• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
My už jsme jednu málem koupili, když měli akci ve Sparu. Jenže nám by se sem asi nevešla. A já mám cestovní postýlku, kterou chci pak rozložit v obýváku a když půjdu třeba na záchod, tak tam Bětuli šoupnu, aby mi zatím někam neodlezla a neublížila si. :wink:
Bramboru? :grinning: To teda neznám :grinning:
Ale už si pamatuju Kovej, kovej, kováříčku :grinning:
29. dub 2009 v 16:10  • Odpověz
tak holky Tom přibral jen 60g za 13 dní, což se zdá mudře málo, takže budeme přikrmovat

říkala že bych měla kojit po 3 hodkách, že se mi to mlíko nestačí tak tvořit když je to po 2 a míň, prý se to může zase zlepšit
29. dub 2009 v 17:04  • Odpověz
autor
Jáji tak to je opravdu málo. :frowning2: Ty kojíš z obou, viď?
Takže mu dáš prsa a pak dokrmíš, jo?
29. dub 2009 v 17:07  • Odpověz
ne kojila jsem už jen z jednoho a Tomík druhé nechtěl a teď už zase z obou :(

nejhorší je že on si po kojení flašku nevezme, takže budu dávat asi na noc jen UM
29. dub 2009 v 17:08  • Odpověz
autor
Tak moje kámoška od miminka nakojila, pak šla dělat láhev a malý si vzal. Teď přes den jen kojí a vždy z obou a na noc dává UM. Takže proč ne, můžeš to takhle skusit :wink:
29. dub 2009 v 17:14  • Odpověz
ted jsem ho chtela dat k prsu a prisal se a odtahl a zase a brecel, takze dostal bebu, vzal si cca 75ml, no a víc nechtěl
29. dub 2009 v 17:35  • Odpověz
autor
Jáji já myslím, že ze začátku si bude brát málo. Ono asi bude sytější než MM a toho si v tomhle věku berou tak 120 ml :wink: Hlavně snad UM bys mu neměla dát teď dřív jak za 3 hodiny.
29. dub 2009 v 17:36  • Odpověz
jo to vím, večer ho normálně nakojím, nedostane UM, to se mi snad mliko vytvori
29. dub 2009 v 17:38  • Odpověz
autor
Já bych zkoušela nakojit a pak dokrmit. Aby tam prostě stále byla stimulace :sweat_smile:
Tak uvidíš, jak ti to půjde.
Malá se vzbudila, tak jdu kojit. :wink:
29. dub 2009 v 17:47  • Odpověz
no jo když on si nevezme po kojeni :unamused:
29. dub 2009 v 17:58  • Odpověz
autor
A zkusit to až chvíli po kojení?
Nebo mu dej UM a odstříkej. Tu laktaci musíš podporovat :sweat_smile:
A nechceš zkusit ještě třeba kojící čaje nebo někdo si někde pochvaloval Gravimilk :confused:
29. dub 2009 v 18:07  • Odpověz
gravimilk piju, dokonce nealko pivo a Caro :frowning2: možná to je jen nějaká krize
29. dub 2009 v 18:09  • Odpověz
autor
Hmmmm, tak to teda fakt nevím, no :sweat_smile:
Já teda kojím po 3 hodinách a vždycky jen z jednoho a v pohodě. Akorát teď k obědu už má jenom skleničku, ale řekla bych, že už si prsa zvykly :wink:
29. dub 2009 v 18:11  • Odpověz
no já taky kojila jen z jednoho než mu byli 3 měsíce, sám si to tak upravil a ted najednou chce z obou :unamused: no to je fuk, nebudu se tim stresovat, kojim dal a uvidime :wink:
29. dub 2009 v 18:12  • Odpověz
autor
Asi tak nějak Jáji, no stress :grinning:
Máme doma tátu, tak přijdu asi až večer :sunglasses:
29. dub 2009 v 18:39  • Odpověz
my máme tatu v hospodě :(((
29. dub 2009 v 18:55  • Odpověz
Ahoj Jajinko,
to je dobře, že jste se k MUDr. vypravili. 60g za 13 dní není opravdu mnoho, tak uvidíš jak přijme UM, třeba je to ale jen dočasné, a zase to půjde raz dva:slight_smile: to kojení.
Měla jsem tu odpoledne na návštěvě rodiče a Štěpánku, bylo to fajn, popovídali jsme si, obhospodařovali Ondráška, byl klídek. A manžel už je dneska doma, což je super.

Zítra (když není 31.) dáme Ondráškovi k půlročkám klávesnici, aby měl do čeho bušit, když se mu to tak líbí. Snad ho to zaujme a bude si s ní alespoň pět minut hrát:slight_smile:.
29. dub 2009 v 19:03  • Odpověz
tak po hysterickém záchvatu usíná, opět zavinut napevno
29. dub 2009 v 19:25  • Odpověz
Holky nemáte některá zájem než to dám do bazaru

Věnuji kupóny do drogerie Rossmann s platností do 31.5.09 pouze za ofrankovanou obálku (Kupony 7. – 10. jsou bohužel oboustranné)

1. Sleva 25 Kč na výrobky Sebamed (2x)
2. Sleva 20 Kč na 4x80 ks vlhčených ubrousků Babydream (5x)
3. Sleva 10 Kč na kosmetiku Babydream natural (5x)
4. Sleva 10 Kč na instantní mléko Hipp nebo hotové mléko (5x)
5. Sleva 10 Kč na prsní vložky Fixies (5x)
6. Sleva 20 Kč na kojenecké mléko Nestlé Junior milk bifidus 1+ nebo 2+ (5x)
7. Sleva 20 Kč na Silan twist sensitive, sensitive, aloe vera s avokádem/ sleva 20 Kč ns zvláčňující koupel nebo koupel na celé tělo Johnson´s baby (3x)
8. Sleva 40 Kč při koupi 2 kusů kojenecké výživy Sunar/Sleva 15 Kč na dětský hrnek NUK (5x)
9. Sleva 30 Kč na Huggies Pull Ups/sleva 50 Kč na kojeneckou lahev NUK (2x)
10. Sleva 20 Kč při koupi 2 ks mléčné kaše Nutrilon/ Sleva 20 Kč při koupi 2 ks mléčné kaše Sunarka (5x)
29. dub 2009 v 19:58  • Odpověz
autor
Hani já ne, děkuji :wink:

U nás jest uloženo, tak snad se bude i brzo spát. A čučíme na hokej :grinning:
29. dub 2009 ve 20:47  • Odpověz
já taky neee :wink:

no u nás se taky spí, ale ten řev zase :frowning2: to už je snad na psychiatra normálně :sweat_smile:
29. dub 2009 ve 20:49  • Odpověz
autor
Jáji a kojila si ho nebo si mu dala UM?
29. dub 2009 ve 20:52  • Odpověz
trošku jsem ho dokojila, moc nechtěl, takže UM dostal v 17:30 a dokojen byl po 19té
29. dub 2009 ve 20:55  • Odpověz
Hanko, já také ne, děkujeme za nabídku.
U nás teď uloženo do postýlky, tak snad bude spinkání. Ovšem Ondrášek byl teď u toho kojení nějaký celý upocený - snad to nebude nějakou nemocí.
29. dub 2009 ve 20:55  • Odpověz
autor
Tak snad bude lépe spát po té UM.

Alí snad to nic nebude. Bětka je občas taky upocená, páč kojíme hned po koupání :wink:
29. dub 2009 ve 20:57  • Odpověz
Taky doufám, že to nic nebude... Jdu si chvíli pohrát s facebookem:slight_smile:.
29. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz
ducky..no uvidíme, před půlnocí ho vzbudím a chci ho nakojit svým, budu mít připravené tak 30ml a uvidíme zda vezme

no ještě ho tak naučit spát nezavinutého a budu spokojená, v noci se totiž tak zuřivě snažil dostat ze zavinky az se z toho vzbudil
29. dub 2009 ve 21:06  • Odpověz
autor
Alí a baví tě Facebook? Já jsem mu nějak nepřišla moc na chuť :confused:

Jáji tak to vezmi radši postupně :wink: Aby neměl tolik šoků naráz :sweat_smile:

Bětce dneska taky nejde usnout, už jsme tam několikrát byli. Mimojiné i proto, že se asi 3x otočila na břicho :unamused:
29. dub 2009 ve 21:16  • Odpověz
jako myslíš to zavinutí??

já jsem taky na facebooku ale taky tomu moc neholduju :grinning:
29. dub 2009 ve 21:16  • Odpověz
autor
No jasně :grinning: Jako že UM a ještě mu sebrat zavinovačku, aby toho neměl moc naráz :grinning:

Na mě kolikrát někdo třeba hodí kouli a já nevím, kde to vzal.
Navíc věnovat se můžu pořádně jen jednomu a vybrala jsem si koně :grinning:
29. dub 2009 ve 21:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.