• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
ducky...mě spíš přijde jako by bylo málo výživný, že ho prostě nezasytí :unamused: nevím zda je to možný
29. dub 2009 v 11:59  • Odpověz
autor
No, já jsem o tom taky uvažovala, když mi Bětka skoro nepřibírala a přitom jedla o 106. ALe ona tedy nikdy neřvala hlady, tak to spíš třeba vycvičila, nevím :sweat_smile:
Já bych být tebou skočila k doktorce, nechala ho zvážit a pak třeba hned za týden, abys věděla, jestli přibírá nebo ne. A pak uvidíš. Anebo opravdu holt po kojení nabídnout UM, jestli si vezme.
29. dub 2009 ve 12:02  • Odpověz
no uvažuju že zavolám a dohodnu se ze sestřičkou zda bysme tam nemohli skočit, byl před dvěma týdny na KO tak bych viděla zda něco přibral, to mi snad neřekne ne??
29. dub 2009 ve 12:08  • Odpověz
Holky, ahoj, tak Ondrovi se tím úrazem snad nic nestalo, je pořád stejný.
Jajinko, může být málo výživný, chce to zajít k MUDr. Přítelkyně mého bratrance takhle skončila s kojením, ale už ve druhém měsíci.
29. dub 2009 ve 12:09  • Odpověz
jájinko: teda to byla noc, jeslti si vzpomínám, včera ses taky moc nevyspala..... :rolling_eyes: ale taky bych určitě šla na převážení k doktorce, většinou je to tenhle problém....
Ducky: kdepak ty máš fotečky, když najedu na tvé album, vidím tam jen věcičky, ale ne tvoje dítko... :slight_smile:
29. dub 2009 ve 12:10  • Odpověz
autor
Tak to jo, to tam určo skoč. A uvidíš potom. Váhu ti určitě řeknou.
29. dub 2009 ve 12:10  • Odpověz
Jáji....já jsem takhle skončila už po měsíci s kojením a Katchula....seš tu Kačko?? :slight_smile: že si měla se štěpánkem stejný problém??
29. dub 2009 ve 12:11  • Odpověz
zavolám jí, jsou tam od 13hod, a je to minutka
29. dub 2009 ve 12:12  • Odpověz
Vladi jo, jo úplně to samý co popisuje Jájinka.
Já jsem teď drhla přebalovací pult, protože se mi Štěpán počůral (a vše okolo) při přebalování :grinning:
Jáji určitě se s doktorkou domluv a zajděte tam na převážení :wink:
Katko tak to jsi mě tím Vanishem uklidnila, zkusim ho :wink:
29. dub 2009 ve 12:14  • Odpověz
autor
Alí bude to dobrý určitě. Bětka se takhle už ducla kolikrát. Oni se spíš leknou než že by si ublížili :wink:

Vladí fotky nemáme na veřejným internetu. Po tom, co si naší starou diskuzi četly sestřičky v Krči a pak to na mě a Hanku vytáhly v poradně jsme se rozhodli, že Bětulku sem nedáme. :pensive:
29. dub 2009 ve 12:15  • Odpověz
Ale někde jsem četla, že neexistuje málo výživný mateřský mlíko... Nepsal to někdo náhodou tady?? Já ho měla prostě už málo.
29. dub 2009 ve 12:15  • Odpověz
autor
Kačí právě že ten Vanish je bez chlóru a nebělí. Zkus ho nalít i na tu skvrnu a pak ho přidej normálně k prášku :wink: A jestli pak budeš mít v tričku kolečko, tak za mnou nechoď :grinning: :grinning:
Né, já to fakt dávám i Bětuli :grinning:
29. dub 2009 ve 12:16  • Odpověz
Katko, ale sedřel se na hlavičce, chudinka, ovšem aby tak nějak zkoprněl to ne, vzteklej je pořád stejně.
29. dub 2009 ve 12:17  • Odpověz
katch...no to jsem taky slyšela ale zase jedna holčina z lednovek měla mlíka dost ale dítku to prostě nestačilo :unamused:
29. dub 2009 ve 12:17  • Odpověz
autor
Kačí tak to je zajímavý s tím mlíkem, to by mě teda zajímalo, co se dělo u nás. Já mám mlíka dost, ale Bětka prostě skoro nepřibírala. Hlady neplakala. Tak to asi fakt všechno vycvičila :grinning:
29. dub 2009 ve 12:18  • Odpověz
aha....já že jsem tady četla o nějaké pěkné fotečce, tak jsem chtěla juknout...a ejhle... :slight_smile:
29. dub 2009 ve 12:19  • Odpověz
autor
Alí to je mi líto :frowning2: . Ale to fakt bude dobrý. Já jsem Bětku kolikrát škrábla a všechno se vždycky zahojilo. :wink:
A jestli pak Ondra zase řádil, tak vidíš, že to nic strašnýho pro něj nebylo :pensive:
29. dub 2009 ve 12:20  • Odpověz
Vladi já Kačce chválila tu fotku v pase :slight_smile: :wink:
29. dub 2009 ve 12:20  • Odpověz
autor
Holky teda, když to tady žije, tak já jdu pryč :frowning2:
Musím nás jít připravit na Hajísky :wink:
Tak třeba tady budete i až se vrátíme.
29. dub 2009 ve 12:22  • Odpověz
já tu budu , dneska jdu max na poštu a na převážení pokud nás vezmou
29. dub 2009 ve 12:23  • Odpověz
autor
Tak fajn Jáji :grinning:
29. dub 2009 ve 12:25  • Odpověz
tak to jo.....už jsem doma Kačí :slight_smile:
alčo...to bude dobrý uvdiíš.....já na Kubíse shodila mastičku když mu bylo tak 14dní....ležel na přebalovací podložce a já mám nad ní takovou skřínku a chtěla jsem z ní něco vyndat a ta mastička spadla přímo jemu na hlavinku. Měla jsem na sebe hrozný vztek, taky tam měl vidět kam ho to bouchlo.... :angry:
29. dub 2009 ve 12:26  • Odpověz
tak se máme stavit kolem 16té na převážení
29. dub 2009 ve 13:00  • Odpověz
ahoj, tak my už jsme taky doma, byli jsme na prevenaru a na nákupu a už nás ven nikdo nedostane :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2009 ve 13:35  • Odpověz
Tak my máme se Štěpánkem hudební odpoledne. Já si pouštim MP3 a Štěpula se hrabe v CDčkách :grinning: Dneska je objevil, máme totiž stojany s CD na zemi a to je teda zatim největší hit, asi mě z něj brzy hrábne :grinning:
29. dub 2009 v 15:46  • Odpověz
autor
My už jsme taky nějakou dobu doma, ale kojila jsem, pak jsem si udělala kafíčko, prostě pohůdka.

Kačí to znám, Bětka si doválí sudy k Orbitreku a ošahává ho :grinning: Dokonce nožičkou roztočila to kolo na něm :grinning:
To je děs tohle, že už jí musím hlídat i na podložce, páč ona se vyválí ven a pak leží na studené podlaze :sweat_smile:

Jáji tak dej pak vědět, jak jste na tom :wink:

Hani a vás vážili nebo jenom píchli?
29. dub 2009 v 15:51  • Odpověz
katko ne ne,jenom pigáro, kontrola nás čeká až v 8 měs. :wink:
29. dub 2009 v 15:54  • Odpověz
Katko no je to fakt čím dál tím náročnější je uhlídat, ale zase je to sranda je pozorovat :grinning: :grinning: Tak já ocenila, že máme koberec v obýváku. Sice by se mi víc zamluvaly parkety nebo plovoučka, ale v tomhle je ten koberec aspoň měkčí a teplejší. Naši mají velkou kuchyň s dlažbou a tam když Štěpula sleze z deky, tak je to skoro nebezpečný a o nastydnutí ani nemluvim...
A jak bylo v Hajáscích?? :slight_smile:
29. dub 2009 v 15:58  • Odpověz
autor
Hani tak to jo :wink: Já si jí většinou nechám i zvážit, tak jsem byla jen zvědavá :grinning:

Kačí tak sranda to je, to rozhodně :grinning: My už tady léta máme plovoučku, nechávali jí dělat ještě naši, takže je opravdu letitá. My jsme si s manžou řekli, že na ní odchováme děti a pak to předěláme, takže má tady rozložené takové to pěnové puzzle s krtečkama, jenže jí musím furt hlídat, aby se nevykulila :grinning:
Ještě tu mám to hrací centrum, ale to je jí na točení malý :grinning:
Hajísci byly dobrý, snad už si budu pamatovat nějaké ty říkánky :grinning:
I když je pravda, že některé člověk zná, jen to má zasutý někde hodně hluboko a když to lektorka začne zpívat nebo říkat, tak najednou vím :grinning: :grinning:
29. dub 2009 v 16:01  • Odpověz
No já pořád nevim s tou ohrádkou, jestli má smysl jí kupovat nebo ne. Ty pěnový puzzle chci taky pořídit :wink:
A učili jste se "bramboru"?? :grinning: (říkanku)
29. dub 2009 v 16:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.