• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Katchi: a jooooooo, my jsme se vlastně ještě neviděly, pravda :slight_smile:

Peti: teeeeeda Honzík je šikulááák šikovnej a maminka pašák, že to nevzdala a vydržela to! :slight_smile:
V kolik budete na Floře? Já budu kolem půl šestý vyrážet, tak tam budu něco před 17.45...dřív to manža z práce nestihne...
21. říj 2009 ve 14:16  •  2 děti  • Odpověz
Katchul, pěkná procházka - dlouhá jako ty naše:slight_smile::slight_smile:, většinou.
Ondrášek spinkal hodinku dvacet minut, super. Odpočinula jsem si, natáhla se k televizi, udělala si čajík a četla si, super.
21. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz
Holky, ja mam hroznou radost z te pochvaly. A dekujeme i za pochvaly od vas :slight_smile:
Dneska jsem se dmula jako pav, kdyz pani fyzioterapeutka chvalila Honzika :grinning:

Ali, my tak budeme taky kolem tri ctvrte na 6, tak se sejdeme pred tim fitkem, ju?

My jsme si dachli s prckem ted hodku v postylce, prcek jeste spinka, ale uz se tam mele, tak se kazdou chvilku probudi :slight_smile:
21. říj 2009 ve 14:54  • Odpověz
Jo, dneska mel Honzik ke svace bananovy shake, umixovala jsem mu banan s UM, a jak mu to pane smakovalo :grinning: Div mi nesnedl i tu plastovou lzicku :grinning:
21. říj 2009 ve 14:58  • Odpověz
To je ale taky dobrej jedlík, Honzíček:slight_smile:. Gratuluji k ovocnému nadšení:slight_smile:.
Téééda, koukám, že Ondra už rozkramařil kdeco, to je teda síla, to zas budu dávat dohromady celej večer:slight_smile:. No, ni, jdu věšet prádlo (dneska jsem vyhodila sušák na prádlo, páč byl hroznej a rezavej, takže musím věšet na balkon a tam to asi moc neuschne..).
21. říj 2009 v 15:23  • Odpověz
Ahojky, tak kjsme doma z plavča,dnes to bylo s focením :stuck_out_tongue_closed_eyes: Neli už krásně plave na tom pásku, vůbec jí nedržím a plavu si sama, paráda :dizzy_face:
Péto, taky máme radost z Honzíka, že dostal pochvalu a že dělá pokroky :slight_smile:
21. říj 2009 v 15:42  • Odpověz
Mně taky Kubík spinkal odpoledne hodinu patnáct, tak jsem stihla být na netu a i něco vyžehlit. Ráno jsem si zalezla s ním, ale to spal necelou půl hodinu, to mě vždykcy omejvají..... :slight_smile: dneska jdeme s Mílou do kina, tak se už těším.... :slight_smile:
21. říj 2009 v 15:43  • Odpověz
Marti, hezké zprávy, fajn, že jste si to užily.
21. říj 2009 v 15:44  • Odpověz
Marti....fakt??? Ty jo, taková malinká.....to tedy je šikulka šikovná.....a vlastně i ty si teď zaplaveš.... :slight_smile:
21. říj 2009 v 15:45  • Odpověz
Ondra dneska spánek jen odpo. Někdy chce dva někdy jen jeden, no uvidíme, kdy se to ustálí nějak:slight_smile:.
21. říj 2009 v 15:46  • Odpověz
Jo, holky, a hádejte, co dostane to naše dítko k narozeninám od prarodičů - ano, pejska - no to jsem tedy zvědavá na Ondráškovy reakce a zda bude nadšen jako ostatní dítka.

A do Vídně nepojedeme, Ondrášek je teď nějak hrozně fixovanej když jsme pryč, tak to ještě odložíme, však nám nic neuteče. Zkusíme si najít nějakej výlet na jeden den, pak na dva a uvidíme... Nechci, aby teď prořval tři dny rodičům a já se tři dny nesoustředila na pohodu s manželem, ale na to, co to naše klučisko vyvádí.
21. říj 2009 v 15:51  • Odpověz
Ali to mě mrzí s tou Vídní, ale je jasný, že byste si to neužili a pořád mysleli na to, co se doma děje, úplně to chápu.Ondrášek povyroste a určitě vyrazíte :wink:
21. říj 2009 v 15:55  • Odpověz
Ondra byl až doteď v pohodě, ale nějak to na něj taky přišlo:slight_smile:. No, holt je to ještě pořád miminko, i když s výrazem už většího kluka.
21. říj 2009 v 15:56  • Odpověz
Hlavně zítra pěkně foťte, jo, když tam nemůžu být tak ať mám na co koukat:slight_smile:.
21. říj 2009 v 15:57  • Odpověz
já říkám i Kačence, že je pořád moje miminko :grinning:
21. říj 2009 v 15:57  • Odpověz
Tak jsme doma. Nakonec k nám dorazila mamka s Terkou, dali jsme si doma oběd a pak jsme vyrazili ven. Ve špuntíkovi jsem koupila termoobal na lahve, tak jsem zvědavá jakej bude. Zítra ho otestuju.

Peti gratulace k pochvale.

Naše dítě po o ještě nespalo, tak jsem zvědavá v kolik vytuhne :angry:
21. říj 2009 v 16:22  • Odpověz
Hanko, tak pak dej vědět, jakej je ten termoobal, jo? Kdyžtak si ho koupím taky:slight_smile:.
A zítra si to odpoledne pěkně užijte.
21. říj 2009 v 16:25  • Odpověz
Holky, náš klouček teď suprově a často, když řeknu jdeme na svačinu, na oběd, ... říká mňam mňam. :slight_smile::slight_smile:
21. říj 2009 v 16:33  • Odpověz
autor
Já už se hlásím. Po Lezískách jsme byly se švagrovou ještě v herně, pak domů, nakrmit Bětuli a znovu jí uspat. Povedlo se, ale max do 5ti, aby spala večer.

Petí taky gratulujeme a máme z vás radost. Jste oba šikulky šikovní a jen se dmi :grinning:
21. říj 2009 v 16:38  • Odpověz
autor
Tý jo holky tak teď jsem viděla výsledky testu na ty balený vody a jsem docela ráda, že jsem poměrně záhy začala Bětce převařovat tu vodovodní, ptž jinak jsem kupovala Aqua Anna a ta dost pohořela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2009 v 17:30  • Odpověz
Tak ten výsledek testu jsem si ještě nečetla, musím na to mrknouti.
21. říj 2009 v 17:51  • Odpověz
Kačí kde jsou ty výsledky? my včera sice narazili na článek, ale ten test nešel otevřít. My jsme taky kupovali Aqua Annu (dříve Fromin), tak to zírám, že pohořela :astonished: Sice taky už delší dobu používáme vodovodní, ale na chatě ne, tak mě zajímá co teda kupovat.

Hledám teď jaký golfky koupit a absolutně se v tom ztrácím :sweat_smile:
21. říj 2009 v 18:10  • Odpověz
autor
Kačí mě to na noťasu taky nešlo, ale na velkým PC jsem otevřela to PDF. Nemáte třeba nějakou starší verzi?
A golfky, záleží, co potřebuješ a co preferuješ. A jestli chceš nové nebo ojeté a tak. Písni víc Kačí :wink:
21. říj 2009 v 18:41  • Odpověz
Kačí tak teď jsem to našla a otevřela na idnes. Ale je to nějaký nepřehledný, to PDF má 14 stran :astonished:

A k těm golfkám - chceme nový a nechceme trojkolku (jen kvůli zvyku, nic proti nim :wink: ). Pak bych ráda něco lehkýho, co jde rychle složit. Ale nechci úplně ty pidi kolečka, aby se s nima dalo jezdit i jinde než na rovnym povrchu. A samozřejmě, aby se v nich Štěpánkovi dobře sedělo, viděla jsi jak v tom Janéčku sjíždí :frowning2: Ale teď jak tam má ten fusak, tak už je to teda lepší. JO a nerada bych za ně dala víc jak cca 5000,-
Docela mě zaujal tento, že je tak lehký, ale zase ty kolečka mi přijdou malinkatý:
http://www.detskezbozi.com/inshop/kocarky/golfove-hole/casualplay-skyline-2009.html
21. říj 2009 v 18:55  • Odpověz
čau holky :slight_smile: byly jsme ted v KFC, nechtělo se nám chystat večeři :wink:
vodu dávám taky z kohoutku ale převařenou, na pití kupuju Tomu natura :slight_smile: my velký pijeme normálně z kohoutku se štávou :slight_smile:
Kačí máš už nějaké golfky vyhlídnuté nebo vůbec nevíš?
21. říj 2009 v 18:57  • Odpověz
Martí zatim jsem přemýšlela jen o těch co máte vy :slight_smile:
A Tomu naturu jsme taky občas kupovali místo kojenecké, ta vyšla dobře. My pijeme taky vodu z kohoutku se šťávou nebo mattonku jemně perlivou.
21. říj 2009 v 18:58  • Odpověz
Katchu já jsem s nima docela spokojená,akorát mě štve brzda, když metro cukne, tal se sama uvolnuje, ale to je asi tím, že už tolik nedrží, já ten kočár nešetřim, tahám ho po schodech a co zvládnul v Řecku-šutry a hrozný terén...za ty peníze je fakt dobrej :wink: trochu má forovou střechu, ale zatím neulítla :grinning:
21. říj 2009 v 19:02  • Odpověz
Tak já jsem kojo vodu zrušila relativně brzy a přesně z tohohle důvodu. Sami taky pijeme kohoutkovou už dlouho.

Katchul já kdybych vybírala znovu, tak kromě perega, na ty teda nedám dopustit bych zvažovala ty multiwaye. Všechny kočáry typu mrk, omnia i ten skyline bych nebrala, protože to lůžko nemají vůbec prostorný a přijdou mi blbě dělaný nožičky,ale je to na tobě.
21. říj 2009 v 19:16  • Odpověz
Holky, zvažujete některá místo trivivacu (zarděnky, spalničky, příušnice) ten placený priorix, ve kterém jsou navíc neštovice? Já jsem původně nechtěla, ale začínám nad tím uvažovat, protože jsou to jen 2 dávky, kdežto trivivacu jsou 4. Co myslíte?
21. říj 2009 v 19:20  • Odpověz
Hani, já neštovice dávat nebudu.Je to jen na 10 let a pak se musí znovu, navíc se očkuje dost krátce, budu radši když si neštovice prodělá a bude pokoj, ale je fakt, že když hodně dětí okolo bude očkovaných, tak se nám sníží pravděpodobnost, že je v dětské věku dostane.Ale dají se očkovat i u dospělých.
21. říj 2009 v 19:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.