• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
a jo, pout mě vůbec nenapadla, ale to by na Neli bylo moc řevu, ona pak blbě spí, když je hukot, ale nápad dobrej :wink:
2. dub 2009 v 09:12  • Odpověz
tak my frčíme, než se tu zase zakecám na celý dopo :grinning:
2. dub 2009 v 09:13  • Odpověz
tak pa a závidím :wink:
2. dub 2009 v 09:13  • Odpověz
Matru, papa. Já si tu čtu, u toho snídám a Ondřejík chroptí vedle mne v lehátku.
Myslíš, Hanko, že můžu ven kdy má tu rýmu?
2. dub 2009 v 09:14  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
tak nám se dnes v noci vrací táta. Hurááááááááááááá :grinning:
Prý se mu po nás hrozně stýská :frowning2: Nám ale taky. :frowning2:
Ale hlavně že už je to za náma a doufám, že dlouho nikam za prací nebude muset :angry:

Já už jsem manžovi říkala, že v sobotu má být 21, tak že bychom mohli na dlouhýýýýýýýýý výlet někam.
My třeba můžeme jít podél Vltavy až za Modřany anebo bychom mohli někam jet, no ještě uvidíme. Matěj i Zoo znějí taky moc dobře, ale Bětulka by si to ještě neužila :pensive:

Alí já myslím, že rýma nevadí a že klidně můžete jít na procházku. Ty jdeš taky ven s rýmou. Prostě už jí má a nechodit ven léčbě nepomůže. Tak vyražte.
Já vyrazím odpo, přijede kolegyňka z práce.
2. dub 2009 v 09:24  • Odpověz
Ahoj Katko,
to je fajn, že se dneska tatínek vrací, viď? Také se nám vždycky hrozně stýskalo a těšili jsme se na sebe vzájemně. My vyrazíme ven po kojení, tzn. kolem dvanácté, tak se těším, jen nevím, co si mám vzít za oblečení a co dám ondrášulkovi.
2. dub 2009 v 09:58  • Odpověz
Ali v klidu běžte, bude se mu tam líp dýchat.

Holky jako já jsem umyla okna v obýváku :astonished: :zipper_mouth: :dizzy_face:
2. dub 2009 v 10:03  • Odpověz
autor
Alí dětičky prý mají mít o vrstvu víc než my. U nás to i tak nějak vychází. Já až půjdeme ven, tak jí dám body s dl. ruk., tepláčky, mikču, takhle jí šoupnu do jarní kombinézky a přikryju dekou. :wink:

Hani tak to se dobrá. Já v obýváku okna mít nemůžu, páč potřebuju sundat tyč se záclonama a to sama nezvládnu. Tak až bude doma manža. Ty okna to potřebují jak prasátko drbání :sweat_smile:
2. dub 2009 v 10:10  • Odpověz
Taky bych potřebovala mýýýýt okna a prát záclony, ale nevím nevím jestli se mi do toho chce, no nechce, pravdu řeknu:slight_smile: :slight_smile:. Potřebuji nejprve vyprat spoustu normálního prádla a pak se dát do praní záclon a pak teprve do leštění oken. No, snad se k tomu do konce týdne dokopu.

Ondra kňučí na dece, nic ho nebaví.
2. dub 2009 v 10:14  • Odpověz
autor
Bětulka teď spinká :sweat_smile:
Jo a včera byla děsně roztomilá. Šla jsem jí uklidit dudlíček, vždycky ho vyplivne, když spí tvrdě a ona ho kočička držela prstíčkama :grinning: Tak jsem jí ho opatrně vyndala a uklidila, ale úplně jsem se musela usmát :grinning:
2. dub 2009 v 10:21  • Odpověz
Tak mě čekaj zas ty záclony dodatečně, já je sice sundám, jenže jsem prťavka a už je nenandám :grinning: ale mohla bych večer, vyperou se sami a pověsí je manža :dizzy_face:

jako holky mě to tak nabudilo, že si tu asi vyšůruju a koupím nějaké jarní kytí a tak :dizzy_face:
2. dub 2009 v 10:35  • Odpověz
autor
Ty jo Hani, tebe to sluníčko nějak nabilo :grinning:
Ty budeš normálně večer svítit místo lampy :grinning:

Já se těším na odpo ven :grinning: :grinning:
2. dub 2009 v 10:43  • Odpověz
Jo to já taky, hned jak se kája nabaští tak pofrčíme, měla přijít babí, ale nepřijde, nějak to nestíhá :frowning2:
alí nechceš se sejít už dneska?
2. dub 2009 v 10:55  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:)

dneska je krááááásně, spánek Toma kojo o půlnoci, v 5 ráno a v 7 vstávačka a klasika spánek od 8:15 do 10:30 hihi
2. dub 2009 v 10:57  • Odpověz
jáji tak to je super :dizzy_face:
2. dub 2009 v 10:57  • Odpověz
autor
Jáji ty budeš úplně přespalá :grinning:
Se nestydíš? :wink:
2. dub 2009 v 10:59  • Odpověz
a ještě se s tím chlubí co? :grinning:
2. dub 2009 v 11:04  • Odpověz
nestydím holky, kdepaaaaaaaak :grinning: byla to paráda :slight_smile:)))))))
2. dub 2009 v 11:05  • Odpověz
to věřím, u nás se vstávalo v 7 :confounded:
2. dub 2009 v 11:07  • Odpověz
Tak koukám že ta Alča už je asi venku, tak nic :slight_smile:
2. dub 2009 v 11:07  • Odpověz
Ahoj Hanko, dneska jedeme za maminkou a na prochajdu, tak promiň. Zítřek ale zatím platí, ne? 12.30hodin když budeme zdraví, jo?

Jajino, ty provokatérko, takový spaní Ti závidím taky. Ondra od rána vysílačka. Tak snad usne v kočárku, ovšem on bude naštvanej na tu slunce, je nějakej světloplachej, asi budu muset hodit na korbu plínku, aby na něj nešel šajn a světlo.
2. dub 2009 v 11:08  • Odpověz
já se tak těším ven holky

dneska mu už nedám fusak, přeci jen je dost teplej
Jdu najít něco na sebe pro sebe i pro Ondráška, převlečeme se, nakrmíme a vyrazíme. Ale je pořád ubrečenej až běda, doufám, že usne.
jj jasný,když máte program, jsem myslela kdyby náhodou :wink:
2. dub 2009 v 11:09  • Odpověz
autor
Holky nebojte, on to Tomík Jájince za chvíli taky spočítá :grinning:

Bětka je od probuzení taky trošku nenaložená, ale jen malinko. Musím být u ní, to pak nekňourá.
2. dub 2009 v 11:37  • Odpověz
autor
Holky tak teď nevím, co si mám myslet. Bětka na mě koukala z lehátka a najednou říká mama :grinning:
2. dub 2009 v 11:45  • Odpověz
to máš dobrý, to u nás je to pořád jen táta táta táta :wink:
2. dub 2009 v 11:46  • Odpověz
je to chytrá holčička :wink:
2. dub 2009 v 11:47  • Odpověz
ducky...tsss ne ne, bude spinkat takhle dopoledne pořáááááád :grinning:

za chvíli mažem směr vyšehrad, jupíííííííí a zítra stromovka
2. dub 2009 v 11:58  • Odpověz
autor
Ona křičela mami asi od dvou měsíců, ale to bylo naprosto jasný, že neví, co to je. Ale teď to fakt vypadalo, že ví. Pak to na mě ještě zavolala, když jsem poodešla :astonished:
Tak uvidíme, jak jí to půjde dál :grinning:

Martí to je fakt zajímavý, když táta moc není doma. :wink:

Já se nemůžu dočkat 15té. Dorazí kámoška a půjdeme veeeeeeeeeeeen :grinning:
2. dub 2009 ve 12:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.