• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Alčo ty si pracovitá...... :slight_smile: My dorazíme asi na tu 15hod., možná tam budeme i dřív, podle toho, jak nám to pojede.....snad bude Kubík hodnej v autobusu, přesně kolem té 2 co budeme vyjíždět by měl spinkat, tak snad si pospí i dýl než 20minut, aby nebyl protiva :slight_smile:
30. říj 2009 v 11:18  • Odpověz
autor
Tak my máme doma dorty :dizzy_face: Ten na zítra je fakt moc hezkýýýýý.

Foťák vezmu tu mojí malou mrchu, ptž kdybych vzala velký, tak fotky uvidíte asi tak za rok :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Musím za Bětkou, kňučí mi tady :angry:
30. říj 2009 v 11:21  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
lehce nestíhám, vařila jsem oběd, žehlila a ještě jsem byla s Neli chvíéli venku :slight_smile:
Ad přesun, já se samo přesunu s vámi, ale jinak s tím nesouhlasím, líbí se mi na koni :wink: navíc 2 roky vám nikomu nevadilo tu psát cokoliv a najednou takový davový strach :astonished: trošku divný :unamused:
ale držim partu, takže klíDo dáma nebo i ruský web :grinning: ruštinu si celkem pamatuju :grinning: :grinning:
odpo se na všechny těšíme a doufám, že nikdo nabude naštvaný za můj názor, děkuju :wink:
30. říj 2009 v 11:33  • Odpověz
holkyyyy, ruský web prosííím neeee...já jsem mladší generace :grinning:
Jinak jsem se už zaregistrovala na dámě a cvičně chtěla založit diskuzi a napsalo mi to tohle: Nemůžete bohužel založit novou diskusi.
To mohou jen pravidelní návštěvníci Dámy.cz. Projděte si současné diskuse, třeba najdete své oblíbené téma. Až získáte trochu bodů, můžete si založit vlastní.

Vy tam jste už někdo zaregistrovanej??? Chodíte tam někdo???Aby jsme tam tu diskuzi vůbec mohly založit.

Jinak to vidím podobně jako Marťa...ale respektuju, že některé holky tu může někdo sledovat atd.
30. říj 2009 v 11:43  •  2 děti  • Odpověz
Marti já bych neřekla davový strach, kdyby to šlo tady zamknout tak bych nikam nechtěla ale administrátoři dali jasně najevo že to nejde :angry: A popravdě ta naše diskuze je taková rodinná bych si troufla říct, že nás nemusí číst každej pitomec :wink:
30. říj 2009 v 11:43  • Odpověz
Já souhlasím s jájinkou. Mně osobně se tady tedy zatím nic nepřihodilo, tuk,tuk,tuk, i když znám dost holek co odtud nepříjemné zkušenosti mají. A vadí mi způsob jednání místních adminů, že na uživatele MK s prominutím se.ou, je spousta věcí, který slibují už několik let a skutek utek nebo se to smete slovy, že to nejde. To mě opravdu vadí. A zrovna to zamykání je jedna z věcí. Taky nevidím důvod, proč by do naší diskuze, ve které nestojíme o názory jiných, protože tu spíš klábosíme, lezli čumilové.

Davový strach bych to taky nenazvala, jen mám porovnání s tím, co jsme se přestěhovali se zářijovkama, tak 90% si to vychvaluje, má fotky, klidně denně nové a píše o všem. Což tady prostě nešlo. Taky mám věci, které sem už prostě veřejně nenapíšu no :confounded: Jaklo kůň prima, ale...
30. říj 2009 v 11:50  • Odpověz
Farmářky, zjistily jste, že když kliknete na zvíře a zmáčknete pet, tak si zvíře poskočí a vypustí srdíčka? :grinning:
30. říj 2009 v 11:54  • Odpověz
holky dáma je na prd. nevim kolik bodu clovek musi mit aby mohl zalozit diskuzi???
30. říj 2009 v 11:55  • Odpověz
jáji to by možná věděla ta známá od Kačky ne? Já znám dámu jen na články.
30. říj 2009 v 11:56  • Odpověz
autor
Já taky nechci ruský web :sweat_smile: :grinning:
Každopádně k problému s Dámou, já tam nechodím, takže budu mít stejný problém jako Alča a to, že diskuzi nezaložím.

Mě by se sice třeba líbilo psát ještě více osobně, ale na druhou stranu ani do zavřený diskuze nenapíšu všechno.
Ale co se mi teda fakt nelíbí jsou vpády nezvaných osob.
Zamknutá diskuze na Koni by samo byla nejlepší, na druhou stranu si vemte, že kdyby to šlo a my se tehdy zamkly, tak tu s náma asi není Alča-Pri a Péťa. :frowning2: Takže proto jsem výše napsala nezvaných, ptž holky zvané byly a jsme rády, že byly a že je tu máme :dizzy_face:
30. říj 2009 v 11:57  • Odpověz
autor
Hani zeptám se :wink:
30. říj 2009 v 11:58  • Odpověz
Holky mně je to v zásadě fuk jestli přesun bude nebo nebude, kecat s váma budu tak jako tak a nechci aby to sem vneslo nějaké špatné ovzduší. Tenkrát to byl prostě takový nápad no. On kůň není tak dokonalej jak se zdá, především tedy funkčně. Ale pokud se všechny neshodneme na tom, vyzkoušet něco jiného, nového, tak to nemá smysl lámat přes koleno :pensive:
30. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz
Tak si s sebou dneska musím vzít taky jen toho mrňouse mrňavýho Canoňáckýho, no snad z něj budou alespoň trošku použitelný fotky. Ale co, důležitější než fotky je stejně to, že se uvidíme, že!!!!

Hanko, jj, to jsem zkusila, ale nevím k čemu je poskočení a srdíčka dobrý, no asi k ničemu, že?:slight_smile::slight_smile:

Jdeme obědvat, zatím papa
30. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
tak já jsem teď koukala, že tam budeme už asi kolem půl 3 a nebo pak až v půl 4....tak přijedu dřív, nebude tam někdo taky už dřív???? :slight_smile:
O tom přesunu si můžeme popovídat - jestli bude čas s prckama :slight_smile: ale i když taky se přidávám k holkám, mám někdy blbý pocit, že by někdo to mohl číst ( i když je to náhoda), tak na druhou stranu tu nepíšeme nic tajného, takže já bych asi taky byla pro zůstat.....prostě já to mám tak 60 na 40% :grinning:
30. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz
Alí k ničemu asi, jen ho pomazlíš :grinning:
30. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz
holky mě je to jedno, jak chcete, já nevidím nic špatného na přesunu jinam :wink: byste se možná divily kdo všechno nás čte a nepřispívá sem :confounded: Když se stěhovaly lednovky tak najednou vykouklo hodně lidí a když prosincovky, tak to samé :rolling_eyes:
30. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz
jáji u zářijovek také :angry:
30. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz
jáji a vy jste se s lednovkama taky stěhovali? Na FB? To mi uniklo, asi málo šmíruju :grinning:
30. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz
autor
Tak nedělám si iluze, že nikoho nezajímáme, obzvlášť po naší zkušenosti ze staré diskuze.
Na druhou stranu se dočtou, že máme super šikovné děti, jsme spokojené, naklepané a tak :grinning: :grinning: :grinning:

A jinak já se klidně přesunu, jen je teda trochu zádrhel s tím založením diskuze :sweat_smile:

Vladí já podle Bětčina spánku, ale taky jsem plánovala být tam dřív. Pošli mi mobil na sebe od IP. :wink:
30. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz
Hani no jo už asi před měsícem no možná dýl :slight_smile:) špatné zkušenosti holek :angry:
30. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz
Jáji povedlo se? Šly jste všechny nebo máte odpadlíky? U nás zbylo pár holek, tak 3, 4, které to odmítly úplně, nebo občas nakouknou, ale víc nic. Jinak docela dobrý.
30. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz
Také si myslím, že se nám ani nesní o tom, kdo všechno to tu čte :frowning2: :frowning2:.

Já také přijdu podle Ondráškova spánku, ale doufám, že do těch 15.15 nejdéle (musím od nás jet nejdéle ve 14.45 nízkopodlažní 271). Těšíme seeee!!!
30. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz
Hani šly jsme všechny :slight_smile:) i ty co to původně chtěly vzdát :wink:

hele bodů je potřeba 300 a já mám už 118, tak snad tam nehraju slovní fotbal zbytečně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz
autor
Jáji do toho, Jáji do toho :grinning: :grinning: :grinning: Jen hraj, ať to pak můžeš založit. :wink:

Bětule teď usnula, tak my bychom tak měly být včas. :slight_smile:
30. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz
už mám 215 :slight_smile:)))
30. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz
autor
Jáji :grinning:
30. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz
tak a založeno, jen čekám na schválení a dám pak vědět :slight_smile:)) asi večer :slight_smile:)

teď se jdu obléct a jdem na prochajdu a pak za vámi, doufám že mi usne :sweat_smile: a já si musím koupit aspoň pizzu
30. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz
autor
Tý voe, tak farmařím za manžu (s jeho dovolením) a od jeho kámoše jsem právě adoptovala kočku :astonished:
Teda, já chci takýýýýýýýýýýýýýý :grinning:
30. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz
Kačí a farmaříš na farme ville nebo farm town?
30. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz
Tak holky přišly ty golfky a ta barva je tmavě modrá, prý stejná jako náš nynější kočárek :astonished: :grinning: Na obrázku teda vypadala jako hodně tmavě hnědá, no nevadí, ale nechápu proč to pořádně nenafotěj :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já je teda uvidim až odpoledne, objednali jsme to k příteli do firmy.

Tak ve tři papa :slight_smile:
A jak je Káje a Vám Hani?
30. říj 2009 ve 13:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.