• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Kačko: Tak jak Bětce chutnalo?? :slight_smile:
Alí: Už Ondrášek usnul aspoň na chvíli? A to se neunaví ani tím pláčem??
Jáji: Pytel v tescu? A je to fajn věc? Mně se taky Kubík pořád odkopává a hlavně nesnese když usíná být přikrytý----musím ho přikrejt až když spinká. Já jsem opak, já bych neusnula bez deky na sobě :slight_smile:
28. dub 2009 v 11:34  • Odpověz
autor
Ty jo teď jsem tam našla hrubici jak čuně.
Mělo to být samo tak mi dej vědět :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Vladi chutnala. Byla to teda pěkná šlichta, jak jsem ten brambor rozmixovala, tak se z něj stalo lepidlo, ale Bětka to snědla všechno :grinning:

Holky přišlo mi dneska Hami :grinning:
Je tam fotorámeček, první lžička mrkev, jedna Frutapura a mlíčko Hami 2 Hajaja :grinning:
28. dub 2009 v 11:54  • Odpověz
vladi...nevim, jako zda se to byt fajn ale Tom zatim nespal nesvazanej, takze bude mit premieru :sweat_smile: coz vydrzi spat tak hodinu nez se rukama vzbudi
28. dub 2009 v 11:55  • Odpověz
Vladi: žádnej spánek prozatím
Katko: to je dobře, že jí to chutnalo:slight_smile:. A vaříš tedy domácí stravu, jo? Kdy jsi Hami psala? Jak dlouho jim to trvalo než Ti to přišlo? Mně ještě nic neposlali a už je to dost dloudo co jsem se tam hlásila...
A ještě mi pověz jakými lžičkami Bětku krmíš, ráda bych koupila nějaký dobrý, všechny se mi zdají být mělký a blbý.
Jaji: u nás pytel úspěch nesklidil, tak uvidíš, co u Vás.
28. dub 2009 ve 12:09  • Odpověz
autor
Vladi my máme taky jeden z Tesca a druhý z M&S a super. Jak jsem psala, Bětka v něm spí od malinkata, takže je zvyklá. Může cestovat celou postýlkou a stále je jí teploučko :wink: Ten z Tesca moc nestojí :wink:

Alí nevařím, jen brambory. Vždycky zkusím dát Bětce celou skleničku Hami a druhý den uvařím brambor a z jedné skleničky udělám dvě :grinning: Samozřejmě na začátku dostala jen pár lžiček mrkve, pak jsem dokojila. Druhý den dalších pár lžiček a zase jsem dokojila. Třetí den zbytek skleničky mrkve a dokojila jsem. Další den dostala brambor s mrkví a dokojila jsem a další den už dostala celou skleničku bramboru s mrkví a to už jsem nedokojila. A včera jsem jí dala rovnou celou skleničku brokolice, už jsem to nezkoušela po lžičkách, páč jsem neslyšela o nikom, kdo by měl reakci na brokolici. Ještě tu mám květák, tak to taky zkusím celou skleničku.
Nakoupila jsem si od každého 2 skleničky, tak když jí chutná ta zelenina samotná, tak druhý den uvařím 2 brambory, rozmixuju, promíchám se skleničko a mám z nich 2 :grinning: Teď mi ale došly, tak na zítra ještě máme brambor s brokolicí a pak tu mám ten květák, tak jí ho když tak dám samotný oba dva dny. A v pátek dojedeme na nákup :wink:
A lžičky mám termo od Lamaze, jenže už je nevyrábí. Sehnala jsem je někde po internetu, kde je měli skladem.
Jsou super a hlavně když je to moc horký, tak zbělají :wink:
Jsou to tyto:
http://www.obchudek-tomulka.cz/index.php?main_page=product_info&products_id=297
Když to hodíš do googla, tak najde i víc firem, které je ještě mají. Jen si fakt když tak zkontroluj, že je mají skladem, páč když ne, tak ti nepřijdou, protože už je nevyrábí :unamused:
A na Hami jsem se registrovala tak odhadem před měsícem, měsícem a půl. Oni tam psali, že ti to pošlou až k půlroku dítěte, ale tím pádem by ti to taky mělo přijít. Nevím :astonished:
28. dub 2009 ve 12:25  • Odpověz
Katko, děkuji za velmi pěkný popis Vašeho přikrmování:slight_smile:. A jak velký brambůrky asi vaříš a mixuješ? Už se docela těším až to vyzkouším s Ondráškem, jak se bude křenit nebo jestli mu to pojede do hubinky.Díky za odkaz na lžičky. Jo, tak to to od Hami asi taky dorazí někdy teď, uvidíme.
28. dub 2009 ve 12:28  • Odpověz
Ondrášek nakojen, ale stále se nemá k spánku, chjoooooooooooo.
28. dub 2009 ve 12:28  • Odpověz
autor
Alí určitě to máš nastudovaný, já jsem se jen neovládla :grinning: :grinning:
Vařím 2 středně velké brambory. Koupila jsem si ranné. Rozmixuju je normál v robotu, mám tyčový od Braun, tak použiju nádobu s nožema,uvařené brambory tam hodím a za chvíli jsou na kaši. :grinning:
A vzhledem k tomu, že Ondrášulka už od malinkata pěkně papá, tak myslím, že asi problém mít nebudeš :wink:
Já teda dávám od malinkata kapky na lžičce, takže Bětka nebyla překvapená, co jí to do pusy letí. Až pak polkla, tak koukala, chvíli se tvářila, ale pak tu pusu otvírala o 106 :grinning:
28. dub 2009 ve 12:33  • Odpověz
ducky...tak my půjdem jen tady v okolí , nevím jak s jídlem, protože po dvou hod řval hlady jak tur, tak sem udělala bebu a vycucl 30ml jak nic a stačilo mu to, zkusila jsem to
28. dub 2009 ve 13:02  • Odpověz
autor
O.K. Jáji
28. dub 2009 ve 13:40  • Odpověz
Katko, to víš, že jsem si to přečetla jak na to, ale přesto díky. Snad to budeme umět:slight_smile:.
Jinak, stále NESPÍME, už z toho asi umřu. Je to s naším kloučkem náročné... A skoro pořád, pokud u něj nejsem a nechovám ho, tak řičí.
28. dub 2009 ve 14:18  • Odpověz
autor
Bětka je vyspaná, najedená a momentálně taky řičí :angry: A fakt nevím proč :fearful:
28. dub 2009 ve 14:28  • Odpověz
ty jo nikde nikdo??
28. dub 2009 ve 20:17  • Odpověz
Baf!
28. dub 2009 ve 20:18  • Odpověz
ahojky :slight_smile:)) jsem koukala jak je Kája suprácká a ty čerty v očích :grinning:
28. dub 2009 ve 20:34  • Odpověz
autor
Ahojky,

Jáji tak na Budějárně skutečně neskutečně foukalo, až mě to rvalo kočár z ruky. Vyšla jsem si na prochajdu a u nás celkem v pohodě. Šla jsem pěšky na Zelený pruh, došla jsem až na Planinu a pak jsem si řekla, že koupím Bětce nějaké další příkrmy, i s masíčkem. Akorát měla jet nízkopodlažní 124ka, tak jsem se svezla a taková fujavice :stuck_out_tongue_closed_eyes: :fearful: , když jsem vylezla ven :sweat_smile:
28. dub 2009 ve 20:51  • Odpověz
ducky...my byli venku asi hodku a fučelo dost :unamused:

jinak holky chtěla jsem ho dát spát nezavinutého a neexistuje, takže je opět zavinutej a já se strašně bojím že se to neodnaučí, vždyť mu je 3,5 měsíce :confused:
28. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz
autor
Jáji nevím, co bych ti poradila. Bětka fakt od narození spí ve spacáčku :confused:
Ale vadí to něčemu, že je stále zavinutej? :astonished:
28. dub 2009 ve 21:16  • Odpověz
no asi nevadí, jen mi ho je líto :frowning2:
28. dub 2009 ve 21:20  • Odpověz
autor
Tak asi ještě není jeho čas, no. Neboj, až do puberty ho určitě nebudeš muset svazovat :grinning: :grinning:

Zítra nám tam skočí další týden :wink:
Pak se teda zase na chvíli rozhodíme, páč nám bude v pátek 6 měsíců :grinning:
28. dub 2009 ve 21:24  • Odpověz
Ahoj holky, tak si představte, že to naše dítko milované přes den spalo pouho-pouhých patnáct minut - asi omylem:slight_smile: - usnul na mně. A spinkat šel cca před necelou hodinkou. No, doufám, že bude pořáááááádněěěěě spáááááááááááááát.
Jajinko, to vůbec nevadí, že spí zavinutej, to se časem odbourá.
Katko, tak to ses pořádně provětrala, co? Já vůbec nevystrkuji nos z domu, vlastně od soboty jsem byla venku akorát včera když jsem jela k MUDr. - ještě, že jsem tam jela takhle zavčasu, je mi zase o trochu lépe.
28. dub 2009 ve 21:24  • Odpověz
ducky...no se rozhodime na dva tydny, pak zas budeme spolu :wink:

takže myslíte že se to odbourá, že přestane máchat rukama jak cvok? jo a jinak jsem zjistila že občas použije hysterickej záchvat jen abych ho vzala
28. dub 2009 ve 21:27  • Odpověz
Jaji, to víš, že jo. Náš klouček to dělá taky a někdy i teď se probudí tím, že si mne oči rukama (naprosto zbytečně a bezdůvodně). Jo, a ty hysteráky má teď Ondra taky když chce vzít do náruče a chce se nechat chovat, ale to už jsem tu psala.
28. dub 2009 ve 21:29  • Odpověz
autor
Alí tak snad to naspí přes noc :sweat_smile:
A radši ven fakt nechoď, zítra už má být i hnusně, tak ti to nebude líto.

Přesně tak Jáji, taky už sem na to koukala :grinning:
No a Tomík je už taky dost starej na to, aby věděl, jak na tebe :grinning: :grinning:
28. dub 2009 ve 21:31  • Odpověz
ducky...no jo pojedem vždycky půl měsíce spolu :slight_smile:))

no jo ví jak na mě, když já ty jeho hysteráky špatně snáším, jsem vzteklá, prostě ho neumím nechat vybrečet
28. dub 2009 ve 21:35  • Odpověz
Přeji všem dobrou noc.
28. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz
Ali,,,tobě taky, snad se vyspinkáš
28. dub 2009 ve 21:37  • Odpověz
autor
Jáji jj, je to tak :grinning:
A já tě sice chápu, ale když budeš běhat na každé breknutí, budeš později otrokem. :sweat_smile:
Aspoň to je můj názor, možná se mnou nebudou všichni souhlasit. Já třeba dám Bětku hrát do centra, ona to chvíli zkouší a kňourá, ale když tam nejdu, tak se za chvíli uklidní a třeba půl hodiny si hraje sama.
Je ale pravda, že Bětule nemá hysteráky. Měla ho teď o víkendu, ale to bylo oprávněný. Byla jí fakt zima

Alí dobrou noc
28. dub 2009 ve 21:44  • Odpověz
no já ho kňourat nechávám, to už bych se zcvokla úplně, ale on pak přejde někdy v hysterák jako blázen, vezmeš ho na ruku a bud se usměje nebo brečí dál jako aby mi to dal sežrat
28. dub 2009 ve 21:52  • Odpověz
autor
Jáji já nevím, no. Já když kňourá, tak nejdu. :wink:
28. dub 2009 ve 22:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.