• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Koukám, že farmaření je velká sranda :grinning: :grinning:

Tak to potom chápu, když na televizi skoro nekouká proč by měl investovat do větší, že jo :sweat_smile: Tak to leda fakt tý stařence něco provést :grinning:

Teď si píšu s kolegyní, je na MD s dvěma dětma a domlouváme sraz v práci. Právě jsem zjistila, že na tom ještě nejsem tak špatně. Ona totiž navrhla sraz v práci příští středu, což je svátek :grinning:
23. říj 2009 v 15:33  • Odpověz
autor
Kačí tak já vyjímečně spoustu dárků mám. Nechtěla jsem to kupovat naráz. :sweat_smile:
A kámoška dobrá :grinning: :grinning:

Jdeme svačit. :wink:
23. říj 2009 v 15:35  • Odpověz
Čau, tak jsme doma, Neli už 2 hodiny spí :astonished: to čumim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kámoška není těhu a v listopadu další pokus :cry: :pensive: tak snad to už vyjde!
Kačí džíny jsou Nelince krásně, mám radost, možná koupim i ty klučičí :grinning:
23. říj 2009 v 15:51  • Odpověz
Ahoj holky, s televizí ještě nepřijeli, syčáci hrozní. A to si ji ještě budu muset vytáhnout nahoru, no jo PPL:frowning2:. Vybrali jsme si 40".:slight_smile:

Marti, jaké velikosti měli těch klučičích džínů? Že bych je koupila Ondráškovi?

Na Vánoce ještě taky nic nemám, achich achich. Já vůbec nejezdím nakupovat (kromě potravin) tak už bych asi měla začít.
23. říj 2009 v 16:24  • Odpověz
Alí mají je do 92, já koupila 86 a jsou Nelince spíš větší, ale aspon vydržej celou zimu :wink:
ted jsme podnikly cestu na Budějovickou bez kočáru, koupily jsme ve Spanceru dárek pro Míšovou ségru a ještě jsme se cestou stavily na hřištátku, takže nám to trvalo hodinu :grinning:
a jedeme na večeři k rodičům :dizzy_face:
23. říj 2009 v 17:14  • Odpověz
jéé vyteplený džíny???

Jinak jsem doma, bylo to super, byli jsme u Peti doma, Tomík si hrál v ohrádce a po obídku jsem ho uhoupala v kočárku v předsíni a spal hodinu :confused: Peťa nám udělala mňam obídek a daly jsme si i kafíčko a fornetky....

Na farmu musím juknout, jsem teda vyvolená a můžu hnojit joo :grinning:
23. říj 2009 v 17:24  • Odpověz
Díky za info o džínech, to se na ně vypravím podívat (asi).

Tak televizi dovezli až teď prý mezi 15-16:frowning2:. Ale vynesli mi ji nahoru, hurááá. Dala jsem jim na pivo:slight_smile:.

Jaji, takže hezkej den, jo?
23. říj 2009 v 17:38  • Odpověz
:grinning: joo a jak mam ten kravin tak pokazde kdyz jdu na farmu mam darecek kravicku
a želvičku už mám taky :slight_smile:)
23. říj 2009 v 17:41  • Odpověz
Jo, Katko, Ondrášek si pořád hraje s tou taštičkou, ve které dostal od Tebe ta malá autíčka:slight_smile:. Dává si tam jiné hračky, kostičky, vyndavá je atd...:slight_smile:
23. říj 2009 v 17:42  • Odpověz
Jaji, ta farma je sranda, co?:slight_smile:
A je to jen na kravičky, jo? Hodilo by se uklidit i jiné zvířectvo.
23. říj 2009 v 17:44  • Odpověz
My uz jsme taky doma. Vyzvedli jsme tatku po praci u metra a sli prochajdou domu. Akorat Honzik uz zase mrci :unamused:
jj, dneska to bylo fajn jako vzdycky :wink:

Ali, taky mate svetrik z Tesca? Ja ho kupovala v nejake sleve.
Jo, vyteplene dzinecky, jo? Hmn, radsi nic uz kupovat nebudu.
A darecku pod stromecek uz mam hodne, skoro vsechny, asi uz jen dokoupim nejake malickosti a drogerii. Dneska jsem jeden transportovala z posty, kdyz jsme byli vyzvednout Jaju a Tomika na metru :slight_smile:
23. říj 2009 v 18:22  • Odpověz
Tak dítko mručelo u jídla ale snědl skoro všechno, je vykoupanej a už si tu jen chvíli hraje a v 7 půjde do hajan :slight_smile:)

dneska stál asi 5vteřin bez držení :dizzy_face:
23. říj 2009 v 18:36  • Odpověz
hmm tak dítko je stále v obýváku a na spánek teda nevypadá :sweat_smile:
23. říj 2009 v 19:00  • Odpověz
Peti, a kde cerpas a nakupujes darecky k Vanocum?
Manzela mam v letadle, ditko v posteli, asi si jdu dat sprsku.
23. říj 2009 v 19:34  • Odpověz
Ali, vzdycky kdyz se mi neco libi, tak to koupim a takhle to stradam uz od srpna. Ale vetsinou kupuji to same... obleceni, knihy, drogerie a manzovi neco technickeho :wink:
Ja jsem po sprse, jsem docela utahana, opet asi brzy vytuhnu. Zitra mam anglinu, bude hlidat manza :grinning:
23. říj 2009 v 19:53  • Odpověz
Kačko kde si vzala na farmu výřivku???
23. říj 2009 v 19:56  • Odpověz
Peti, tak to jsi dobrá:slight_smile:. Musím se do toho taky dát. Teď hlavně musím zabalit dárečky pro Ondráška - ty které mu dáme k narozkám, pak něco k svátku a také doufám něco zůstane na Vánoce - a pro Štěpánku k svátku.
Sprchu blahodárnou mám též za sebou.
23. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz
Ali, ja jsem ted kupovala jeste nejake veci v Tchibu... pro brachu spodni pradlo, pro manzu termotricko...
23. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz
autor
Jáji ta vířivka je z Magic Boxu.
A jdu sklidit slunečnice :wink:
23. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz
jo no joo, vzdyt si to rikala :grinning: tak to mit nebudu, pac nemam ty penizky :frowning2:

manža ještě není doma a já se chci jít vykoupat, umejt si hlavu a to v klidu, mladej už jednou zabrečel
23. říj 2009 ve 20:27  • Odpověz
by mě zajímalo jak bude Tom reagovat na změnu času :unamused:
23. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz
Jaji, stejnou otázku si kladu já - jak to bude vypadat u nás...
23. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz
autor
Tak já doufám, že se to během dne srovná :sweat_smile: Sice ráno asi vstane dřív, ale na druhou stranu i já budu mít hodinu k dobru v noci.

Alí k IP - nemáš zač :wink:
23. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz
tak holky brou noc, manžu mám doma, jsem vykoupaná tak jdu hodit relax k telce :grinning:
23. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz
autor
Holky mě se rozjela rýma :frowning2: A od kýchání už mě bolí v krku. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
Chjo :angry:

Jáji dobrou
23. říj 2009 ve 21:25  • Odpověz
Holky, tak jsme si zapojili nového člena domácnosti:slight_smile: a je SUPER! Úžasné pokoukáníčko, pěknej bílej rám, paráda. No, a jdu na kutě, tak dobrou noc všem.

Kačko, rýma jedna blbá ať dá brzy pokoj!
23. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz
Ahoj holky,
u nas dnesni noc horor. Jsem uplne k.o. Maly se probudil kolem pul 11 a zacal silene rvat, chtel jen chovat, nechtel do postylky, takze nakonec jsem si ho vzala do postele a spala s nim. Akorat jsem se vubec nevyspala, protoze se tam porad mlel. Trochu nudla a pokaslava, ale jinak nic. Sahala jsem mu do pusy na zuby a nic nevidim :pensive:

Kaci, brzy se vykuryruj!
24. říj 2009 v 07:10  • Odpověz
Dobré ráno,
jdu jen pozdravit, dneska nebudu. Jedeme na oslavu 50 jedné známé. Kája bude mít premiéru, od 15 bude u našich sama i přes noc, tak jsem zvědavá, ale snad to zvládne.

Tak se mějte krásně a v neděli na viděnou :wink:
24. říj 2009 v 07:52  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
tak u nás noc dobrá a nejen noc, např. teď Bětka ještě spí. Já bych taky bývala spala, ale ta rýma debilní mi v tom brání. Navíc jak mi to teče do krku, tak mě v něm pálí. :angry: Chjo, bych se na to fakt vy....

Hani hezky si to užijte :wink:
24. říj 2009 v 08:11  • Odpověz
Krásnou sobotu všem.
U nás taky noc dobrá, jeden kňouring ve 23, ale spánek od 19.30 do 6.05, a pak ještě do 8.20 :astonished: :astonished: .

Hanko,užij si oslavičku.

Já přes den taky moc nebudu, papa
24. říj 2009 v 09:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.