• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
No nic holky se loučím :slight_smile:) na lednovkách jede diskuze o sexu :grinning: pááááá
27. říj 2009 ve 22:03  • Odpověz
autor
Jáji pááá, to chápu, to je zajímavější než fotky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. říj 2009 ve 22:23  • Odpověz
Jsme koukali na Ano šéfe. :slight_smile: Já bych si tááááák dala nějakou flákotku výýýbornýho masíka :dizzy_face:

Děkujeme za pochvaly, jsme rádi že se líbí :slight_smile:
27. říj 2009 ve 22:42  • Odpověz
autor
Já koukala jen po očku :wink: Ale flákotu bych si teda dala taky. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Tak brou nocku :sunglasses:
27. říj 2009 ve 23:03  • Odpověz
Ahoj holky!
Hani, na kone davat fotecky nebudes? Ze bych se mrkla :wink:
Ja dneska budu az nekdy odpolko, mam dopolko masaz, manza hlida :grinning:

Jinak Honzik se dneska vzbudil v pul 4, ale pak nastesti po caji a dudlu usnul do pul 6. Sice nic moc, ale porad lepsi pul 6 nez pul 4 :unamused:
28. říj 2009 v 07:59  • Odpověz
Krásné ráno,
Peti, u nás taky dnes v půl 6tý a žádný další spánek. A já straším už od půl 5, nechápu proč, ale nemohla jsem pořádně spát, asi jak se Ondra pořád sebou mlel a vrtěl a kňoural v postýlce. No jo, no.

Na státní svátek máš masáž, jo? Hmmmm, tak si ji pěkně užij.
28. říj 2009 v 08:16  • Odpověz
Ahojky,
Hani dej prosím něco i na Koníka, já si to na FB neprohlídnu a jsem zvědavá :slight_smile:
U nás dneska super noc, mlíko ve 4 a budíček AŽ v 6 :sweat_smile: Navíc jsem dnes měla privilegium dospat se ráno v obýváku, takže jsem spala do 7. Pak mě kluci vzbudili, páč Štěpánek byl posranděnej až za ušima :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Dneska nebudu, jedeme zazimovat chatu. Už se těšim až Štěpulák bude pobíhat po zahradě, ještě venku nikdy pořádně nechodil :sweat_smile:
Tak přeju všem pěkný státní svátek :wink:
28. říj 2009 v 08:40  • Odpověz
Jáji se sousedama to je je fakt hustý, je mi z toho úplně šoufl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: (blijící) :angry:
A včera jsme tu taky slintali u Ano šéfe :grinning: :grinning:
28. říj 2009 v 08:42  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face:
Hani, viděla jsem fotky na FB a je to nádhera, začínám o tom uvažovat :wink: že bych z toho pak nechala udělat kalendáře jako dárky k Vánocům,ale asi bych nechala fotit jen holky, protože manžela nepřemluvim.
Jinak holky, máma si před hodinou vzala OBĚ děti a jeli k příbuznejm do jižních Čech, takže jsme s M sami, ten ještě spí a já si tu v klídku snídám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
a nevíte někdo kde mají lampiony? zítra jdeme do průvodu :grinning: :grinning: asi v papírnictví???
28. říj 2009 v 09:03  • Odpověz
Marti, tak to máte s M krásný sváteční den, co?:slight_smile: Hezky si ho užijte.
Katko, hezky ses vyspinkala, viď? Je vidět, jak se to spaní dětí každou noc mění... Pořádně zazimujte.
28. říj 2009 v 09:38  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
tak tady to vypadá na příjemné dny :wink: Já už byla nakoupit, svoje Tygříky jsem nechala doma :grinning: , nechci Bětku tahat mezi lidi, když má tu rýmu. Snažím se jí vykurýrovat do pátku, to by mě fakt mrzelo.

Teď je mladá v postýlce a čekáme, až usne, já pak půjdu šůrovat koupelnu, záchod a tak, prostě dnes uklízecí den.
Koupila jsem ve Sparu balonky a frkačky :grinning: :dizzy_face:
Taky chci dnes vybrat dárky, které dostane Bětka k narozkám, případně bych je mohla i zabalit. :confused:
28. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz
Ahooooooooj Katkooo,
také jsem v balícím rozpoložení - co dát teď k narozkám, co případně k svátku /i když ten asi budeme slavit asi až s Vánocemi:slight_smile:/ a co pak k Vánocům, ale tolik toho zase nakoupenýho nemám:slight_smile::slight_smile:.

Kdybyste nebyly, Katko s Bětkou ready, tak to můžeme odložit, důležité je zdraví dětiček, ale do pátku to snad bude OK. Doufám, že se něco nerozjede u nás.

Já jdu dát Ondráška do pelíšku za chvíli, tak jsem zvědavá, jak rychle usne. Dneska už dopo asi čtyřicet minut spal, páč jsme vstávali dost brzy.
28. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz
autor
Alí já si to taky plánovala na dnešek, ale včera, jak jsi psala, že budeš balit, tak to jen podpořilo mojí chuť :grinning:

Bětule má svátek hned 19.11. (na Alžbětu), to ale nějak hrozně slavit nebudeme, dostane jen něco malého (vyberu ze zásob).

Já doufám, že v pohodě bude. Infekční jsou nudle, tak snad jí přestanou téct. Anebo skákneme na chvilku a nepůjde si hrát, aby ty nudle někde nemazala po hračkách :sweat_smile:

Bětule chrní, nakonec trochu plakala, tak jí manža pochoval, dal do postele a usnula :wink:

A já jdu na tu koupelnu, i když se mi tááááááááááák nechce. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :grinning:
28. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz
Ahoj holky,
Marti s tím zítřkem zatím nevím nevím, písnu dopo, Káje se spustila hnusná zelená rýma a kašle, tak ji odpo vezmu k mudře a na mě nejspíš taky něco leze, nějak mně bolí celý kosti :frowning2: Tak bych to asi spíš odložila. A pátek je tedy popravdě taky v ohrožení, nechci abychom nikoho nakazili. :cry: Uvidíme, kdyby to do pátku bylo dobrý, ale radši dopředu avizuju :cry:

Fotky sem zatím dávat nebudu, ale hodím je na picasu a pošlu odkaz.
28. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz
Holky, jsem zpatky. Masaz byla uzasna chro chro chro chrochtam blahem :grinning:

Kdyz jsme prisli domu, tak prcek usnul, tak jsem si s nim taky strihla 45 minut. Docela to bodlo :wink: Asi jeste vyrazime na kratkou prochajdu.
28. říj 2009 v 15:45  • Odpověz
ahoj holky....hlásím se po delší době, ale děti mají od pondělka prázdniny, tak jsme tak trochu tomu přizpůsobily dny po víkendu. Byli jsme hodně pryč a doma jsme ani nestihli zapnout počítač. Takže jen v krátkosti, protože večer jdeme se známýma na večeři, tak zas budu mít fofr....
Jen chci napsat, že tentokrát v pátek nám to vyjde......tak doufám, že i vy budete všichni v pořádku :slight_smile: Protože už se moc těšíme..... :slight_smile:
28. říj 2009 v 16:04  • Odpověz
Vladi, tak to je super, že se konečně uvidíme :wink:
my jsme zatím ok a už se mooc těšíme na pátek :dizzy_face:
28. říj 2009 v 16:07  • Odpověz
Vladi, to je super. Uz se tesim, az vas s Kubikem pozname :wink:
28. říj 2009 v 16:08  • Odpověz
Hanko, tak se brzy vykurýrujte!
Vladi, že by??:slight_smile: V pátek se uvidíme, jo? Se těšíme:slight_smile:.
28. říj 2009 v 16:09  • Odpověz
Hani....na fotky jsem moc zvědavá.....Tomáš je na FB, takže kdybys mě poslala tvoje jméno, tak bych se tam podívala pod jeho jménem.... :slight_smile:
28. říj 2009 v 16:10  • Odpověz
jééé......tak to se teď těšíme ještě víc.....přijedeme ale asi autobusem, dostanu se s kočárkem dolů? Neumím s ním po jezdícíh schodech..... :slight_smile:
28. říj 2009 v 16:11  • Odpověz
Kačko - pokojíček fakt super......týýý jóóó :slight_smile: krásně to t
28. říj 2009 v 16:23  • Odpověz
Kubík mi to odeslal, než jsem to dopsala, chtěla jsem napsat, jak to tam všechno hezky ladí :grinning:
28. říj 2009 v 16:24  • Odpověz
autor
Jé VLaďka se našla :grinning: Mě už to bylo divný, kde jsi :wink: A v pátek se budeme těšit, my to snad zvládneme, při nejhorším budeme sedět o židli dál :grinning:

Hani to je mi moc líto a byla bych moc ráda, aby jste přišly, ale zdraví máte jen jedno, tak kdyby vám bylo blbě, tak radši zůstaňte v pelíšku :pensive:

Petí :angry: Záááááááááávidím :angry: :grinning: :grinning:

Vladí děkuju za pochvalu pokojíčku, jsem to taky právě všechno ladila :grinning:

Jinak Bětka už tak z 80%ti procent chodí a je to nádhera. Dokonce když upadne a postavím jí, tak zase jde, dřív si zpátky sedla a lezla :grinning: Jsme se shodli s manžou, že babičky a dědové budou počůraní, až jí uvidí. :grinning: Ona je u toho tak roztomilá :dizzy_face: Nejradši chodí s něčím v ruce, takže si třeba dojde k botníků a vezme si naší botu :grinning: Teď tady chodí s mojí gumičkou do vlasů :grinning:
Taky jsem udělala výběr a začala balit dárky, ale manža nás vyhnal, aby vytřel, tak zbytek dobalím asi až půjde Bětule spát. Véča je studená, tak na to bude čas. :wink:
28. říj 2009 v 17:46  • Odpověz
Ahojky,
Vladi jsem moc ráda, že se konečně poznáme a těším se :slight_smile: :wink:

Kačí to je zajímavý s tím chozením, u nás to bylo taky tak, že Štěpula držel něco v ruce a jakoby tím držel balanc nebo co :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dnes venku ale víc lezl než chodil. Je to tím, že máme zahradu z kopce a vůbec je tam takovej nerovnej terén a on je zvyklej na rovnou podlahu.

Jsem se holky trochu zděsila, že už balíte vánoční dárky a já je ještě nemám ani vymyšlený, teda částečně už jo. A vy balíte na narozky, tak to jo :wink:

Peti hmmm tak masáž musela být super, taky bych si dala říct :slight_smile:

A Martinka si užívala bez dětí, to závidim ještě víc než tu masáž :grinning:

Hani fotky se mi moc líbí, fakt se povedly a myslim, že to za ty peníze rozhodně stálo :slight_smile: Budete mít krásnou památku, všichni :dizzy_face: :dizzy_face:
28. říj 2009 v 18:35  • Odpověz
Kačí ten smajlík měl být tento :grinning: Jsem se překlikla :slight_smile:
28. říj 2009 v 18:36  • Odpověz
autor
Kačí :grinning: Vánoční dárky teda ještě nebalím, ale nakoupeno už mám :wink:
28. říj 2009 v 18:57  • Odpověz
tak jsem tu taky, měli jsme tu návštěvu, vypili dvě lahve vína a bylo to supeeeeeer :grinning:

Vladi paráda že vám to vyjde v pátek :wink:
28. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz
včera řekla ta mladá tchánovi, že je jí z něj na blití :stuck_out_tongue_closed_eyes: čůza jedna :angry:

jo a dneska nám tady opět před barákem sedí ten chlap co jsem na něj volala policajty ve 3 ráno jednou a zase si tam pro sebe vykládá dooost nahlas, takže padne 22 hodin a volám je opět, radši dřív než opět v noci :angry:

tak a tady nikdo, tak se asi rozloučím :grinning:
28. říj 2009 ve 20:56  • Odpověz
autor
Jsem koukala na Přešlapy a balila u toho dárky :wink:

Jáji to už je fakt síla teda. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. říj 2009 ve 21:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.