• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
tak sousedů mam 23
29. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz
autor
Hm, tak já mám 16. :frowning2:

Normálně toho přízemí mám fakt plný zuby. Jsem se teď klepala, aby mi nevzbudili Bětku sousedé, co si stěhovali novou pračku nejspíš, podle rozměrů. A proto že se jim nevešla do výtahu, tak mi jí před dveřma začli stahovat z těch polystyrénů :angry: :angry: :angry: A ještě je tu chvíli nechali, takže kdybych v ten moment potřebovala odejít, tak se asi přizabiju, nemluvě o tom, že kočárem bych teda neprojela ani smykem. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už mě to fakt sejří tohle.
29. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz
sousedi jsou fakt debilní některý co? :angry:

dítě jsem dala do postýlky a on tam stojí a pobrekává, ale já potřebuju aby usnul :rolling_eyes: nicméně už mi to leze na nervy to jeho kňučení :confounded:
29. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz
no tak sem ho vztekle položila do postýlky a dala napít a zavřela dveře a doufám že usne, jako 30min dopoledne mu nemůže stačit :rolling_eyes:
29. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz
autor
Jáji tak jako ti vaši ti naši nejsou, nemůžu jim přes den zakazovat stěhovat si pračku. Jen až půjdu do práce, nebude mi vadit, když se přestěhujeme. Sice jsem myslela, že tady zestárnu a to jako fakt, milovala jsem to tu, ale už to tak nevidím. Co mám dítě, tak si všímám víc věcí, od hluku počínaje u velikosti bytu konče. Takže asi tak. Když to prostě půjde, tak vypadneme jinam. Chtěla bych ale určitě zůstat na Pze 4 :wink:
29. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz
joo no jasně já to nemyslela tak že bys jim to měla zakázat :wink: akorát je blbý že se trefí do spánku dítka :unamused:

Tom usnul, ještěže tak, páč jinak nevim nevim
29. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz
vám musím napsat, včera jsme se šli projít, mladej spal a já seřvala nějakou ženskou kvůli čoklům co jí štěkali jak debilní, ona je totiž nechala u jednoho plotu kde štěkali na jínýho psa, no rámus jak nevim co a stála tam dost dlouho a dělala že ty čoklové nejsou její, dokonce nějakou paní se psem poslala někudy jinudy, tak sem na ní zařvala jestli si ty psy nechce dát na vodítko že nám tady spí dítě :angry: evidentně dle chování byla nějaká pomatená
29. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz
já se picnu, je vzhůru po 25min :frowning2:
29. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz
autor
Jáji to já nemyslela, že ty jsi myslela, že jim to chci zakazovat. To bylo jen takové povzdechnutí. :wink:

Bětka stále chrní :astonished: Už asi hodinu a půl. :astonished: No, ale dneska vstávala v 7.15 a hodně chodí, tak je asi fakt unavená. Já ale potřebuju k tomu bankomatuuuuu :sweat_smile:
29. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz
no tak já si lehla k Tomíkovi páč vypadal fakt unaveně a spal ještě 45min, ještě že tak, bobík
29. říj 2009 ve 14:57  • Odpověz
Tak Kubík spinkal 45minut. Ale pojede dnes brzo spát.....líbí se mi Kačí jak píšeš, vstávačka v 7:15.....my opět v 6hodin :frowning2: co já bych za to dala spát do 7 :rolling_eyes: ještě že včera jak bylo to volno, jsme se prostřídali a já spinkala po dlouhé době dlouho ráno :slight_smile:
Jáji....ty sousedi co vám vyvádí to je fakt hrůza......úplně tě chápu. Člověk je rád, že dítě spí, pomalu ani nespláchne záchod (když to přeženu), aby ho nevzbudil, a nějací hovada.... :angry:
29. říj 2009 v 16:04  • Odpověz
autor
Jáji tak vidíš, jak si Tomík hezky schrupnul :wink: Bětka se chvíli potom probrala a už jsme i doma s vybranýma peňouzema. Nechala jsem jí venku ťapat, bylo to super. Mám jí natočenou, jak jde s listem :grinning: Bohužel jsem točila jen chvilku, ptž pak si kecla a běžela jsem jí zvednout. A pak už jsem radši mobil zandala, abych jí mohla běhat zvedat.

Martíííí, tak už začínám tušit, o čem jsi mluvila. Bětka si jde kam chce :grinning: :grinning: :grinning: Ale zatím jde hrozně pomalu, tak to jde. No, aspoň třeba něco uhubnu, když budu sprintovat za ní :grinning: :grinning: :grinning:

Vladí né že bych chtěla provokovat, ale my spíme tak do 8mi, 8.30, takže 7.15 bylo na nás brzo :sweat_smile: Všechno je relativní :sweat_smile: . Věř mi, že si toho spaní vážím, zas na druhou stranu ona je většinou chvíli k ránu vzhůru, někde 10 minut, někdy ale taky hodinu. Dneska byla 30 minut. Od 4.15 do 4.45 a byla jsem za ní 2x. Tož asi tak :grinning:
29. říj 2009 v 16:21  • Odpověz
Ahoj holky,
hlasim, ze jsem zpatky. Dneska jsem mela kadernici v Beroune a rano manza zubare, takze jsme vyrazeli brzy, ani jsem nestihla zaponout notebook :wink:

Hani, brzy toho bacila vylezte, at jste fit.

Jinak prcek dneska moc pres den nespal, je asi zvykly na postylku, takze tady uz asi pul hodiny rve. Ach jooo :unamused:
29. říj 2009 v 17:21  • Odpověz
autor
Jé, Péťa bude mít zítra novou hlavu :grinning: Tak to nesmíme zapomenout chválit :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. říj 2009 v 18:11  • Odpověz
Kaci, ono to neni ani moc videt, jen mi to trosku ztmavila, abych nebyla po tech melirech uplna blondyna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz
Zdravíme od marodů, můj hodný manžílek mi půjčil svůj noťas, aby si mohl zahrát, tak tu můžu být s vámi :dizzy_face:

Odpo jsme byly u Mudry, super bylo že tam nebyla ani noha, takže snad nechytíme nic jiného :pensive: Jinak je to prý nějaká viróza, nicméně průdušky i krk má čistý. Dostali jsme ATB kapky do očí, které ale máme kapat do nosu :confused: a na kašel mucosolvan. 2 x denně mám dávat i nurofen nebo panadol na zánět, i když nemá teplotu. A pořád odsávat, odsávat, odsávat. To nás asi zabije, protože to co u toho vyvádí, to je fakt děs. Je už naprosto nemyslitelné abych ji odsála sama :frowning2:

Co tady nového? Nestíhám dočítat. :confounded:
29. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
hlásí se cvičenka :slight_smile:) byla to parááááda, akorát sem víc a víc spocenější, tak nevim co bude příště, to už rovnou budu jak kdybych v tom skočila do rybníka :grinning:

Peti nechceš dorazit zítra o něco dřív? na prochajdu? asi ne co, ty máš vlastně manžu doma
29. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz
Ahoooj, taky Vám nešel kůň okolo půl osmý? :astonished:
Tak já jsem teď dožehlila, jsem ráda, že to mám z krku. Štěpánek spinká už od sedmi, páč dnes spal jen dopoledne hodinu a půl, takže od 11,30 je na nohou (teda byl) :sweat_smile: Dneska mě trochu naštval venku, normálně se naučil rozepnout si ten fusak, takže strávil celou procházku s nohama venku a to měl jen slabý tepláky :angry: A opět si začal strhávat čepici z hlavy a zahazovat jí :angry: A na závěr, když jsem mu asi po šedesátýšestý zapínala ten fusak, tak mi spadly hodinky na zem. Ulomila se mi osička u kovovýho řemínku, tak to mě na.ralo, budu muset být nějakou dobu bez hodinek a na to nejsem vůbec zvyklá :frowning2:

Kačí takže ty Bětku venku vyndáš z kočárku a chodíte, jo? To jsem radši nezkoušela, jen na pískovišti když na to ještě bylo počasí, ale nechat ho jít po chodníku, tak za prvé nikam nedojdeme a za druhé by určitě potom dělal scény s návratem do kočárku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Ke kadeřnici se taky musím objednat, potřebuju to nutně zkrátit.
29. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz
Hani tak aspoň, že u doktorky nikdo nebyl, to jste měly štěstí :slight_smile: Teď už jen ať je Kája hlavně brzy v pořádku. Hmm a to odsávání nezávidim, taky bych už Štěpána asi sama nepřeprala :pensive: :grinning:

Jáji takže máš cvíčo i s bazénem na závěr, jo :grinning: :grinning:
29. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz
Jaji, ja ti dam zitra vedet. Ma dorazit zitra pred obedem manzova znama mrknout na prcka. Ja ji moc nemusim, tak kdyz mi bude hodne lezt na nervy, tak vyrazime driv.
Dneska mi prisly slevove listky z dm a jsou tam i pampers vlhcene ubrousky a sunar, tak ti je zitra venuju. Tyhle my nevyuzijeme :wink:
29. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz
Hani tak snad bude Kája brzo fit a odsávání je horror i u nás a to je Tom mladší :confounded:
29. říj 2009 ve 20:27  • Odpověz
autor
Kobyla jedna, mě nešla ještě před chvílí :angry: Jdu dočučákovat VKV a pak holky nevím, mám dost chuť klepat :grinning:

Kačí vyndala jsem jí kousek před barákem a nechala jí ťapat. Holt i padala, s tím se musí počítat, naštěstí kalhoty ani moc zadělaný nemá :grinning: Nechci, aby chodila jen doma, jen ať se to učí i venku na hrbolatým :wink:
29. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz
Peti tak jo, ja se stejnak pujdu projit :wink: a hlavně asi budu muset vypadnout nějak včas, musíme ještě na poštu
29. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz
Ahooooooooooj holky,
po hezkém odpoledni a vlastně celém dni byl teď trošku větší boj s usnutím (asi se Ondra nějak přes den přejedl, to je samý mňam mňam mňam a pak nemůže usnout), zabral před chvílí, tak jsem na to zvědavá.

Hanko, ať jste brzy v pořádku. A to odsávání to je hrůza i u nás, Ondráška musím vždy tak příšerně zalehnout, že mám pocit, že to nepřežije.

Katchul, kůň mi nešel ještě před chvílí. Co s tím jako bylo? Se Štěpánkem to máš veselé - skoro jako já s Ondrou - nic na nohou nesnese, všechno odhazuje:slight_smile:, vím není to moc k smíchu.

Peti, tak nová hlavička, jo? Taky bych to potřebovala, asi si někam zajdu, máme tady v okolí asi milion kadeřnictví.
29. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz
Kačí jj musí se naučit ťapat venku, to máš pravdu. Akorát ten beton mi nepřijde zrovna vhodný místo :grinning: Jsem zvědavá jak jim to půjde až napadne sníh, ale zase budou padat do měkkýho :slight_smile:

Alí tak to je fajn, že jste si užili prima den. Štěpánek by taky pořád něco papal :grinning: S tím kočárkem mě docela štve, zítra by měly dorazit ty golfky, tak jsem zvědavá co na tu změnu bude říkat. A co vy vlastně s těma golfkama inglesina jak jste kupovali? jste spokojení?
29. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz
Katchul, golfky Inglesina Espresso jsou fajn, velmi lehké, suprově se nosej do MHD i do schodů, jezdí se s nimi taky fajn, krásně na ně pasuje Emitex Fusak (to jsem jen vyzkoušela, my ješě nefusakujeme), ale jsou pro menší lidi, ta rukojeť je hodně nízko, a to mi po těch dnech co jsem si to teď vyzkoušela, vadí, takže je asi pošlu dál (snad o ně bude zájem).
Ty golfky švýcarský co máme vlastně od června a přes léto jsme je pořádně opotřebovali:slight_smile:, tak ty se sice tak dobře nevynášejí s dítětem do schodů a MHD, ale lépe se s nimi jede, takže na ty nedám dopustit:slight_smile:.

Ondrášek teď chce taky pořád ťapat, on by se snad i rozeběhl nebo co, ale stabilita ještě chybí, ale jak ho přidržuju v pase tak cupitá jedna radost:slight_smile:.
29. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz
Katchul co jsi nakonec koupila za golfky?
29. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz
Hani nakonec ty multiway. Byli jsme se v sobotu podívat a vybírali jsme potom už jen mezi Peg perego a multiway. No a protože ty mw vyšli nejlíp v nějakym testu a taky samozřejmě díky ceně, tak jsme se rozhodli pro ně :wink:

Alí tak to je škoda, pokud Vám jinak vyhovujou, že mají tak nízko rukojeť, co? To by asi byly tak akorát pro mě :slight_smile:
29. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz
Asi se teď po víkendu mrknu už po nějakých pořádných botičkách, i když stále jsme hlavně lezec:slight_smile:.
29. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz
autor
Kačí tak já nevím, jak padá Štěpánek, ale Bětka padá z 90ti procent na prdku. A i když spadla i na ruce, tak ani nekvíkla. :wink: Ono to není tak horké, to nejsou pády třeba z běhu. Z tý její šnekochůze ještě nejdřív chytá rovnováhu a pak teprve padá, takže jsou ty pády pomalé. :wink:

Alí jako že Ondra chodí sám? :confused:

Hani Kačka koupila Chicco Multiway v černobílé barvě :wink:
29. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.