• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Alí jj vezmu :wink:
21. říj 2009 v 09:54  • Odpověz
autor
Hani, Alí zatím se k dr. nechystám. Nevolnosti povolily, sice předevčírem mi zase blbě bylo, ale je dost možný, že to bylo fakt od psychiky a já se snažím být v klidu, nenechat se rozčílit. Takže to zatím nechávám a uvidíme, jak se to vyvrbí.
21. říj 2009 v 09:55  • Odpověz
autor
Jo a došly mi návleky na boty od Lilinky :grinning: A k tomu jsem dostala 2 přívěsky na mobil, tak dám jeden kámošce, ptž jsem to objednávala i pro ní. :wink:
21. říj 2009 v 09:56  • Odpověz
Nazdárek, takže zítra party a dokonce v salonku, jo? :slight_smile: Taky se moc těšíme na všechny, škoda, že Alča nedorazí. A co Vlaďka???

Kačí návleky máme taky a taky jeden přívěšek, já od ní objednávala ještě tu clonu. Ale tu budu muset asi koupit novou, protože s ní Štěpán dělal psí kusy a je nějaká zohýbaná.

Tak holky ať je Vám lépe a hlavně ať se nerozjede nějaká chřipka a nechytnou to prckové. Mě zase přijde Štěpula, že každou noc trošku chrčí a chrápe, ale přes den se mi zdá v poho.
21. říj 2009 v 10:08  • Odpověz
Holky já se nudím, ale nikam se mi nechce :confounded:
21. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
Hani pěkný fotky z oslavy a ten sněhulák na zelený trávě je bomba :grinning: :grinning:
S nudou Ti teda neporadim. Mě se zase chce strašně spát. Ven se mi taky nechce, ale vykoupu se, protože doma bych se se Štěpánek zbláznila.
21. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
A na dnešek hlásili polojasno až jasno a taky je totál zataženo, hnus :angry:
21. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
No právě, mě láká máma ať přijedu, ale když vidím to počasí, tak se mi krutě nechce :confounded:
21. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
autor
Tak my půjdeme na cvičení a pak nevím. Nejdřív domu, aby Bětule spala a pak se uvidí, jestli ještě vyrazíme nebo budeme doma.

Kačí já ty clony objednávala už dřív a to jsem žádný dárek nedostala. :grinning:
21. říj 2009 v 10:45  • Odpověz
ahoj holky.....tady se včera domlouvala oslavka??? Já jsem včera už ani na koníka nešla, nestíhala jsem a taky mě trošku mrzelo, že nikdo kromě Martinky mě na IP neodpověděl.... :cry:

My ale zítra bohužel nemůžeme, moc mi to mrzí. Ale můžeme pátek, tak kdybyste někdo chtěl, tak se můžeme sejít třeba na Chodově, jít k Hájkovi na ňamku a nakouknout do bambule.....
Nejedeme totiž pryč, možná až v sobotu a ani to ještě uvidíme....
21. říj 2009 v 11:46  • Odpověz
a já venku byla.....ale můžu potvrdit, že je tam fakt divně......a za chvíli si dáme oběd :slight_smile:
Stejně když bylo léto, člověk jen vyběhl a teď to navlíkání, Kubíno je vždycky "naštvanej", že se nemůže hýbat :slight_smile:
21. říj 2009 v 11:50  • Odpověz
Kačko.....tak co? Vykoupala :grinning: si se se Štěpulou ven ???? :grinning:
21. říj 2009 v 11:52  • Odpověz
autor
Vladí to já myslela, že stačí kliknout. To jsem netušila, že chceš na tu IP ještě něco odpovídat. :confused:
21. říj 2009 v 11:53  • Odpověz
:grinning: :grinning: Vladi tak to jsem napsala pěkný překlep, ne :grinning:
teď obědval a za chvíli se teda vypravíme. A to oblíkání mě taky strašně štve a nebaví, Štěpula se u toho pokaždý vzteká. Pamatuju si, že to dělal už loni jako miminko. Asi je mu vedro.
Tak to je škoda, že zítra nepřijdete, tak ale příště už určitě, jo? :wink:
21. říj 2009 v 11:55  • Odpověz
Kačí....aha....a já myslela, že kdybyste klikli dáte vědět.....tak sory.... :slight_smile: a děkuju.... :slight_smile:
Kačko přesně tak, pamatuju si loni když jsem chodila s Kubínem ven, jak než jsem ho dala do kočáru, tak jsem myslela, že zboří barák. V létě pak když se mohl hýhat, tak už tam byl spokojený.....a teď už zase nic moc...
A ten človíčkov je na Budějárně??? Nebo kde.....jen kdyby náhodou to vyšlo.....
21. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz
Kačí a co záclony? Už visí?? Nebo jak jste daleko s pokojíčkem??? :slight_smile:
21. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz
autor
Vladí klikla :grinning:
Oblékání je asi všude stejné, ani Bětce se nijak zvlášť nelíbí nabalování :frowning2:
Záclona nevisí, je tam ještě ta skříň z koupelny a navíc není přidělaná garnýž. Právě kvůli té skříni to tam manža nemohl přidělat, páč jsou tam vyskládané taky věci ze skříně, no prostě je tam bordel :grinning: Takže určitě až o víkendu se bude něco dít. Hrozně se těším, ale čeká mě ještě sakra přemýšlení, jak to tam Bětce uspořádat :sweat_smile:
21. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz
autor
A Človíčkov je na Budějárně :wink:
21. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz
To ti závidím......hned bych zařizovala pokojíček....já vůbec netuším, jak to jednou tady v tom bytečku vymyslíme.... :frowning2: Buď budeme muset zrušit ložnici, a nebo nevím, přestěhovat se???......aby měl Kubíček pokojíček.... :astonished: Pořád nad tím přemýšlím.....
A dá se tam v pohodě s kočárkem?? Po jezdících schodech mi to totiž moc nejde....na Budějárně jsem nebyla už roky..... :wink:
21. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
a víš co se mi moc líbí místo gárniže?? Ty ocelová lanka, jak mají v Ikee.....dali jsem to do obýváku a líbí se mi to.... :slight_smile:
21. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz
autor
Vladí z metra je výtah (na straně kde jsou pevné schody je jakoby pod nima, za nima :wink: ) a v DBK je též výtah, jen si dej pozor, ptž tam jsou 2, jeden jezdí jen lichá patra a druhý jen sudá, tak aby jsi vlezla do toho správného. :grinning:
21. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz
autor
Vladí my nemáme garnýž, já jen nevěděla, jak to napsat. Máme z Ikei takové kolejnice, fakt nevím, jak to popsat. :sweat_smile: Já pak ten pokoj budu chtít nafotit, tak to tam bude vidět.

Musím nás chystat na Lezísky, tak zatím pááá :sunglasses:
21. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz
Mrzí mne, že zítra nedorazíme, když Vás bude hojný počet, ale doufám, že brzy se uvidíme, že jo.
21. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz
já to asi nestihnu Alčo, ptám se spíš kdyby náhodou.....vy už jste se všechny viděly? Já jsem poslední? Tak příště :slight_smile:
21. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz
Vladi, viděly jsme se všechny - Ty nám chybíš do "sbírky", ale ono to určitě vyjde, však jsme psaly - oslav teď bude habaděj:slight_smile:.

Ondrášek usnul (doufám), tak snad bude chvíli klid na odpočinek:slight_smile:.
21. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
AHoj holky,
my urcite taky dorazime. Ozelime cviceni a prispechame Karolince pogratulovat :slight_smile:

Jinak dneska jsme byli u te pani fyzioterapeutky na Budejarne, kam nas poslala neurolog, a dostali jsme OBROVSKOU POCHVALU. Pry jsme napred :sweat_smile: a mam prcka krotit, aby se zatim nevzpiral na rucicky a cele nozicky, aby nesel na spicky a nemel je pak krive nebo do X. Konecne mam pocit, ze to silene cviceni je aspon k necemu dobre :slight_smile: Kolikrat uz jsem to chtela vzdat, protoze prcek u toho vzdycky hrozne rve :unamused:
21. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz
Jo, a v C&A maji slevy a maji tam peknou fleecovou mikinku pro prcky za 98 Kc. Jak pro chlapecky, tak pro holcicky. Koupila jsem Honzikovi takovou cerveno-hnedou s vyrazeny sobem nebo losem nebo co to je za potvoru z rohama :grinning:
21. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz
Peti, tak to je super. Gratulace k pochvale:slight_smile::slight_smile:.
21. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz
Peti.....já taky gratuluju k takovému úspěchu.....protože co jsem od tebe zatím četla, tak všude s pochvalama celkem šetřili.....
21. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz
Tak my byli na procházce 2 hodiny :astonished: Potkala jsem totiž spolužačku ze základky s 3letým chlepečkem, tak jsme se zasekly, ale málem mě umrzly ruce :grinning:

Peti no tak to je supééér s tou pochvalou, jste hrozně šikovní, maminka i Honzík :slight_smile: :wink: A co CaA se možná mrknu zítra na tý Budějárně :slight_smile:

A já jsem ještě neviděla Alču-Pri s Aduškou.
21. říj 2009 ve 14:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.