, ale stejně to není ono - co to jako je??!!?? A na manžela taky leze nějaké nachlazení nebo co, no príma:frowning2:. To ještě ke všemu jede do pátku do noci na služebku do zahraničí a příští týden taky bude pořád někde. No, "úžasný".

Pěknou středu přejeme!
21. říj 2009 v 07:34  • Odpověz
Dobré ráno :dizzy_face:

Alí tak držím palce,ať jsi brzy fit i manžel :wink:
Kačí ty máš letos kulaté???
21. říj 2009 v 07:49  • Odpověz
AHoj holky,
vecer jsem sla spat a manza mi stejne sebrat notase, protoze nam zdechnul velky pc a potreboval udelat fotky na vyvolani :wink:

My ve ctvrtek muzeme, nepujdeme na cvico :wink: Pristi tyden mame volno pondeli a utery, pak ma manza dovcu a mame domluvene nejake navstevy atd :wink:

Ali, no ono to ted radi vsude, bacily fuj fuj. Brzy se vykuryruj a hlavne, at to nechytne Ondrasek :unamused:
21. říj 2009 v 08:04  • Odpověz
Holky, dík, ono to naštěstí není nic vážného:slight_smile:, ale protivný to je.
21. říj 2009 v 08:11  • Odpověz
To bych byla tedy nerada, abychom celá rodina "lehla" na Ondráškovy narozeniny, které jsou už příští týden. To to uteklo... strašný.
21. říj 2009 v 08:12  • Odpověz
Ali, tak zkus nejaky bylinkovy cajik od Lerosu nebo zazvorovy cajik s pomerancem nebo citronem :wink: Na mne kdyz neco leze, tak mi to pomuze. A s medikem :slight_smile: Drzim palecky, at se to nerozjede :frowning2:
21. říj 2009 v 08:16  • Odpověz
Hroooooozne to leti. Honzikovi uz je pul rocku a to jsem byla pred chvili tehotna :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 v 08:16  • Odpověz
ahoj holky,

jdu pozdravit než pojedem k babi, ať si taky vnoučka užijou, aspoň budou mít obě babí pohyb :grinning:

Peti jak to s tebou vypadá?
21. říj 2009 v 08:25  • Odpověz
Jaji, ja bych sla, zatim se to nijak nerozjelo. V kolik dame spicha? V 17 hod na Roztylech?
21. říj 2009 v 08:27  • Odpověz
v kolik jede bus?

no snad to stihnu bejt tam presne v 17 :grinning:
21. říj 2009 v 08:30  • Odpověz
Tak se klidne muzeme sejit po 17 hod na zastavce 136. Jaji, mne ted pada vyhledavani pred DPP, ale myslim, ze ten busik jede v 17.11 hod. Vis, kde je tam to fitko?
21. říj 2009 v 08:37  • Odpověz
autor
Dobré ránko,

Alí držím palce, ať jsi v pohodě. Já už se s něčím potácím týden, vždy přes den je to v pohodě, jen ráno jsem zachrmlaná. A otravný to je, to máš pravdu. Já hlavně musím udržet Bětku v pohodě, aby dostala hexu na roční.

Martí jj, už je to tak, bude mi 30 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. říj 2009 v 08:42  • Odpověz
Peti jo jo vím, byla jsem tam :slight_smile:)

tak já mažu, páááááááá
21. říj 2009 v 08:58  • Odpověz
Hola hola, párty volá!!!! Človíčkov má volno, máme zarezervovaný salonek! :dizzy_face: a dort si můžeme přinést vlastní, protože na objednání už je pozdě a jiné už tam neprodávají, protože nemají lednici :grinning:

Takže: ZÍTRA VE 13:00 VÁS ČEKÁME VE ČLOVÍČKOVĚ V HOJNÉM POČTU, REZERVAC JE NA MOJE JMÉNO :dizzy_face:
21. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
Haní, skvělé, dorazíme a moc se těšíme :dizzy_face:
21. říj 2009 v 09:21  • Odpověz
Brý ránko všem,

holky s dnešním cvíčem počítám, pokud tedy přijde manža včas...ještě to s ním musím doladit...

Ali, to je nám líto...snad budete brzy fit. Ono je to fakt teď všude...to je to počasí..jak na houpačce :frowning2:

Kačí: a už je Ti celkově alespoň maličko líp???

dítko si čte :grinning: tak jdu rozmixovat její dnešní obídek (brokolice, kuřecí, kapusta a jáhly) ...a co bude jíst mamink...to tedy fakt nevím. Mám tam rozmražené kuřecí, tak asi udělám nějakou tu zapékací mňamku :slight_smile:

holky, jestli někdo jezdíte lyžovat, tak jsem včera narazila na pěkný apartmán v Rakousku v Krimmlu (u Zillertal areny). Je pro 4 os. a stojí cca 10Eur/den/osoba
21. říj 2009 v 09:29  •  2 děti  • Odpověz
Alí přijdeš zítra? Vzala bych ti ty overaly a dudlíky :slight_smile:
21. říj 2009 v 09:31  • Odpověz
Alí pošli mi prosím ten odkaz na Rakousko, já zrovna něco hledám :wink: už se nemůžu lyží dočkat, ted to 2 roky bylo nic moc.....letos si to vynahradíme :slight_smile:
21. říj 2009 v 09:32  • Odpověz
a mizíme, páááá odpo :slight_smile:
21. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
autor
Hani super, my se tak moc těšíme. :wink:

Alí celkově je mi pořád stejně. :grinning: Ráno jsem zachrmlaná, ale jak se napiju, nasnídám, ta to povolí až do večera. Takže to nějak neřeším, co taky s tím. :sweat_smile:
21. říj 2009 v 09:38  • Odpověz
Katko a chystáš se k nějakému tomu dr?
21. říj 2009 v 09:42  • Odpověz
Hani, ano přijdeme :slight_smile: moc se těšíme. Prosím vezmi mi ty dudlíky a overálky...

Marti: jj, pošlu. Já jsem z něj úplně nadšená...je přímo v centru Krimmlu a 3 minuty chůze od skibusu. Asi kilometr jsou krimmelské vodopády (když nejsou zamrzlé, je to nádhera) a Zillertal arena je paráda. Já byla předloni poprvé lyžovat takhle v Alpách a musím říct, že prosluněné a zasněžené Alpy je pohled na který se nezapomíná...prostě nádhera.

Kačí: a ty nevolnosti???
21. říj 2009 v 09:46  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.