• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
ducky...noo protože jakmile vedle něj někdo brečí, tak začne taky :sweat_smile:

dneska sem vyřízená, od rána kňourá a brečí a mě už bolí hlava a jsem unavená, takovej ještě nebyl, už potřebuju aby přišel manža a já mu ho dala , jinak mi hrábne
23. dub 2009 v 17:12  • Odpověz
autor
Jáji Bětule byla celý den v pohodě, ale teď je taky protiv. :angry: A opět nechce usnout :angry:
Zatím mě hlava nebolí, snad nebude, včera mi to stačilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:

Vladí pěkný fotečky, ale ještě něco přihoď :wink:
23. dub 2009 v 17:18  • Odpověz
autor
Jo aha, ty už jsi přihodila. Tak se jdu juknout :grinning:
23. dub 2009 v 17:19  • Odpověz
mojca já nechci zpochybnovat co vaše dr. říká, ale fakt si myslím, že když není na nic podezření, je to zbytečné, navíc týden nic neřeší :wink: a ortoped ti potvrdí, že je vše ok :slight_smile:
Vladi fotečky moc pěkný, Kubík je fešák po mamce :dizzy_face:
23. dub 2009 v 17:24  • Odpověz
ducky...no tak to nase ditko spalo za celej den asi hodku a pul a fakt je na zabiti
23. dub 2009 v 17:30  • Odpověz
Jáji Neli taky spala jen hodinu a půl po obídku, dopo vůbec :unamused: doufám, že večer půjde brzy :wink:
23. dub 2009 v 17:32  • Odpověz
no já se těším až přijde tátínek a já mu synáčka předám, protože toho mám plný zuby :pensive:
23. dub 2009 v 17:33  • Odpověz
Ahoooooooooj holky, měla jsem tu maminku a ještě Štěpánku, takže si povídáme, něco kuchtíme atd... Vždycky jsem ráda, že mi ten den někdo zpestří a zvlášť když už druhou noc tu budeme zase sami:frowning2:.

Jinak Ondra dneska spal jen asi 50 minut za celej den, takže nic moc. Ale jinak už asi injekční traumata nemá, spíše ta řvací nespací, ale snad to přežijeme:slight_smile::slight_smile:.

Zatím pááá, jdeme dělat večeři.
23. dub 2009 v 17:38  • Odpověz
autor
Tak Bětule je fakt fík. Od 17 se jí snažím uspat, ve 17.30 jsem to vzdala, ostříhala jí nehty, šla jí přebalit a dala na prso. A co myslíte. Chvíli bumbala a pak vytuhla :angry: No, už je vzhůru a musí to opět vydržet do večera.

Jinak hurá, manža teď volal, že jede domů. Včera přišel pozdě, tak dneska snad o fousek dřív, aby si aspoň chvilku tu Bětuli užil.

Jo a nevím, jestli to včera nějak nezapadlo, ale jsou nové fotečky, tak jukněte :wink:
23. dub 2009 v 18:08  • Odpověz
Vladi hezký fotečky.
A Jajinka s Tomáškem na srazíku taky pěkný:slight_smile:.
23. dub 2009 v 18:37  • Odpověz
Katko, tak alespoň trochu si Bětka dáchla, Ondra je vzhůru od 14:45:frowning2:, ani kousek spinkáníčka.
Fotečky jsem zatím letmo shlédla a ty co jsem viděla jsou pěkňoučké. Jen jsem se nejdřív nějak neorientovala:slight_smile:.
23. dub 2009 v 18:38  • Odpověz
Ahoj Ali, prosím tě, jak jsi dražila ty botky na MMA, jakou jsi dávala vyvolávací cenu, korunu?
23. dub 2009 v 18:46  • Odpověz
Hanko, podle toho jak byly staré či nošené - většinou měli pořizovací cenu 1400 a já začala dražit cca na 150 Kč.
23. dub 2009 v 18:47  • Odpověz
a kdy ti tam tak šli lidi? já jsem dala do aúkce ráno klobouček s nechodícíma botičkama a nikde nikdo a vyvolávací cenu 80,- je to úplně nový no :sweat_smile:
23. dub 2009 v 18:58  • Odpověz
Na jak dlouho jsi tu akci udělala? Na pár dní?
Já ji většinou zakládám ve čtvrtek večer a nechám ji běžet do pondělí do rána. O víkendu tam chodí nějak více lidí se mi zdá.

Ondrášek je už protivný, ale nějak ho tu zmáknu společně se Štěpánkou, vykoupeme, namastíme, nakrmíme a snad do půl devátý bude spinkat.
23. dub 2009 v 19:00  • Odpověz
No dala jsem ji na 3 od dnešního rána
23. dub 2009 v 19:01  • Odpověz
tak to je dobrý, on tam někdo zabrouzdá:slight_smile:
23. dub 2009 v 19:01  • Odpověz
snad jo, byla by to škoda, nám je to malinký, ale je to hezoučký

jak je Ondráškovi?
23. dub 2009 v 19:03  • Odpověz
No, psala jsem, že je protivný, ale to je teď únavou (to známe), jinak mám pocit, že už je po té injekci dobrej, uvidím teda v noci, ale rozhodně nemá takové lítostivé stavy jako včera. Byla jsem z toho celkem překvapená, že měl při poslední injekci takovou reakci.
23. dub 2009 v 19:04  • Odpověz
Hanko, jaký máš ty golfky? Mně se líbí Peg Perego Pliko P3. Sice jsem chtěla nějaké jednoduché, maličké a velmi skladné, ale také chci aby byly pohodlné, stabilní a kvalitní. A tyhle se mi zdají dobré. Že Ty je máš...
23. dub 2009 v 19:06  • Odpověz
a to byl prevenar?

naše dítě už je v postýlce, alé mručí, asi nemůže zabrat. To manža zabral na sedačce :grinning:
23. dub 2009 v 19:06  • Odpověz
Ano, Hanko, třetí Prevenar. Hexu už máme za sebou.
Tak Ty dáváš Karolínku takhle brzy spinkat, jo? To je super, že chodí takhle brzy. Já jsem ráda, když je to do 21.
23. dub 2009 v 19:07  • Odpověz
Ali jj, mám, přesně ty :slight_smile: Myslím teda že je to rok 2007, ale to ničemu neva. Mají ten pultík na pití to moc doporučuju a jinak je doporčuju celé. Je fakt že to nejsou 6 kilový golfky, ale unést se dají a nemám pocit že by se hned rozpadli. A jestli netrváš na nových, nebála bych se použitých, my jsme u těchchle prý 3. majitelé a úplně v poho :wink:
23. dub 2009 v 19:08  • Odpověz
jj dávám, někdy je hodně unavená a jde už 18:30 a když si stihne po páté schrupnout, jakože už málokdy, tak jde nejpozději do osmi
23. dub 2009 v 19:09  • Odpověz
Já si to myslela, že jsi jejich majitelkou:slight_smile:. Tak říkáš, spokojenost, jo? No, lehké moc nejsou, to je pravda 8kg je dost. Pultík na pití? To říkáš čemu?
23. dub 2009 v 19:09  • Odpověz
Tak to je Hanko super, Ondra nespí od 14.45, ale že by šel na noční spaní do postýlky dříve než ve 20.30 to u něj nehrozí.

Ještě mi pověz, máš ty golfky Classico nebo Completo, tj. i s nánožníkem a pláštěnkou? A prosím Tě, do kolika kil dítěte jsou? Do 20?
23. dub 2009 v 19:10  • Odpověz
Jo, a kdes je sehnala? Někde v bazaru na netu?
23. dub 2009 v 19:11  • Odpověz
je to takové to madlo před dítětem, buď můžeš mít jen madlo nebo pulták do ktrého se dá postavit pití a dají se tam dát třeba sušenky, hračky a tak. Děti to mají rády. Kája to ještě moc nevyužije, ale když v něm vozíme Terku, tak je z něj nadšená :dizzy_face: Ali víš co no, mám srovnání 6 kilovýho kočárku a tohohle a ty dvě kila jsou přesně v těch věcech co já jsem chtěla: nerozviklaný, stabilní, velká kola, madlo, pořádně vyztužená záda a ne jen fórová... a ruku na srdce, jak často ho budeš tahat sama? Já asi nikdy, protože kája je už teď těžká a nebudu riskovat že se s ní někde na schodech skutálím i s kočárem v ruce, tak si radši budu říkat o pomoc nebo přizpůsobovat trasy :wink:
23. dub 2009 v 19:13  • Odpověz
Ali mám asi classico, ale tenkrát se to podle mě nedělilo, s nánožníkem bych je brala pouze za hodně dobrou cenu, protože lidi na ten nánožník stejně nadávají že je naprd, tak koupím univerzál od emitexu, pláštěnka k němu byla.

Myslím že je do 15 kil, jako 99% golfek, bohužel. A sehnala jsem je na mimibazaru :wink:
23. dub 2009 v 19:15  • Odpověz
jo a stály mě 2900, což je myslím fakt dobrý :wink:
23. dub 2009 v 19:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.