• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Jé Alí :dizzy_face: :dizzy_face: Tak si představ, že Bětka hodila ještě jednou do pleny, asi cestou domů :grinning:
Tak snad už je to dneska vše. :wink:
My taky děkujeme :dizzy_face:
22. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz
Fakt, jo???:slight_smile::slight_smile: Ondra nic, to bude asi pořádnej nářez odpoledne.
22. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz
autor
Alí :grinning: Ondrášek si to schovává na tu nejmíň vhodnou dobu :grinning:

Tý jo Bětka pořád chrní :sweat_smile: To tam teda dorazím bůh ví kdy :sweat_smile: No, jdu chystat pomalu věci a uvidíme. :wink:
22. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz
Všechny moc pozdravuj, papa
22. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz
Čao ženy, jsme doma, bylo to moooooooc super, všem moc děkujeme za účast a za chobotnici :grinning:. Fotky jsou úžasné, večer je hodím na rajče. Človíčkov mě nadchnul, asi tam v zimě budeme každý týden :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Marti, úterý vypadá blbě, máme mít v 11:30 focení na Pze 7, ale možná to ještě dopadne jinak, manže má info že by nás mohl nafotit někdo jiný, tak písnu večer, podle toho, co bude mít za informace. Pokud by platilo to původní, tak leda po tom fotu bychom mohli, tzn. nějak kolem druhé třebas.
22. říj 2009 v 16:19  • Odpověz
tak sem taky doma, stihla jsem i koupit rohlíky, záslepky do zásuvek a Tomovi svetřík :slight_smile:))

no a dohodly jsme se s Kačkou že cvičit teda nejdem :grinning:
22. říj 2009 v 16:49  • Odpověz
autor
My jsme taky doma. A to jsme ještě couraly po Budějárně a koupily konečně dárek Matýskovi :grinning:

Martí, Martí, nechceš zítra na Novodvorskou do C&A? Vyhlédla jsem si tam kabát a na Budějárně nemají mojí velikost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2009 v 16:49  • Odpověz
Tohle poslala jedna lednovka, přišlo jí to...

PRIBEH Z IKEA Zlicin
Myslim, ze je dobry, aby se o tom vedelo, co se tu deje.
Takze se s vama musim podelit.
Kamaradka jela s rodicema a 3-letou dcerou do Prahy do Ikey.
Prochazeli ji a malou hlidali na stridacku s rodicema, najednou se sesli a zjistili, ze mala tam není. Mama myslela, ze ji maj rodice a rodice,ze ji ma mama....Tak ji chvili hledali a nic, tak sli za ostrahou, která tam stala. Chlapik je okamzite serval a hned naridil zavrit celou Ikeu - bylo jim to dost divny,ze takhle jedna, ale tim lip.

Malou nasli na zachode nadopovanou a uspanou, mela oholeny vlasky (mela dlouhy blonďatý) a byla převlečená za chlapecka!!!
Zni to priserne co? Ale bohužel je to tak.
Měli veliky stesti, ze se vse semlelo vcas. No je naprosto jasny, ze uz se tam něco podobného muselo stat, když okamzite zavreli
celou Ikeu. Takze to vsude rozhlaste lidem, co tam chodi i s detma, protože to asi není jen tak.
22. říj 2009 v 17:02  • Odpověz
ale prej je to spam pouze :confused:
22. říj 2009 v 17:03  • Odpověz
Jáji to jako vážně??? to je šílený!!!!!!!!!
Kačí já bych mohla buď hned po ránu nebo pak odpo.Potřebuju být v 11.30 na Muzeu, tak pokud bychom to stihly před tím, tak jsem pro, mrkla bych tam na ty džíny :wink:
jinak oslavička moc prima. děkujeme Hance za dobrý dort a hezké odpoledne :slight_smile: akorát mě to mrzí s tou chobotnicí, ale to spravíme, Hani ještě dohodneme kdy :wink: co třeba ponedělí po obědě?
22. říj 2009 v 17:06  • Odpověz
Hani a stromečky jsem samo přinesla domů, tak snad příště :grinning: :grinning:
22. říj 2009 v 17:10  • Odpověz
Marti ne je to prej jen příběh ale fuj, kdyby to byla pravda
22. říj 2009 v 17:14  • Odpověz
Holky, my jsme taky doma. Tatka sel tedy dneska do kina :wink:
S tou ikeou jsem to slysela uz pred delsi dobou od kamosky, co bydlela na Barrandove, ta to mela zase od nejake zname :confused:
22. říj 2009 v 17:15  • Odpověz
autor
Holky tak Ikea je tzv. Fake, tzn. není to pravda. Já tenhle příběh četla před nedávnem v naprosto stejné podobě. Existují stránky o takovýhle smyšlených příbězích a tohle tam je. Takže dítě si samo hlídejte, ale tomzhle nevěřte.

Martí a odpo můžeš kdy? Já bych si zítra ráda pospala, dneska jsem vstávala v 7 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jsem to ale neřád, samozřejmě taky děkujeme Haničce za oslavičku, dortík a Kájinku :grinning: :grinning: A budeme se těšit, že se setkáme v hnojném počtu i příští týden.
22. říj 2009 v 17:20  • Odpověz
Jo jo oslavička super :slight_smile:) Hani děkujem :slight_smile:)

Jooo a já vlezla na váhu a mám další kilo dole, jak je to možný nevím, páč žeru furt stejně :grinning:
22. říj 2009 v 17:22  • Odpověz
My se take pridavame s podekovanim Hance a Kaje za oslavicku :slight_smile: Bylo to fajn :slight_smile:

Jaji, no vidis, gratulujuuuuuu!!!
22. říj 2009 v 17:36  • Odpověz
autor
Jáji tak vidíš, gratuluju a nespletla jsem se :grinning:
22. říj 2009 v 17:36  • Odpověz
no jo ale jak je to možný? ukázkově fakt nejím, ba naopak :sweat_smile:
22. říj 2009 v 17:38  • Odpověz
autor
Jáji to je jednoduchý, začala si se hýbat a tělo si uvedla do jiného stavu než bylo předtím. A ono reaguje. Já taky teď nejím ukázkově a přesto hubnu, i když já spíš na cm.
Jo a jsem nakakaná, ale žádný pytlíček na farmě nemám :angry: :angry: :angry: :angry:

A dítě ječí, ptž chce chodit za lvem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2009 v 17:44  • Odpověz
No, Honzík zase hrozně knourá páč odpoledne spal jen asi pul hodky, coz je na nej fakt hrozne malo, takze ho asi za chvili prevlecu a supnu do postylky, jinak za sebe nerucim :sweat_smile:
22. říj 2009 v 17:53  • Odpověz
Tak jsem napsala dlouhej příspěvek a Aduš mi ho smazala...tak znovu.

I my chceme poděkovat Hance za pozvání, výbornej dortík a super společnost. Bylo to fakt moc fajn. A už se těším na další oslavičku BeBe (to je fakt dobrý Katchi :grinning: )
My se po cestě domů zastavily ještě pro ty repráky, který byly teda nehorázně těžký a velký, že jsem měla co nasoupit do tramvaje. No ale podařilo se a jsme doma. Aduška celou cestu spala, tak aspoň že tak...
Jdu kouknout na tu houpačku, sama jsem byla překvapená jak to Adriance šlo :slight_smile: alespoň mám další námět na dárek k Vánocům.

Jáji: GRATULUJEME! Jen tak dál...ale sluší Ti to i tak :wink:
22. říj 2009 v 17:56  •  2 děti  • Odpověz
Kačí nejlépe kolem 15,abychom byly po spaní a po sváče....nebo to dopo klidně v 10, já bych pak jela rovnou na to Muzeum :slight_smile: mám sraz s kámoškou, co byla na umělku, tak jsem zvědavá, jestli už má mimíska v bříšku :slight_smile:
22. říj 2009 v 18:16  • Odpověz
tak já na něj hnusná byla při jídle :(( a padlo i hnusný slovo :cry:
22. říj 2009 v 18:25  • Odpověz
Jaji, na Tomika nebo na manzu? :grinning: Ja uz tady asi pul hodky uspavam, uz ho mam fakt plny zuby, takze jsem tady na nej taky kricela. Podle mne je pretazenej a nemuze zabrat :unamused:
22. říj 2009 v 18:43  • Odpověz
Ahojky, taky chceme poděkovat Hance a Káje za pěknou oslavu a dobrý dortíček :slight_smile: Bylo to moc fajn odpoledne a rádi jsme všechny viděli :slight_smile:
Štěpánek byl tak KO, že usnul hned jakmile jsme vyjeli ven, spal celou cestu a ještě chvilku i doma v předsíni.
Zase mě naštval řidič autobusu, nevim k čemu dáváme dopředu vědět, že chceme vystupovat s kočárkem když ten blb stejně zastaví metr od obrubníku :angry:

Jáji tak to je super, taky gratulujeme, to je odměna za ten pravidelný pohyb :slight_smile: jako včera třeba :grinning: :grinning: No a celkově máme teď všechny pohybu dost, ne? Za těma prckama myslim :wink:
22. říj 2009 v 18:50  • Odpověz
Peti: no vidíš a to je přesně to co MM nepochopí, že mám taky jen jedny nervy a že když jí tři hodiny uspávám tak mi prostě ujedou nervy a zařvu na ní ať chrápe.
Tak snad Honzík brzy zabere a ty si dáš nohy nahoru :slight_smile:

holky, máte někdo doma domácí kino??? Já nevím jak to mám propojit ???
22. říj 2009 v 19:03  •  2 děti  • Odpověz
Peti na malýho :confounded:

Ali jak mas propojit co?
22. říj 2009 v 19:09  • Odpověz
No to snad každýmu někdy ujedou nervy, ne? Já bych mohla vyprávět, mě ujížděj doost často :grinning:
Ali my domácí kino nemáme, takže neporadim.
A kde je vlastně druhá Alča???
22. říj 2009 v 19:10  • Odpověz
Jáji: mám repráky - tři, kabel - dvoulinku, a potřebuju to připojit do DVB-T nebo DVD...a dál nevím co s tím :sweat_smile:
22. říj 2009 v 19:17  •  2 děti  • Odpověz
ALi, tak s tim ti neporadim. Ja jsem technicky antitalent :sweat_smile:

No, u nas se po hodine uspavani snad konecne spi. Jsem z nej k.o. :unamused: Jdu si hodit sprchu a pak asi na kute, protoze jsem nejaka utahana. Snad se dneska v noci zase nepocura :unamused:
22. říj 2009 v 19:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.