• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
a zase nikdo?? :confused:
30. říj 2009 v 08:32  • Odpověz
Dobré ráno,
dneska svítí krásně sluníčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jáji, já jsem pro přestěhování kamkoliv, ale asi by byla škoda, kdybychom nešly všechny a já jsem pochopila, že pár holek koníka neopustí :cry:
30. říj 2009 v 08:42  • Odpověz
Hani tak třeba když to nebude FB??

Marti a Katch?
30. říj 2009 v 08:44  • Odpověz
Ahoj holky,
taky se hlasim. Jak je manza doma, tak nejak neni cas na kone :wink:
Jinak dneska se prcek probudil ve 4.45 hod, dala jsem mu cajik a dudlik a ignorovala ho a on usnul :sweat_smile: :slight_smile: Takze jsme spali do pul 7 :slight_smile:

Ja jsem pro presun i pro vanocni vecirek vsema deseti :grinning:

Tesime se na odpoledne :slight_smile: Hani a vy se brzy vykuryrujte. Ty bacily jsou fakt hruza :pensive:
30. říj 2009 v 08:47  • Odpověz
Jo a vcera mi pani poslala navrh na ten kalendar pro rodice a babicky. Tak kdo bude chtit, muzu poslat na mrknuti :wink:
No nic, jdu prckovi pripravit svacinu, dneska ma uvarenou hrusku s jablkem a k obedu brambor se zeleninou :wink:
30. říj 2009 v 08:55  • Odpověz
autor
Dobré ránko,
tak u nás spánek luxus, bez probuzení až do 6.15, pak mlíko a spánek do 8.15 :dizzy_face: Sorry, to není provokace, jen to bylo příjemné překvapení :grinning:
Teď dáme snídani a půjdeme vyzvednout dort na dnes a dort na zítra, jsem zvědavá, jak se povedl :wink:

O přesunu se dnes můžeme pobavit. :confused:
30. říj 2009 v 08:56  • Odpověz
tak my spánek do 6:45 bez jídla ale pak už žádnej spánek :confounded: to radši ať pije mlíko v 6 a pak ještě spí :sweat_smile:

Peti pošleš mi to? písnu ti meil do IP
30. říj 2009 v 08:59  • Odpověz
Jaji, mas to tam :wink:

Kaci, jen se pochlub, jak Betuska hezky spi. My muzeme jen tise zavidet :wink: :grinning:
30. říj 2009 v 09:07  • Odpověz
Peti taky bych se na kalendář prosím jukla u koho to děláš? Pošlu ti mail
30. říj 2009 v 09:11  • Odpověz
jáji, tak to proberte dneska na srazu, já jsem ke konci měla dojem, že to není jeno FB, ale obecně o oblibě koně, tož tak. :sweat_smile:
30. říj 2009 v 09:12  • Odpověz
Hani ok, mě je teda jedno kde si budu psát, hlavně když to bude s lidma co je mám ráda, pak si budu psát třeba i na ruském webu :grinning:
30. říj 2009 v 09:15  • Odpověz
Jo tak azbuku bych asi nezmákla :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 v 09:16  • Odpověz
ahoj holky, my spánek od půl 7 už, a budíček před 6 hodinou a už nezabral......to zas bylo ráno.... :frowning2:
Jinak se mi zdá, že se dnes KUbíno probudil trošinku s rýmičkou, ale nic hrozného, ani jsem skoro nic nevysála, ale přijde mi fér vám to říct, když se máme vidět.... :slight_smile: ??
Kačko.....jak já závidím to vaše pozdní vstávání :slight_smile:
30. říj 2009 v 09:25  • Odpověz
autor
Petí já taky, taky. Mail pošlu do IP :wink:
A dneska spala vyjímečně dobře, jinak zas takhle luxusně nespí. :sweat_smile: :wink:

A mám to stejně jako Jája, důležitější jsou lidi :wink:
30. říj 2009 v 09:25  • Odpověz
autor
Vladí Bětka taky není ještě zcela v pořádku, ale tak jí nepustím do herny, aby nikoho nenakazila a jinak je to v pohodě. Předpokládám, že do nosu jí nikdo sahat nebude :grinning:
A ani já nejsem úplně O.K., ale mě snad do nosu taky nikdo sahat nebude :grinning:
30. říj 2009 v 09:27  • Odpověz
Ahoj holky, u nás noc naprosto příšerná. Nekolikrát do noci strašlivej pláč, kroutila se u toho,štípala...vůbec jsem jí nemohla utišit. Nepomáhalo chození, houpání, zpívání...prostě nic :frowning2:
Silou vůle spala do 8:30 a teď tu řádí jakoby nic...fakt nevím co to bylo?
Jo a jdu se vás zeptat...spustila se nám maličko rýma...zatím nic hroznýho. Ale jde o tu oslavičku odpoledne. Nevím zda máme chodit (já bych moc ráda), abychom někoho nenakazily ??? Do hračkárny bychom nešly to je jasný, jen se na vás podívat, popřát a zase domů...ale nevím no?!

Jáji: klidně se přesunout někam můžeme...půjdu za vámi až na kraj světa :grinning:
A pro vánoční večírek jsem taky, jen je pro mě lepší jakýkoliv den v týdnu, ty víkendy jsem prostě mimo Prahu :frowning2:
30. říj 2009 v 09:31  •  2 děti  • Odpověz
koukám, že teď tímhle počasím bude asi pořád něco......to já zas když se tam potáhnu takovou štreku, Vám jen ahoj nepovím a chvíli pobudeme....a fakt si myslím, že to nic není.....třeba to bylo jen tím jak po ránu plakla, tedy řval....chtěl už z postýlky :slight_smile: uvidíme....
30. říj 2009 v 09:36  • Odpověz
autor
Hani díky za kravičku, bohužel jsem takové štěstí neměla, takže kráva zahučela v kravíně a bylo po hehe :frowning2: :grinning:

Alí je to kapénková infekce, takže kýchání a nudle jsou infekční. Pokud na sebe ty děti nebudou sahat a nepustíme je do herny, kde by sahaly na hračky, tak myslím, že v pohodě pojď. Bětka naštěstí nepšíká. A nudle už jí skoro netečou. Já jsem si ještě říkala, že přinejhorším, kdyby se hodně mlela, půjdu s ní do herny a budu za ní chodit s vlhčenýma ubrouskama a vše otírat. Pokud vím, tak Adušce se líbil ten houpací kůň, tak myslím, že když jí na něj posadíš a pak ho otřeš, tak se nic nestane :wink:
30. říj 2009 v 09:38  • Odpověz
Tak koukám, že nakřáplnutý jsme asi všichni...tak aspoň nebudu mít takové výčitky, ale budu se snažit jí k dětem moc nepouštět...ideálně kdyby spala...zkusím to :slight_smile:
30. říj 2009 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz
Holky, Honzik taky rano nudlal :unamused: Ale jen rano, behem dne je to v pohode :wink:
KOukam, ze budeme kolektivne nudlat. Snad se nam to nerozjede, my mame za tyden ocko :unamused:
30. říj 2009 v 09:40  • Odpověz
Kačí, to je fakt...tak my tedy dorazíme, dám jí dudlíka, aby všechno neolizovala a pak ty věci otřu...stejně půjde jen na houpacího koně a dvě hračky :slight_smile:
30. říj 2009 v 09:43  •  2 děti  • Odpověz
Peti: Aduška taky teď dva dny nudlala jen ráno a večer...ono je toho pořád všude spousta :frowning2:
30. říj 2009 v 09:47  •  2 děti  • Odpověz
Ali, my ani neodsavame, protoze tam skoro nic nema. Jen mu prostriknu nos sterimarem, aby se mu lip dychalo :wink: Snad budeme v pohode a konecne dostaneme tu posledni hexu. Snad nam ji uz neodlozi:unamused:
30. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
autor
My máme v pondělí taky dostat hexu, tak snad se toho během víkendu definitivně zbavíme :sweat_smile:
30. říj 2009 v 09:53  • Odpověz
čauky, já nestíhám teď nic napsat, prcek tu řádí.
jen, že se klidně přesunu, jen jsem nechtěla na FB. Ale na tu Dámu klidně :slight_smile:
Jo a my jsme teda bez nudlí, oba :wink: :grinning:
Po 15h jsme tam jako na koni :grinning:
30. říj 2009 v 10:06  • Odpověz
Nam ve stredu zacina plavco a ted jsem si uvedomila, ze jsem si nezkusila plavky, jestli se do nich vejdu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. říj 2009 v 10:32  • Odpověz
tak jsme spali, teda ale dalo mi to zabrat, předcházel tomu hysterák páč byl přetaženej :sweat_smile:

Tom rýmu nemá, ale my se nebojíme :grinning:

večírek pokud v týdnu tak jedině středa :sweat_smile:

a super takže ještě Martinka se vyjádří a klidně se můžem sunout na tu dámu :wink:
30. říj 2009 v 10:46  • Odpověz
Ahoooooooooooooj holky,
byla jsem na procházce, v bance, na poště, na nákupu, atd... A teď domácí práce, páč na ně dnes nebude už čas, odpoledne oslavička s Vámi a pak ještě jedna návštěva přijde k nám (no jo, gratulanti choděj:slight_smile:). Takže v DBK můžeme být tak +- 17h, ale dvě hoďky jsou dost, ne?:slight_smile:

Ovšem asi nebudu mít foťák, dva mám v servisu, některé objektivy taky, tak nevím jestli tu dám něco dohromady, kdyžtak někdo vezměte, prosím, ju?

Holky, my zatím bez nudlí, a doufám, že to tak zůstane, holt se děti nebudou moc oňufávat, brát si hračky, a tak. Budeme je držet na uzdě:slight_smile:, hlavně když se uvidíme:slight_smile:.

Pro přesun jsem kamkoliv - budu dámu umět používat? Jsem zvyklá na MK a FB:slight_smile:.

Doufám, že po obídku Ondrášek usne, abychom byli příjemně naladěni:slight_smile:. Uvidíme podle spánku jak dorazíme,a le nejdéle do 15.15 se budeme snažit:slight_smile:.

Zatím papa, jdu luxovat a utírat prach.
30. říj 2009 v 11:11  • Odpověz
Ali budeš,je to jednoduchý, jen se zaregistruješ, založí se diskuze a píšeš, je to taky dole jako tady a jsou tam smajlíky a je to uzamčené, takže tě musí případná osoba požádat o přístup
30. říj 2009 v 11:13  • Odpověz
Jo, a doufám, že celý pobyt nebudu na záchodě, páč ta mrcha mrchovatá je hroznáááááá!!!!!!!!!!!!!!! V noci jsem vůbec nemohla spát, šílený.

No, jo, dneska mi píchali plodovku, zrovna touhle dobou, fuj fuj fuj. Bolelo to a ještě to bylo s komplikacemi:frowning2:.
A byl to čtvrtý den pobytu v nemocnici.
30. říj 2009 v 11:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.