• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
ahoj holky.... :slight_smile: Tak angína už povolila, polykám už v pohodě.........jen mám docela dost velký kašel, v noci jsem asi 5x musela vyběhnout z ložnice jak se mi chtělo kašlat a nechtěla jsem probudit Kubíka. Ale koukala jsem do návodu, že ty antibiotika zabírají i na kašel tak snad....jako ale je mi daleko daleko lépe už :slight_smile:
Kubíkovi jsem ráno vysavačem :slight_smile: vysála nějaké nudle - mimochodem poprvé jsme tu vysávačku zkoušeli a je fakt super....a trochu v něm chrčí, tak jsem zvědavá co mi zítra na kontrole poví doktorka...
28. dub 2009 v 08:27  • Odpověz
Hezké ráno, holky.
Marti, Dendrologická je super, nejen tulipánově:slight_smile:, ale pořád tam něco kvete, je to tam parádní. A co se týče te prasečí chřipky, tak doufám, že se to nerozjede do nějakých gigantických rozměrů.

Vladi, ráda čtu, že je Ti už lépe. U mne ještě nic moc, ale o krapet lepší. Noc taky nic moc, ale to je fuk. Už máme zase budíčky v 5-5.20 s několika probuzeními během noci.
Ovšem jsem skoro bez hlasu, což je tedy značně nepříjemné. Ondra vždycky kouká, jak to na něj mluvím....

Hanko, jj, jen si ten bazének užijte. My půjdeme do něčeho menšího jen pro Ondráška a nějakou venkovní houpačku bych do Rumburku chtěla zakoupiti.
28. dub 2009 v 08:37  • Odpověz
ty jo Alčo, ty snad máš to co já....já taky nemohla mluvit, když jsem jela na pohotovost a zazvonila, a oni se zeptali s čím jdu, tak jsem jen šeptala a oni pořád...."Haló, je tam někdo??" a já nemohla promluvit, docela sranda...tak uvidíš zítra už to bude fakt lepší.... :slight_smile:
Nám se dneska Kubíno probudil v 1 noci, to byl šok, asi ta rýma a kašel ho zlobí, pak v 5 a v 6 jsem už musela vstát.... :zipper_mouth:
28. dub 2009 v 08:48  • Odpověz
Tak Ondra klasicky ne a ne usnout, u krmení skoro spal, tak jsem ho pak uložila do postýlky a řev a řev. To je neskutečný. Už to budou 4 hodiny, co je vzhůru, proč sakryš neusne.

Marti, říkala Ti kamarádka, co jí poradili v Motole??? Pokud už tam tedy byla?
28. dub 2009 v 08:49  • Odpověz
ty jo Hani....ten bazén je krásnej......a houpačka se určitě taky bude líbit. Lucka mě na ní dokázala být hodiny, dokonce na ní i spala....doma jsme jí sice neměli, ale když jsme byli na chalupě neslezla z ní.... :slight_smile:
Marti a kdy vy budete mít výsledky??
28. dub 2009 v 08:50  • Odpověz
Alí ježiš promin, já toi to nenapsala, řekli jim, že malá je v 9 měsících na úrovni ročního dítěte a že chce dělat věci které nezvládá a mozeček si s tím nemůže poradit, doporučili jim znakování s miminky, jinak nic moc, takže ti to asi moc nepomůže, vid.
Vladi odběr je zítra brzy ráno a lkdy bude výsledek nevim, ted mi psala jedna holka tady z koníku, že ho měli hned ten den, tak uvidím, bylo by fajn to vědět hned, at už to dopadne jakkoliv...ale bojim se moc :cry:
28. dub 2009 v 08:56  • Odpověz
Aha, tak to nic moc rada, co? To nám asi nepomůže.
No, já jdu za tím naším křiklounkem, ale co s ním, to teda nevím. Spinkat se mu chce, ale nezabere a nezabere.
Držím, Marti, palce, aby ses nedozvěděla z výsledků odběrů níc špatného.
28. dub 2009 v 09:00  • Odpověz
Potřebovala bych tady uklidit, vyžehlit, vyprat, atd... ale voubec se mi do toho nechce.
28. dub 2009 v 09:01  • Odpověz
to mi povídej....ještě, že tady mám hafu jídla....v sobotu když mně bylo tak zle přivezl přítel plno jídla od maminky...navařila nám toho, že snad to ani nestihneme sníst... :slight_smile:
28. dub 2009 v 09:17  • Odpověz
Už toho našeho kříklavce nemůžu poslouchat, uáááá, asi si jdu dát sprchu, zavřu všechny dveře a nebudu ho slyšet na chvíli. Když nejdeme ven, do kočáru, tak prostě spát nebude ani chvíli doma.
28. dub 2009 v 09:22  • Odpověz
asi nepotřebuje spánek :slight_smile: Ale Kubík taky špatně zabírá během dne, nejvíc pomůže, když ho chvíli nechám poplakat a pak mu dám čajík a on se tím unaví a usne....ale to si určitě už zkoušela co?? :slight_smile:
28. dub 2009 v 09:25  • Odpověz
autor
Dobré ránko holky,
tak my spinkaly od 21 do 2.45, pak do 6.47 a pak do 8.30, takže si vůbec nestěžuju.
Akorát jsem se málem poblindila u přebalování, ale to je zase jiná story :sweat_smile:

Teď na mě křičí z centra, tak jdu a přijdu později. Navíc jí musím uvařit bramboru :wink:
28. dub 2009 v 09:26  • Odpověz
Katko, krásný spánek, to máš teda dobrý.
28. dub 2009 v 09:27  • Odpověz
tak to máš hoňku Kačko....taková brambora dá ale práci :grinning:
28. dub 2009 v 10:07  • Odpověz
autor
Alí doufám, že to tady zase nezakřiknu, ale po asi 14ti hrůzných nocích se to nějak zase srovnalo. :wink: a zase spí Bětulda tak, jak jsem byla zvyklá. Zato teď jsme si hoďku hrály, je v lehátku a má spinkat a zatím na to nevypadá. Zkouší si sednout :sweat_smile: Tak snad jí ty vibrace udyndají. :slight_smile:
28. dub 2009 v 10:31  • Odpověz
My od těch 5.20 nespíme:frowning2: :frowning2:. Jdu si ho vzít v lehátku do koupelny, vykoupu se, vytřídím prádlo a snad bude alespoň zitcha, nebo mne klepne.
28. dub 2009 v 10:38  • Odpověz
Katko, ale Tys neměla hrůzné noci, ne?
28. dub 2009 v 10:39  • Odpověz
autor
Alí měla, Bětka se budila třeba á hodinu. Kolikrát jsem jí sice nahodila jen dudla, ale stejně jsem byla vzhůru. Trvalo to asi fakt 14 dní a pak se to zase hodilo do normálu.
Kvůli těm hrozným nocím jsem přece chtěla zkoušet tu kaši :sweat_smile:
28. dub 2009 v 10:45  • Odpověz
ahoj holky,

ty jo Ali tak snad už ti bude brzo líp...

my dneska noc nic extra, ve 23:30 se vzbudil s šíleným brekotem, byl v postýlce úplně naštorc, nevím zda si nožičku nedal mezi žbrdliny...já šla spát v 0:30 a on se vzbudil už ve 3:30 zase úplně nakřivo a chtěl se dostat ze zavinutí, pak se vzbudil v 5 to pomohl dudlík a vstával v 6:30 no ale zalomili jsme to v 8:20 do 10:20
28. dub 2009 v 10:50  • Odpověz
autor
Tak jste se Jáji zase dochrupali, jo? :grinning:
No a Tomík má čas, aby se začal točit v postýlce :grinning:
28. dub 2009 v 10:52  • Odpověz
ducky...mno jo ale byl svázanej v dece a mám pocit že se mu to už nelíbí, takže začneme zkoušet spát bez, to bude horrrrrooooor :sweat_smile:

dochrupali, jinak by mě kleplo, já byla nějaká hotová, na to noční vstávání nejsem zvyklá :confounded:

co prochajda dneska? nějak tam dost fučí co??
28. dub 2009 v 10:55  • Odpověz
Ty jo Jáji to ti závidím.....v noci tedy spinkáme hezky, až na dnešek....ale jinak přes den hází tak 20 minutové spánky. Včera jsem to šla zalomit s ním a on spal 8 minut....sotva jsem se zachumlala, tak jsme vstávali, mě omejvali :slight_smile:
28. dub 2009 v 11:01  • Odpověz
autor
Jáji my spíme od narození ve spacím pytli a nemůžu si to vynachválit. A když cestuje, tak máš jistotu, že se neodkope :grinning:
Tady se stromy ani moc nehýbou, tak jak chceš, my klidně půjdeme :wink:
28. dub 2009 v 11:04  • Odpověz
Vladi, taky chci dvacet minut:slight_smile:. My máme někdy těch dvacet za celý den a někdy ani to ne. Je to děs. Ale je pravda, že někdy hlavně v kočárku, vydrží spinkat i hodinu (vzácné okamžiky).

Jaji, jj, Ondra taky je vždycky naštorc v postýlce, nohy strkal mezi žbrdliny, dala jsem tam ten mantinel z Ikea, který je kolem celé postýlky, aby se tam nezasekával:slight_smile:.

Katko, to je pravda, žes chtěla zkoušet tu kaši. My jsme vzhůru taky skoro pořád během noci, takže jsem asi nějaká zvyklá na hrůzné noci. Ale to je jedno, hlavně, když jsou dětičky zdravé.
28. dub 2009 v 11:06  • Odpověz
U nás to, Jaji, fučí taky o stošest, tromy se klátí ze strany na stranu až skoro k zemi.
28. dub 2009 v 11:07  • Odpověz
ducky...spací pytel sem pořídila v Tescu, a budu ho učit v něm spát nezavázanýho, snad se to musí naučit ne??
no já bych taky šla ale mě asi nevyjde kojení :frowning2: budu kojit v 13 a pak po 15té a než se pak vyhrabem a dojedem tak bude určo 15:30 a víc
28. dub 2009 v 11:07  • Odpověz
Akorát nevím, co udělat s Ondrou - on nechce být na zádech, na břiše, na dece, prostě nikde - nejlépe v náručí, ale to přeci nejde pořád - a ještě tak lehátko bere. Ale jinak pořád kňučí, mručí, vzteká se. Co to na něj zase vlezlo, že je více protivný než vždycky.
28. dub 2009 v 11:08  • Odpověz
vladi...to já ho překecala, on ale usne jen se mnou a nebo mě na ruce, odloženej sám to moc neumí :sweat_smile:
28. dub 2009 v 11:08  • Odpověz
autor
Jáji jak chceš, my chodíme ven klidně až takhle odpoledne.
Tak my dej vědět.

Alí :frowning2: U nás už se to zase srovnalo, tak snad se to bude už jen zlepšovat :sweat_smile:

Holky jdu krmit, uvidíme, jestli brokolice s bramborem do ní bude padat tak krásně jako včera jen samotná brokolice :grinning:
28. dub 2009 v 11:20  • Odpověz
Ali...u nás je Tom protivnej a to pekelně když je unavenej a on prostě neumí sám usnout :confounded:
28. dub 2009 v 11:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.