• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
ahoj holky, jsem vás dneska trochu zanedbala :sweat_smile: tak jdu aspoň dočíst o čem krafete :wink:
28. dub 2009 ve 22:10  • Odpověz
no to já taky ne, ale ona ti asi pak nepřejde do breku a následně hysteráku ne? a to už pak nevydržím :pensive:
28. dub 2009 ve 22:11  • Odpověz
autor
No nepřejde Jáji. Však jsem psala, že tohle neznám :pensive:
Já nevím, no. Tak uvidíš, třeba ho to časem samo přejde. :wink:

Čau Hani, momentálně o chování když kňourají a posléze řvou :sweat_smile:
28. dub 2009 ve 22:15  • Odpověz
tak jsem vás dočetla.

holky já dneska trpěla jak prase. Zaražený prdy nebo co, břicho mě bolelo tak, že jsem bulela a káje to přišlo vtipný, tak se mi normálně nahlas řehtala a já myslela že ji praštim :frowning2: Teď už je to lepčejší naštěstí. Ještě že akorát přišel domů MM a malou obstaral, jinak nevim nevim
28. dub 2009 ve 22:17  • Odpověz
jo a tady taky hrozně fičelo, zítra vytáhnu paty akorát k drce, jdeme na prevenar, jinak nee, myslela jsem že mi to převrhne kočár
28. dub 2009 ve 22:18  • Odpověz
autor
Hani mě se to stalo 2x v těhu a to byly bolesti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pak jsem tady měla projistotu rektální rourku, protože v tom největším zoufalství bych toho byla schopná, ale naštěstí už jsem jí nepotřebovala :sweat_smile:
A Bětka se zásadně řehtá, když se na ní zlobím. A vydrž tvářit se přísně :grinning:
28. dub 2009 ve 22:20  • Odpověz
a víš že s tou rourkou mě to taky napadlo,ale mám tu jen dětskou :grinning:
fakt to byl děs, naposled jsem to zažila po porodu když nám v porodnici servírovali čerstvé pečivo :angry:

jj, nejhorší je, když jí nadávám u oběda, že to hází kolem sebe a ona z toho má srandu, to bych se picla
28. dub 2009 ve 22:24  • Odpověz
mě se dneska Tom řehtal když sem nasraně říkala kde má tátu a jemu se to děsně líbilo tak sem mu to opakovala a on se řehnil jak blázen :grinning:
28. dub 2009 ve 22:24  • Odpověz
autor
Hani ani se ti nedivím. Moc dobře si pamatuju, co to bylo za zoufalství. Když se mi to stalo podruhý, tak jsem normálně odešla z práce, páč jsem tam nemohla ani sedět :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Myslím, že Tomík ještě ne, ale Kája a Bětka by rozhodně podle chytrých knížek měly rozeznat tón hlasu a na přísný reagovat zaraženě. Hm, tak evidentně z nás mají ty děti tak akorát legraci :grinning:
28. dub 2009 ve 22:26  • Odpověz
katko to chápu, já jsem si vzala espumisan a uvařila jsem si dětský fenyklový čaj a šla jsem si lehnout. a pak už to bylo lepší, někam se to vstřebalo, ale spíš bych potřebovala aby to odešlo :grinning:

no, nebo nejsme dost rozlobený :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dub 2009 ve 22:29  • Odpověz
teda je fakt, že se kája ze začátku vždycky tváří tak divně, že to vypadá že bude bulet a pak se začne tlemit
28. dub 2009 ve 22:30  • Odpověz
autor
Tak když tak ještě teplý na břicho :sweat_smile: Anebo zacvičit nohama, jednou mi takhle přimáčkl manža nohy k břichu a .... :grinning: :grinning:

No, když tak o tom přemýšlím, tak Bětka možná pár setin sekundy taky kouká a pak se začne tlemit :grinning:
A mě to pak totál odrovná a tlemím se taky, páč to se nedá.
Ona má potvora tak odzbrojující úsměv :grinning:
A předpokládám, že Kája taky :grinning:
28. dub 2009 ve 22:34  • Odpověz
já zkoušela různý polohy a nic. nejhorší je že vůbec nevím počem :confused:

jj, takovej bezzubej úsměv :grinning: ale nejradši mám když se chláme nahlas
28. dub 2009 ve 22:35  • Odpověz
no holky, já se pro dnešek loučím

dobrou noc všem :wink:
28. dub 2009 ve 22:36  • Odpověz
jáji dobrou :wink:
28. dub 2009 ve 22:37  • Odpověz
autor
Jáji dobrou :wink:

Hani to je kouzelný, viď? Já u toho vždycky roztaju. A když jsme u toho s manžou oba, tak se řežeme celá rodina :grinning:
28. dub 2009 ve 22:40  • Odpověz
katko jj.

máte nějaké nosítko na bětku jako manducu apod? Jsem koukala že bychom pořídili, ta klokanka není zdravá :confounded: ale ono je to drahý jak prase :astonished: ale tyhle jsou krásný http://www.babynositka.cz/modely.html
28. dub 2009 ve 22:46  • Odpověz
autor
Hani nemáme, ale taky jsem už o tom uvažovala. Říkala jsem si, že až bude Bětka sedět. Nechci jí ničit páteř. :wink:
A krásný teda byly, ale ty ceny :stuck_out_tongue_closed_eyes: To jedině, že by nám to třeba někdo koupil k Vánocům nebo tak :sweat_smile:
28. dub 2009 ve 22:48  • Odpověz
katko právě že v těchhle jim páteř neničíš a v manduce taky ne, je hlavně důležitý to, že mají nožičky podepřený a nevisí jim dolů :wink:
28. dub 2009 ve 22:49  • Odpověz
autor
Aha, tak to jsem nevěděla :wink: Asi se teda taky na to kouknu :grinning:

Nic, jdu se ospršit a chrupat, jsem se tu zasekla s tebou :grinning:
Dobrou noc :sunglasses:
28. dub 2009 ve 22:55  • Odpověz
i já, dobrou :wink:
28. dub 2009 ve 23:02  • Odpověz
Hezké ráno,
Hanko, tak Ty jsi trpěla a "potvůrka" Kája se Ti smála, jo? Ondra se nám taky směje a řehtá, když se zlobíme. To Vám povím, docela brzy z nás mají dětičky srandu, co? Už MUDr. Břešťák na prvním ultrazvuku říkal, autorita rodičů, chacha:slight_smile:.

Jinak, my manducu máme (jen v černé barvě, ať se to hodí ke všemu a nejsme strašně strakatí:slight_smile:), zkoušela jsem to když byl Ondrášek malý, ale to tam vůbec nechtěl, pak ještě párkrát a chvíli tam byl. Hodlám to zkusit teď o víkendu, že bych s ním, budu-li už zdravá, někam vyrazila ven.

Cítím se zase o chlup lépe, konečně jsem se rozkašlala, takže ta bolest v krku je snesitelnější, ale přesto dnes na Robátka nepůjdeme - nemám se namáhat, a tohle je 50minutová námaha a také zpíváme a na to nemám hlas.

Katko, to máš fajn, že Bětuška nepřejde do hysteráku či dlouhotrvajícího řevu. Já jsem na tom jako Jájinka, kňourání, mručení nechávám být, ale ono to pak vyvrcholí šíleným řevem, tak to taky ještě nechávám a až se trošku uklidní a neřve úplně jako magůrek protrženej, tak ho zvednu a pochovám. Ale je to utrpení. Snad jednou dospěje:slight_smile: a nebude dělat takovýhle řvací hovadiny.

Jo, a noc docela dobrá, jendo kojení a budíček v 6.
29. dub 2009 v 07:28  • Odpověz
A moje bolesti u kojení jsou také trošku lepší, ani ne zlepšením Ondráška, ale tím, že chodím a spím bez podprdy, sice mléko mi teče všude když se mi prsa nalijou, ale větrají a je to snesitelnější, tak uvidíme...
29. dub 2009 v 08:23  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
tak my už jsme doma od doktora, máme za sebou odběr krve ze žíly, Nelinka řvala jako pavián, ale povedlo se, výsledky budou zítra ve 12 hodin všechny,takže dlouhý čekání...
29. dub 2009 v 08:41  • Odpověz
autor
Dobré ránko,

Martí to teda je dlouhý čekání :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Tak snad ale doufám na dobré výsledky.

Alí ty chodíš k dr. Břešťákovi? Já totiž chodím k dr. Břešťákový (jeho manželka) a u pana doktora jsem byla na těch screeningách :grinning: Jsou oba naprosto skvělí.
29. dub 2009 v 08:49  • Odpověz
Katko, nechodím, jen v těhotenství jsem byla u něj, jinak mám doktorku v Praze na Újezdě.
29. dub 2009 v 09:04  • Odpověz
autor
Aha, já jsem si i uvědomila, že on dělá jen ty screeningy. :wink:
Ale stejně je skvělej. A jeho manželka je naprosto super. Má správný hlášky, je skvělá gynekoložka a skvělý člověk. Strašně mi pomáhala, když nám nešlo miminko. Vždycky mě psychicky vzpružila.
Kolikrát mi říkala nebojte Benešovic, miminko bude :slight_smile:
29. dub 2009 v 09:22  • Odpověz
Teda ten fučivec venku stále ne a ne přestat, co? Mám tu spoustuuuuuuuuuu prádla, fuuuuuuuj. Snad to během dneška vyperu, jen aby se mi to vešlo na balkonek. Vítr by to mohl rychle usušit:slight_smile: alespoň k něčemu by mohl být užitečný.
29. dub 2009 v 10:03  • Odpověz
no u nás je taky hnusně a vypadá to na déšt :unamused: když jsme šly od doktora, tak jsem málem ulítla.
29. dub 2009 v 10:04  • Odpověz
Alčo jaký bereš antibiotika? Mě pořád pobolívá ten krk, tak mě zajímá co se smí ke kojení, kdyby náhodou....
29. dub 2009 v 10:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.