• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
My za chvíli čekáme kamarádku, vše je nachystané jen nadílka do gatí ještě u Ondráška neproběhla.

Peti, zlepší se to, neboj. Vím, že je to na palici, ale ještě pár nocí a pak to bude lepšejší.
Hanko, hezké focení, užijte si to a pak šup sem s nějakou ukázkou.
Jaji, mějte pěkný den.
27. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
já doufám že si to užijem i přes problémy co kamarádka má :pensive: neviděla jsme jí skoro půl roku a Páťa už mi půjde naproti :sweat_smile:
27. říj 2009 v 09:31  • Odpověz
Ahoj holky,

tak už se taky hlásíme do služby :slight_smile:
U nás noc takovej horší průměr...ve čtyři ráno křik a pláč až jsem měla podezření ně uši, ale snad dobrý, mačkala jsem jí je a nepláče, tak nevím co se zase děje! Ale měly jsme včera takovej malej karambol...sebou včera praštila o zem a o dudlíka si rozsekla maličko ret. Manža zase vyšiloval jak kdyby to bylo na šití tak jsem mu to asi pětkrát vysvětlovala a když furt rypákoval radši jsem vzala auto a jela nakoupit - radši, aby jsme se zase nepohádali. Nevím jak mu vysvětlit, že nemůžu Adušce pořád stát za zadkem a že se holka holt několikrát praští než získá stabilitu.

Alí: jsem pořád přemýšlela co Tvůj manžel dělá, že chodí tak pozdě domů a když mi holky pověděly kde dělá...okamžitě jsem pochopila...já tam v té společnosti dělala taky a taky jsem chodila domů v osm a můj šéf i v jedenáct.

Hani: tak já to trochu vylepším to skore smutných zpráv...včera se dvoum mým kamarádkám narodili dětičky...Martinka má Barborku (48cm a 2,95) a Rentka má Jáchyma (50cm a 3,33kg) ...to je náhoda...zrovna ve stejný den, že?! Nebyl úplněk???

Kačí: já nikam nejdu...teda až odpoledne na poštu a večer zase odjezd na barák, když je zítra to volno :frowning2:

Peti: mě když se Aduš teď v noci vzbudí tak jí taky najdu buď na čtyřech nebo rovnou na dvou ve stojící pozici. Ale stačí položit a zase spinká. Ale s tím usínáním...u nás je zkušenost taková, že čím déle jde spát, tím dříve se budí. Snad Honzíka to brzké vstávání brzy přejde...na to bohužel asi nejde nic poradit :frowning2:
27. říj 2009 v 09:36  •  2 děti  • Odpověz
jo jo u nás se teď chodí spát skoro o hodinu později a ráno vstává dřív :confused:
27. říj 2009 v 09:38  • Odpověz
jooo a Peťa se vám ani nepochlubila že se Honzíkovi klubou dvě jedničky dole :grinning:
27. říj 2009 v 09:40  • Odpověz
Ali-Pri, ti chlapi jsou fakt obcas na pest. Manza mel taky rano nejake reci, jak pry si s prckem hraju, ze on si s nim vcera hral a naucil ho to toceni na tu druhou stranu. No fakt na pest :angry: tak jsem mu rekla, ze se mu ma tedy venovat vic, kdyz ma pocit,ze se prckovi nevenuju a jestli to nahodou nebude tim, ze ja s nim behem dnes cvicim tu vojtovku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ty jeho napul teoreticky reci fakt miluju!!! :angry: :confounded:

Jj, asi se nam klubou zubaky :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 v 09:43  • Odpověz
Musim dneska Honzika vyfotit v nove zimni cepici, tak vecer hodim fotecku do albicka. Shromazduju totiz fotky do kalendare, co chci nechat udelat pro rodice k vanocum :wink:
27. říj 2009 v 09:44  • Odpověz
Peti já chci nechat udělat kalendář babičce, kde to necháváš dělat?

Hele a pohlídej si ty zuby, abys je našla první a dostala něco na sebe :grinning:
27. říj 2009 v 09:47  • Odpověz
hmm a dítě mi furt spí :sweat_smile:
27. říj 2009 v 09:48  • Odpověz
autor
Hani držím palce, ať to dobře dopadne :wink:

Jáji asi mi něco uniklo, ale vůbec nevím, kam jdeš. :confused:

Alí tak gratulujeme kámoškám k miminkům.
Manža je fakt prdlej, ne? Ty děti jsou taky rychlé, že jim opravdu nemůžeš zabránit v držkopádech. Bětka 2x při lezení zaškobrtla a zoubkama se kousla do rtu. Stáli jsme vedle ní dokonce oba. Jenže to je takový mžik, že nestihneš vůbec nic. Co bude manža dělat, až začne Aduš chodit a lítat a bude padat? Copak on nikdy neměl odřená kolena? Jeho rodiče vždycky chytli? :stuck_out_tongue_closed_eyes: By se měl vzpamatovat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Petí tak vstávačka ve 4 by mě zabila. Mě stačilo, že Bětka dneska měla svoje chvilky od 2.15 do 4, nebyla celou dobu vzhůru, ale několikrát jsem tam byla. Po mlíku v 5.30 ale spala a vzbudila mě v 8.
A ten tvůj by si taky měl dát meprobamat :stuck_out_tongue_closed_eyes: na uklidnění.
Na fotečku v čepici se těším :dizzy_face:
27. říj 2009 v 09:55  • Odpověz
autor
Hele a kde je vlastně Vlaďka? Vždyť nepsala, že by někam jela, ne?
27. říj 2009 v 09:56  • Odpověz
Kačí jedu za tou kámoškou co se asi bude rozvádět, říkala jsem ti o ní ne? Myslím že jo
27. říj 2009 v 09:57  • Odpověz
teeeda tak Honzík už bude taky zubatec:slight_smile: pěknéééé :grinning:

já udělala zatím Adušce obídek stylem co lednice dala..jen nevím co si udělám já k obídku ??? :confused: mám tady brambory a rozmrazený tři plátky vepřového....a teď babo raď ?! :unamused:

Jáji: hmmm ...kalendář to není špatnej nápad. Díky za tip :grinning:

Peti: já už to nekomentuju to bych se z toho musela zbláznit! On se o ní tak strašně bojí, že by si jí dal nejradši do ohrádky a tu vystlal polštářema :grinning:

...tak koukám, že nám začíná období krámování šuplíků! :grinning: ale je to sranda jak leze po pokoji, to je tryskomyš :grinning:
27. říj 2009 v 10:04  •  2 děti  • Odpověz
Jaji, ja mam kontakt od jedne holciny z Jarnacku. Posli mi e-mail a muzu ti to preposlat :wink:

Kaci, ja si obcas rikam, jak jsem si mohla takovyho chlapa vzit :sweat_smile: :wink: No a s tim vstavanim ... jsem lehce k.o. I kdyz chodim spat driv, tak se stejne v noci budim a nespim v kuse celou noc, takze jsem rano jako kdyby me vzal kladivem pres hlavu :unamused:

Ali, tak udelej rizky nebo zapecene s cibuli a smetanou.
My mame dneska zapecene testoviny :wink:

Honzik ted spapal jedno velke uvarene jablicko s velkym bananem :confused: Je to zroutik :sweat_smile: :grinning:
27. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
Peti: mohla by jsi mi ten kontakt poslat taky??? Email Ti pošlu do IP :slight_smile: Děkuju!.
Jo a zapečené s cibulí a smetanou, to je dobrej nápad. Dělá to táta...jen nevím postup. Maso orestovat pak dáto do zapejkačky, posypat cibulovými kroužky, zalít šlehačkou a dát zapéct???

Kačí: my mu to říkáme všichni, že by se měl trochu hodit do klidu, že je to dítě, který vždy 100% neuhlídáš...ono ho to snad přejde! Když on díky tý stavbě s Aduš moc není, tak ani neví jak probíhá takový náš normální den, že celej den nespinká v postýlce, ale že vyžaduje pozornost, chce lézt, chodit a tak...štve mě, že přichází o nejlepší chvíle Adriančiného dětství, ale ten domeček prostě dodělat musíme a jiná cesta není!
27. říj 2009 v 10:46  •  2 děti  • Odpověz
Ali, staci to maso naklepat a okorenit, dat na dno zapekaci misky, na to davat stridave cibuli a brambory na platky a pak to zalit smetanou. Jo, kazdou tu vrstvu cibule a brambor trochu osolit a opeprit a posledni vrstva je z brambor :wink:
27. říj 2009 v 10:55  • Odpověz
A tu zapekaci misku vymazat olejem, ale to asi vis :wink:
27. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
Peti: díky:slight_smile: mňam...už se těším!
27. říj 2009 v 11:00  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jáji vím že jsi mi říkala o nějaké kámošce v tramvaji minulý týden v pondělí. Ale to si nepamatuju, že by jsi říkala rozvod, jen že ten její chlap je totál na baterky a vůbec se nestará o prcka. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Petí nám s manžou jednou jeden známý řekl, že dokud nebyly děti, tak se s manželkou vůbec nehádali. A když přišly, tak jediná témata jejich hádek jsou děti a peníze. A je to tak :pensive:

Alí tak okrádá se o ty chvilky, ale jak píšeš, barák už se prostě dodělat musí. Však on si to pak vynahradí. Ale jak píšeš, asi by si Adušku měl posadit do vypolstrované místnosti :grinning:
27. říj 2009 v 11:10  • Odpověz
Kuk před obědem,
návštěva odešla, bylo to príma, Ondrášek dostal spoustu hezkých dárečků, příjemně jsme si popovídaly, Adámek je tedy pěkný otesánek, ale hodňoučký (to náš Ondrulka ve čtyřech měsících byl na pěst:slight_smile:), pak jsme se ještě prošli a došli na nákupek.

Teď oběd, pak Ondrášek spánek (doufám) a já klídek:slight_smile:. A pak si Vás dočtu.

Zatím papa, Alča
27. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz
Ali, co dostal Ondrasek za pekne darecky? Ja musim taky dneska dojit na nakup, aspon pro pecivo, abysme zitra neumreli hlady :grinning:
27. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz
autor
Bětka taky chrní, ale měla hysterák tak akorát pod sprchu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ona chtěla chodit za tygrem (pominu to, že to nechápu, když chodí už sama), jenže já jsem jí šla akorát dělat oběd. Tak začla řvát. Pak se prohnula, když jsem jí dávala do židle, tak jsem jí sundala, loupla jí jednu na prdku, ať má proč. Nechala jsem jí chvilku řičet, pak jsem jí vzala do náručí, utřela jí nos a nudle a dala znovu do židle. Ona fňukala a ham, ham, tak jí říkám, že mohla už dávno jíst, kdyby nedělala scény. Chvíli jedla, ale pak najednou začala znovu bulet (nevím proč) a nakonec mmi flákla do lžičky. Tak jsem to utřela, sundala jí bačkůrky, vyndala jí, sundala tepláky a jela do postele jak motorová myš. Přestala řvát až když jsem jí dala dudlíka. Jako fakt nevím, co to bylo za scénu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz
Ondrášek už skoro 15minut spinká, ale nějak ne a ne a nemohl zabrat. A ještě tu ječej děti pod okny a na chodbě, ach jo, snad ho neprobudí.
Kačko, Bětka tedy byla zralá na studenou sprchu, co?

Ondrulka dostal dvě mikčotrička s dlouhým rukávem, punčocháčky (je to větší velikost, což je fajn), pak taštičku hraček do vody, Oblíbené pohádky (jsou to tři pohádky a 6 puzzlí), kufřík pohádek (takové mini knížečky) a leporelo Tvary. Moooc pěkné dárečky, i dárková taška a přáníčko jsou pěkňoučké:slight_smile:.

Kalendář s miminkem jistě udělá radost:slight_smile:, jen do toho.
27. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz
autor
Tak je fakt, že co jsme tam začly chodit, tak lidi přibívají :sweat_smile:
Snad se tam ještě vůbec dostanu, až budu v pohodě. :sweat_smile:
27. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz
autor
Alí jj, hysteráček non plus ultra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teda, to jste dostali dárečků :grinning:
27. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz
Kačí: jj, a bude jen a jen horší s tím vztekáním se...:grinning: Zrovna před chvílí jsem o tom četla článek v mamince, jak reagovat když se dítě vzteká!
27. říj 2009 ve 13:21  •  2 děti  • Odpověz
autor
Alí a bylo to něco jiného než zrcadlení? Nebo posílání do kouta?

Bětule už spí hodinu a čtvrt a doufám, že ještě bude chvíli spát a vzbudí se vyspinkaná do růžova. :sweat_smile:
27. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz
Tak Honzik spal dopolko hodku a pul a ted pred obedem zase usnul, spal necelou hodku a pak jsem ho natvrdo vzbudila na jidlo. At si nemysli, ze bude chrapat pres den a v noci pak delat borcus. To tedy ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz
autor
Petí :grinning:
Bětka už je asi vzhůru, byla jsem tam jí pohladit a koukala, ale zase je tam ticho, tak nevím. Spíš už to ale nevidím. No i tak, hodinu a čtvrt dobrá, když to srovnám s tou půhodinou včera. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.