• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Hodinka a čtvrt je u nás luxus. To je dobrý spaní.
Peti:slight_smile::slight_smile:.
27. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz
autor
No Alí, zase si vezmi, že to jen jedno spaní za den. Takže nic moc.
Každopádně se vzbudila a chvíli dobrý, ale už je zase vzteklá, dokonce do mě začla i bouchat a tentokrát to bylo vidět, že je to cíleně. :angry: To si jako frajerka zvykat nebude teda. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A já tady s ní chodím se lvíčkem jak debil. :angry:
27. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz
My taky spíme jenom jednou, a to tak tu hodinku dvacet minut.
Tak dneska nemá svůj den, Bětulinka.
27. říj 2009 ve 14:17  • Odpověz
Ach jo, břicho nateklý, MS se chystááá, blééé, doufám, že mne nebude obtěžovat až do konce týdne do oslav:frowning2:.
27. říj 2009 ve 14:18  • Odpověz
Ondrášek teď čím dál více chce dělat ťapťap - on to samozřejmě pojmenovává legračněji:slight_smile:.
27. říj 2009 ve 14:26  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme doma. Bylo to teda meganáročný. Káje se asi nelíbilo, že jsme jí určili místo kde má být (na bílém plátně) a neuvěřitelně se ze začátku vztekala, takže to stálo fakt hodně úsilí. Jsem z toho utahaná jak kotě.Během dne má poslat 100 náhledů a z nich si pak vybereme 20 které bude upravovat. Tak doufám, že to za ty prachy stálo a že tam bude něco použitelného :sweat_smile:

Jinak fotografka moc prima a sympatická.
27. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz
Ahoooooooooooj Hanko,
to si myslím, že to muselo být hodně náročný udržet dítě tam kde má být. Jsem zvědavá na výsledek.
27. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz
Kačí: tam psali, že pokud se dítě vzteká a máš pocit, že je to naschvál, tak jí máš dát někam kde si neublíží a nechat jí prostě vyvztekat...ale taky psali, že je to spíše v období vzdoru dítěte kolem druhého roku života, tak nevím zda je postup stejný!
27. říj 2009 ve 14:52  •  2 děti  • Odpověz
Pri, naše doktorka mi říkala to samý. Když jsem jí říkala, že se Ondrášek umí už dost dlouho docela dobře někdy vztekat takhle malej, tak mi povídala, hlídat, aby si neublížil, aby dýchal a ignorovat.
27. říj 2009 ve 14:57  • Odpověz
Hani, a jak dlouho to trvalo to focení??? jooo, to jsem taky teď četla, že kolem 1.roku začíná dítě uvědomovat, že je osobnost a je čím dál tím těžší spolupráce s ním...jak já se na tohle období netěším! :-/

Ali, jj, to je přesně to co tam psali...ignorovat. Ono to to dítě pochopí. A tvůj Ondrášek vzhledem k tomu, že je myšlenkově napřed by to období fakt už mohl mít teď...

Já dala teď obeslala lidi, který chci pozvat - na manželovi narozeniny a svátek. Chudák je nikdy neslavil, protože se to vždycky ztratilo ve vánočních a silvestrovských oslavách, tak mu chci alespoň jednou v životě udělat oslavu narozenin a svátku přesně v den kdy to slaví
27. říj 2009 v 15:15  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky, tak ten článek o vztekání mě taky zajímal, ale tohle jsem tedy věděla. A na zrcadlení je určitě ještě brzy, ale myslim, že u nás na to určitě dojde. Štěpánek je teda velký vztekloun, taky se snažím to ignorovat, ale ne vždycky to jde. řekla bych, že to jde jen pokud jsme doma :unamused:

Hanko tak to si dovedu úplně představit, že se Káje nelíbilo, že po ní chcete, aby stála na jednom místě :grinning: To si ani se Štěpánem neumím představit. Ale fotky se určitě povedou, tak se těšíme :slight_smile: A líčila Tě teda ta fotografka?

Alí-osk. téda Ondrášek se má, takových dárečků dostal. A jak budete slavit vlastně? A co dort, máte něco objednaného nebo budete péct?

Alí-pri tak to je pěkný takový překvápko, snad to manžel ocení :wink: A kdy má narozeniny? Štěpánek takhle přišel o svůj svátek, ale nenechala jsem si to vymluvit :sweat_smile:
27. říj 2009 v 15:22  • Odpověz
Kačí a když dáš Bětce přes plenku, reaguje na to nějak? Štěpán totiž vůbec, takže to podle mě ani necítí a nebo je mu to jedno. Já ho plácnu třeba i přes ručičku a taky se tváří jakoby nic :sweat_smile: Dneska opět přes můj zákaz a přesto, že jsem mu stála hned za zadkem, tak vyhrabal opět hlínu z květináče :angry: :angry: Já to nechápu, prostě si ze mě to dítě dělá normálně pr.el :sunglasses:
27. říj 2009 v 15:28  • Odpověz
katchi: o den později než Kačka (ducky) tedy 30.12. a to prosím ještě na svůj svátek :grinning:.
Já myslím, že bude překvapenej moooc ! Hlavně aby jsme ten barák dodělali do té doby...v Praze máme obývák 18m a v baráčku 40m :slight_smile: tak se tam snad všichni vlezem! :slight_smile: bude to cca 32 lidí :confused: boooze, to já ani neumím vařit pro tolik lidí!!! :grinning: teda ale z toho jsou asi 6 děti...no ale i tak :sweat_smile:
27. říj 2009 v 15:36  •  2 děti  • Odpověz
Ali no tak to je nářez, to bych nevařila pro tolik lidí, udělala bych jen chlebíčky, obložený mísy a nějaký salát + něco upekla sladkýho. To si fakt nedovedu představit co bys vyvářela :astonished: A velikost obýváku super, to by se mi taky líbilo, no jo, holt domeček je domeček :slight_smile: :wink:
Tak manželovi se rodiče trošku pomstili viď :grinning: David je pěkný jméno, ale asi bych vybrala nějaký jiný pokud bych měla termín porodu takhle hoodně blízko svátku.
27. říj 2009 v 15:41  • Odpověz
Katchí: však já rozdělím úkoly do celé rodiny :grinning: Já udělám den předem krtkův dort, asi tři pomazánky a hlavně nákup. Tchýně upeče dort, řezy a věnečky. Mamina s manželem udělají guláš a táta s přítelkyní a jejich dětma mi přijedou helfnout s těma obloženýma mísama a je to :slight_smile:

Holky, kdyby jste věděli o někom kdo shání digitální kojeneckou váhu. Budu prodávat...stejně se mi tu jen válí.
27. říj 2009 v 15:52  •  2 děti  • Odpověz
autor
Vítáme Haničku, orvanou jak borůvku :grinning: Bětka by taky nespolupracovala, já to asi nechám na pozdější věk.
Ale moc se těším na fotečky :wink:

Alí-Pri když já mám pocit, že Bětka se radši uvzteká. Ona je děsná palice tvrdohlavá. Jinak ale opravdu se čím dál tím víc projevuje. A poznám to třeba právě i na tom, že když šla jako menší spát s pláčem, tak se vzbudila a o ničem nevěděla. Teď už ne a dalo mi práce hodit jí do pohody. :sweat_smile:
A manžel bude mít radost, strádám přesně jako on. Co jsem odrostla dětským střevíčkům, neznám oslavu narozenin. Všichni vypálej vždycky pryč na Silvestra a já mám smůlu. Jen jednou jsme s partou vypálili i my a tam se to teda oslavilo, ale jinak mám smolíka. Tak třeba ty 30tiny budou jiný. :confused:

Kačí reaguje. I když jí dám přes ruku. A to né že by jí to bolelo, ale ona to bere jako křivdu, co jsem si to vlastně dovolila. Začne řvát ještě víc. Ale když jí chvíli nechám, tak se pak většinou přimazlí. Ona reaguje i na nenene. Aspoň něco :sweat_smile: , když už je to malý vztekloun.
27. říj 2009 v 15:58  • Odpověz
autor
Jdeme si hrát do pokojíčku :slight_smile:
27. říj 2009 v 16:05  • Odpověz
autor
Petííííííííííí to je božíííííííííííííííííííííííííí :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 v 16:07  • Odpověz
Kaci, libi se ti cepicka? Honzik je v ni roztomilej, co? Musela jsem ji koupit, nemohla jsem ji tam nechat :grinning:
27. říj 2009 v 16:15  • Odpověz
Katchul, Ondrášek taky nevnímá plácnutí přes zadek nebo ruku, teda vnímá, ale nic si z toho nedělá:slight_smile:. Ale když zvýší hlas Martin tak to odsviští anebo se pořádně rozbulí, holt asi chlapskej respekt nebo nevím. Dokonce si nechal Ondra od manžela ostříhat nehty na rukou i nohou, to jsem zírala (mně u toho dělá psí kusy).

Jinak dort budeme dělat klasickej domácí, už se na něj těším. Jen do něj zapíchneme jednu svíčku. Ráda bych byteček vyzdobila balonky a to bude všechno:slight_smile:. Oslava s rodinou bude 1.11., začneme v 11hodin obědem v nedaleké nekuřácké restauraci, pak půjdeme domů, Ondra doufám usne a v době jeho odpoledního spánku bychom to v obýváku všechno nachystali aby probuzení a příchod do obýváku bylo překvapení:slight_smile:.

No, a na den narození, tj 31.10. zajedeme za Martinovou babičkou a strejdou (aby také Ondráška viděli, přeci jen pohyb 90ti leté paní už není co býval a je to k nám štreka) a pak odpoledne přijde Štěpánka, oslavíme její svátek a ona bude hlídat Ondráška zatímco my půjdeme do divadla na to benefiční představení DJC České nebe.

Tož tak.

A jinak se mi dneska málem oči vyvalily z důlků - Ondra odpoledne spinkal 2 hodinky a asi 7 minut navrch :astonished: :astonished: :astonished: .
27. říj 2009 v 16:19  • Odpověz
Jo, zapomněla jsem: Petííí, roztomilý:slight_smile:.
27. říj 2009 v 16:20  • Odpověz
autor
Petí jj, čepička. Ani se ti nedivím, že jsi to tam nemohla nechat :dizzy_face:

A už si jdeme fakt hrát.

Alí hezké plány, tak chci koupit balónky :grinning:
27. říj 2009 v 16:21  • Odpověz
Hezké hraní, my si také pořád hrajeme:slight_smile:.
27. říj 2009 v 16:23  • Odpověz
ahojda,

tak jsem strávila příjemný den s kámoškou, jen škoda že je smutná ale myslím že díky klukům na to neměla moc čas :slight_smile:))pochválila Tomíka že je fakt šikulka, že Patrik takovej vůbec nebyl :dizzy_face:

Koukám Bětka se vztekala? si nějak neumim představit :sweat_smile: no snad to bylo vyjímečně :wink:
Zumba je hezká věc, ale 190 za ni davat nechci a jinam se dostat nelze, takze mam smolika
27. říj 2009 v 17:17  • Odpověz
tohle má kamarádčin syn v pokojíku a je to boží

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25573165&tab=9
27. říj 2009 v 17:32  • Odpověz
Ty jo, to nas s tema zubakama predstihla :grinning: :grinning: :grinning: To je fakt mazec :confused: To se divim, ze se nesebrala a neodesla z porodniho salu sama :grinning: :grinning:
27. říj 2009 v 17:59  • Odpověz
Petí, my máme podobnou :slight_smile: jen s ouškama :slight_smile: hodím foto do alba :slight_smile:
27. říj 2009 v 18:12  •  2 děti  • Odpověz
tak my jedeme...vracíme se zítra večer...tak se zase přihlásím! páčko!!!
27. říj 2009 v 18:27  •  2 děti  • Odpověz
Ali, Adrianka je v ni jako kralicek :grinning:
27. říj 2009 v 18:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.