• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Ahojky,
tak my jsme koupali a kojili a teď je Bětka v postýlce. Slyším, jak tam řeže do kolotoče :grinning: , takže ještě nespí :sweat_smile:

Dneska jsem byla ve Sparu, jenže tam vůbec ale vůbec neměli pleny 3 :angry:
Jako ty jsou asi vůbec nejužívanější, páč jsem tam vždycky brala třeba 2,3 poslední balíky :sweat_smile:
Asi se pak mrknu někde na internetu.

Hani to je teda zase dobra storka :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale ono se jí to na jejích dětech vrátí. Ty se to už nedozvíš, ale třeba ona bude za pár let řešit stejnou situaci a vzpomene si na tohle a řekne si, že byla tehdy kráva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. dub 2009 ve 20:52  • Odpověz
autor
Jinak já jdu sepisovat, co vše mám zítra zabalit, tak budu jen sporadicky :wink:
24. dub 2009 ve 20:52  • Odpověz
Ahoj my nic neplníme:slight_smile:, já plnila maminkovské a uspávací povinnosti.
24. dub 2009 ve 21:04  • Odpověz
Lidi na eskalátorech bych zabila i v busu nebo tramvaji či jinde jak se cpou ven kočárek nekočárek, děsný. Vystupují přes kočárek, no zabííííííííííííííííííííít!!!

Je fakt, že Huggies 3 jsou nejrychleji pryč, také se mi poštěstí jen málokdy si jich koupít více balení, pokud vůbec:slight_smile:. V DM měli tyhle pleny za 359, dobrá cena a já měla ještě nějaké kupony na 25% slevu, takže jsme koupili dvoje, více jich neměli (někdy předminulý týden to bylo, myslím).
24. dub 2009 ve 21:08  • Odpověz
Trojky jsou 5-9? Tak ve sparu v Hostivaři jich měli hafo :wink:
24. dub 2009 ve 21:09  • Odpověz
ducky...výhoda těch co mají 2 huggies :sweat_smile:
24. dub 2009 ve 21:09  • Odpověz
Jj, Hani, 3 jsou 5-9.
24. dub 2009 ve 21:10  • Odpověz
Tak hlásím že hostivař je má, dneska jsem je koupila :wink: A nebo bych zkusila toho rosmanna, mají ty kupony :wink:
24. dub 2009 ve 21:16  • Odpověz
Já věděla, že jsem na Hájích, když jsem byla u našich něco chtěla - hopsnout do Rossmana, jsem to ale blb. No tak jindy, no. A do té Hostivaře bych mohla taky dojet, to není daleko.
24. dub 2009 ve 21:31  • Odpověz
autor
TAk Hostivař máme trošku z ručky. Na Budějárně v DM je měli, jen za plnou cenu. FAkt přemýšlím, že se podívám po internetu :wink:

Jáji tak vy máte ještě malou prdelku :grinning:
24. dub 2009 ve 21:57  • Odpověz
ducky....tssssssssssssssss ale trojky máme doma taky, heeeeeeec :wink: kupovali jsme je v tescu kdyz meli akci
24. dub 2009 ve 22:29  • Odpověz
Dobré, i když pro mě naprosto příšerné ráno.
Ta naše zrůdička malá vstávala po pátý hodine, kdy si tam vykládala, v 6 teda dostala najíst a já v domnění že bude ještě spát jsem si šla lehnout, ale omyl, ta chytala výtlemy, vyjskání... No prostě děs, takže 6:15 jsem s ní vylezla a pustila jí pohádku, vydržela bejt tichi přesně 15 minut. Tak jí asi dneska ubiju. Dostala jsem mrchu, takže jsem protivná od přírody, bolí mě břicho, hlava a k tomu tohle zvíře. :angry:

Ale jinak hezký den všem :wink:
25. dub 2009 v 07:05  • Odpověz
Krásné sobotní ráno.
Hanko, taky dobrý:frowning2: :frowning2:. Ondra dostal v noci kolem 1 nakrmit a pak spustil asi na 40 minut řev, nechali jsme ho, přece ho nebudeme pořád nosit, pak usnul a probudil se v 6.15, od té doby si tu povídá v posteli, hráli jsme si společně, v 9 bude krmení a pak procházka.

Mějte se pohodově, procházkově, jarně, atd...
25. dub 2009 v 08:03  • Odpověz
autor
Dobré ránko všem,
tak u nás noc naštěstí v pohodě, takže budu fit na cestu :wink:

Jdu vám tímto všem popřát, aby jste si užily krásný slunný víkend a v neděli k večeru jsem tu jak na koni se zážitkama z Velkých Pavlovic :grinning:

Páááááááááááá
25. dub 2009 v 08:30  • Odpověz
autor
A Kačence od Martinky přejeme všechno nejlepší k 10 tým narozeninám, ať se jí splní i ty nejtajnější sny :wink:
25. dub 2009 v 08:32  • Odpověz
Katko, pěkně si to užijte, papapa
25. dub 2009 v 08:35  • Odpověz
Dobré dopoledne :slight_smile:
tak koukám, že u Hanky bylo ráno opravdu veselo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a u Alenky zase noc. U nás klasika, vstávali jsme v 6,30 to ještě jde. My teď frčíme na chatu, takže taky všem přeji nádherný den :slight_smile:

A Katko šťastnou cestu, je to dálka, tak jeďte opatrně. A já myslela, že tam jedete na celý víkend?
Jinak zážitek Hanky na eskalátorech je fakt smutnej, ty lidi prostě přemýšlí pr.elí nebo nevim :angry: Pro mě nepochopitelný, že se někdo prodírá okolo kočárku na jednoucích schodech :astonished: :cry:

Kačence taky gratulujeme kke kulatým narozkám, už je to velká slečna teda :slight_smile: Za chvíli bude Martinka muset odhánět ženichy :grinning: :grinning:
Tak já jdu, papa
25. dub 2009 v 09:29  • Odpověz
Tak madam šla v osm spinkat, tak jsem šla taky, jjinak bych byla asi celý den nepoužitelná a vstávali jsme v 9:30, tak už mám lepší náladu a můžu se na to sovje dítko i podívat :grinning:

katch ad eskalátory, víš, smutný je, že to není ojedinělý případ a pokaždý když někam vyrazím, tak se takovej člověk kterej to zkouší najde a bohužel to zatím byly vždycky jenom ženský, což je pro mně ještě víc nepochopitelný :angry: A je úplně jedno, že stojíš s kočárekm uprostřed schodů a snažíš se fakt překážet, aby je to prostě nenapadlo. Já nevim, jestli ten kočát jako nevidí nebo co, když jedu nahoru a mám ho před sebou, tak to nikdo nezkouší, ale dolů jo. Asi jsou líný chodit do schodů :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Manže teď stěhuje u kamaráda a po o mám slíbenou dendrologickou zahradu, zámek v průhonicích a palačinky, tak jsem zvědavá.

Krásný víkend všem a Kačence všechno nejlepší! :dizzy_face:
25. dub 2009 v 09:58  • Odpověz
Ahoj,
tak manžel se šel s Ondráškem vyvenčit, mohu odpočíváááááááááááááááááááááááát:slight_smile:. Super. Jen hodím tunu černého prádla do pračky a budu si číst na netu, objednám něco Štěpánce k narozeninám, atd....

No, to si odpoledne Hanko v Průhonicích užij, tam je to parádní, mám to tam moooc ráda. A kde je tam ta palačinkárna?? Na náměsti? Chcete jak do parku tak do zahrady, jo? To my to vždy máme na dvakrát, páč v jednom dokážeme strávit spoustu hodin, teda hlavně v Dendrologické, posledně jsme tam byli 6 hodin s Ondrou:slight_smile:.

A závidím, že Kája usnula na tak dlouho, Ondra od rána ještě nic, tak snad teď při procházce.

Ke gratulaci Kačce se přidávám!!!! Krásné slavení, Marti.
25. dub 2009 v 10:12  • Odpověz
Ali jj, oboje, sama bych tam asi taky vydržela dlouho, ale Honzu kytky asi oc bavit nebudou :grinning: Tak tam dáme prochajdu.

Palačinkárna se jmenuje U slepiček (doporučení od Marti) a je to Říčanská 89

http://www.mapy.cz/#st=s@sss=1@ssq=%C5%99%C3%AD%C4%8Dansk%C3%A1%2089

a fakt moooc doporučuju :wink:

Ty tam umíš jet i busem? Bychom tam někdy mohli vyrazit s kočárkama na prochajdu :wink:
25. dub 2009 v 10:31  • Odpověz
Jasně, umím tam jezdit, ale my tam chodíme pěšky od nás z Petrovic:slight_smile:.
Díky za umístění palačinkárny, to tam musím někdy zajít - manžela palačinky moc neberou, ale já si jistě dám.

Holky, asi mi praskne hlava, nos, dutiny - něco na mne vlezlo, sakryš:frowning2:.

A v pondělí ráno se chystáme s Ondrou do Vinohradské nemocnice na tu plastiku, aby koukli (a snad i ten den odstranili) ten nadbytečný bolteček. Doufám, že to nebude moc bolestivé a že tam nestrávíme celý den.
25. dub 2009 v 10:38  • Odpověz
Tak to nás to bere, kytičky, stromečky, atd... Hlavně manžela a jeho fotografické oko:slight_smile:.
25. dub 2009 v 10:39  • Odpověz
jj to mě se to taky líbí a taky fotím jak divá, ale radši sama, páč manža se pak otravuje :grinning: ale projde se tam rád, jen nerad stojí půl hodiny u jedné kytky no...

jo tak pěšky jo? to může být taky fajn výlet, to jsem ještě nešla, jak je to tak daleko, hodinu?

palačinky opravdu super a mají i slané, tak třeba by si dal manžel ty :wink:
25. dub 2009 v 10:43  • Odpověz
Hanko, jj, je to tak hodinka do zahrady Dendrologické. My tam byli na Velikonoce, vyrazili jsme v 9 přišli domů po 16té, ale Ondra byl značně protivný, asi to na něj bylo mooooc dlouhé.
25. dub 2009 v 11:07  • Odpověz
Tak jsem Štěpánce něco objednala k narozeninám, doufám, že se jí to bude líbit:slight_smile:.
No, a jdu si asi lehnout, je mi čím dál hůře:frowning2: :frowning2:.
25. dub 2009 v 11:20  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
děkujeme za gratulace pro Kačku, je to neuvěřitelný, že jí je 10, ten den co se narodila si stejně jako u Nelinky pamatuju jako by to bylo včera, stála jsem nad postýlkou a pořád sem si říkala,že je opravdu moje :dizzy_face:
oslavička nachystána, kolem třetí se nám přihrnou gratulanti, tak tu bude veselo,ted jsem poslala Míšu s holkama ven a ještě vytírám...a večer bude zase binec, no znáte to :wink:
Alčo: pořádně odpočívej, at ty bacily vyženeš, je toho kolem spousta, zrovna včera jsem mluvila s jednou holkou a její malej má pneumokoka, nedala mu prevenar na doporučení své dr. a ted se toho nemůžou zbavit :frowning2:
tak všem krásnou sluníčkovou sobotu :dizzy_face:
25. dub 2009 ve 13:11  • Odpověz
Hani ty si šikula, že máš i adresu ke slepičkám, já tam jezdím 10 let a nevim to :wink:
25. dub 2009 ve 13:14  • Odpověz
Tak na procházce byl Ondra klidný a i se vyspinkal, ovšem doma je zase ukňouraný, vůbec nechce být sám, chce se pořád chovat, nezabaví se. To je děsný.
25. dub 2009 ve 13:19  • Odpověz
Ahoj holky,

dekuji za gratulace k Honzikovi. Dneska je mu tyden, tak mame vyroci :slight_smile: Bohuzel jsme stale v porodce, ale doufam, ze nas v pondeli snad pusti. Jsem rada, ze jsem na vasi rada vzala nadstandard, mam tady klidek a hlavne sprchu a zachod na pokoji :grinning: Jinak dr. í sestricky jsou tady fajn, nemuzu si stezovat. I u porodu jsem mela fajn dr. Prijela jsem do porodky otevrena na 7-8 cm, myslela jsem si, ze to bude rychly, protoze mi nedali uz ani epi, ani klystyr, ale bohuzel prcek nesestupoval, tak mi museli udelat cisare. Honzula byl jeste lehce priduseny, ale to ted na nem neni vubec videt, ma se cile svetu, az jsem z toho utahana :grinning: a apetit uz taky nechybi. Bohuzel se mi jeste porad neudelalo mlicko a vypada to, ze ani neudela. Prcek basti Bebu a uz pribral 100 g. Asi nas s tatkou za chvili sezere :grinning:
Mejte se krasne a ja se ozvu, az nas pusti z porodky. Doufam, ze v pondeli odpoledne :confused:
25. dub 2009 v 17:15  • Odpověz
Ahoj Hrusti, ráda čtu, že jste v pořádku a brzy půjdete domů. Ještě jednou gratulace!!!
25. dub 2009 v 17:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.