• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Vladi, snad nebudou, ale říkali mi, že doktor rozhodne a zhodnotí jestli se to bude dělat hned zítra nebo jindy.
Doufám, že zítra.
Vladi, taky dlouhánek koukám:slight_smile:.
26. dub 2009 v 16:54  • Odpověz
Tak kluci se vracejí z procházky...
Holky, co můžu když kojím cucat na bolest v krku, skoro nic se totiž nemá:frowning2: z toho co tu mám, sakryš.
26. dub 2009 v 16:55  • Odpověz
Marti, a co oslava? Měly holky radost z dárečků?
26. dub 2009 v 16:56  • Odpověz
Vladi my jsme byli u rodičů na obídku, měli jsme králíka a bramborové knedlíky, Nelinka krásně jedla, celý knedlík a kus masíčka :dizzy_face:
Ali já tě nechci zklamat, ale myslím, že na vás mrknou a na zákrok vás teprve objednají, většinou se to tak dělá, ale třeba né, uvidíte :wink:
26. dub 2009 v 16:57  • Odpověz
Hmm, no, posledně do telefonu říkali, že mu to udělají, no uvidíme. Byla bych ráda, aby to měl už za sebou.
26. dub 2009 v 16:58  • Odpověz
Ali oslava byla fajn, dárků hromada :dizzy_face:
já kojim a cucám Orofar, asi by se neměl, ale to asi žádný takový lék
26. dub 2009 v 16:58  • Odpověz
tak třeba to udělají,když ti to řekli :wink:
26. dub 2009 v 16:59  • Odpověz
cucáš Orofar, jo? tak já si ho dám taky, mám pocit, že mi vždycky ulevil.
26. dub 2009 v 16:59  • Odpověz
no, oni právě jednou řekli, přijďte, uděláme a v pátek když jsem volala, zda tam v pondělí budou (máme štěstí na nějaké mimořádné situace) tak mi řekli, že doktor rozhodne
26. dub 2009 v 17:00  • Odpověz
mně pomáhá moc, ale tak na hodinu a pak to zase bolí :unamused:
kapu kapky PINOSOL do nosu a nějak mám pocit, že nic moc, no uvidíme časem.
Tak to nemocná nebude, když má takovou chuť k jídlu.... :slight_smile: a nebo to udělaly ty dárečky???
:slight_smile: Musíš zkusit říct, že do telefonu ti říkali, že to nejspíš udělají .... oni si to pamatovat nebudou.....ale vím, jak bys to chtěla mít za vámi.... :slight_smile:
cucám septolete, a tam myslím nepíšou, že by se to nemělo při kojení....
26. dub 2009 v 17:03  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
tak se hlásím. Nejdřív toto:

Alí, při bolesti v krku můžeš Septisan nebo Propolki. Jsem přeborník, už mě 2x bolelo v krku :wink:
Do nosu jsem při první rýmě měla taky Pinosol, ale jestli si vzpomeneš, tak jsem tu psala, že udělá jen vítr v nose a nudle nerozpustí. Takže teď při druhé rýmě jsem se na to vyprdla a dávala si normálně Sanorin a Bětka byla úplně v pohodě :wink:

Vladí jsi nemocná, jo? :frowning2: Angína je hnus, moc dobře to znám, tak se hlavně brzo vylež. :wink:

Martí tak jste si užili oslavičky? To je bezva :wink: :grinning: Aspoň jste všichni přišli na jiné myšlenky :dizzy_face:

Tak a teď se pustím do sepisování našeho víkendu :wink: Za chvíli to sem hodím :grinning:
26. dub 2009 v 17:17  • Odpověz
tak rychle Kačko.....potřebuju rozptýlit.... :slight_smile:
26. dub 2009 v 17:19  • Odpověz
ahoj holky,
vladi tak co fotky, šlo ti to?
26. dub 2009 v 17:30  • Odpověz
Ahoj Katko a Hanko!
Pak si vás přečtu, teď nastane utrpení alias kojení, auauau.
26. dub 2009 v 17:31  • Odpověz
autor
26. dub 2009 v 17:31  • Odpověz
ahoj hani....nedostala jsem se k tomu.....pořád lítáme po doktorech a já jak můžu utíkám ležet :slight_smile: ale určizě to půjde..... :slight_smile:
26. dub 2009 v 17:33  • Odpověz
Katko pěkná story :grinning: Tak hlavně že jste to pěkně zvládli a na fotky se těším
26. dub 2009 v 17:48  • Odpověz
autor
Hani skoukla jsem fotečky :grinning: Krásně paste s Kájou na trávě :grinning: :grinning:
26. dub 2009 v 17:51  • Odpověz
tedy Kačí....to mohlo být moc fajn, tedy až na to chrápání :grinning: a to Bětka byla s vámi i ve sklípku? A hodná? ty jo :slight_smile: My vždycky když někde jsme, tak je Kubíno protiva :slight_smile:
hani...fakt moc hezký fotky....Karolínka je taková "princezna" :grinning:
Tak nám už Kubík spinká, nemohla jsem se dočkat, tak si zalezu k tv a budu čekat, než přijde doba na penicilín a pak honem do postýlky. Je to krásný pocit, vědět, že minimálně do pěti se Kubís nevzbudí :slight_smile:
26. dub 2009 v 18:48  • Odpověz
Katko, tak to je fajn, že jste to pěkně zvládli (chrápání vem čert, to jsme měli u nás doma pořád, ale teď už to není:slight_smile:) na Moravě. Fotky budou jistě krásné, v Lednici to je super.

Vladi, cože?? Vy už takhle brzy spinkáte, to je super, to Ti závidím, my kňouráme, řičíme a spát to ne-e, počkáme si na krmení kolem 20.30 a pak snad....

A já už nemůžu vůbec dýchat, zatracená rýma, bolest v krku atd...
26. dub 2009 v 19:35  • Odpověz
Katko, Vladi díky za pochvalu :wink: Kája a princezna jo? To jo teda :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

U nás se chrupe taky od půl sedmé, protože spala za celý den asi hodinu dvacet minut, tak byla v závěru fakt protivná, ani nedostala kaši, spadla by jí hlava do talíře, tak bylo mlíko :grinning:
26. dub 2009 ve 20:38  • Odpověz
To Vám holky fakt závidím, my spíme někdy jen půl hodiny denně a stejně nejdeme spát dříve než ve 20.30, prostě ne a ne. Jak to udělat???? Teď jsem Ondru uložila, tak snad... A jdu se prolejvat čajem s medem...
26. dub 2009 ve 20:41  • Odpověz
autor
Vladí jj, byla i ve sklípku, asi 2,5 hodinky :wink: Ona naštěstí je moc hodná :pensive: (ťuk,ťuk,ťuk)

Bětka už je taky v pelechu, asi 10 minut :wink:

A dle mého teda kouká Káje z očí deset malých hrozně roztomilých čertíků :grinning: :grinning:

Alí to mě mrzí, vím přesně, jak ti je. Zkus si fakt nakapat kapky, na který jsi zvyklá a který ti ten nos uvolní. Jak jsem psala, já kapala Sanorin a Bětce to nic neudělalo. :sunglasses:
A na krk zkus ten Septisan, mě fakt pokaždý pomohl.
26. dub 2009 ve 20:53  • Odpověz
Katko jenom deset, tak to přidej. Kdybys ji dneska viděla, od rána nezavřela pusu až do večera, začínám se děsit až bude jednou mluvit A nejhorší je, že chce ta´k hrozně moc lézt ale vůbec se nasnaží tak se hrozně čertí a dělá mrtvýho partizána, případně padlýho vojáka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. dub 2009 ve 20:59  • Odpověz
autor
Hani :grinning: :grinning:
No, holt to bude ukecaná baba :wink: Ale děsně roztomilá, takže jí to každý odpustí :grinning:
26. dub 2009 ve 21:35  • Odpověz
no jo odpustí no,když to není zrovna v pět ráno,že... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz
autor
I takové věci se stávají :grinning: To dítě aspoň občas ucpeš dudlíkem, ale když ti vedle hlavy chrápe stádo nosorožců, tak nenaděláš nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
26. dub 2009 ve 21:43  • Odpověz
Holky, nepomáhá mi nic, je mi děsně:frowning2: :frowning2:. Uvidím, co bude ráno.
Mějte se, papa
26. dub 2009 ve 22:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.