• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Ali jaky mas repraky? jestli krajni nebo subwolfer a nebo střed a domácí kino je prý většinou 5+1
22. říj 2009 v 19:39  • Odpověz
katch...joo mě taky dost často :sweat_smile:
22. říj 2009 v 19:39  • Odpověz
mám dva sloupový a subwofer...dá se to zapojit přes DVD nebo k tomu musím mít ještě nějáký ten reciever???
22. říj 2009 ve 20:00  •  2 děti  • Odpověz
Ahooooooooooooooj všem!
Konečně doma, dítko spinká a já mám chvilku pro sebe, vlastně celý večer, páč manžel je v Bruselu.

Velmi ráda čtu, že jste si užily(i) krásné odpoledne a z fotek to jen čiší:slight_smile::slight_smile:. Už se těším až Vás uvidím příští týden na BeBe párty:slight_smile::slight_smile:. Díky Katko, žes to zařídila.
22. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz
Od rána nám neteče teplá voda a nehřeje topení - závada na tepelné síti (omluvu obyvatelům Hostivaře a Petrovic jsem našla na www Pražské teplárenské) s tím, že by se to v nočních dnešních hodinách mělo dát do chodu, no to jsem tedy zvědavá.
22. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
Ali zezadu domácího kina by měly být barevné konektory s označením reproduktoru
22. říj 2009 ve 20:27  • Odpověz
autor
Fotečky jsou hezkoučké, některé jsou obzvlášť vyvedené :grinning:

Fakt mě dostala Nelinka s prstem v nose :grinning:
Martí já ti dám zítra vědět podle toho, jak se vzbudíme, jo? :wink:

Alí není zač, vždyť to nic nebylo. :wink:
22. říj 2009 ve 20:37  • Odpověz
jáji: a ten subwolfer?
22. říj 2009 ve 20:55  •  2 děti  • Odpověz
prej by tam mělo bejt napsáno sub zezadu? co máš za značku?
22. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz
Jo, jo fotky jsou pěkný :slight_smile: :grinning:

Já jsem unavená, nějak mi to v herně dalo zabrat nebo co :sweat_smile:

Alí-osk. teda, teda to Vám nezávidim, to máte asi doma už docela zimu viď? Tak snad Vám to fakt během chvíle pustí, držim palce :wink:

Jdu spát, všem dobrou noc :slight_smile:
22. říj 2009 ve 21:18  • Odpověz
Napsala jsem příspěvek s číslem 16000 tý jo :astonished: :slight_smile:
22. říj 2009 ve 21:19  • Odpověz
Katchul, ahoj. Pořád to nejde, je tu pěkná kosa, ach jo.
22. říj 2009 ve 21:20  • Odpověz
panasonic...já na to jáji kouknu až zítra, Dneska už na to nemám sílu...
22. říj 2009 ve 21:23  •  2 děti  • Odpověz
Holky, poraďte mi nějaké pěkné místo, město, kam bychom mohli s Martinem na den vyrazit. Díky předem za nápady.
22. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz
autor
Alí tak nám neumrzněte. Poradila bych vám Botanicus v Lysé n/Labem. Ale nevím, jak to funguje v zimě, my tam byly na jaře před lety s kámoškama a jedna z nich tam měla syna. Byly tam různý řemesla, mohla jsi si udělat mýdlo a tak. Pak jsme se ještě podívaly v Lysé na zámeček a do parku, moc hezké. Ale fakt nevím, jak teď, když je kosa.
Nebo ty vláčky na Smíchově, v Lužný u Rakovníka je Železniční muzeum a pak mě napadají spíš místa a města hodící se na lepší počasí. :frowning2:
22. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz
Botanicus v zimě nefunguje :wink:
22. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz
autor
No, tak v tom případě je to pasé :frowning2:

Alí když tak zkus stránky Toulavý kamery z ČT1, tam by jsi taky mohla najít spostu pěkných míst :wink:

Jáji se mi zase vařila krev, ve starý diskuzi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2009 ve 22:00  • Odpověz
Katko, díky, Botanicus už jsme navštívili, bylo to fajn. Ondráška necháme našim a na ten jeden den bychom rádi někam vypadli:slight_smile: - místo té Vídně, víš:frowning2:.

Vařila se Ti krev, co se děje ve starý diskusi?
22. říj 2009 ve 22:02  • Odpověz
Ali, a co Karlovy Vary???Já tam byla loni ještě těhu a byla jsem překvapená jak je to hezké město...

co si ještě vzpomínám, že jsme s manžou navštivili tak byla Telč, Český krumlov, Litomyšl, Kutná Hora, Třebíč...
22. říj 2009 ve 22:08  •  2 děti  • Odpověz
Alčo, díky za nahození měst - ale už jsme je všechny viděli - my totiž cestovali po vlastech českých i zahraničních jak diví:slight_smile:. Nevadí, třeba mě něco napadne:slight_smile:.

Dobrou noc maminkám i miminkům, papa
22. říj 2009 ve 22:12  • Odpověz
Alči: jéé a víš kde se mi moc líbilo...na těch pevnostech z války na severu Čech....nad Náchodem...Dobrošov třeba. Z toho jsem byla úplně vodvařená :slight_smile:
22. říj 2009 ve 22:23  •  2 děti  • Odpověz
autor
Alí tak zkus tu Toulavou kameru :wink:
A do starý napsala holka, co tam ani nerodila, jen její kámoška. Takový mám nejradší :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dobrou noc všem :wink:
22. říj 2009 ve 22:56  • Odpověz
Ahoj holčičky :slight_smile: koukla jsem na fotečky, jako vždy jsou úžasné :dizzy_face:
Kačí dej vědět, ale Neli ještě spí, takže bych to viděla spíš na to odpo :wink: ale ještě uvidíme :wink:
23. říj 2009 v 08:05  • Odpověz
autor
Martí tak jak? Já ti akorát šla napsat, že bychom měly stihnout tu desátou :wink:
23. říj 2009 v 08:41  • Odpověz
jo, tak jo, už jsme po snídani, tak v kolik a kde?
23. říj 2009 v 08:44  • Odpověz
Ahoj holky!
Vcera jsem taky jeste mrkla na fotecky, vsem nam to tam moc slusi :grinning:
Ali, tak at neco pekneho vymyslite. Ono nakonec asi bude jedno, kam pojedete, hlavne, ze budete s manzou relaxovat, ze :slight_smile: Coz misto cestovani si zaplatit nejakou masaz nebo tak neco?
Jee, ja jdu pristi tyden na masaz a uz se mooooc tesim. Vcera mi zase ruplo v zadech, jsem myslela, ze ani nezvednu prcka ze zeme :sweat_smile:
23. říj 2009 v 08:45  • Odpověz
autor
Martí tak v 10 před vchodem? My přijedeme taky socinou, vezmu golfky. :wink:

Alí to by jste mohli. Někde se dají zaplatit i několikahodinové procedury, od zábalu do čoko přes masáž a nakonec vířivka :wink: Myslím, že by jste to oba potřebovali jak prasátko drbání :grinning:
23. říj 2009 v 08:48  • Odpověz
ahojky,

tak já jsem tu taky...

Kačí škoda slov :rolling_eyes:

fotečky krásný, jak jinak :grinning: Už se těším na příště :wink:
23. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
Kačí ok, snad to stihneme, jdu se vyhrabat :wink:
23. říj 2009 v 08:51  • Odpověz
Dobré ránko,
co se řeší??
23. říj 2009 v 08:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.