• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
ducky...hmm to je blbý, mě přijde kámoška :frowning2:
24. dub 2009 v 11:44  • Odpověz
autor
Martí to je ona. Ta si mi líbí a snad by měla jít na tu základnu co už máme :wink:
A taky chci černou, jednak aby nebyla v tom autě tak vidět a hlavně, když bude druhý kluk, tak aby nemusel sedět v růžové :grinning:

Jáji tak to je škoda, já pak možná budu mít ještě volný čtvrtek, ale to teď nevím, až podle toho, kdy pojedu napodruhé přezout gumy :sweat_smile:
24. dub 2009 v 11:48  • Odpověz
Kuk, holky,
tak jsme zpět z vaničky a z procházky a z nákupu. Teď krmeníčko krmení, pak trochu úklidu a hurá za našima cca na druhou hodinu. Zpět bych chtěla jet tak kolem šesté (tj. po dalším krmení) a doklidit byt, no a mít svůj režim, a těšít se na manžela, už konečně přijede v noci domů:slight_smile:.

Pěkné procházkování přejeme!!!
24. dub 2009 v 11:49  • Odpověz
no my teda základnu nemáme, ale vajíčko jsme měli taky maxi cosi ještě po Kačce, takže pár let sterší model, ale ono se to moc nezměnilo :grinning:
ta černá je pěkná, líbí se mi, že má i pultík :wink:
24. dub 2009 v 11:50  • Odpověz
autor
Alí tak to bylo tentokrát jen na chviličku, viď? A super, že zase budete všichni doma :grinning:
Katko, bylo to od středy do dnešní noci, o jeden den méně a hlavně se to nebude třikrát za sebou opakovat (snad).
autor
Martí my jsme právě koupili i tu základnu, páč já s ní dost jezdím, tak jsme chtěli, aby to bylo opravdu bezpečný. A i proto jsem si vyhlídla tu Priorifix, páč zatím podle obrázků mám pocit, že je to ta samá, co máme. A když už jsem jí koupili, tak ať jí pořádně využijeme. A kdyby do toho přišel druhý prcek, tak základnu dostane on a Bětule by to měla normál na sedačce :wink:
24. dub 2009 v 11:52  • Odpověz
autor
Alí tak držím palce,ať se to neopakuje.
Ať nedopadnete jak my, kdy manžovi říkali ze dnů na dny, že opět jede do DE a opět a opět :angry:
24. dub 2009 v 11:53  • Odpověz
to se máš, že jezdíš.Já mám auto i řidičák, ale v Praze se bojim, ale chci se přes léto rozjezdit, jak jsem tady pořád sama, tak je to bez auta nemožný.Navíc jako blb tahám nákupy a auto stojí před barákem :frowning2:
24. dub 2009 v 11:54  • Odpověz
ducky...hele Bětule je narozená prvního??
24. dub 2009 v 11:55  • Odpověz
autor
Martí tak to určo prubni. Když si pak vyčíháš určitý hodiny, tak není moc velký provoz. Já ráda jezdím takhle dopo nebo kolem poledne, ale max tak do 14, pak už se to plní. Což teda mě nevadí kvůli řidičským schopnostem, ale nerada bych skejsla někde v zácpě, aby se mi tam Bětule vztekla, kdyby se vzbudila :sweat_smile:

Jáji jj, Bětule je 1.11. :grinning: Stylovka :grinning: Proč?
24. dub 2009 v 11:57  • Odpověz
protože nám ty týdny v pase budou vždy naskakovat ve stejný den :grinning:
24. dub 2009 v 11:58  • Odpověz
No, a my budeme tento měsíc ochuzeni o hlášku.... přesně 6 měsíců:slight_smile: - 31. v dubnu není:slight_smile:.
24. dub 2009 v 11:58  • Odpověz
já maslím, že jezdím celkem dobře, mám jen nějaký blok v hlavě, že to nepřekonám a za ten volant nesednu :unamused:
uvažovala jsem i o konciční jízdě, ale řízení zvládám, takže by to asi bylo k ničemu :unamused: musím to překonat a pak už neudělám krok pěšky :grinning:
a stylový datum teda jo, ale Štěpánek vás překonal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. dub 2009 ve 12:00  • Odpověz
My nejezdíme vůbec, musíme to nějak s tou MHD zvládnout, no, i když je to někdy dost o nervy.

Na letní měsíce plánuji být skoro celý červenec a srpen na severu v Rumbuku - vždycky s někým, abychom si s Ondrou odpočinuli od Prahy a podnikali tam výlety. No, a to si asi vezmeme taxíka, abychom kočárek a veškeré proprietky a hlavně kloučka mohli pohodlně odvézt. Autobusem dálkovým bych to asi neustála, to by byl mazec, hlavně kam dát všechny ty věci, no prostě hrůza. A že by Ondra vydržel být skoro 3 hodinky v klidu v busu, to asi nehrozí.
24. dub 2009 ve 12:03  • Odpověz
Tak holky, mějte se, jdu to trošku poklidit, nakrmit zvířátko a po té 13té vyrazíme ven, páááá
24. dub 2009 ve 12:03  • Odpověz
Alčo to si taky nedokážu představit autobusem nebo vlakem přesun na chalupu, to bych musela mít 5 lidí jako nosiče...a to tě neodvezou třeba rodiče?My budeme taky celé léto pryč, zrovna přemýšlím, jak vyřešíme internet, 2 měsíce bez koně teda nééééééééé!!!! :grinning:
24. dub 2009 ve 12:06  • Odpověz
autor
Jáji však jo, vždyť jsem ti to říkala, že to budeme mít zase ve stejný den :wink:
Hele teď mi volala kámoška a program z úterý se nám přesunul na pondělí, takže nově můžu v úterý

Martí aha, tak to ale fakt zkus za ten volant sednout a jezdit a jezdit a jezdit :wink:

Alí sestřenka takhle jezdí dálkáčem s malou z Prahy do Broumova :sweat_smile:

Holky Bětulka je vzhůru, tak jdeme na brambor :wink:
24. dub 2009 ve 12:11  • Odpověz
Tak Bětušce dobrou chut a at tě moc nepoprská :wink:
24. dub 2009 ve 12:12  • Odpověz
já mám dnes hladovku, jsem líná si vařit, vydržím na jogurtu do večeře :dizzy_face:
24. dub 2009 ve 12:13  • Odpověz
My nemáme, Marti, nikdo auto. My jsme neřidičské rodiny.
24. dub 2009 ve 12:15  • Odpověz
ducky,,,já v úterý můžuuuuuu
24. dub 2009 ve 12:18  • Odpověz
Kam razíte, holky, v úterý?
24. dub 2009 ve 12:48  • Odpověz
autor
Holky tak jsem udělala brambor s mým mlíčkem a Bětka se tvářila jako kdybych jí dávala šťovík :frowning2: Přitom kdybych to osolila, tak bych to jedla já, chutnalo mi to :grinning:
Každopádně jsem jí do toho pak přimíchala trochu mrkve, no, tak to jedla lépe, ale nesnědla všechno.
TAk uvidíme, jedeme na víkend pryč a vezmu jí s sebou 2 skleničky mrkve s bramborem, tak snad to bude aspoň trochu jíst. :sweat_smile:

Jáji tak v úterý. Kam chceš jít? Můžu klidně za tebou nahoru, jestli tam máš nějakou oblíbenou trasu :wink:

Alí někam se vyvenčit :wink: Chceš se přidat?
24. dub 2009 ve 13:16  • Odpověz
ahoj holky....jsem tu jen na skok. Dneska jsme byli s Kubíkem u doktorky. nějak mi začal kašlat, i v noci ho to budilo....chudinka, poprvé se nám i v noci probudil, jinak ještě nikdy, takže ho to zlobilo. Tak jsme dostali nějaký sirup, a ve středu na kontrolu....ale prý tam poslechově něco málo je, takže kdyby se to horšilo nebo se přidaly teploty máme jet na pohotovost. TAk snad nás to mine....ono je těžký říct mu odkašlej si.... :sunglasses:
24. dub 2009 ve 13:57  • Odpověz
Vladi, tak to je mi Kubíka líto, snad to nic nebude a bude brzy ok :wink: jo jo, já to znám :unamused:
24. dub 2009 ve 13:59  • Odpověz
u nás to je poprvé, ještě nikdy nezakašlal ani rýmu neměl nic.....asi je to z toho počasí....slyším jak v něm chrčí a neodkašle si. Koupila jsem mu i průduškový čaj, ale moc mu nechutná
24. dub 2009 ve 14:01  • Odpověz
Tak hlavně at to nepadne na průdušky, na to je dobré vyklepávání a míčkování, neradila ti to dr?Já to ale poctivě dělala a stejně to tam padlo, ale u nás je to špatnou imunitou.
24. dub 2009 ve 14:03  • Odpověz
Byli jsme u doktorky i s přítelem, a já jsem si pak odběhla pro léky sobě a oni zrovna šli na řadu. Tak mi říkal, jak ho sestřička i doktorka chválili a i ostatní maminky, jak na něj koukali jak to s ním umí.... :grinning:
24. dub 2009 ve 14:03  • Odpověz
to mi neříkala, jaké vyklepávání a míčkování....?
24. dub 2009 ve 14:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.