• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
MArti teď si o tom taky čtu, že je to jen na deset let. Tak se na to asi taky vyprdnu. V rodině jsme žádné komplikace při neštovicích neměli, tak budu asi doufat, že to případně zvládneme taky bez. Drka mě trochu nahlodala, ne že by to vyloženě doporučila, ale tak trochu jo, a ať si to rozmyslím.
21. říj 2009 v 19:26  • Odpověz
Hani Peg Perego bych brala, ale ta cena, to asi nee :unamused: Musim na to každopádně mrknout na živo, protože na fotkách poznám prd...

Martí a má tam Nelinka to madlo? Neni to zbytečný? No ta cena je právě super a i jinak mi přijdou vyhovující. Jen mě trochu zklamalo, že váha je stejná jako u toho sporťáku co máme teď a do schodů ho teda rozhodně nevynesu.

O očku mi zatim doktorka vůbec neříkala, takže jsem mimo.
21. říj 2009 v 19:26  • Odpověz
Katch jo, cena je fakt hustá, a proč chceš nové? Některé maminky je mívají jako druhý kočár a bývají skoro netknuté, obecně golfky, ne jen perego.

A madlo nebo pultík doporučuju, mně to přijde fajn a Kája se toho drží a já mám opticky pocit že nevypadne :wink:
21. říj 2009 v 19:28  • Odpověz
Katchu máme madlo a přijde mi docela důležité, jak píše Hanka, drží se ho a nevypadne, ale je i přikurtovaná, jinak by pod ním prolezla :wink:
21. říj 2009 v 19:31  • Odpověz
a já teda taky chtěla nový, ale pokud bych měla vyhlídnuté golfky za 8 a víc tisíc, tak bych šla do ojetých, to bych nebyla ochotná dát.
21. říj 2009 v 19:32  • Odpověz
Hani no protože tenhle kočárek máme z druhý ruky, po jednom dítěti. Vypadal fakt hodně zachovale, ale pak jsme zjistili, že má minimálně dvě ne úplně malý vady, takže blbá zkušenost, no :unamused: Zatim jsem ani na starší golfky nekoukala.
Takže madlo doporučuješ, mě to taky opticky přijde lepší, ale právě na tom Janéčku je to madlo tak blbě daný (daleko), že na něj Štěpán špatně dosáhne. Že by se ho držel, tak to ani náhodou. teď jak používám fusak, tak jsem ho úplně sundala.
21. říj 2009 v 19:33  • Odpověz
Holky díky :wink: Zítra Vám ormknu kočárky :grinning:
Jo, jo ty PP vypadaj dobře, cena super.
21. říj 2009 v 19:38  • Odpověz
Katch jj, já bych je už měla doma :grinning:

Nic, jdeme koukat na telku, tak hezký večer a na viděnou zítra v človrdově :dizzy_face:
21. říj 2009 v 19:40  • Odpověz
Já jdu do vany a pak na Přešlapy :slight_smile:
21. říj 2009 v 19:43  • Odpověz
Hani pa a zítra se moooc těšíme
21. říj 2009 v 19:47  • Odpověz
tak na zumbu jsme se nedostaly, jsem nasr.. až na půdu, měli plno :angry: Rezervaci nedělají, pouze ten den a osobně a dneska měli plno už v 16 hodin

takže na nějakou zumbu kadím a budu prostě chodit 2x týdně na stepík
21. říj 2009 v 19:54  • Odpověz
Hani mám pro tebe ty stromečky ze Sparu, určitě na to zítra zapomenu, tak mi to připomen :wink:
21. říj 2009 v 19:58  • Odpověz
21. říj 2009 ve 20:27  • Odpověz
Kdyz jsem prisla domu, tak manza zacichal a ptal se mne, kde jsme byli cvicit, ze smrdim kourem :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz
Ahoj holky, tak snad Ondrášek už konečně spinká.
Stal se nám před hodinkou karambol - tak rychle lezl do kuchyně, až se rozmajz na dlaždičkách, prokousl si ret, krve jako z vola, bolest, křik, pláč, oteklý ret, chudík malej. Achjo. Vím, že karambolů bude hodně,ale bolelo mne to za něj.

Hanko, taky jsem pro Tebe měla ty stromečky (myslím, že 4) a zapomněla jsem Ti je dát, ach jo. Snad se ještě uvidíme do té doby než je budeš potřebovat:slight_smile:.

Jajinko, to je teda pech, co?:frowning2:
Katchul, dobře pořiď golfky. Ty co mám já jsou dobrý - přijdou mi sice užší (ale nemám s čím jiným srovnat), ale Ondrášek je v nich rád - a odvedli už super výkon - na to, kde všude přes léto byly, jaké terény zdolávaly, jsem spokojená:slight_smile:.
21. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz
Ahoj holky, aktuálně sháním také buď golfky nebo sportovní kočár, zaujal mě tento: http://www.delfinek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=595151. Peg Perégo jsme si byla vyzkoušet, golfky jsou to úžasné, jen naší Zuzce jsou malé (v šířce), zvláště, když tam ještě vložíte fisak, pozor na to.

Jinak jdu za Vámi celá vyděšená, Zuzanka mi spadla z postele a praštila se do hlavičky, naštěstí né do fontanely. Chovala se po krátkém zaplakání normálně, jedla, smála se, měla normální reakce, myslíte si, že mám jet k Dr.?
21. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
Peti :grinning:

jdu dočíst
21. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz
21. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz
autor
Fíku a nechceš jít zítra teda se mnou? Míša nejde. Pak si choď na stepíka :wink:

Alí to se nám stalo taky. Ono hrozně vypadá, ale Bětule tam druhý den měla už jen stroupek a třetí nic
:pensive:
Mojčo pokud měla normální reakce, tak k dr. nemusíš. Jen s ní ale zkus ze spaní zatřást, aby se po tobě ohnala. Je tady na to někde i celé téma když tak :wink:
21. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz
Kačí no já nechci kvůli manžovi ale ten mě posílá, tak uvidíme ju? Chjo stejně mě to sejří, ta cena tam :frowning2:
21. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz
Jáji, Peti: tak jsem manžovi neměla to srdce říct, že jsme byly na skleničce a jelikož je kuřák tak to ani nepoznal :grinning: . Myslí si, že jsem byla mrknout po obchodech :slight_smile:
21. říj 2009 ve 21:46  •  2 děti  • Odpověz
Teda holky:slight_smile:.
21. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz
dobře jste udělaly, že jste šly posedět :wink:
Ali-Pri děkuju za ty hory, mrknu na to :slight_smile:
jdu spát a zítzra se na všechny moc těšíme, dobrou :slight_smile:
21. říj 2009 ve 21:50  • Odpověz
autor
Jáji neříkám, že se mi to líbí. Ale ta zumba je fakt bomba, přesně to, co jsem hledala :pensive:
Tak musíme šít do Hanky, ať jí udělá i u sebe, na mě ať nečeká.

Petí to je síla teda :pensive:

Alí a to mu není divné, že nemáš mokré věci? :grinning:
21. říj 2009 ve 21:51  • Odpověz
Holky, dobrou noc, Katko zítra ráno papa a odpoledne si to všechny pořádně užijte:slight_smile:.
21. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz
Tak Přešlapy zase dneska super :dizzy_face:

Za stromečky předem všem děkuji :dizzy_face:

Tak cvičení se nekonalo jo. To by mě švihlo se tam táhnout a zjistit že mají plno :angry: To bych nešla na skleničku ale rovnou na láhev :grinning:

Alí přijdou ti užší golfky jo? Tak mně perego přijde normoš. Naopak pidi midi jsou CAM portofino, inglesina zippy je hoooodně uzoučká a jané energy nebo jak jsou ty golfky.

Já jsem dneska taky čučela po kočárech, jen pro zajímavost a úplně jsem se zamilovala, tradičně do peg perega, ale AT4 :dizzy_face: No ale nechám si zajít choutky.

Tak se mějte bájo děvčátka, ráno frčím pro dortík a po o se na vás těšíme :wink:
21. říj 2009 ve 21:54  • Odpověz
Kačí: to věděl, že jsem cvičit nebyla, ale řekla jsem mu, že jsem čumákovala po obchodech a koukala po vánočních dárkách :grinning:

Marti: nemáš zač :slight_smile: hlavně kdyby vám to k něčemu bylo :slight_smile:
21. říj 2009 ve 22:14  •  2 děti  • Odpověz
autor
Alí aha :grinning: Já myslela, že jsi nepřiznala nic :grinning: :grinning:

Hani ty si nedáš pokoj, co? :grinning: Ty jsi takový kočárkový maniak jako já :grinning: Já mám ale už útrum, ptž kdybych chtěla jiný, tak ze mě manža udělá 4 malý do jeslí :grinning:

Alí taky se těšíme :wink:

Kámoška má ještě nějaké Espiro, vypadají jako Multiway. A je s nima spokojená :wink:
21. říj 2009 ve 22:23  • Odpověz
Alí :slight_smile:))) po obchodech :grinning:

no nic loučím se, brou nocku babuchy :grinning:
21. říj 2009 ve 22:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.