• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Já myslím, že mně pekárna pomůže hlavně v tom hnětení těsta - kynutého nebo na pizzu, nebo třeba udělat marmeládku, rohlíky, atd... No, vyzkoušíme a uvidíme.

Ondrášek je dneska takový přejetý chudinka. Nevídaně dnes spinkal (na mé hrudi) skoro dvě hodinky s malými plakacími pauzami a teď usnul taky, nechám ho, není mu dobře. Ale jsem zvědavá jaká bude noc.
Manželovi konečně teplota jde dolů, hurááá.
1. dub 2009 v 19:32  • Odpověz
Ali tak držíme všechny palečky co máme, at jste v pořádku, já to znám jaký je to marodění protivný :unamused:
holky jsem dnes hotová, takže se loučím, páááá :slight_smile:
1. dub 2009 v 19:59  • Odpověz
čao ženy, u nás se chrupe, dítě bylo nějaký znavený :sweat_smile:
1. dub 2009 ve 20:02  • Odpověz
ufff u nás se taky spí, ale ten hysterák až se zalykal, měl normálně záchvat, pomohl až dudlík s ním usnul, pak ho vypliv a už se nevzbudil
1. dub 2009 ve 20:13  • Odpověz
autor
U nás se zatím nespí, před chvilkou jsem jí uložila do postýlky. Před chvílí se ozvala chůvička, ale jenom chvilku, tak jsem tam ani nešla a je zase ticho. Tak snad brzo usne :wink:
Já jsem teda dneska taky nějak hotová, ale ještě tady chvíli budu :wink:
1. dub 2009 ve 20:31  • Odpověz
závidím že je Bětulinka ticho, já chci takyyyyyyyyyy, dala jsem si vínko na nervíčky :sweat_smile:
1. dub 2009 ve 20:38  • Odpověz
autor
Bětulka už je dlouho ticho. Asi spí. Nechci tam chodit, kdyby nespala, tak aby mě neviděla :sweat_smile:
1. dub 2009 ve 20:44  • Odpověz
Já mám studený nožičky :cry:
1. dub 2009 ve 20:45  • Odpověz
autor
Vem si teplý fusky :wink:
Já jsem doma na boso a v pohodě.

Akorát mi blbne kůň, nemůžu se dostat na alba :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
1. dub 2009 ve 20:47  • Odpověz
Hmm, já asi půjdu kreslit, ponožky už mám. My máme doma lino, tak je mi od něj zima, když jsem na boso
1. dub 2009 ve 20:49  • Odpověz
Tady to stejně skomírá...tak dobrou...
1. dub 2009 ve 20:51  • Odpověz
tak kluci oba spí, tak snad bude klidný veřčer
1. dub 2009 ve 20:56  • Odpověz
autor
Já bych tu i byla, kdyby mi neblbnul kůň. Nechtějí se mi nahrávat stránky. Nevím proč :angry:
1. dub 2009 ve 21:02  • Odpověz
mě to taky nefunguje :angry:
1. dub 2009 ve 21:15  • Odpověz
Ahoj holky, tak mi pláčeme v postýlce:frowning2: :frowning2:.
1. dub 2009 ve 21:25  • Odpověz
Ali...ajaj jak moc dobře to znám ale my nepláčem, my měli záchvat
1. dub 2009 ve 21:29  • Odpověz
autor
Holky já to vzdávám. To je vždycky boj se sem propracovat. Teď mi to dokonce napsalo, že uživatel ducky neexistuje, jestli se chci zaregistrovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo a blbne i Beremko, ale stihla jsem trochu skouknout fotky Jájinky a Hanky.
Holky moc pěkné :wink:
Hani kámošce fotil Šebesta a byla hrozně moc spokojená a fotky jsou nádherný :grinning:

Tak dobrou, já na tohle fakt nemám nervy. Snad to zítra pofrčí normálně.
1. dub 2009 ve 21:30  • Odpověz
No, ono mu, Jajinko, dneska asi opravdu není dobře, nejsou to ty klasické vzteklé hysteráky spíše bolavé výrazné plakání. Uvidíme, jak bude spinkat a jak my budeme spát.

Opravdu to blbne až běda, hrůza.
Dobrou noc, Katko.
1. dub 2009 ve 21:39  • Odpověz
Hezké ráno,
tak u nás je situace lepší. Manžel má teplotu 37 a Ondrášek rýmu má, ale je bez teploty, hurááá. Procházku si asi nenechám ujít v tomto počasí, i když nevím, jestli raději nezůstat doma.... Co myslíte? Zítra, pokud by se kloučkovi přitížilo bych raději zašla k MUDr., ale doufám, že to nebude třeba.

Vstávali jsme v 6.30 (spánek Ondry od 21.40, kojení ve 2.15 a 5.30).

Tak zatím páááá
2. dub 2009 v 07:50  • Odpověz
Dobré ráno,
to nám zase krásně svítí sluníčko :dizzy_face:

U nás to vypadá že už snad teplota nebude, doufám tedy.

Jinak nějak přes den dorazí babička a odpoledne jdeme za tou čů... na kyčle, snad už naposled. To bude řevu zase... Já nevím, jak může někdo od přírody nepříjemnej dělat dětskýho doktora :angry:
2. dub 2009 v 08:18  • Odpověz
Ahoj všem :slight_smile:
máme za sebou prima noc, s jedním probuzením na odsávání a kapičky, jinak spinkání od 20-2 a 2- 7.30 :slight_smile:
Hani kam chodíte na kyčle, že jsou tam nepříjemní? My byly v DTC a super :wink:
2. dub 2009 v 09:00  • Odpověz
a chválim, že jste včera moc nedrbaly, takže nebyl problém dočíst :grinning:
2. dub 2009 v 09:01  • Odpověz
Marti sem k nám na středisko, MUDr. Schejbalová,většina dětí u ní řve jen vejdou do dveří :frowning2: Tak se toho děsím už teď.

Ach jo, venku je tááák nádherně a já bych šla ven a musím tvrdnout doma, přijdou si Honzovi rodiče pro psa, jedou na chalupu, v půl 12 přijde příbuzná, chce půjčit hrací deku a v 15:30 ty kyčle. To se dostaneme ven asi až po o :confounded:

Jinak to vypadá že teplota už je dobrá.
2. dub 2009 v 09:03  • Odpověz
No, nedrbaly, on blbnul kůň, tak jsem Káje malovala obrázky do alba a pak jsme s Honzou po dlouhý době koukali na film, dávali Borata.
2. dub 2009 v 09:04  • Odpověz
hmmm, to je blbý, pak se zbytečně bojej každýho doktora, když je jedna nepříjemná :unamused:
my vyrazíme ven už za chvíli, večer máme návštěvu, tak musíme udělat veliký nákup, skoro nic tu není :unamused:
a venku to teda láká, v sobotu má být 21, uvažujeme o zoo nebo nějakým výletu :slight_smile:
2. dub 2009 v 09:06  • Odpověz
aha, mně se zdálo, že je tu toho strašně málo :wink:
2. dub 2009 v 09:06  • Odpověz
tak jsem o nic nepřišla :grinning: a jsem krásně vyspalá :wink:
2. dub 2009 v 09:07  • Odpověz
To je venku nádherně, krásný pohled z ušmudlaných oken:slight_smile: :slight_smile:.
Matru, pěkná noc, klasicky závidím.
Hanko, tak kyčle nebyly ani Ondrova oblíbená kontrola, ale paní doktora byla super, spíš se mu nelíbilo to prostředí, nevím. Ale jsem ráda, že už tam nemusíme, protože to bylo vždycky milion lidí a dlouhý čekání.
2. dub 2009 v 09:07  • Odpověz
Alčo taky se dočkáš, až povyroste :wink:
u nás na kyčlích bylo taky sto lidí, ale šlo to strašně rychle :wink:
2. dub 2009 v 09:08  • Odpověz
marti tak dobře pořiďte, psisko už odjelo, ale dítě spí, tak asi půjdu poklidit nebo co :astonished:

my se o víkendu možná vydáme na Matěje, jestli bude pěkně :dizzy_face:
2. dub 2009 v 09:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.