• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
No a toto je jako co? :astonished: :astonished: :astonished: Kde všechny jste? Kde jsou tradiční ranní ptáčata? :astonished:
29. říj 2009 v 08:34  • Odpověz
já tu jsem :slight_smile:) ale já nejsem ranní ptáče :slight_smile:)

Péťa ta jede do Berouna ke kadeřnici co já vím :wink:
29. říj 2009 v 08:36  • Odpověz
autor
Jáji to vím :grinning: Ale Péťa, Alča, Hanka, Martinka

To je morálka tohle :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já jdu dát Bětuli snídani, tak pak přijdu, neboj :wink:
29. říj 2009 v 08:54  • Odpověz
Dobré ráno,
poslušně hlásím, že u nás hrůza. Kája zelený nudle jak opratě, co minutu jí visej až k zemi a kašle. Po o s ní razím k mudře, dřív tam nejsou, doufám že tam ještě něco chytne :angry:

No a my s manžou jsme na tom líp o ty nudle, nám aspoň nevisej, za to máme oba teplotu a bolí nás v krku. Takže fakt prima. Tím pádem se moc moc omluvujeme ze zítřejší oslavy, ale je fakt nemyslitelné, abychom dorazily, ještě bychom to na vás prskly. Takže Bětušce s Ondráškem poblahopřejeme na dálku a pak dodatečně osobně. :frowning2:
29. říj 2009 v 09:02  • Odpověz
Hezké ráno!
Dneska mi Ondrášek ráno dovolil si trochu přispat, takže jsme spinkali, po mlíčku v 6, do 7.50:slight_smile:, takže dobrý. Tatínek nám do zítřejší noci odcestoval (těch cest má do konce roku ještě asi milion), takže jsme osiřeli.

Hanko, to Vám teda nezávidím být všichni nemocní:frowning2::frowning2:. Až budete zdravoučcí, sejdeme se.
29. říj 2009 v 09:09  • Odpověz
Tak si právě s Ondráškem kreslíme:slight_smile:. Nakreslil několik čar a taky mne pěkně počmáral:slight_smile::slight_smile:.
29. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
autor
Hani to je mi moc líto. To jste teda chytli něco hnusnějšího než my, Bětka rozhodně zelený nudle neměla :sweat_smile: Tak hlavně aby jste byli brzo zdraví a jak píše Alča, sejdeme se s váma potom :wink:

Alí Ondra tě pokreslil? :grinning: :grinning: A co na tebe namaloval? :grinning:
29. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
Katko, mám na rukou i na pyžamu nějaké klikiháky:slight_smile:, a teď se dal Ondrášek do rozebírání obsahu jedné skříně:slight_smile::slight_smile:.
29. říj 2009 v 09:35  • Odpověz
tak jsme si chvilku schrupli, venku je pěkně hnusně, jak to s nim doma vydržím to nevím

dneska jdu na stepík :slight_smile:)
29. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
autor
Alí :grinning:

Jáji tady se časí, tak to třeba dojde i nahoru :wink:
A s kým jdeš? Já teda určitě na zumbu nejdu, potřebuju být zítra aspoň trochu v cajku. :confused:
29. říj 2009 v 10:09  • Odpověz
Nic moc počas, ale za hodinku jdeme ven a na obídek se Štěpánkou:slight_smile:, se těšíme.
Akorát nevím jak zvládnu mít na kočárku pláštěnku:frowning2:, asi nechám Ondru zmoknout, aby viděl, že to k něčemu opravdu je. On pod ní šíleně řičí.
29. říj 2009 v 10:15  • Odpověz
čau holky,
Hani hlavně ať jste všichni brzy v pořádku. Teď se to s náma potáhne zase až do jara ty rýmy a virózy :cry:

Tady už trošku prosvítá sluníčko, takže my ven určitěš vyrazíme, ale odpo má zase pršet.
Já musim dneska žehlit, uvařit a chtělo by to převlíct všechny peřiny a dát tak 2 pračky, ale krutě se mi neche.
29. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
Kačko jdu sama :slight_smile:) a až se vrátím tak jde manža do hospody :grinning:

my půjdem ven až po obědě, aby mi usnul v kočárku a musím koupit kaši a tak
29. říj 2009 v 10:31  • Odpověz
autor
Jé, na obídek bych taky šla. Už aby ta pitomá rýma přešla.
My asi půjdeme dneska na chvíli ven, potřebuju k bankomatu, zítra jdu pro dorty :dizzy_face:

A musím od PC, Bětka tu stojí a řve na mě :sweat_smile:
29. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
Tak holky, my razíííííme:slight_smile:, mějte se hezky, papapapapa
29. říj 2009 v 10:52  • Odpověz
ahoj holky.....včera jsem už nestíhala, byli jsme se známýma na večeři.....a bylo to super :slight_smile: Děti mají prázdniny, tak jsou ještě ke všemu u náse boje o počítače, takže dostat se sem, to je věc teda. Už jsem se teď musela rozčílit :slight_smile:
Holky prosím vás, ještě jednou..... :slight_smile: na Budějárně jsem nebyla 10let, takže když přijedu autobusem, dostanu se nějak dolů, abych nemusela po jezdících schodech???? A kde vůbec ten človíčkov je?? :slight_smile:
29. říj 2009 v 11:02  • Odpověz
vladi odkud pojedeš? jakým busem?
29. říj 2009 v 11:05  • Odpověz
Ahojky, u nás je to podobné jako u Vladky, jsou porázdniny, takže malá šance se dostat k PC :grinning: .Taky jsem byla na nákupech a vařila jsem obídek.
Vladi je to v druhém patře v DBK, výtah tam je :slight_smile:
29. říj 2009 v 11:19  • Odpověz
autor
Vladí sorry, já věděla, že jsem chtěla ještě na něco reagovat. Od autobusů se dostaneš až k DBK bez jediného výtahu. :wink:

Alí užijte si to :sunglasses:
29. říj 2009 v 11:29  • Odpověz
Jáji....Pojedu z Barrandova 192 , moje premiéra autobusem.... :cry:
Takže do DBK a tam 2.p. je človíčkov??? A ještě možná bych si na jednu z vás raději vzala mobil, kdyby náhodu jsem bloudila :grinning:

Škoda Hani, že tam nebudete.....a jinak uvidíme všechny? To je super :slight_smile:
Jo Hani....taky bych ráda viděla ty tvoje fotky.... :slight_smile:
29. říj 2009 v 11:36  • Odpověz
192 končí před Rajfkou :slight_smile:) takže přejdeš na druhou stranu po přechodu k DBK a hned vedle je výtah
29. říj 2009 v 11:45  • Odpověz
tak super.....díky.... :slight_smile: pouštím zas chvíli děti a jdu si hrát.... :slight_smile:
29. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz
jo Kačí díky za nového souseda na farmě :dizzy_face:
29. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem vám napsala mega dlouhý příspěvek a on se mi vypnul počítač :angry:

To je dobře, že jste si všichni ten včerejší sváteční den hezky užili !!! My zase makaly, zateplovali...takže mě opět pálí celej obličej od té vaty :frowning2: ale co, hlavně, že se to hýbe. O víkendu natáhneme folii, patro zakrejeme a do jara mě tam jikdo neuvidí :grinning:

Hani: chudák Kája :frowning2: a ty vlastně taky...a jak to snáší??? Je protivná??? Spinká???

Vladi: super, že se zítra uvidíme, rády vás poznáme :wink:

Katchi: já uklízela v pátek, dneska totiž dorazí kámoška, tak aby si měli vůbec kam sednout :slight_smile: Jo a jdu v Tvých šlépějích a učím Adrianku spinkat ve své postýlce celou noc...tak dneska jsem to vydržela do pěti, pak jsem si jí vzala na 3/4 hodiny do postele - kojo - a spánek do 8:40 a pak ještě do 9:20 se mnou v posteli :slight_smile:
Jo a taky trénujeme usínání bez maminky...tak před tím řvala asi hodinu, teď už jen 15minut a když tam jdu potřetí, tak během uklidňování už usne...u nás zabírá poloha na boku.

Kačí: a co Bětka dostane k narozeninám za dárečky???

Jáji: teda ty vaši sousedi to je něco :frowning2: bych se asi neudržela. Bych jim minimálně řekla, ať se chovaj jako lidi, takovýdle urážky tchána...no hnus! Ty lidi jsou někdy takový idioti, jsme normálně vytočená s Tebou! Já tomu našemu sousedovi napsala dopis ať si odpustí noční reprodukci a od tý doby je klid...pominuli tedy tu vrzající podlahu, ale s tím nic neudělá...by musel sedět po 22hod. přikovanej k židli :grinning:

Peti: masáž ...hmmm...chro, chro, chro...taky bych si dala říct! Jééé, teď mi dojelo, že tu mám vlastně poukaz na 2tis. na thajskou masáž!!! Se dohodnu s manžou a zítra tam zavolám :grinning:

Ali: hezky si ten dnešní den užijte:slight_smile:
29. říj 2009 ve 12:08  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jáji :wink: Já bych taky nějakého potřebovala, chjo. :frowning2:
29. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz
Kačí kolik? já ještě dva :( ale tobě se můžu zeptat holek lednovek :wink:
29. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz
Jo a holky, nevíte náhodou někdo o kolik % se může lišit cenová nabídku od konečné vystavené faktury??? Vím, že to je nějak ohraničené - na ochranu zákazníka- ale nevím kolik???
29. říj 2009 ve 12:10  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jáji já ani nevím. :sweat_smile: Kolik jich máš ty?

Alí tý jo, tak taky vím, že to někde je, ale kde. Mám dojem, že je to tak 5,10 %, ale fakt netuším. :sweat_smile:
29. říj 2009 ve 12:36  • Odpověz
autor
Jé, Alí, ty jsi tam ještě výš psala příspěvek :grinning: Jsem si ho všimla až teď.
Nakonec Bětka dostane body s Tygrem (tím od Púa), kalhoty s Tygrem, dvě knížky a pak tu chobotnici od Lamaze. :wink:
29. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz
Kačko ani nevim, chybi mi dva do dalsi medaile :slight_smile:))
29. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.