• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Martí super :dizzy_face:

Jáji už jsem měla něco rozepsanýho, ale pak jsem to vymazala a řekla si, že se tím nebudu rozčilovat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dobré ránko Hani :wink:

Holky jdu dát Bětuli snídani a pak nás chystat, tak se tu zatím mějte :sunglasses:
23. říj 2009 v 08:54  • Odpověz
Kam razíte kočky?
23. říj 2009 v 08:56  • Odpověz
Hani jedeme na Novodvorskou, Katka potřebuje kabát a já džíny pro Neli u nás v CA mají jen malé.
Kačí jede mi to 35 takže tam budu úplně přesně, pá :slight_smile:
23. říj 2009 v 09:09  • Odpověz
Tak si to hezky užijte a pěkně nakupte :dizzy_face:
23. říj 2009 v 09:13  • Odpověz
juj tak jsem si koupila dva baráčky pro kravičky :slight_smile:)))
23. říj 2009 v 09:17  • Odpověz
jáji pro kravičky jo? To jsou nějaký spešl?
23. říj 2009 v 09:35  • Odpověz
Holky tak mám dilema, v úterý máme jít k fotografce Hozové za 2500, 20 fotek + nalíčení mě. Manža teď má možnost od jinýho fotografa, určitě by se dostal s cenou níž, ale nvím co je zač ani jak moc má zkušenosti s focením malých dětí. Na druhou stranu 2500 za 20 fotek je přece jen dost. A já nevím jak se mám rozhodnout, poraďte :confounded:
23. říj 2009 v 09:36  • Odpověz
Hani jo jo novinka :wink:
23. říj 2009 v 09:39  • Odpověz
Peti tak my se možná pomalu oblíknem a půjdu s ním z Hájů pěšky aby usnul venku
23. říj 2009 v 09:44  • Odpověz
Jé tak vy dneska všechny někam společně razíte? :cry:
23. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
Hani ne ne všechny určo nee, my jsme s Petrou domluvené už týden

jinak Tom teda usíná, tak uvidím jak dlouho bude chrupat
23. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
Jaji, tak se ozvi. Ja mozna oblecu Honzika a vyrazime na postu, tak pisni, az budete na trase a klidne vam prijdeme naproti :wink:

Hani, no pokud mate moznost oba dva fotografy porovnat, jestli maji nejake ukazkove foto, tak bych si vybrala podle toho. Jestli ne, tak bych zainvestovala do toho osvedceneho, protoze u toho druheho sice muzete usetrit, otazkou je ale kvalita. Vis, co se rika... Nejsme tak bohati, abychom kupovali levne veci :wink:
23. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
Peti porovnání právě nemám, nejde o to že by ten druhej nebyl dobrej, drahej by byl stejně, kdybychom k němu přišli z ulice, jde o to že nám nabízí lepší cenu protože s manžou spolupracoval na firemních fotkách. Chjo :confounded: Nechám si od něj poslat nějakou nabídku a uvidím no
23. říj 2009 v 10:40  • Odpověz
Holky, ahojda.

My byli s Ondrou skoro dvě hodinky venku, bylo krááásně, teď už je tam zase pošmourno a zataženo. Koupila jsem věci na véču a uvařila ji, aby měl Martin po příletu něco teplého a snad dobrého.

Katko, Marti, tak jak jste nakoupily?
Jaji, Peti, jak jste se prošly či někde poseděly?

Dneska nám odpoledne přivezou novou TV, se těším, ale zapojovat ji nebudu, nechám to na manželovi, uděláme to pěkně o víkendu.

Hanko, to je těžký s tím fotografem, viď? Nevím jak poradit..
23. říj 2009 v 11:55  • Odpověz
Tak se mi právě poblil pes :confounded:

Alčo jj, je to těžký, nerada bych se rozhodla blbě, tak uvidíme.
23. říj 2009 v 11:58  • Odpověz
No, tak snad ani s jedním neprohloupíš, ne? Jsou oba kvalitní.
Hlavně aby měl ten od manžela zkušenosti s focením dětí a portrétů.

Holky, to skřípání zubů je teda opravdu děsný, blééé.
23. říj 2009 ve 12:02  • Odpověz
Ali jj, už jsem mu poslala ať nám dá nějakou nabídku a jestli má nějaké referenční fotky s dětmi. Tak uvidíme. Portréty dělá každopádně, fotil modelky.
23. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz
Hanko, tak to jo.
23. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz
autor
Ahojky,
tak já jsem doma, Martinka jela za kámoškou.
Nelinka má super džínečky, vevnitř mají dokonce fleece. Mají i klučičí a Jáji, na Novodvorský mají ten svetr, co se ti líbil pro Toma :wink:
Já kabát nemám, byl střižený pod prsama, takže to ze mě dělalo merunu :frowning2: Škoda, ptž se mi fakt hodně líbil.

Hani určitě si nech poslat ukázku jeho práce. A pak dej pozor, to, že fotil modelky neznamená, že umí fotit děti. Ono toho sice spoustu uděláš v PC, ale taky ne všechno.

Alí tiše závidím, já bych novou TV taky brala, ale manža ne, dokud prý bude fungovat ta moje stařenka, tak se nová kupovat nebude. Asi do ní nenápadně kopnu :grinning:
23. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz
Katko, a kdeže ses to byla dívat na kabátek? Taky bych nějaký potřebovala.
Peti, když jsem koukala na Honzíka na fotkách tak jsem viděla, že má s Ondráškem stejný svetřík:slight_smile::slight_smile:.

Ach jo, Ondrášek spinká a dole opravují dlažbu - to je řevu, achich achich - broušení, bouchání, řezání. Snad ještě chvilku bude spinkat...
23. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz
Jé, jsem na farmě adoptovala želvičku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz
Taky jednu mám:slight_smile:, co oni tam nedají všechno za zvířectvo, co?:slight_smile:
23. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz
A taky jsem koukala, že se tam objevily v marketu kytičky:slight_smile:.
23. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz
autor
Alí v C&A jsem byla. Měli tam i klasické černé nebo jiné, byly hezké, ale tenhle mě doslova uchvátil. Bohužel :pensive: , fakt blbý střih.

Želvičku? To jsou věci. Na kytky jdu mrknout, já bych potřebovala expandovat a to je furt zablokovaný. Jo a já prostě žádný pytlíček s hnojivem nemám, takže mě to pěkně s.re :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz
Já taky nemám hnojivo, ono se to ukáže náhodně vybraným jedincům, tak třeba na nás taky někdy dojde řada.
23. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz
Tak jsme teď s Ondráškem vyluxovali:slight_smile: a půjdeme si hrááááát.
23. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz
Teda, koukám, že co jsem farmu nehrála, tak se změnilo věcí :astonished: Teď jsem odháněla sousedům lišky a mývaly :grinning:
23. říj 2009 v 15:13  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem Štěpánka ujezdila v předsíni a usnul. Nechtěl být v postýlce, tak teď chudák spí v kočárku úplně zlomenej s hlavou dopředu. Nejradši bych to vyfotila :grinning: ale to by ho vzbudilo, páč bych musela rozsvítit. Já dávám kávičku a čoko koblihu. Koukám tady je nějak mrtvo...

Hani tak halvně vyberte správně. Je to teda docela darda, co? :confused:

Kačí tak to se docela divim s tou TV, většinou jsou na to zaměřený právě spíš chlapi, ne? Už jsi jí nenápadně shodila na zem? :grinning: :grinning: Můžeš to svést na Bětušku :grinning:

Alí taky jsme dnes byli venku brzy a svítilo sluníčko. Teď je tam tak hnusně, že tvrdneme celý odpoledne doma. A už máte tu televizi?? Jakou uhlopříčku jste vybrali? :slight_smile:
23. říj 2009 v 15:22  • Odpověz
autor
Hani :grinning: Už jsi očesala tu miliardu stromů a ošetřila ty chudáky zvířátka? :grinning: Normálně kravičkám málem prdly vemena :grinning: :grinning:

Kačí viď? Chlap by měl chtít pořádnou TV, když problém je jednak v pěňauzích (manža chce mít rezervu a ve výši rezervy se rozcházíme :grinning: ) a druhak on je spíš na PC, takže ho nějaké kvalitnější pokoukání nebere. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A taky přemýšlím, co by Bětka mohla TV "udělat" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 15:27  • Odpověz
Teď jsem se zhrozila, že jsou za 2 měsíce už Vánoce :astonished: Nějak to uteklo a já ještě nemám vůbec tucha co komu koupit :unamused:
23. říj 2009 v 15:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.