• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
tak a je tu majitelka bytu nad nami a chtěla slyšet od Toma co přesně se nahoře dělo :sweat_smile: tak jsem zvědavá co z toho vzejde :confounded: a to ještě táta zazvonil když Tomík usínal :angry: strašně se omlouval, no snad zas usne :sweat_smile:
27. říj 2009 v 19:04  • Odpověz
Alí-pri tak to máš dobře vymyšlený s těma úkolama, co bude kdo dělat :slight_smile: Správně, jen všechny pěkně zapoj a využij co to jde :grinning:

Alí-osk. tak to budete mít moc pěknou oslavu :slight_smile: Prckové sice asi moc dárky ještě vnímat nebudou, ale ty balonky jsou dobrý nápad, to by se Ondrovi mohlo určitě líbit :wink: Vám to ještě vychází pěkně přesně na víkend :slight_smile: Jsem zvědavá jak se budou Cimrmani líbit, my v tom jejich žižkovském divadle byli jen jednou a to mi ještě sháněla lístky složitě kamarádka.
A s autoritou tatínka je to u nás taky tak.

Čepičky jsou parádní a Honzíkovi a Adušce moc sluší :dizzy_face: Štěpula dnes dostal takovou tu ušanku nebo jak se tomu říká od švagrový, ale je mu ještě větší, každopádně je v ní taky srandovní :sweat_smile:

Kačí tak to je pokrok u Vás teda, že Bětka aspoň reaguje. To že Štěpán dělá jakoby nic mě totiž vždycky rozčílí ještě víc :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A s těma zoubkama to jsem teda zírala :astonished: Chudinka malá Vanesska porod a pak hned zásah "zubaře" :grinning:
27. říj 2009 v 19:04  • Odpověz
Kačko u nás taky nic nefunguje, ani nenene, ani plácnutí přes ruku a to u toho důrazně říkám nenene, je tam ve vteřině zpet a mohla bych to dělat do aleluja :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 v 19:05  • Odpověz
hm tak super, je tam matka majitelky a ta mladá majitelky a řvaly tam na tátu a Tom zařval ticho a ony se pustily do něj, no prej píč. největšího kalibru, prej jak by Tomáš definoval hluk, že ona má hudební školu a zvuk se šíří nahoru i dolu, no děsný, ještě tam šel takže nevím všechno :angry: :angry: :angry: ty voe jsem nasr... až na půdu :angry:
27. říj 2009 v 19:30  • Odpověz
prej nad náma bydlet je hrůza, že prej my se tady hádáme jak psy a oni si taky nestěžujou :angry: ty voe, jak si nás někdo může brát do huby, když my se nehádáme skoro vůbec
27. říj 2009 v 19:46  • Odpověz
Jaji, ty voe, to jsem nas.ana s tebou :angry: To vymysleli, co by vymysleli, aby na vas taky neco meli :angry:
27. říj 2009 v 19:56  • Odpověz
a jako to není všechno jo :angry: prej že to budou řešit přes měststkou část nebo snad i soud :angry: jako cooo? ty voe, vždyť to není byt města, pí... jedna

holky sorry ale já jsem tak vytočená :angry:
27. říj 2009 ve 20:01  • Odpověz
Jaji, co to jako je tady toooo???? Meli jste na ty kreteny zavolat policii, smejdi jedni! Vasi sousedi se evidentne ridi pravidlem, ze nejlepsi obrana je útok :confounded: :angry: :angry: :angry:
27. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz
Peti no jako začla útočit její matka, táta to chtěl řešit v klidu, oni z toho maj prachy, podnájemníci jim platí 14 tisíc totiž a předseda řekl že pokud bude dál nějaký problém tak jim pronájem prostě neprodlouží :grinning:

ty jo ale říct že my tady děláme taky bordel, to je vrchol :angry: prej tady měla ta slovenka maminku, tak Tomáš řekl že bavit ano ale abysme je slyšeli přes televizi, to ne a že to chtěl řešit s nima ale když nebyli schopný tak holt to šlo takhle
27. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
Jaji, no evidentne meli dost casu vymyslet neco proti vam. Je to proste slovo proti slovu :confounded:
27. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
jo a prej jsme v paneláku, tam je to normální :angry:

slovo proti slovu ano ale za námi stojí družstvo
27. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz
autor
Jáji teda to je síla. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tohle bych řešit nechtěla teda. Se ti nedivím, že jsi vytočená.

Aduška v čepičce je taky naprosto božííííííííííííííííííííííí :dizzy_face:

Kačí Bětka reagovala hned od začátku, v tomhle problém nebyl. Ale začíná se fakt projevovat jako tvrdohlavá vzteklá palice a to my s manžou budeme vydýchávat :sweat_smile: A až začne chápat, tak asi budou tvrdé mantinely. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz
no jo ale co máme dělat, nechat si kakat na hlavu od podnájemníků?

doufám že mi zas bude blbě, já tohle špatně snáším :frowning2:
27. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz
Jaji, teda u Vás v baráku to je teda silný kafe! Blééé.
Aduška taky frajerka v čepičce:slight_smile:.
27. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz
já nevím asi jsme nesnášenlivý, si připadám jako idiot, že jsme si vůbec stěžovali :cry:
27. říj 2009 ve 20:42  • Odpověz
autor
Jáji je to hnus, nesnášenlivý nejste. Hlavně tam Tomáš chodil po dobrém a neotvírali, že? To už poukazuje na to, jací jsou to lidi. Snaž se uklidnit a říkej si, že to přinejhorším skončí neprodloužením smlouvy. Já vím, že je to blbé, ale aspoň malá útěcha, že na věky to není. :pensive:
27. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz
no on je ted docela klid, vubec nevim proc tam ta matka s tou dcerou delali takovy sceny?? a hlavne manza si nenecha rvat na tatu :angry:
27. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz
jinak Tomík před chvílí tak strašně zabrečel že jsem myslela že ho někdo vraždí, fakt hrůza :frowning2:
27. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz
Hanko, fotky jsou pěkné, některé obzvlášť vyvedené!:slight_smile::slight_smile:
Jaji, to se Ondráškovi taky někdy stane, že tak zabrečí - vůbec to nechápu:frowning2::frowning2:.
27. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz
A já jsem nějaká vyřízená, takže jdu na kutě. Tři hodiny jsem žehlila s Ondrou pod žehlícím prknem, chvíli si s ním hrála, pak zase žehlila a tak pořád dokola, pak jsem dělala domácí pizzu, balila dárky pro Štěpánku, zítra budu balit dárky pro Ondráška, atd. atd. atd. Hrozně mne bolí oči a břicho (mrcha jedna je tady).

Dobrou noc a hezký svátek v kruhu rodinném!
27. říj 2009 ve 21:10  • Odpověz
jo jo jak sem psala na FB nááádhera, já chci takyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
27. říj 2009 ve 21:12  • Odpověz
Čauda, hlásím fotky na FB, byla to facha to vyřezat z těch dokumentů. :stuck_out_tongue_closed_eyes: K dotazu Katch, jj líčila mně ona, moc to tam tedy vidět není, ale říkala že je lepší nedokonalosti jen zapudrovat a vyretušovat v PC že makeup vypadá blbě že to na nedokonalostech dělá hrudky. Tak jsem zvědavá co s tím mým ksichtem vyvede v PC :sweat_smile:
27. říj 2009 ve 21:13  • Odpověz
Jáji moc doporučuju, mám z těch fotek radost a možná do budoucna zvážím fotky v těhu a s miminkem, je to určitě jednodušší než s takovýmhle capartem. Ale nakonec se to taky zvládlo :wink:
27. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz
a kolik jste za to dali?
27. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz
holky co zase spáchat nějaké to mecheche? můžem klidně někam do baru na sklenku nebo tak něco :grinning:
27. říj 2009 ve 21:20  • Odpověz
Jáji 2500 no, za 20 fotek a tyhle náhledy, ale vypadá to že budou taky použitelný. Fakt je že příště bych si možná dojela někam za Prahu, je to tam levnější a kvalitativně nastejno. Praha je v tomhle fakt nechutná :confounded:
27. říj 2009 ve 21:22  • Odpověz
autor
Já se jdu taky podívat :dizzy_face:
27. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz
autor
Tak jsem taky napsala na FB, ale i tady, supéééééééééééééééér. Udělali jste dobře, všude vám to moc sluší. A Kája to zvládla skvěle :wink: Ani nevím, které jsou lepší, jestli ty z bublifukem nebo kouličkama :grinning:
27. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz
Kačí no bublifuk je nouzovka, když už fakt nechtěj spolupracovat a fakt je že pak už jsme z ní nevymáčkli ani foto, prostě zavelela konec a odlezla :grinning:
27. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz
autor
Hani aha :grinning: Ale na těch fotkách to vypadá super. :wink:
I vás tam hezky brala, z dobrých úhlů :wink:, sluší vám to hrozně všem. :dizzy_face:
27. říj 2009 ve 22:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.