• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Nelinka vypadá dobře, ale jestli to zabralo poznáme až příští týden z krve a výtěru...jinak kdo neví, že je nemocná, tak to nepozná, vypadá zdravě a je to pěknej lump :dizzy_face:
23. dub 2009 v 09:57  • Odpověz
a zatím doma bez procházek co?? :frowning2: já čekám dnes pošťačku, objednala jsem si na mimibazaru pro Kubíse krsánou džísku z Nextu :slight_smile:
23. dub 2009 v 10:00  • Odpověz
Díky, holky, já doufám, že to bude brzy dobré, ale je mi ho líto. To je poprvé, co je takový přešlý, obešlo se to bez teploty, ale asi ho to bolí nebo nevím....
23. dub 2009 v 10:02  • Odpověz
Vladi, ven na kočáru můžeme, ale dnes je hnusně, tak budeme doma.
to bude Kubík frajer :wink:
23. dub 2009 v 10:04  • Odpověz
musím uklízet, v sobotu máme velkou oslavu, Neli rok a Kačka 10, přijdou všechny tety a babičky tak tu bude veselo :slight_smile:
23. dub 2009 v 10:05  • Odpověz
Ani mně se dneska nikam nechce.....zítra už má být líp, tak to necháme na zítra asi :slight_smile:
Teda to bude oslava.....copak uklízení ale co vaření.?... :grinning:
23. dub 2009 v 10:27  • Odpověz
horší je to uklízení, já zprava uklízím a Neli zleva dělá bordel :grinning:
s vařením to bude v poohodě, mám objednané 2 dorty a udělám obložené mísy a na večer řízky s bramborovým salátem a nakoupim brambůrky a jiný dobrůtky, nákup udělá Míša takže to bude v pohodě :slight_smile:
23. dub 2009 v 10:47  • Odpověz
to musí být náročný.....něco jiného je, když mimčo jen leží a když pak krámuje co? :grinning:
Mně se právě Kubíno probudil ze svého 15min. zázračně posilujícího spánku, nechápu, že mu stačí tak málo.... :pensive:
23. dub 2009 ve 12:12  • Odpověz
no ted je to hrozný, jak začla chodit tak už vleze všude :wink: a taky se mi schovává, že jí nemůžu najít a ona je jak myš, abych jí nenašla :slight_smile:
a taky mi začíná málo spát přes den, dopo už týden nespí a odpo tak max. 1-2 hodiny, to jserm zvyklá na víc...a večer neusne před 21, je to dablík :slight_smile:
23. dub 2009 ve 12:17  • Odpověz
autor
Holky tak gumy se nakonec nekonaly, páč neseděly disky. Otčím je sehnal na vrakovišti, kde se mu zapřísahal, že je sundal z Meganu, ovšem byly o 9mm jiné :angry: Nevadí, tak budeme ještě chvíli jezdit na zimních. Však ono se to nepo...

Jinak dneska jsme dojedly mrkev. Nechápu, jak se mi to dostalo pod bryndák, ale naštěstí dneska měla na sobě sekáčovou mikču, u který mi nějak nevadí, že je od mrkve. Měla to i pod krkem :grinning: A to měla ten bryndák z Ikei, co je i na ruce :fearful:

Martí tak je fajn, že Neli řádí, aspoň tak poznáš, že jí to netrápí :wink: A určitě ty bacily vyžene svojí dobrou náladou :grinning: A oslavička teda bude veliká :sunglasses:

Jdu přebalit, páč z plíny se line něco děsuplného. Fakt zlatý kakání po mlíčku :sweat_smile:
23. dub 2009 ve 12:23  • Odpověz
koukala jsem ti na fotky, je krásná a kouká jí z očí, jak je živá. četla jsem, jak tam píšeš, kdy se začala otáčet, kdy lézt, to snad ani není možný :slight_smile:
Ducky: neříkala si včera, že to taky odnesla nějaká mikina??? :grinning:
23. dub 2009 ve 12:26  • Odpověz
a jak jí prosim tě napadlo se schovat?? To bych zešílela :slight_smile:
23. dub 2009 ve 12:27  • Odpověz
Kačko s mrkví to znám, my jí měly taky všude, dávala jsem před obědem vždycky starší bodyčko :wink:
Vladi: Nelinka byla od začátku dračice, nikdo mi nevěřil, že v 5 měsích přeleze celej byt, ona jak je drobná, taj jí to jde lépe :slight_smile: ted začala lítat, tak pořád padá, když jde pomalu, ujde už veliký kus, jenže ona je jak ztřeštěná :dizzy_face:
23. dub 2009 ve 12:30  • Odpověz
schová se třeaba v koupelně a sedí tam potichu a já lítám kde je :slight_smile:
23. dub 2009 ve 12:30  • Odpověz
to je tedy číslo :slight_smile:
23. dub 2009 ve 12:40  • Odpověz
autor
Hele Martí mrkev máme zdárně za sebou, tak teď jí dám bramboru a pak jí můžu dát brambor z mrkví, že?
A toho bych jí mohla dát plnou skleničku?
A když jí pak budu dávat brokolici a květák, tak mám samotný nebo to mám už smíchat rovnou s bramborem, páč kdyby byla reakce, tak by bylo jasný na co?
To je věda ty příkrmy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Vladi jj, ďubku máme na růžovém tričku s medvídkem :angry: :frowning2: Teď jsem to vytáhla z pračky a je to tam trošku vidět. Naštěstí ne moc. No, moje blbost, úplněš poprvé jsme to zvládly bez ušpinění, tak jsem doufala, že to zvládneme i podruhé. A ono prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: :grinning:
23. dub 2009 ve 12:47  • Odpověz
Kubík si teď výská na hrací dece, baví ho to vždycky tak čtvrt hoďky.... :slight_smile: a já přemýšlím jeslti jít ven, ale jsem lenoch....kromě toho máme oba takový malý kašel....nic hroznýho, párkrát za den zakašlem, tak to necham asi být a půjdeme až zítra, to má být líp... :slight_smile:
23. dub 2009 ve 12:48  • Odpověz
Kačí, já dávala mrkev jen 2 dny apak jsem hned začala i ty s masíčkem, protože samotnou zeleninu jíst nechtěla, sice nám bylo o měsíc víc, ale myslím, že je to jedno, masové jsou od 4 měsíců....bramborama určitě nic nezkazíš, at je smícháš s čímkoliv...Neli dnes měla poprvé kinder čokoládu, moc jí chutnala, ale nemusim ani psát, jak pak vypadala :grinning: dneska má obídek se monu, máme květák zapečený se sýrem,tak jsem zvědavá, jestli si dá :wink:
23. dub 2009 ve 12:53  • Odpověz
Vladi dnes je tam fakt divně, já teda nevylezu :wink:
23. dub 2009 ve 12:53  • Odpověz
Kačí a klidně tu malou skleničku bych jí dala celou :slight_smile: kamarádka dávala klukovi od 1 dne příkrmů celou a byl ok :dizzy_face:
23. dub 2009 ve 12:54  • Odpověz
já taky nevylezu....ale jsme doma i jak u sněděného krámu.... :slight_smile:
Od čtvrtého měsíce jo?? Ty jo, jsem zvědavá kdy nám doktorka řekne, že máme začít šťávičky....Ducky: piš si recepty ať za měsíc za dva mě to všechno povíš :grinning:
23. dub 2009 ve 12:57  • Odpověz
Vladi pokud kojíš, tak příkrmy od ukončeného 6. měsíce bohatě stačí :wink:
na UM se může dříve, ale taky to není nutné :slight_smile:
recepty nepotřebuješ, vše se dá koupit :dizzy_face:
23. dub 2009 ve 12:58  • Odpověz
Ahoj holky, poraďte, jaká je dle Vás nejlepší poloha při kojení? Měla jsem vždy problémy se zády a nyní mě hodně bolí, protože volím při kojení polohy, při kterých se ohýbám, ale Zuz tak nejlépe saje.
Včera jsem byla u Dr., která doporučuje preventivně dávat na noc látkovou plenu na plenu jednorázovou, kvůli kyčlím, které by měla mít malá v pořádku, ale potvrdit by nám to měli až 30.4. na ortopedii. Jak látkovou plenu složit/vložit nejlépe? Včera jsme se jí Zuz pokoušela dát, ale moc pohodlné to pro ni nebylo, takže jsem plenu nakonec musela vyndat, protože by mi neusnula.
23. dub 2009 ve 13:01  • Odpověz
Mojca já od začátku kojím vleže na boku, jinak to neumum a je to pohodlné :slight_smile:
s tou plenou nechápu proč, pokud bylo sono v porodce v pořádku není to nutné, počkala bych co řekne ortoped, dnes už se preventivně široký balení nedělá.Kam chodíte na dětský a nemáte najakou starší dr. že to vyžaduje?
23. dub 2009 ve 13:05  • Odpověz
navíc 30. je za týden, to bych jí fakt nebalila :wink:
23. dub 2009 ve 13:07  • Odpověz
autor
Martí díky :wink: Já teď mluvila s mámou, tak jsem se jí taky vyptala a jsem hned chytřejší :grinning:
Jo a mámě včera ukradli peněženku. Ze zapnutý kabelky, kde jí mám ještě pod dalším zipem :frowning2: Fakt k nepochopení.

Vladi já zatím dávám skleničky. Jako tu bramboru samo uvařím, ale jinak mrkev, brokolici, květák, vše mám od Hami ve skleničce.

Mojčo já kojím na fotbalistu. :wink: Používám k tomu kojící polštář.
A to balení bych taky nedávala, dětská dr. navíc není odborník a abys naopak něco nepokazila. Mě teda moje dr. ke kyčlím vůbec nic neříkala :confused:
23. dub 2009 ve 13:18  • Odpověz
mojca...ja zadnou plenu nedavala, taky mi mudr nic nerikala
23. dub 2009 ve 13:22  • Odpověz
autor
Jáji tak jak bylo včera ve Stromovce? Koukala jsem na fotečky :wink:
Tomík tam je na jedný nějaký ubrečený :sweat_smile:
23. dub 2009 ve 13:39  • Odpověz
tak jsem holky dala nějaké fotky do alba, tak pak jukněte, je jich jen pár....protože jsem všechny musela upravovat, a měnit kvalitu a docela to zabralo čas..... :slight_smile:
23. dub 2009 v 17:01  • Odpověz
matru: dětská Dr. je moc příjmená, ale je starší a sama přiznává, že je zastáncem některých zastaralých metod. Nebudu tedy balit naširoko, jak píšeš, 30.4. je za týden, což mi připomíná, že budu zase o rok starší :astonished: , ale už jsem maminkou :slight_smile:, a to je podstatné. Zuzanka se narodila 5.4. (bratři mi říkali, že jsem taky mohla ještě 1 den počkat :sweat_smile: , protože táta byl narozený 6.4. Moje mamka slaví narozeniny 26.4. a nemohu s ní být, malá v šestinedělí ještě nemůže moc mezi lidi a cestovat (na JIH Čech), no a já oslavím narodky 29.4. Jsme to ale samí tvrdohlaví dubňáci :grinning:. Zuz teď právě dává důrazně najevo, že chce papat, tak běžííím.
23. dub 2009 v 17:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.