• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Pěkné dopoledne,
Alčo tak to je krásná noc a dlouhý spánek, můžu jen závidět. U nás v noci 3x probuzení, ale pokaždý do 10 minut usnul, pak mlíko krátce před 5 hodinou a spali jsme do 6,40 což u nás taky celkem dobrý. Ale já jsem stejně strašně unavená, teď jsem Štěpulu ujezdila v kočárku a půjdu zkusit dát ještě krátký spánek :slight_smile:

Hanko Kája to určitě zvládne a vy si užijte oslavu se vším všudy :wink:

Kačí tak teplý čaj s citronem a pokud možno odpočívej aspoň trošku, rýma je protivná :unamused:
24. říj 2009 v 09:42  • Odpověz
Hoj Hoj Hoj, nakukuji, mám chvilku:slight_smile:.

Tak si představte, že jsme si pořídili na vyzkoušení Inglesinu Espresso světlemodrou, starší model:slight_smile:.
Chtěla jsem tento kočárek (lehký sporťáček/golky už dlouho vyzkoušet, ale nechtělo se mi kupovat je nové, i když nestojí moc. No, a náhoda tomu chtěla, že je prodávala jedna paní tady u nás v Měchulupech, šli jsme se na ně ráno podívat a Ondru v nich dovezli domů. Jsou super lehké, dobře se drží takže se asi nebudu bát Ondru nosit po schodech a tak (což s velkým sporťákem nebo těmi golfkami co mám tak lehounce nejde), jen nejsou moc vysoké (ta rukojeť je dost nízká). No, uvidíme, vyzkoušíme, sjedu si s nimi MHD a do centra, a když nám nebudou vyhovovat půjdou dál:slight_smile:, za tu směšnou cenu pořízení:slight_smile::slight_smile:.

Ovšem kde to všechno zaparkujeme?:slight_smile:, to teda nevím.
24. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz
autor
Baf, tak my jsme po obědě, Bětka v posteli. Já musím uklidit věci do skříně v koupelně a až se Bětule vzbudí, tak jdeme na její pokojíček :dizzy_face: Tak to pak všechno nafotím a hodím na Koně, ať mi můžete říct svůj názor.

Alí taky nevíme, kam dáme golfky. Velký kočár je v kočárkárně a golfky byly v Bětky pokoji. Jenže teď, když už bude sloužit svému účelu, tak tam těžko můžou být, že? :sweat_smile: Budeme to muset nějak vymyslet.

Kačí čajuju, kapu, cucám Septisan a piju Aspirin C. Nic moc víc nemůžu, ptž mám tu debilní alergii na Paracetamol. Nemůžu ani třeba takový ty Hot drink od Coldrexu apod. :angry:
24. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
Ahoj Katko, takže nastane velké stěhování a Bětuška bude ve svém, jo?
Ondrášek také spinká.

No, my máme Inglesinu velkou (podvozek) a ty gollfky Visa Gloria na chodbě před dveřmi zamčené, a ty "nové" doma na chodbě:slight_smile:. No jedny strčíme na balkon, ty "nové" vyzkouším a uvidíme
24. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz
Jééé, a na farmě jsem mohla pohnojiti Hance a Jaji:slight_smile:.
24. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz
autor
Alí nevím, jestli tam už dneska šoupneme postýlku, nicméně ten pokoj chceme mít dneska hotový, tzn. místo na postýlku vyhrazený a já se rozhodnu, jestli si dáme dneska poslední noc s Bětulkou nebo jestli už jí přešoupneme. :sweat_smile: To bude divný, tý jo. Ale já si zase budu moct číst v posteli :wink:
My v přízemí nic na chodbě mít nemůžeme, navíc tady na to ani nejsou dělané. Uvidím, třeba se s ním ještě nasoukám do kočárkárny.

A já furt nic, nikomu hnojit nemůžu :angry: :angry:
24. říj 2009 ve 13:45  • Odpověz
Ahoj holky, tak já se taky hlásím do "služby" :grinning:

My včera s Aduš absolvovaly tu firemní akcičku ve sklípku v Šatově a musím říci, že to byla paráda, super, bomba. Cesta perfektní, až asi posledních 10km kňourala, ale budiž jí to odpuštěno, přeci jen jsme jeli 3,5 hodiny v kuse. Ubytovaly jsme se a přesunuli do sklípku, kde s námi byla si do půl desátý, pak dostala kaši a během pěti minut vytuhla v kočárku. Spala v mezipatře na schodech :grinning: : Vzbudila se jen třikrát, což se docela divím, protože my o 4 metry dále za dveřma zpívali, halasili...a přeci jen slyšet to bylo. V jednu jsme to zabalili a šli do hajan. ani u převlíkání do pyžamka se mi nevzbudila až pak asi ve čtyři a asi hodinu si povídala, lezla...no co jsem měla dělat...a pak by ráno vyspávala...jsem jí v půl desátý musela násilím vzbudit :grinning: A cestu do Prahy celou prospala...prostě celá akce byla naprosto vydařená! Já si po dlouhý době dala maličkou ochutnávku víneček, ale fakt jen střídmě...tak snad jsem Aduš nějak neuškodila. Ale holky....hmmmmmmm to vínko bylo taaaak dobrý. Jsem si čtyři lahvinky přivezla domů a už se těším až si jí otevřu.

tak se jdu převléci do pracovního a jdu makat...
24. říj 2009 ve 14:20  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
jsem zpatky z anglictiny. Skoro jsem tam usnula :sweat_smile:

Ali-Pri, to je super, ze jste si to takhle uzili!

Kaci, hod fotecky, at se pokochame :slight_smile:
24. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz
ahojky,
my jsme byli dopoledne mrknout na golfky, takže se aktuálně rozhodujeme mezi Chicco multi way a Peg Perego a zatim vedou PP :slight_smile:

Kačí tak to jsme moc zvědavé na Bětky nový pokojíček :wink:

Alí teda 3 kočárky máte, jo? No to se nedivim, že už je nemáte kam dávat :grinning:

Alí-Pri tak jsi se aspoň hezky odreagovala, to je fajn a Aduška je zlatíčko :dizzy_face:

Když jsme u těch kočárků, tak si představte, že jsem teprve ve středu zjistila, že tu máme místo mandlu dole u sklepů fungující kolárnu-kočárkárnu. Ovšem klíč má zřejmě jen pár vyvolených, byla skoro prázdná. Protože nám budou od listopadu 6 týdnů rekonstruovat výtah, tak jsem šla ve středu na družstvo se zeptat kam si můžu pak dát kočárek. Tahat 6 pater denně i s dítětem ho opravdu nemůžu a byla mi ukázána ta kočárkárna, takže mi má bába přidělat klíče. Byla jsem teda docela nakakaná, že mi o tom neřekla dřív, doma máme malou předsíň i chodbu, takže jsme měli problém s umístěním kočárku od začátku. Což ona ví, mají stejný byt jako my. Takže snad to dopadne a budu tahat 6 neděl "jen" těch cca 10 kilo = navlečený Štěpánek.
24. říj 2009 v 15:49  • Odpověz
autor
Holky nějak se to vleče, tak nevím, dneska to určitě nebude. Zatím stihl manža přidělat tu lištu na záclonu a teď se kaká s bodovkama.

Každopádně jsem dnes objevila pátý zub, dvojka vlevo nahoře nám kouká :grinning:

Kačí my taky máme v domě kočárkárnu, ale vzhledem k tomu, že tu bydlím od mimina, tak jsem o ní věděla a kočár tam již nějakou dobu máme :sunglasses:

Petí :grinning: To byla ta angličtina zjevně záživná :grinning:

Alí super, že jste si užili sklípek a že to Aduška zvládla. :wink:

Holky já už mám rozedřený nos z toho věčnýho smrkání :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: :frowning2:
24. říj 2009 v 16:59  • Odpověz
Kačí no jo, jenže my jsme tu taky dřív měly kočárkárnu, ale ta je už min. 15 let zrušená. A tuhle "schválně tajně" udělali úplně jinde :angry: :angry: Protože sousedka, co bydlí o patro níž a má půlroční holčičku, tak o ní taky nevěděla, nechápu to :astonished: :angry: No to je fuk.

A nos radši něčím pravidelně maž, já s tím mám taky vždycky problém. Nos rudej jak notorik :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Martí mám dotaz, máš k těm golfám originál nánožník?? A vejde se Ti do toho i fusak? teď jsme se zase totiž rozhodli pro Multiway, protože vyhrály Dtest a navíc jsou skoro o půlku levnější než PP.
24. říj 2009 v 17:24  • Odpověz
Katchu máme originál nánožník a v zimě tam Neli byla i v pytli :slight_smile: ale letos jí do pytle těžko dostanu, u toho nánožníku je blbý, že je na sucháč a ona ho furt skopává, když byla menší, tak neměla sílu, ted ale kopne a je to dole, uvažuju, že tam přišiju nějaký poutko....
jakou máš vybranou barvu?
24. říj 2009 v 17:41  • Odpověz
autor
Holky tak pro dnešek hotovo, máme záclonu na umytém okně a přidělané bodovky, přičemž jsme koupili jednu žárovku prdlou :angry: , takže nám svítí jen 3 :angry:
Ještě manža odnese nějaký borčus do kontejneru a do sklepa a zbytek zítra.
Ale to musíme dorazit, což dáme, ptž to už bude max přibíjení a jinak úklid a rovnání nábytku. :wink:
24. říj 2009 v 18:19  • Odpověz
Kaci, uz abyste ten pokoj meli, cooo? Ja jsem rada, ze jsme to udelali, kdyz jsem byla tehu, ted si to dost dobre neumim predstavit :sweat_smile:

Ted rikali ve zpravach, ze se prihlasila matka, co odlozila v tydnu to sedmimesicni miminko :fearful:
24. říj 2009 v 18:31  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem tady.
No, já si to u nás taky nedovedu představit, než uděláme z pracovny pokojík.... Uvidíme jak nám to půjde.
24. říj 2009 v 18:33  • Odpověz
Ali, ráda čtu, že jste si sklípek skvěle užili - máš hodnou dcerušku - to bych si s tím naším kloučkem teda vůbec nelajzla:slight_smile:, i když v těch 7mi měsících už byl mnohem lepší než první půlrok.
24. říj 2009 v 18:34  • Odpověz
Péťo já top taky slyšela a chce ho zpět :astonished: to nepochopim,prý z finančních důvodů :angry:
Kačí na pokojíček se těšíme :wink:
já odmražuju a uklízim lednici,tam byl takovej chaos, že už se nedalo nic najít :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. říj 2009 v 18:34  • Odpověz
a Kačenka prosí 3 kravičky co jí chybí do kravína-hnědé,růžových má spoustu :grinning: děkuji :dizzy_face:
24. říj 2009 v 18:36  • Odpověz
autor
Petí tak on to byl takový pracovní pokoj a to se hodilo. Teď si to i navíc užívám :grinning:

Alí už taky hnojím :dizzy_face:

Martí ty hnědý jí nemůžeme poslat, ty se občas zatoulají na něčí farmu a pak je musí Kačenka adoptovat. Můžu poslat jen ty strakatý.
24. říj 2009 v 18:45  • Odpověz
Kačí jo jo, ty jsem myslela, ty do kravína :grinning:
a taky jsme někomu hnojily :grinning:
24. říj 2009 v 18:47  • Odpověz
Martí no s barvama byl problém, všude už mají jen zelený a oranžový a to nechceme. Prý pak bude už nová kolekce a teď se doprodává ta stará. Takže nakonec budeme objednávat kočárek až z Jindřichova Hradce a je to tahle barva: http://www.eden4kids.cz/detail.php?zbozi=1546110

Já dneska taky uklízela, stihla jsem toho fakt hodně, když se mi neplete pod nahama Štěpánek, tak jedu jak motorová myš :slight_smile: :grinning: A zítra nebudu, jedu k našim, Štěpán si aspoň pohraje se svojí sestřenicí.
24. říj 2009 v 18:47  • Odpověz
Ta ženská jak odložila toho chlapečka do babyboxu, tak prý neměla tu noc kde přespat... nechápu teda, že aspoň nenapsala nějaký vzkaz nebo informace o sobě a o něm :angry: Fakt nepředstavitelný, že někdo odloží vlastní dítě když ho už 7 měsíců vychovává :frowning2:
24. říj 2009 v 18:57  • Odpověz
Jsem tu , byli jsme u babičky. A taky juknout na nový stůl na pc, abysme mohli Tomíka šoupnout vedle.

Peti nakonec bude stůl vedle sedačky u zdi, nikoli u okna :sweat_smile:
24. říj 2009 v 19:34  • Odpověz
autor
Kačí barva super, schvaluju :wink:

Martí tak to jí pošlu :wink:

Holky asi tu moc nebudu, jsem unavená, mám orvaný nos :frowning2: Bětce taky trochu tekly nudle, takže fakt super. A manža začíná pšíkat taky. Bych do toho kopla, fakt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz
Katko tak ať je ti brzy líp

já taky nebudu, tak hezký večer, dobrou noc a ať dítka reagují co nejlépe na změnu času :wink:
24. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz
Hezký večer a dobrou noc všem, a též úspěšné naladění na nový čas, papa
24. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz
Dobré ráno,

tak u nás noc dobrý, vstávačka na mlíko v 5 nového času, pak budíček v 7:30 ale dala jsem dudel a spal skoro do 8:30 :dizzy_face:

včera proběhlo i klepání, takže mám splněno :grinning:
25. říj 2009 v 07:44  • Odpověz
sorry , budíček v 6:30 nového času a spánek do 7:30, mám to popletený :grinning:
25. říj 2009 v 08:02  • Odpověz
tak a prosincovky taky zdrhly z koníka :frowning2:
25. říj 2009 v 08:40  • Odpověz
Ahojky,
u nas noc lepsi nez vcera, ale stejne se probudil v 5 hod noveho casu a nechtel spat, ani po mlicku. Tak ho manza vzal a sel si s nim hrat do pokoje a ja jsem se v klidku dospala. Docela mi to bodlo. Vcera jsem byla uplne k.o. :unamused:

My dneska cekame nase, prijedou na obidek, tak asi moc behem dne nebudu.

Jaji, tak klepacka jooo.To radsi nebudu rikat doma :grinning: :grinning: :grinning:
25. říj 2009 v 08:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.