• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Brou nocku i ode mě :wink:
21. říj 2009 ve 22:42  • Odpověz
autor
DObré ránko,
tak já tu jednou straším takhle brzy a tady nikdo :astonished:
Tak se jdu chystat s autem a pak za Alčou. A jak dneska zváldnu Bětky spaní, to teda vůbec nevím :sweat_smile:

DOufám, že to v Človíčkově plánujete trochu na dýl, já dám vědět, jak dorazím, ale možná později, ptž fakt nevím, kdy bude Bětka spát. :wink:
22. říj 2009 v 07:44  • Odpověz
Ahoj Kačí :slight_smile: ty jsi dnes ranní ptáče :grinning:
já taky řešim spaní, chtěla jsem dát brzy oběd, aby byla do Človíčkova vyspalá, ale dáma ještě spí, takže nic....ale ona vydrží a spát bude púo oslavě, to je v pohodě :slight_smile:
jde vám farma? já mám za úkol sklidit mrkev a nemůžu se tam dostat? :angry:
22. říj 2009 v 07:51  • Odpověz
Hezké ráno,
Ondrášek také ještě hajá, jsem zvědavá jak bude vypadat jeho pusinka po tom včerejším karambolu na dlaždicích. No, snad dobře. V noci dneska jenom jedno probuzení, takže pěkná noc.

Farma nejede, teda nerozjela se mi, hmmm.
22. říj 2009 v 07:54  • Odpověz
Dobré ráno,
Kačí já to moc na dýl neplánuju. V 16 má dorazit tchán popřát Káje, takže nejpozději 15:30 budu muset jít, tak doufám že do té doby dorazíte :unamused:
22. říj 2009 v 08:19  • Odpověz
Ahoj,

my budeme muset nejpozději v 16 dom, v 16:30 přijde revize plynu :unamused: A spánek řeším taky, holt ho uvozím v kočáře no :sweat_smile: snad se to povede
22. říj 2009 v 08:35  • Odpověz
Ahoj holky,
u nas noc nic moc. Honzik se v noci cely pocural, i postylku, tak jsem ho prelivkla a vzala k sobe do postele, ze postylku prevliknu rano. Jenze prcek me porad tahal za vlasy a delal blbosti, takze jsme usnuli az buhvi kdy. Tak jsem lehce k.o.

No, ja s tim dneskem to vidim jen na chvili. Prijde mi, ze prcek zacal v noci trosku nudlat, ale ted nic, tak s nim nechci moc lezt mezi lidi. Musi vydrzet do zacatku listopadu fit, aby nas mudra naockovala :unamused:
22. říj 2009 v 08:53  • Odpověz
No, u nas pro zmeni mi manza oznamil, ze kdy jsem byla vcera na "cvicu" a v patek mam dalsi parbu s kamoskama v Beroune, tak pry jde dneska do kina, ze mu davaji nejaky film s Brucem Willisem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2009 v 08:54  • Odpověz
tak mi mladej vymazal příspěvek

psala jsem že manžu posílám do hospody, páč mi včera řekl že můžu jít dneska cvičit s Katkou když to včera bylo plný :dizzy_face:
22. říj 2009 v 08:59  • Odpověz
Peti do začátku listopadu to máš docela dlouho, tak by vám to třebas o týden odložila, vždyť to neva ne? :confused:
22. říj 2009 v 09:00  • Odpověz
Jaji, my dorazime, akorat bych nerada, aby se to rozjelo. Ale zatim to vypada dobre tuk tuk tuk, ani teplotu nemel. Jen v noci trosku kaslal a teklo mu trosku z nosu, ale ted nic. Je mozny, ze to bylo tim, jak se pocural. No, nevim, jestli manza spatne nainstaloval plinku nebo Honzik tolik cural :grinning:
22. říj 2009 v 09:07  • Odpověz
Jaji, ja vim, ze nam to muze odlozit, ale nam uz tu 3. hexu odlozila, jdeme az po 8 tydnech ptz mel prcek po tech prvnich dvou teploty. Chtela bych to mit z krku, vis. Ale dneska dorazime :slight_smile:
22. říj 2009 v 09:09  • Odpověz
teda ale odložení z důvodu teploty slyším poprvé, Tom měl teploty po všech třech a nikdo nám nic neodkládal :confused:
22. říj 2009 v 09:19  • Odpověz
jéé mě to mrzí, že vás dneska neuvidím, ale na 90%nebudu stíhat a ještě jedu na opačnou stranu na Motol....tak si ti užijte, já dneska asi moc nebudu, ale když to vyjde večer nakouknu jak jste se měli :slight_smile:
My jsme včera byli v kině na "chceš mě, chci tě", a bylo to super, taková romantika ale i sranda, docela jsme se nasmáli :slight_smile:
22. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
Jaji, no ja nevim, proste mi rekla, ze kdyz mel teplotu, tak ze ho radsi naockuje ne po 4 tydnech, ale po 8 tydnech :confused: Ja se v tom nevyznam, takze fakt nevim :rolling_eyes: Takze misto v rijnu nas naockuje az zacatkem listopadu :rolling_eyes: Musim se s ni domluvit jeste na ten synflorix a nejake dalsi ocko. Urcite bych chtela dat tu zloutenku, nestovice neee. Az je nekdo z vas bude mit, tak my prijedem na navstevu:grinning:

Jee, Vladi, to je skoda. Ty jsi posledni, koho jsem nevidela :slight_smile: Samozrejme jsem zvedava i na Kubicka :slight_smile: Tak snad jindy :wink:
O tom filmu jsem slysela, jedna holcina z Jarnacku na tom taky byla a chvalila si to.
Ja jsem si vcera koupila dvd se zoufalyma manzelkama, akorat meli uz jen 2, jednicku jsem nesehnala. Tak budu cumakovat aspon na to, at se rozptylim :grinning:
22. říj 2009 v 09:41  • Odpověz
Peti no tak Tom měl přes 38 a očkovala nás normálně :wink: a další očkování, až později, v roce dostane poslední hexu a synflorix a nechci do něj hned rvát další věci
22. říj 2009 v 09:47  • Odpověz
čauky holky,
tak já taky řešim jak to uděláme se spánkem Štěpánka, v človíčkově asi neusne, no nějak to dopadne :sweat_smile:
Dneska je teda opět hnusně, co? Nikam dopolko nepůjdeme.

Vladi tak to je prima, že jste si kino užili, taky bysme rádi na něco pěknýho zašli :slight_smile:

HOLKy ještě dotaz, kde je na Budějovický ten výtah do DBK? někde u toho hl. vchodu jak jsou pak ty jezdící schody?
22. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
Kacul, kdyz vyjedes po eskalatorech, tak hned u toho hlavniho vchodu, myslim, ze napravo od nej. To uvidis. Ale pozor, mrkni, jestli jede to 2. patra ptz jeden vytah jezdy do lichych pater a druhy do sudych. Tak mrkni na ty cisla pater, co jsou napsana u toho vytahu. Clovickov je v 2. patre :slight_smile:
Dneska konecne uvidim Stepulu :slight_smile:
22. říj 2009 v 09:52  • Odpověz
ano ano a je to ten hned u vchodu do DBK :slight_smile: ten jezdí do 2hého patra, ten z druhé strany ne :slight_smile:)
22. říj 2009 v 09:53  • Odpověz
já jsem tady to očkování řešila nedávno, doktorka mi říkala, abych si to promyslela, až půjdeme v roce na prohlídku, tak co může dát.......ty neštovice asi taky nedám, zvlášť když se to musí po 10letech opakovat, to mi vůbec neřekla. Přemýšlím o té žloutence....ty neštovice nevím pořád u Lucky, ona měla jich hrozně malinko, třeba 4 už nevím přesně a doktorka mi tenkrát řekla, že není jistota, že je ještě nechytne. Tak nevím.....taky do nich nechci prát všechno, a na druhou stranu taky to není zrovna zadarmo. Lucku jsem nechala na ten děložní čípek, taky říkala 3 dávky a pak najednou, když jsem zaplatila asi 12tis., tak řekla, že po pěti letech to chce ještě jednu dávku. Prostě takový věci by měli říkat hned!
22. říj 2009 v 09:54  • Odpověz
No ja se s tim ockem musim taky poradit s mudrou. Vazne uvazuju, ze ten synflorix dam az v roce, ale uvidim, co mi na to rekne mudra. A zkusim se poptat jeste jinde, abych mela vic nazoru a podle toho se rozmyslim :wink:
22. říj 2009 v 09:57  • Odpověz
A jak je Alče, ani neříkala, jestli už je jí líp?? To musí být roztomilý, když Ondrášek dělá mňam....:o) My říkáme ham....nebo spíš am :slight_smile: Ale Kubíno se teď naučil, když někdo zakašle, tak začne kašlat taky. Nikdo mu nic neříkal, a sám začal.... :slight_smile:
22. říj 2009 v 10:08  • Odpověz
Díky moc :wink:
Já teda neštovice taky dávat nechci. Nevim no, teď jsem zase slyšela názor od švagrový mojí švagrový, která je doktorka, že ona by žádný ty nepovinný očkování nedávala. Ale každý říká něco jinýho, my zatím máme navíc jen ten synflorix. A na roční prohlídce se taky chci poradit s doktorkou :wink:
22. říj 2009 v 10:08  • Odpověz
peti....poptej se a dej vědět. Já mám někdy pocit, že doktorka je ráda, když má co nejvíc očkování a taky bych chtěla znát nezaujatý názor :slight_smile:
22. říj 2009 v 10:09  • Odpověz
Tak mít dceru dala bych stopro to očkování proti rakovině děložního čípku. I když je to pálka teda.
22. říj 2009 v 10:10  • Odpověz
Je fakt, že toho očkování je až až, já ale určitě dám klíště, z toho mám hrůzu, Kačenku jsem taky nechala očkovat....děložní čípek jim dám taky, jeden dr. mi říkal, že se zvažuje že bude časem zdarma povinně, to by bylo fajn :slight_smile:
Katchu výtah je trošku bokem, určitě ho uvidíš, jen bacha, jedna strana jezdí do sudých a druhá do lichých pater, tak tím zadním do 2 :slight_smile:
22. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
ahoj holky, já mám dneska náladu na bodu v mrazu. Aduška se v jednu probudila a do čtvrt na čtyři nespala :frowning2: což to by nebylo tak strašný, ale asi po hodině uspávání na mě manža začal nesmyslně řvát, že už toho má dost, že se už tři dny nevyspal, že neví proč s ní třesu (pro nás to je uhoupávání), že jí ubližuju a já nevím co ještě...no vytáhnul toho na mě spoustu. Vzala jsem peřinu, Adušku, přetáhla postýlku a šla spát do obýváku. Fakt mi je z toho smutno :frowning2: nemám pocit, že bych jí nějak ubližovala, pláče protože spát nechce a já se snažím jí uspat což se jí samo nelíbí.

My do človíčkova dorazíme nějak po 13hod. Ve 12 dostane oběd, já se taky naobědvám a vyrazíme...
22. říj 2009 v 10:39  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj ženy,
poslušně hlásím že na tchána jsem připravená, upečený jablka v županu a čína :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ta prťka bláznivá mi dnes rozbila brýle, zabít!!! Zatím ještě nespala, tak uvidíme, kdy a kde vytuhne. Už to neřeším. S ní nemá smysl spánek plánovat protože si to teď dělá jak chce. Ale mrzí mně, že jsme vám to tou naší oslavičkou všechno rozhodili :frowning2:

Tak my vyrážíme pro dort a směr Budějárna, skočím tam do krámu DM a CA a asi na fofr oběd pravděpodobně do Meka, kdybyste se chtěl někdo přidat, písněte sms. Budu tam určo kolem 12.

Tak zatím pa a jinak v 13
22. říj 2009 v 11:00  • Odpověz
autor
Hihi, všechny jedete do Človíčkova :grinning:
My spíme :sweat_smile:
Jo a přišlo nám konečně pozvání na vítání občánků na 5.11. :grinning:
22. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz
Ahoj Katko:slight_smile:.
Ondrášek taky spinká, nějak se mu hodně chtělo až u toho brečel, ale naštěstí spí, abychom vše odpoledne zvládli. Ještě jednou díky za milé dopoledne, papa. No, vida, Bětuška bude v roce občankou:slight_smile:.
22. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.