• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Zdravím při pondělku všechny maminky a dětičky :slight_smile:

jj, Aduška sklípek zvládla na jedničku s hvězdičkou...sama jsem byla překvapená! :slight_smile:

u nás noc docela dobrá....vzbudila se ve čtvrt na pět, šoupla jsem jí k sobě do postel a spala ještě do půl sedmý pak kojo a spánek do půl devátý.
Jinak my o víkendu makali - zateplovali střechu vatou, tak jsem dneska červená jak ze solárka jak mě ta vata poštípala v obličeji a hlavně teda okolo očí a v očích :frowning2: no ono to přejde a ve středu nanovo :frowning2: ale už nám chybí jen jeden pokoj a kousek stropu...tak to snad doděláme!
Už jsem stáhla i fotky, tak vám pak pošlu odkaz jakou máme kuchyň a krb :slight_smile:

Kačí: pokojíček mooooc pěknej! A jak se tam Bětušce spinkalo??? A vidíš, nakonec tomu roku přeci jen uteče...sice o fous, ale to se taky počítá :slight_smile:
Ali, tak to vypadá, že už se s tím nočním spánkem Ondrášek docela srovnal, že? Ty jo a obdivuju Tvé ranní nákupy..mě by z postele před osmou nikdo nevykopal :grinning:.
Jáji: zubák blééééé...mám úplně husinu po celým těle. Já ho nesnáším a každým dnem jeho návštěvu odsouvám a odsouvám...
Peti: jestli ty děti mají nějáké společné cítění či co...dneska teda dobrý, ale poslední týden se mi Aduš budí pravidelně v půl pátý a chce si povídat, hrát...prostě všechno jen néé spát. Á koukám že Honzík je to samé
:astonished:
Katchí, to je dobrý s tou kočárkárnou...no ale hlavně, že nebudeš muset ten kočár tahat do 6.patra, viď?
Hani: tak jaká byla oslavička??? A co Kája, jak vydržela den a hlavně noc bez maminky??? :grinning:
26. říj 2009 v 09:20  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky,
tak u nás vstávačka ve 4,15 :frowning2: :frowning2: Pak usnul až v 5,30 a už jen na hodinu, no jo no, je to teda bída a to jsme ho včera drželi vzhůru docela dlouho.

Kačí pokojíček jste udělalu Bětušce moc pěkný, určitě se jí tam bude líbit :slight_smile: :wink: A to chození je bezva, já jsem ráda, protože Štěpán lezl už šíleně rychle a zatim chodí pomaleji, tak ho nemusim honit :wink: Prochází se v pohodě po celym bytě :dizzy_face:

Alí-Pri téda vy jste pracanti a kdo hlídá Adušku když oba s manželem makáte? Těším se na fotky :wink: No a kočár i se Štěpánem bych nevynesla snad ani do prvního patra natož do šestýho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Jáji tak co zubař, doufám, žes ho přežila :wink:

Alčo tak to je paráda ten Ondrův spánek, kéž by se i Štěpánek chtěl naučit spát celou noc...

Peti tak Honzík je taky pěkný ranní ptáče, co? Po kom to ty děti mají, to teda nevim :sweat_smile:

Počasí stojí za houby, tak se asi vykopeme ven až po obědě. jdu mrknout na maily a pak něco poklidit, protože Štěpánek spinká.
26. říj 2009 v 09:45  • Odpověz
Ahoj Pri,
Ondrášek je teď fakt zlatej až na nějaký vzteky přes den, úprky při přebalování a oblékání a sem tam kňourání v noci.
Teda mákli jste si zase na domečku, co? Ale za chvíli to bude hotový a hurá do nového krásného.
26. říj 2009 v 09:45  • Odpověz
Katchul, ahojky, Štěpánek usnul, jo? Ondráškovi se nějak nechce, tak uvidíme. Každopádně uklízím i s ním, on tu bleskurychle leze, všechno někam přenáší, ale i tak se to dá. Zítra k nám dopoledne přijde kamarádka s malým Adámkem popřát Ondráškovi, tak se těším a ráda bych dneska něco upekla, ale musím dojít na nákup a to se mi moc nechce do toho ee počasí.
26. říj 2009 v 09:47  • Odpověz
Alí taky se mi nikam nechce, ale ani se mi nechce být celý den doma. No aspoň, že tam není zima. Štěpánek teď usíná zásadně v kočárku v předsíni, do postýlky vůbec nechce. Je to divný, ale jsem ráda, že spí zase dvakrát denně a nehodlám to řešit :sweat_smile: I když odpoledne spí zase většinou jen když jsme venku, takže taky v kočárku.

Alí-Pri a kdy se vlastně máte stěhovat??
26. říj 2009 v 09:55  • Odpověz
Tak Štěpánek teď spí v kočárku, jo? To jsou věci:slight_smile:.
Ondrášek teď zase moc ne:slight_smile:. Spával dvakrát denně v posteli/postýlce a teď poslení dny jen jednou odpoledne po obědě, uvidíme jak to bude dneska.
26. říj 2009 v 10:00  • Odpověz
Katchí: hlídá mi mamka v kombinaci s tchýní. Ještě, že je tam mám, aspoň něco uděláme... Stěhovat se budeme doufám v průběhu prosince...práce tam je ještě hodně, ale už jsem se smířila s tím, že pro začátek prostě dveře mít nebudeme!

Ali: už aby to bylo...stavíme už třetím rokem a je to náročný :frowning2:
26. říj 2009 v 10:07  •  2 děti  • Odpověz
To věřím, Ali, nám bohatě stačila rekonstrukce (okna, střecha, markýza, zahradní domek a další věci) u domku v Rumburku. Je to zápřah, ale pak ten výsledek stojí za to:slight_smile:.
26. říj 2009 v 10:08  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
děkuji za pochvaly pokojíčku, mákli jsme si :wink: První noc byla v pohodě, sice asi od 4.15 do 5.30 moc nespala a tudíž ani já ne, ale to asi nebylo pokojíčkem. Když si dala mlíko, tak zase chrněla a vzbudila mě v 8.30 :dizzy_face:

Jáji, myslím na tebe už od rána :sweat_smile: Pak písni co a jak.

Alí-Pri, vy teda jedete. Tak snad to bude už hotový, aby jste se mohli nastěhovat. Vy pak budete mít s manžou takovýho volnýho času, až to bude hotový, že nebudete vědět co s ním :grinning:

Alí krásná noc, Ondrášek šel fakt do sebe. Je to úplně jiný chlapeček :dizzy_face: A ty ranní nákupy by mě taky zničily, já navíc chrním, dokud mě Bětule nevytáhne z postele.

Kačí tak když spí v kočárku, tak ho tam nech, on až bude spát jednou denně, tak vezme za vděk i postýlkou :wink:

Petí teda Honzíkovo vstávání by mě taky zruchalo, ty aspoň chodíš spát celkem brzo, já ale usínám až tak kolem 23 a kdybych měla vstávat v 5, tak jsem za chvíli vycucaná jak citrón :sweat_smile:
26. říj 2009 v 10:09  • Odpověz
Peti, to vstávání Honzíka se spraví - Ondrášek to tak dělal taky docela dlouho (vstávačka ve 4.30 - 5.30 byla naprosto normální, a to chodil spát až kolem devátý) a teď je to mnohem lepšejší.

Katko, tak to je fajn, že Bětuška ve svém byla hezky spací:slight_smile:.
26. říj 2009 v 10:11  • Odpověz
autor
Petí je fakt, že jak ty děti začnou lézt, lozit, zajímat se o věci, tak se víc unaví. :wink:

Alí jj, bylo to fajn. Já si myslím, že pro ní je zatím důležitá postýlka a hračky a nezáleží až tak na tom, kde to je :wink: A to, že nás tam neměla, to asi neřešila, ptž když kňučela, tak jsem se stejně objevila. :grinning:
26. říj 2009 v 10:22  • Odpověz
Kačí: viď? to jsem taky zvědavá co budeme celý dny dělat :grinning: A super, že Bětuška zvládla první noc ve svém pokojíčku na jedničku! Ty noční probouzení ještě doladíte a pak bude spokojená Bětuška i maminka :slight_smile:

Ali: no povím Ti, že příště bych už do další stavby nešla...je to fakt dlouhý, už se s manžou hádáme, nemá čas na Adušku natož na mě, o kultuře ani nemluvím...prostě je to dlouhý a náročný!
26. říj 2009 v 10:29  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky,

tak zubáka sem přežila páč mi nic nedělala :sweat_smile: jsem objednaná na 16.12. na vytržení, dělala mi akorát rentgen a říkala že by to mělo jít v pohodě ven, už teď jsem pokakaná strachy :sweat_smile:

u zubáka byla fronta až ven, nechápala jsem :confused: taky jsem tam potkala maminu své kámošky, tak jsme pokecaly :slight_smile:) tykám jí už od mala
26. říj 2009 v 10:38  • Odpověz
holky,tak jsem fotečky stáhla a tady posílám odkaz
http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=246242

Ještě tam v průběhu dne přihodím dalších pár fotek, ale ono stejně to jsou zatím všechno jen bílé zdi :slight_smile:

Jáji: tak super, že Tě paní doktorka moc netrápila dneska :slight_smile:
26. říj 2009 v 10:43  •  2 děti  • Odpověz
jinak Tom vstával dneska ve 4:15 na jídlo, pal strašil v 6:30 ale spal do 7:30 než sem ho musela vzbudit
26. říj 2009 v 10:50  • Odpověz
autor
Alí super, vypadá to moc hezky :dizzy_face:

Jáji tak nakonec byl zubák vlastně v pohodě, společenská událost :grinning: :grinning: Tý jo, ale před Vánocema trhačka :sweat_smile:
26. říj 2009 v 10:52  • Odpověz
no před vánocema no, bojim bojim bojim
26. říj 2009 v 10:55  • Odpověz
Jo a holky ještě jsem vám chtěla napsat co se stalo mé kamarádce ... si představte: holka, 45kilo, velikost 34. Vloni jsem jí byla na svatbě - už byla těhotná a v sobotu jí píšu, tak co Marci, už jsi asi jednou nohou v porodnici viď? Tak mi asi za hodinu volala a vyprávěla, že na ní minulý týden přišli v pátek porodní bolesti, jeli do porodnice...v sobotu ráno začal porod, jenže malá se v pánvi zaklínila a oni jí nechali hodinu a dvacet minut tlačit načež se rozhodli pro císaře, ale bylo pozdě. Malá se narodila se 40% poškozením mozku, v pondělí jí začali selhávat ledviny, plíce a ve středu do vzdala úplně. Ještě teď mám slzy v očích a husinu po celým těle. Prý jí rodila nějáká mladá doktorka, údajně to měl být její třetí porod a zkušená doktorka přišla až když bylo pozdě. Ale nechápu proč nám měří pánve, pak proměřujou miminko v děloze a stejně nic z toh neberou v potaz...to je prostě strašný!!! :cry: :cry: :cry:
26. říj 2009 v 10:59  •  2 děti  • Odpověz
teda to je hrůza, to musela být nějaká debilní doktorka, protože úzká pánev je vždy důvodem k císaři :((((

:cry: :cry:
26. říj 2009 v 11:00  • Odpověz
jáji: nechápeme to nikdo...a ještě k tomu měla malá když se narodila něco pod čtyři kila, takže žádnej drobínek...na to asi nejde nic říct. Jen mi jí je hrozně líto...fakt si musíme vážit toho, že máme krásné zdravé děti!
26. říj 2009 v 11:04  •  2 děti  • Odpověz
tak Aduška spí, tak si jdu na chvíli lehnout k ní...dobrou :grinning:
26. říj 2009 v 11:05  •  2 děti  • Odpověz
ty jo tak to bych je normálně zažalovala hovada :angry:
26. říj 2009 v 11:06  • Odpověz
autor
Alí to je hrozný :cry: :cry: Na to se ani nedá nic říct. :pensive:
26. říj 2009 v 11:47  • Odpověz
No to je teda strašný, Alčo :cry: :cry: :cry: , chudák kamarádka, to je smutný.

Byli jsme venku, na nákupu, u Štěpánky a po obídku teď Ondrášek usnul. Tak jdu sklízet ty hory prádla, věšet další a asi se dám do žehlení, aby se sem zítra kamarádka s Adámkem vůbec vešli.:slight_smile:
26. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz
autor
Je tam teď docela hezky, ale my ven teda nepůjdeme. Potřebujeme se z toho vyhrabat. :frowning2:

Bětule je v postýlce, tak si snad dá šlofíka :wink:
26. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz
Ahoj holky, ráno jsem tu byla jen v letu, manža je doma, něco na něj leze. Nevíte co je s Martinkou?

Katko hezkej pokojík.

Ali - pri - radši nepřemýšlet, je to hrozný a ještě horší je, že ani žalobou nic nezískáš. Ty svině bílý držej pohromadě. Akorát by si to přopomínali.
26. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz
Tak my půjdeme zase za chvíli ven, trochu se provětráme. Po docela dlouhém spánku Ondra po několika desítkách minut propukl v neutišitelný pláč, nechápu, jestli ho bolí ty rostoucí zuby čert ví.

Mějte se hezky.

O Marti nic nevím.
26. říj 2009 v 15:32  • Odpověz
autor
Alí buď ráda za spánek, Bětka si dala asi 35 minut za celý den :angry: Nechápu.

Martinka má dneska plavání, ne? A pak vířivku, sauničku, kafíčko a tak podobně :grinning:
26. říj 2009 v 16:00  • Odpověz
my jdeme oblékat a chystat
26. říj 2009 v 16:06  • Odpověz
holky, budu objednávat tohle jako dárek od Adrianky taťkovi k Vánocům...nechcete to někdo vzít taky???
http://www.aukro.cz/item793309582_udelej_otisk_rucicek_a_nozicek_detatka_ramecky.html
26. říj 2009 v 18:01  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.