• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Jinak máme nové fotky, tak jukněte.
Jen na vysvětlení, čeština tam sice šla, ale některé oháčkované písmenka mi to nebralo.
Např. č,ď,ť a tak. Takže nejsem blb :grinning:
22. dub 2009 ve 21:31  • Odpověz
Ahoj holky,
bohužel nestihnu teď dočítat, ale všechny Vás po celém dni zdravím.

Katka už Vám to tu napsala, Ondrášek je dneska poprvé po očkování velmi plačtivý a lítostivý (ani ne moc uřvaný), do takových 15ti hodin byl v pohodě, byli jsme i na poště, na nákupu, na malé procházce, ale pak začal být velmi smutný. Ještě, že jsem na ta Robátka nešla - mě ta hlava bolí pořád a ještě k tomu nenaložený Ondrášek, to by nebyla pěkná hudební hodina.
No, teď jsem ho trošku uchlácholila a uložila do postýlky, tak uvidíme. Je mi ho líto, chudinky malinkaté.

Jinak kontrola dopadla dobře. Všechno je v pořádku - sluch, fontanela, pasení, přitahování, přetáčení na bok, na bříško, výskání, juchání, povídání, postřeh atd.... S příkrmy začneme na začátku června, jak jsem tu už psala.
Pro nevěstu: naše míry: váha 7.435g, déla 70,5cm.
(zdaleka nemáme dvojnásobek porodní váhy, to bychom museli mít 9kg, snad to Bětušce nevadí).
22. dub 2009 ve 21:40  • Odpověz
autor
Alí :grinning:
Krásný míry. A nevadí nám, že nebudete mí dvojnásobek. My taky ne :wink:
A Ondrášek je šikulka :grinning:
22. dub 2009 ve 21:46  • Odpověz
Katko, tak to jsme si oddychli:slight_smile: :slight_smile:.
Marti, koukla jsem alespoň na zprávu od Vás. Moc mne mrzí, že je Nelinka takový marodníček, snad po vyšetření imunity budete chystřejší a nasadí Vám případně pořádnou léčbu!!!!
22. dub 2009 ve 21:50  • Odpověz
autor
Ondrášek asi taky bude pěkný dlouhánek. Ale má být po kom :wink:
22. dub 2009 ve 21:51  • Odpověz
A Ondra zase pláče, ach jo, asi ho budu chovat celou noc.
22. dub 2009 ve 21:53  • Odpověz
fíííha, se v tom musím trošku zorientovat :confused:

alí, tak další hubeňour jo??? jinak držíme palečky ať Ondrášku reakce brzy přejde :wink:
22. dub 2009 ve 21:56  • Odpověz
autor
Alí :cry:
Tak přejeme, ať je zase lépe :pensive:

Jdu se vykoupat a pak na Myšlenky zločince.

Tak dobrou noc všem :wink:
22. dub 2009 ve 21:57  • Odpověz
Dobrou noc, lepší než čeká nás. Chvilku ho tam ještě nechávám, ale asi ho vyndám a budu chovat, tohle nemá cenu. Nevím, čím bych ho uspinkala.
22. dub 2009 ve 21:58  • Odpověz
Tak jsme před chvílí vstávali....tedy probudil se v 5, trochu pojedl a spinkal do půl 8, takže dnes super...už máme i ranní stolici za sebou :slight_smile:
hani: jen co budu mít chvíli dám sem nějaké fotky....a taky mě vyhovuje, že mám volný večer, přece jen přes den se točí vše jen kolem Kubína, tak pak máme čas s přítelem pro sebe a relaxujem :grinning:
23. dub 2009 v 08:26  • Odpověz
autor
Dobré ránko všem,
tak dneska mě Bětule vyhnala z postele docela brzo :rolling_eyes: , ale co nadělám, že?
Venku je hnusně, to bude den teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dopoledne si zajedeme nechat vyměnit gumy, páč máme furt zimní. Letní jsme teprve koupili :wink:

Nějak mě ráno píchalo v zádech, tak jsem si hned vzpomněla na Kačku, ale naštěstí to vypadá, že mi to přešlo. Tak snad to bude dobrý. :pensive:
23. dub 2009 v 08:31  • Odpověz
Ahoooj,
tak u nás dnes celkem dlouhý spánek, sice hodně přerušovaný (krmení a dudlík, vše min. třikrát). Ale nakonec jsme spali až do 7,30 nevídanééé :slight_smile:
My jdeme dneska na druhou hexu.
A Katko se zádama jdu zítra k doktorce, mě se to vůůůbec nelepší :unamused:
23. dub 2009 v 08:36  • Odpověz
autor
Kačí tak jsem zvědavá, co ti řeknou teda. Se zádama není legrace. :frowning2:
Ráno, když mě tam chvíli píchalo a já se nemohla skoro předklonit k přebalováku, tak jsem si uvědomila, jaký to musí být :frowning2:
Jak jsem psala, mě to naštěstí přešlo, i když záda cítím. Mám je křivé na všechny světové strany, ale s tím umím žít, na to jsem zvyklá.
23. dub 2009 v 08:46  • Odpověz
Holky a nemůžou vás záda bolet od chování? Já když Kubína hodně nosím....když máme takový ten ukňouraný den, tak mi pak taky bolí.... :astonished:
23. dub 2009 v 08:48  • Odpověz
Dobré ráno, tak u nás noc jakžtakž, ale nějak mně to noční nahazování dudlíku zmohlo a hrozně mě bolí hlava. :confounded: Dneska mám od manži auto, tak buď pojedu za kámoškou do Dejvic, jestli se ozve a jestli ne, tak možná vyrazím po o na chvíli do práce. Jinak nic, dneska je to takové válecí počasí
23. dub 2009 v 08:48  • Odpověz
autor
Vladi já myslím, že u mě je to kombinace mé hyperlordózy, skoliózy, páteři v rotaci atd... a chování a nošení Bětky. Včera byla odpoledne protivná, tak jsem jí dost tahala, no a mám to.
Ale já to mám jen namožené, Kačku učitě zlobí něco jiného :frowning2:
23. dub 2009 v 08:49  • Odpověz
jo a četla jsem super knížku....jestli máte někdo možnost, určitě si jí přečtěte....jmenuje se "Agáta a já"....a je to hrozně vtipně napsaný....o holce, která má miminko, ale jak je všechno jinak než si naplánovala, popisuje tam, že se musela naučit odezírat ze rtů, aby aspoň někdy slyšela, prostě fakt jsem se nasmála u toho :grinning:
23. dub 2009 v 08:50  • Odpověz
vladi kdo to napsal?
23. dub 2009 v 08:51  • Odpověz
Gabriela Chrastilová.......a čte se hrozně dobře, za jeden večer jsem jí přelouskala... :slight_smile:
23. dub 2009 v 08:56  • Odpověz
holky.....jak tam vložím fotky?? já počítačový expert?? :grinning:
23. dub 2009 v 08:58  • Odpověz
ahoj holky,

dneska mě to naše dítko vypeklo, šli jsme si v 8 dáchnout jako vždy a on se vzbudil po 40min a nazdar, už nespím, žádné dvě hodinky :frowning2:
23. dub 2009 v 09:08  • Odpověz
Hezké dopoledne, všem.
Tak u nás noc proplakaná, takový lítostivý Ondrášek:frowning2:. Třikrát jsem ho chovala a konejšila docela dlouho a vždycky zase usnul a tak pořád dokola. Nicméně kojení chtěl až před 5 a pak ještě usnul do 7.
Jeho ufňukanost ovšem stále trvá, takže má hlava pořád třeští.

Katchul, tak ať Štěpánek zvládne Hexu a Ty zítra dej vědět, co s těmi zády máš. Mě to někdy bolí taky nesnesitelně, je to hrůza když to začne a nepřestane.
23. dub 2009 v 09:32  • Odpověz
autor
Jáji to je dost, že si taky zavítala :wink: Jo a včera měli citronovou a malinovou :grinning:

Alí tak to je mi líto, že to tentokrát Ondráška tak vzalo. Tak ať je brzo líp.

Já nás jdu chystat, jen sjedeme přezout ty gumy :sunglasses:
23. dub 2009 v 09:36  • Odpověz
ducky...hele neprovokuj se zmrzkou jooo?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. dub 2009 v 09:37  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
Alčo to je mi líto, že to Ondráška tak sebralo, my to tak máme po každém očkování :frowning2: a z toho i naše problémy :cry: tak snad to bude brzy dobré :wink:
23. dub 2009 v 09:42  • Odpověz
Kačí my taky ještě nemáme přezuté autí.A už by to teda chtělo :wink:
23. dub 2009 v 09:43  • Odpověz
tak jsem chtěla dát fotky do alba a píše mi to, že jsou větší než můžou být.....asi je fotíme na moc velké rozlišení.....a nebo to dělám špatně? :grinning:
23. dub 2009 v 09:46  • Odpověz
Vladi tak je zmenši a půjde to :wink:
23. dub 2009 v 09:50  • Odpověz
a co nelinka marti??
23. dub 2009 v 09:50  • Odpověz
aha.....tak jo... :slight_smile: měla jsem čas, když Kubík na chvilku zabral....ale pak to ještě :slight_smile: zkusím....
23. dub 2009 v 09:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.