• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
čau,žiju :grinning: jen jsem nestíhala, ráno jsme byly cvičit, pak nákup, oběd a odpo 2 návštěvy :stuck_out_tongue_closed_eyes: no lítací den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hani, jak to vidíš? můžu zítra a ve čtvrtek dopo i odpo :wink:
Kačí pokojík úžasnej :slight_smile:
26. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz
Ahoj Marti,
zítra blbý, čtvrtek je ok :wink:
26. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
tak se dohodneme na čtvrtek dopo?
26. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz
autor
Alí děkuju, já ne, my máme nohu a ruku obtisknutou v pamětní knížce :wink:

Martí díky :dizzy_face: Kačenka ho chválila na FB :grinning:
26. říj 2009 ve 20:42  • Odpověz
jsem tu ale jdu se koupat za chvíli

v lednovkách je potvrzený pneumokok :frowning2:
26. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz
Hlasi se dalsi cvicenka :slight_smile: Jdu vas docist :slight_smile:
26. říj 2009 ve 20:51  • Odpověz
Jaji, jsem sice klice mela, ale manza nechal klice zevnitr a nebral tidlifon, takze jsem nakonec musela zvonit. Jsem myslela, ze ho uskrtim :angry: Jo a rekl mi, ze priste musime prijet k nemu do prace autem pac mladoch zase silene rval, pry mu v autobuse nekdo radil, ze asi chce prebalit :grinning:
26. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz
Peti to muselo bejt něco pro něj cooo :grinning:
26. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz
autor
No jo, holky byly cvičit vlastně :grinning: Jak vám to šlo?

Jáji pneumokok? A nějak vážné to je? Kdopak?
26. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz
Týý jo, pneumokok, jo? Je to vážné?
A jak jste si zacvičily, cvičenky?
26. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz
Ali, domeček vypadá moc pěkně. Tiše závidím. Nám už se do stavby nechtělo, je to hooodně peněz a práce a času a obíhání úřadů atd. :unamused:

Kaci, dneska mi to dokonce mi to i dneska šlo :slight_smile: Dneska tam bylo vic novych lidi, tak Hanka některé kroky ukazovala pomaleji, tak jsem se chytala :slight_smile:
26. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz
Ahojky, nakukuju :slight_smile:

Alí domeček fakt moc hezký, ale ta doba a ta práce to bych zvládala teda těžko. Ještě když teď jste 3, tak držím palce ať už to máte vše kompletní, to se Vám pak bude bydlet jako v pohádce :dizzy_face: Takže Vánoce už budou v novém :slight_smile:

Jáji uf tak to je síla, že už pneumokok :frowning2:
26. říj 2009 ve 21:10  • Odpověz
Šlo nám to dobře i Petře :grinning: ale lilo ze mě jak nevím co, no fuuuuj a bylo tam fakt hodně lidí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jo jo holky a to je očkovanej prevenarem ale prej tyhle očkování jsou k prdu :confounded:
26. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz
autor
Jáji a co teda? Co mu nebo jí je?
26. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz
autor
A očkování k prdu není, jen je proti 9ti kmenům a těch pneumokokových je mnohem ale mnohem víc. :frowning2:
26. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz
Kačí no právě , sama ušní i mudr řekli že prej by to očkování nikdy nedoporučily :confounded: Je to Filípek a já doufám že bude v pořádku, píchali mu ouška ale jedno se jim nezdálo a šup pneumokok
26. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz
no nic, tak ja jdu koukat na telku a zitra asi budu az vecer, jedu za kamoskou
26. říj 2009 ve 21:40  • Odpověz
Náš klouček teď tak usedavě plakal, ach jo, čím to může být... No, snad už další spinkání bude poklidnější.

Dobrou noc všem.
26. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz
autor
Tý voe, tak to je hustý teda. Filípek je od koho?

Taky všem dobrou, jdeme čumět na House :wink:
26. říj 2009 ve 21:48  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:
pneumokok je hnus, ale očkování nezmůže všechno, bohužel....Neli zase na jaře měla hemophillus a taky je proti němu očkovaná, naštěstí to mělo mírný průběh....
dnes zase moc nebudu,tak mě nehledejte :wink: Míša je tento týden tady, takže nemám tolik času :wink:
27. říj 2009 v 07:45  • Odpověz
Hezké ráno,
pravda, je že očkování všechno nezmůže:frowning2:.

Ondrášek ještě chrupe (i když každou chvílí bude jistě vzhůru), já tu poklidila, popovídali jsme si s manželem (večer přišel pozdě už nějak nebyl čas), připravuji občerstvení a těším se na kamarádku s mímem:slight_smile:. Ovšem dneska v noci se z postýlky pořád ozývalo nějaké pobrekávání a plakání, tak nevím co ho trápilo.
27. říj 2009 v 08:11  • Odpověz
Ahoj holky,
u nas se dneska vstavalo ve 4 hod :angry: Myslela jsem, ze ho uskrtim, tak jsem ho za trest nedala brzy spat a sel spat az ted v 8 hod, kdyz uz vypadal hodne pouzite :wink: Tak jsem zvedava, jak dlouho bude spat :rolling_eyes:
27. říj 2009 v 08:30  • Odpověz
Bré ráno,
Peti tak to je hrozný, chtěla jsem si tu postěžovat, že u nás se vstávalo v 5 a vidím, že jsi na tom ještě hůř :frowning2: Už mě to teda pěkně štve, dneska se pokusíme udržet prcka vzhůru dýl, teda podle toho jak bude přes den spát.
Tak pěkný den všem :slight_smile:
27. říj 2009 v 08:35  • Odpověz
ahoj,

tak se jen hlásím než vyrazíme, noc dobrá, teda jako vždycky, akorát strašil pro mě už v 7 ráno, fuuuuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Peti...teda Honzík trhá rekord ne? za chvíli bude vstávat ve 3 ráno :sweat_smile: a to vydržel 4 hodiny nespat??? potřeboval by vybít energii aby pak dýl spal
27. říj 2009 v 08:35  • Odpověz
Dobré ráno,
to jsou teda pozitivní zprávičky, mrtvé mimi a pneumokok :cry:

Pneumokok je blbej. Ale nemyslím si, že by očkování bylo k prdu. Záleží jenom na tom, kterého pneumokoka zrovna chytí, bohužel. Myslím že obecně nemůžeme spoléhat na vůbec žádné očkování, že nám zaručí zdraví, ale pokud je možnost proti těmhle zákeřným chorobám aspoň trochu málo dopředu zakročit, tak proč ne.

Dneska nebudu, jdu připravit věci, vyfoukat si hlavu a po desáté razíme k foťačce, tak držte palečky :dizzy_face:
27. říj 2009 v 08:37  • Odpověz
Jaji, manza si s nim pry vecer hral, trenoval to pretaceni na tu jednu stranu, co mu nejde, ale bylo to prd platny :unamused: Nechapu to, on spi, najednou se probudi, otoci se na bricho, na kolinka a peruje a uz proste nespi :unamused: Dala jsem mu mliko, ani po nem neusnul :unamused:
Jo, koukala jsem na ty puncosky a myslim, ze by ta vel. 86/92 Tomikovi byla. Jsou dost dlouhe. Pokud na to nezapomenu, tak vezmu v patek, abys na to mrkla.

Hani, uzijte si foceni? Ke kteremu fotakovi nakonec jdete?
27. říj 2009 v 08:41  • Odpověz
autor
Dobré ránko,
tý jo, tady nikdo nebude, jo?
Bětka tady od rána víc chodí než leze :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:

Hani užijte si focení a hned jak je budeš mít, tak nám fotečky ukaž, těším se :dizzy_face:
Taky mě zajímá, kam nakonec jdete. :wink:

Jdu dát Bětce snídani, reagovat budu později :sunglasses:
27. říj 2009 v 09:09  • Odpověz
Nakonec jdeme k té Hozové, chlap se ani neobtěžoval odpovědět na nabídku, takže jeho smůla. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 v 09:15  • Odpověz
Hani, tak hlavne, at jste spokojeni s foteckama. Ja jsem byla hodne spokojena s tou fotografkou, co nas fotila na tom vitani obcanku :slight_smile:

Kaci, ja tady dneska budu, dneska nemame ani zadne plany, jen bych mela neco malo nakoupit, kdyz je zitra svatek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 v 09:21  • Odpověz
mě dítko spinká a kolem 10té bychom měli odejít, no vše je připraveno jen to dítko ne :grinning:
27. říj 2009 v 09:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.