• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Alčo a nepřišly ti inglesiny úzký? Viděla jsem dvoje a byla to teda bída :unamused:

Katchul jo? Tak super. A jakou barvu jsi vybrala? A nomad půjde do světa?
29. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz
Katchul, jj, je to škoda, když jsme si je zkoušeli tak mi to ani tak hrozný nepřišlo, ale jak s nimi ťeď více jezdím, tak jsem hodně sehnutá a to nesnáším. A o manželovi ani nemluvím, ten by snad musel být ohnutý až k zemi. No, pošleme je dááál.
29. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz
autor
Jé, Kačenka to už napsala sama :grinning:
29. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz
černobílé, to je ta barva wallstreet?

holky mně je tak smutno že zítra nemůžeme jít :cry:
29. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz
Katko, ne ne, nechodí sám, pořád ho držíme, ještě se na těch nožkách pořádně neudrží:slight_smile:.
Hanko, pravda, jsou užší ty Inglesiny, ale i s tím fusakem jsme v nich byli v pohodě.
Alí a vy máte nové nebo co mi uniklo? :confused:
Hanko, to věřím:frowning2:. Také je nám to líto. Ale neboj, sejdeme se:slight_smile:.
A taky musíme udělat ten dámský dýchánek, co jsme plánovaly, aby nám to alespoň do Vánoc vyšlo!!!
29. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz
Hanko, psala jsem to tu, chtěla jsem vyzkoušet ten lehký městský kočárek Inglesina Espresso - novej se mi pořizovat nechtěl, a zrovna ho jedna paní tady u nás v Měcholupech prodávala, tak jsme ho vyzkoušeli, Ondru v něm povozili a koupili ho minulý týden, no a teď jsem ho zajížděla každý den a vadí mi fakt, jak je to hrozně nízká rukojeť, takže jsem je nabídla dál (a už se hlásí zájemci, tak uvidíme).
29. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz
alí a to je nějaká novější varianta esspressa?

kde je ta kčka s tím nomadem :grinning:
29. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz
já se tady na dámský dýchánek ptala už snad předevčírem ale zazdily jste mě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. říj 2009 ve 21:08  • Odpověz
Hani jj je to ta barva Wallstreet. A nomada si zatim určitě necháme jako druhej kočár na chatu a tak :wink:

Alí taky chceme koupit nějaký teplejší botičky :wink: Ty co máme budeme totiž stejně reklamovat, popraskala nám guma vepředu na špičce. Tak mrkneme asi do toho obchodu někde na Pankráci, jak tu psala jednou Vlaďka.

Kačí no je fakt, že Štěpánek taky padá bezpečně, většinou na zadek :wink: Sice většinou taky chodí pomalu a doširoka, ale někdy se jakoby už rozběhne a to mám skoro strach, třeba doma narazí do futer a podobně :sweat_smile:
29. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz
no já se teď vyjadřovat nemůžu, páč absolutně nevím kdy budeme ok :confounded:
29. říj 2009 ve 21:10  • Odpověz
Jo a ještě k tomu nomadovi - Hani Ty bys ho snad chtěla :grinning: Nám teď nepojede 6 týdnů výtah, takže ho chci mít na balkoně a budu se snažit tam dát občas prcka spát přes den místo venčení. Jak se znám tak se mi nebude chtít vláčet se s ním každý den 7 pater dolů a nahoru :stuck_out_tongue_closed_eyes: A golfky budou v suterénu v kolárně.
29. říj 2009 ve 21:12  • Odpověz
Já jsem taky pro dámský dýchánek, zítra o tom pokecáme, ne? A než se domluvíme, tak Kája už bude dávno zdravá jako rybička :wink:
29. říj 2009 ve 21:13  • Odpověz
Kačí :grinning: Já s nomadem koketuju hodně dlouho, moc se mi líbí, kamarádka je s ním hodně spokojená. ALe nevím no, znáš mě a kočáry :grinning: Možná kdybys pro něj někdy chvíli neměla využití a bylo by možné ho vyzkoušet, tak bych byla ráda. Ale nic zásadního :slight_smile:
29. říj 2009 ve 21:14  • Odpověz
Ty vado holky, víte co se mi teď dva dny za sebou stalo na farmě? :astonished: Normálně mám v dárečkách 1 krávu a nekonečně mnohokrát ji můžu dávat do kravína :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2009 ve 21:20  • Odpověz
Hani to by určitě šlo, takže až budeme mít nový funkční výtah, tak ho můžu zapůjčit :wink: Ale nevim co bys pak dělal s PP? Ty jsi fakt kočárkový maniak :grinning: :grinning:
29. říj 2009 ve 21:20  • Odpověz
Katch ono se to má tak, že máme sice sporťák, který ale nejde skládat, nevím proč a je celej tak nějak křivej, takže asi půjde do světa. A golfky jsou super, akorát prostě jetý a zničený, ale určitě by zůstali na chalupu, jsou to moji milášci. Takže šilhám po nomadovi jakožto křížencem mezi golfkama a sporťákem. :grinning:
29. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz
autor
Vánoční dýchánek ano :grinning: Fíku :grinning:

Alí aha, já myslela, že jsi se zase nepochlubila a Ondrášek chodí :wink:

Hani teda, to se mi nestalo. To já chci taky takovou nekonečnou krávu :grinning:
29. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz
Mi volal manžel z toho jejich pracovního dvoudenního setkání, práce až nad hlavu:frowning2:.
A já jdu asi do sprchy (mrcha mrchovatá otřesná silná hrůza) a dát si něco teplýho za krk páč mne hrozně bolí - nemohu otočit hlavou (celá se teda otočit můžu:slight_smile:).
29. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz
Katko, je fakt, že nejsem nějakej velkej chlubil, ale není to ještě chodísek:slight_smile:.
A příští týden má manžel teda taky úžasnej - Praha-Brusel-Praha-Bratislava-Praha-Brusel, prima:frowning2::frowning2:.
29. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz
jo jo já měla ten druhej kravin naplněnej jen 3 krávama a oni mi je dávali dárkem pokaždé co jsem se přihlásila, dokud sem kravín nenaplnila :grinning:
autor
Alí :grinning: Ta hláška z Vesničky mě pobavila :grinning: Já furt něco hlásím a málokdo se většinou chytí, tak jsi mi udělala radost teď :grinning:

Já jdu přepadnout manžela :grinning: , rýma už je lepší, tak už budu moct dýchat u toho :grinning: :grinning:
Jáji to je taky dobrý :grinning: Některý chyby jim jdou co? Mně teď dva kravíny svítili poletovali okolo takový bílý hvězdičky a po tu dobu co svítili jsem do nich rvala tu jednu krávu z dárků a normálně jsem ji naklonovala asi 30x :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mně mrcha čeká v nejbližších dnech, se vůbec netěším, bleee

áááá u duckáčků bude klepačka :grinning:
29. říj 2009 ve 21:32  • Odpověz
jdu čumět na hubnutí, ty vogo tak mladá a taková a přitom hodně hezká holka na škole
29. říj 2009 ve 21:35  • Odpověz
Tak tu tak vzpomínám na ten minulej rok, jak mi 29.10. večer píchali nějaké injekce na rozevření porodních cest s tím, že v noci se to už určitě rozjede. Hmmmm, a ono stále nic.
29. říj 2009 ve 22:06  • Odpověz
No, koukám, že jste všechny fuč, tak se hezky vyspinkejte a zítra papapa.
29. říj 2009 ve 22:16  • Odpověz
no jo Alí ty vlastně už ležíš v porodce cooo :sweat_smile:
29. říj 2009 ve 22:22  • Odpověz
autor
Jj :grinning: , doklepáno a vykoupaná :grinning:

Alí a za nějakých 30 hodin se potkáme na chodbě na šestinedělí :grinning:

A mrchu čekám tak za týden :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: Teda vlastně uvidíme, jestli Femigard zabral a upraví mi cyklus, jinak může dojet až za 14 dní :rolling_eyes:

Ááá, tak mě dneska nad kravínem lítaly hvězdičky a já si říkala, co to je. Hm, jenže nemám krávu v dárcích. :frowning2:

Nic, jdu koukat na Zoufalky a pak chrupat.
Brou nocku všem :wink:
29. říj 2009 ve 22:35  • Odpověz
holky vím že to tu už padlo, ale co to přestěhování se jinam? co třeba dáma.cz? jsou tam smajlíci a i fotky :wink:
29. říj 2009 ve 22:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.