• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
čau maminy :slight_smile:

Vladi tak to drřím palce ať z toho nic není a Kuba je co nejdřív zase zdravej jako rybička :wink:

Ducky vy jedete už tenhle víkend do toho penzionu??

Tak já byla dneska s těma zádama, s doktorky a z celýho toho zařízení (je to skoukr.) mám super pocit, tak teď ještě aby to k něčemu bylo. Mám tam prý už vzniklý nějaký záněť, takže mám další nový prášky, jedny právě na ten zánět (je to něco jako revma) a pak nějaký silný na noc proti bolesti (Tramal, hroznej dryják, to asi brát raději ani nebudu) a ještě mám dobrat ty původní co jsem dostala v Krči tenkrát na Velikonoce. Dostala jsem tam dvě injekce do zad, jednu do zadku a pak infuzi a bahno. No a taky mi byla doporučená rehabilitace, takže tam budu jezdit jednou týdně na 40 minut, je to na IPP, ale volno měly až od 5. června :astonished: Což je nic moc, protože mám domluveno 6 termínů, takže to je i přes červenec a to už jsem dávno nechtěla být v Praze. No tak možná budeme už na chatě a do Prahy si jen "odskočím". Štěpána mi hlídala máma, byla jsem pryč přes 2hoďky, tak to šlo.

No a to mi připomíná jak jste tu psaly, že budete přes léto pryč, já taky a taky nevim jak to bez Koně přežiju. Asi si notebook vezmu s sebou a zkusim se občas připojit přes mobil, no uvidíme :slight_smile: Ale aspoň budeme celý den na vzduchu, jen z těch klíšťat mám strach :unamused:
24. dub 2009 ve 14:25  • Odpověz
Vladi to je jako rehabilitace u dětí které neumějí odkašlat, ale to se blbě popisuje, lepší je to ukázat.
Katchu to je tada blbý se zádama, tak sned ti brzy pomůžou.Tramal je opravdu silnej, já po něm sotva trefila na záchod :unamused:
a s netem v létě je problém, paušál na 2 měsíce nikdo nenabízí :frowning2: a přes mobil je to docela drahý celej den se vykecávat, no uvidíme.....
24. dub 2009 ve 14:37  • Odpověz
Martí no ta doktorka říkala, že asi po tom tramalu nebudu v noci pořádně schopná vstávat k prckovi. Což by zase tolik nevadilo, od doby co jsme na UM tak stejně vstáváme oba, jeden utišuje Štěpánka a druhej připravuje mlíko (já), on totiž v noci se budí s pláčem. Ale zkusim to asi vydržet bez něj... v noci mě to ale bolí nejvíc :unamused: Na co Ty jsi ho brala??

No a připojení přes mobil jsem myslela spíš jen na chviličku jednou za čas, abych neměla takovej absťák :grinning: :grinning: A nejlíp přes firemní mobil přítele :grinning:
24. dub 2009 ve 14:44  • Odpověz
Katchu já taky na záda a pak jednou na zuby a po gyn. operaci, vždycky mi stačila tableta a byla jsem na 24 hodin mimo, já totiž nejsem zvyklá na léky....moje babička ho bere pravidelně, s tou to nic nedělá, když je zvyklá.
jo a s netem to budu mít podobně, ale Michal s námi bude jen o víkendech, tak jsem chtěla ještě něco, je to blbý, že nikdo nic nenabízí, že bych to zrušila na 2 měsíce doma a přendala si to na chalupu, to bych chtěla od UPC moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. dub 2009 ve 14:47  • Odpověz
Děláš v noci čerstvé mléko nebo to máš nachystané z večera?
24. dub 2009 ve 14:49  • Odpověz
Martí dělám ho čerstvý pokaždý, ale mám nachytanou převařenou vodu. Teplou v termosce a ve flašce studenou :wink:

No já nejsem vůbec práškový typ, nebrala jsem nikdy nic, jen teda HA. Ty jsi vlastně psala, že Ti na ty záda pomohl hlavně klid a teplo viď? No to bych taky potřebovala, ale to bych musela Štěpánka někam odlifrovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak net my máme přes O2, já jsem teda nezkoumala jestli by to nějak šlo, já se v tomhle totiž jaksi vůbec nevyznám... :grinning:
24. dub 2009 ve 14:54  • Odpověz
teda to tady v létě budu sama jooo :frowning2: my nemáma ani chalupu ani nic podobného, fňuk

ducky...klidně můžem okolo vody :grinning:
24. dub 2009 ve 14:58  • Odpověz
Jáji já myslim, že sama tu určitě nezůstaneš :wink:
24. dub 2009 v 15:00  • Odpověz
Tady teď skoro nikdo nejede na UM, co? Peťule nás opustila :frowning2: Ale stejně se zeptám, Kája je vlastně taky na UM. Já jsem úplně vyřízená z toho jak se Štěpánkovi změnilo kakáni co jsme na UM a ten smrad to je něco příšernýho :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je to normální??
24. dub 2009 v 15:03  • Odpověz
no a počkej až začnete příkrmy, to teprve poznáš smrádek :wink:
24. dub 2009 v 15:06  • Odpověz
a co je vlastně s Pétou? občas jí vidím jinde, ale na nás zapomněla :confused:
24. dub 2009 v 15:06  • Odpověz
Já spíš myslim, že nestíhá, ale nevim... Dřív tu bejvala pečená vařená :grinning:
24. dub 2009 v 15:09  • Odpověz
autor
Ahojky,
jdu jen na rychlo, páč jdeme ven :wink:

Kačí nene, jedeme na Moravu do sklípku :grinning: A ty záda, to je teda děs, ale snad ti to všechno už pomůže, aby se ti daly do kupy :wink:

Jáji o.k. A my taky nic nemáme, takže tu sama nebudeš :grinning:

Péťa chodí do Hledám kamarádku v Praze. Nevím, proč k nám ani nenakoukne :frowning2:

A zlatý kakání po MM. Dneska měla takový trochu pevný, oranžový, mrkvový a to byl smrádek :confounded:
24. dub 2009 v 15:16  • Odpověz
Jéé Katko, tak to si ve sklípku dáš asi jen vodu, co? No škoda, ale já sice nekojim, ale na ty prášky stejně nic nesmim pít. A ve sklípku jsem ještě nikdy nebyla. Tak si to na Moravě pěkně užijte :slight_smile:
Peťule ale ani tam není nijak často, z toho usuzuju, že asi na Koníka nemá čas, no :unamused:
24. dub 2009 v 15:19  • Odpověz
jé, tak to já byla ve sklípku jednou a moc si z toho nepamatuju. Hlavně cesta domů po D1 byla po tom večeru brutální :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale bylo to tam fajn :dizzy_face:
24. dub 2009 v 16:20  • Odpověz
holky my spali hodku a pul v nasi posteli, vytuhli jsme ani nevim jak :grinning:

juuu do skliiipku bych jela, ja si teda obcas sklenku cerveneho dam :sweat_smile:

a Kačí tak tady budeme strašit spolu, jupíííí
24. dub 2009 v 17:20  • Odpověz
autor
Holky já si ve sklípku možná dám něco. Nebo upiju manžovi :grinning:
Ale u nás to nebude primárně o sklípku, ale uděláme nějaký výletek a hlavně si vyzkoušíme, jak Bětka zvládne spaní mimo domov. Přeci jen zjistit na týdenní dovolený, že to Bětule nezvládá, to by mě mrzelo :sweat_smile:

Jinak ve sklípku už jsem jednou byla, trochu jsem se bála toho koštování a míchání červenýho a bílýho :sweat_smile: , ale vše dopadlo dobře :wink:

Jáji my budeme určitě týden pryč a pak asi vyrazíme s kámoškou a Matýskem k nim na chatu, ale svojí chatu nebo chalupu nemáme, takže převážně tady budu. Plánuju chodit do Žlutek a tak :wink:
Jo a dneska měli banánovovanilkovou :wink: :grinning:
24. dub 2009 v 17:24  • Odpověz
autor
Jo a hrozně mě plete to nový téma Severomoravští králíčci 08 :angry: Už jsem tam několikrát málem vlítla, páč vidím 08 :grinning: a sepnu. Jako vždycky jsem se pak zarazila, ale fakt mě to plete :grinning:
24. dub 2009 v 17:25  • Odpověz
ducky...ty jo a já uvažovala že dojdu až na Dvorce a zpět busem, byla jsem v půlce , grrrrrrrrrr

mi to ani neříkej radši :frowning2:

jinak to naše dítě se furt ale furt chce přetáčet, on to zkouší i v lehátku se picnu
24. dub 2009 v 17:28  • Odpověz
autor
No vidíš, Jáji a já šla naopak, ze Dvorců na Zelený pruh a domů :wink: A pak jsem si koupila zmrzlinku a sedla si do parku, abych si jí mohla v klidu sníst :grinning:

Dítku dej prostor, ať se to má kde učit :wink: Třeba deku na zem nebo tak a uvidíš, jak mu to za chvíli půjde.
Bětka zase trénuje sed, chytne se za tu hrazdu a přitahuje se :sweat_smile: :wink:
24. dub 2009 v 17:58  • Odpověz
jo jo já ho dávám na deku nebo naší postel
24. dub 2009 v 18:00  • Odpověz
autor
No tak to bude za chvíli přeborník :grinning:

Dělám véču. Bětka už má jídlo sebou hotový. 2x mrkev s bramborem :grinning:
Jsem zvědavá, jestli sní celou skleničku.
24. dub 2009 v 18:59  • Odpověz
Ahooooj,
jsme zpět od našich, bylo to fajn:slight_smile:.
Akorát nevím proč se Ondrášek tak strašně bolestivě rozplakal když jsem ho převlíkala...:frowning2:.

Ondra se pořád ještě pořádně nepřetáčí, ono ho to nebaví, samo to umí, ale nechce se mu do toho nějak moc často... je pak nerad na břiše... Ale on k tomu za čas dozraje...
24. dub 2009 v 19:10  • Odpověz
Nikde nikdo? Kdepak všechny jste? Už uspáváte? My jsme ještě dost živoučký a dost ukřičeňoučký, chjoooo.

Tak Bětuška už si šmakuje na zelenince, to je fajn, že jí to docela jede:slight_smile:. Já jsem zvědavá na Ondráška...

Katchul, to je dobře, že už se někdo konečně pořádně podíval na ta Tvoje záda a doufám, že Ti to pomůže.
24. dub 2009 ve 20:04  • Odpověz
Je takt divný, že za námi Petul.a někdy nepřijde, na Hledám kamarádku chodí alespoň jednou denně:frowning2: a ná nás neudělá ani BAF.:frowning2:
24. dub 2009 ve 20:13  • Odpověz
mě právě usíná v postýlce s kolotočem, tak snad usne
24. dub 2009 ve 20:14  • Odpověz
Ahoj ženský, tak co, kecáte nebo plníte manželský povinnosti??? :grinning:
24. dub 2009 ve 20:26  • Odpověz
cože cooo? manželské povinnosti? co to jeee :sweat_smile:
24. dub 2009 ve 20:29  • Odpověz
hm, tak asi plníte noooo...tak já vás jdu dočíst a pak vám napíšu co dnešek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. dub 2009 ve 20:29  • Odpověz
Jé jáji, čáááu :wink:

Tak jsem vás dočetla, moc práce to nedalo...

Katchul ad UM, jako smradlavý to bylo, ale já už si zase moc nepamatuju jaký to bylo jen po UM a teď už to máme zkreslený o ty příkrmy, to jsem ti pomohla co? :grinning:

Jinak my jsme dneska byly u kamarádky v Dejvicích, zase zážitek na eskalátorech s jednou mladou slečnou, slušně jsem jí řekla, že doufám že mi nebude probíhat kolem toho kočárku a ona, že by se tam vešla, tak jí říkám, že já bych ale nechtěla sbírat ten kočárek dole a ona hodila takovej ksicht a povídá, že spěchá, tak jsem jí řekla, že holt bude muset počkat. Počkala si zhruba o 5 vteřin dýl, než kdyby to seběhla, kráva jedna. Bylo to na přestupu na Muzeu z C do A na těch prvních kratších schodech, pak jsou ty dlouhý, tak tam jsem si stoupla ke sloupům jak stávaj revizoři a počkala až davy trochu opadnou, protože už jsem na nějaký dohadování neměla náladu. No a v Dejvicích nejel pro změnu výtah. Tak jsem šla na eskalátory, chudáci vozíčkáři, fakt.

Jinak u kámošky super, má 3 měs. Alexe, daly jsme si k obídku domácí lasagne, pak jsme šly do parku na Letnou, po tom čajík a větrník :dizzy_face: a pak už jsme frčely domů za manžou a na nákup a dovalili jsme v půl sedmý. No a Kája už chrupe.

Doufám že tady vše ok.

Jinak ve Sparu mají akci na Huggies, mají to velký balení za 339 a ubrousky zdarma :wink: Tak jsme jedny koupili pač se nám po babylove taky opruzela prdka. Tak přestávám experimentovat :angry:
24. dub 2009 ve 20:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.