• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
už joooooooooooo :grinning:
29. dub 2009 ve 22:02  • Odpověz
ducky...no to zní hrozně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2009 ve 22:03  • Odpověz
autor
Jáji :grinning: :grinning:

Jo a holky ta fotka je dost stará, z doby, kdy jsem byla ještě hezky hubená :grinning:
29. dub 2009 ve 22:04  • Odpověz
tak takovou snad ani nemám kde bych byla hezky hubená :grinning:
29. dub 2009 ve 22:05  • Odpověz
autor
No tak nejsem tak jako úplně hubená, ale myslím proti současnému stavu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. dub 2009 ve 22:06  • Odpověz
Takovou taky nemám:slight_smile:, jsem pořád valibuk...
tak páááááček
29. dub 2009 ve 22:06  • Odpověz
ducky...tak to bych nějakou mohla najít ale bych se akorát nas.... , kdybych viděla jak sem vypadala :grinning:
29. dub 2009 ve 22:07  • Odpověz
autor
Tak jsem si tam dala tu, co mám tady na koňovi :grinning:

A já se nas.rám docela pravidelně. A jen čekám, až přestanu kojit a vrhnu se na pořádné hubnutí. :angry:
Páč tohle mě štve teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A už se jdu fakt spršit :wink:
29. dub 2009 ve 22:10  • Odpověz
jo to si taky říkám až přestanu kojit tak budu hubnout , páč tohle je hrůůůůůůůůůza

no tak si jdi, nech mě tu samotnou nooo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2009 ve 22:11  • Odpověz
autor
Jdu dát dobrou, mám Myšlenky zločince :grinning:

Papa a hezky se vyspinkejte :wink:
29. dub 2009 ve 22:26  • Odpověz
no tak dobrou noo, taky koukám

manža je v hospodě na hokeji :frowning2:
29. dub 2009 ve 22:27  • Odpověz
Krásnééé ráno,
Ondra si teď v noci zvykl (kromě běžného vyluzování zvuků) při každém probuzení řičet jako blázen, to je teda vždycky děsný. No, tak dneska dvakrát kojení kolem půlnoci a pak v pět. Vstávání v 6.30. Docela dobrý.

Venku zase fičí vichr, asi nikam nevyrazíme, myslela jsem, že bych po tolika dnech zkusila malou procházečku, ale asi ne-e. Nechám to na slunečný víkend.

A jak je u Vás?
30. dub 2009 v 07:42  • Odpověz
dobré ránko,
Alí Štěpánek v noci taky řičí jak na lesy, je to docela o nervy. A jak Ti dnes je??

Já bych potřebovala NUTNĚ zajet dneska navečer na Budějárnu nebo na Chodov, potřebuju nový podprsenky. Moje prsa po kojení, to je totiž katastrofa, všechny podprdy jsou mi velký :angry: Tak snad dorazí přítel z práce nějak obstojně a pohlídá Štěpulu. Jinak to budu zase odkládat na příští týden :unamused:
30. dub 2009 v 08:25  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
jdu vás jen pozdravit, než vyrazíme ven, jedeme ne Novodvorskou vyzvednout Nelince pas a stavíme se v Tescu...v poledne budu volat na výsledky, mám hrozný strach,doktor je tam zrovna dnes až odpo, tak mám delší čekání, jinak už by to bylo.Pak se ozvu, držte nám palce, díky, pa.
30. dub 2009 v 08:34  • Odpověz
Marti, samozřejmě držíme palce!!!!!
Katchul, je to ale na palici, dřív to nedělal, ale teď vždycky. Tak ať dobře pořídíš tu správnou podprsenku.
30. dub 2009 v 09:00  • Odpověz
autor
Dobré ránko holky,
my jsme si dneska pěkně pospinkaly, páč Bětka se vzbudila ve 2.22, pak v 7 a kolotočem a dudlem jsem jí přemluvila na psánek do 8.30 :grinning: Zasloužím já si vůbec takhle hodnou holčičku? :grinning:

Martí držíme moc palečky, pak písni, ať tu taky netrneme.

Alí :frowning2: to teda musí být děs. Hned takhle po ránu :frowning2: Já jsem fakt zvědavá, kdy to Ondráška přejde.

Kačí ty jo, to se teda budu bát o svoje prsa :stuck_out_tongue_closed_eyes: To mi asi pak skončí na pupku a budu si muset shánět lešení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. dub 2009 v 09:12  • Odpověz
ahojkym

no tak my noc nic moc, budil se ve 3:30, nakojen ale byl spocenej tak jsem mu sundala plenu kterou měl převázanou deku, tím pádem to moc nedrželo a kámoš se vzbudil v 5:30 ha ha haaa, no a ted to zalomil jen na hodku takze zadna slava

jooo a asi prichazim o mliko, kurna Zkusila jsem odstrikat po koju a da to z kojenyho prsa sotva 10ml a to stylem ze to kape a z druhyho to ze začatku stříká a po 3min jen kapky, takže asi tak

nicméně teď jsem si udělala 0,5l Caro nápoje, budu chlemtat vodu po litrech, pivo a ja nevim co vsechno, treba se to jeste rozjede
30. dub 2009 v 09:13  • Odpověz
tak si představte, že se mi dneska zase Kubík vzbudil v pět a už nechtěl spát a myslel, že budeme vstávat....tak si nahlas nadával v postýlce, mezitím tedy chvilkama brečel....než jsem se se svým chjooooo vylezla asi po 6 hodině........jinak spinká v kuse od těch 7 hodin, ale i tak je to pro mě v pět strašný :zipper_mouth:
30. dub 2009 v 09:14  • Odpověz
autor
Jáji tak uvidíš. Tak bys třeba dávala teda při kojení obě. Anebo to pro svůj klid zabal a řekni si, že si to vydržela 3,5 měsíce a hotovo. Udělej to tak, aby tě to nestresovalo, jo? :wink:

Teda vstávat v 5,6, to by mě teda zabilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dub 2009 v 09:17  • Odpověz
ducky...no hele budu se snažit kojit co to jde, pokud to nepůjde tak to holt nepůjde no, ale zkusím všechno, na noc teda bude dostavat bebu ale jinak budu kojit třeba po hodině
30. dub 2009 v 09:18  • Odpověz
Katko, Tvoje Bětuška je Šípková Růženka:slight_smile:, takhle hezky spinkat.
Vladi, tak to vítej do klubu nespavců. My většinou 5-5.20 budíček, dneska naštěstí před 6.30 - ale stejně bych ještě spala.

Jsem ráda, že se už cítím lépěji, ale teď zase manžel - asi na něj něco leze, sakra.

A Ondra klasicky stále umručenej a vyřvávací, proč on se nezabaví sám a pořád musí vysílat. Je to únavné. Možná přeci jen ven půjdu, když jsem tak dlouho nebyla a třeba USNE!!!!
30. dub 2009 v 09:27  • Odpověz
autor
Jáji to víš že jo, prostě no stress :wink:

Alí to je teda pech, tak snad se manžel ubrání :pensive:
A dneska už měl vítr slábnout, tak nevím. My pojedeme vyměnit ty gumy a pak odpo asi na prochajdu :wink:
30. dub 2009 v 09:38  • Odpověz
my dneska musime na postu a pak se stavim pro gravimilk a uvazuju nad homeopatikama co podporujou kojeni
30. dub 2009 v 09:39  • Odpověz
To je ale strasne dlouhej den..... :slight_smile: Kubino mi tady neco zmacknul a nejdou mi psat hacky a carky, se picnu...
30. dub 2009 v 09:39  • Odpověz
Jáji Ty jsi vytrvalá, držim moc palce ať se to rozjede :wink:

Vladi u nás se vstává běžně okolo 6h a to ještě v noci dvakrát krmim, takže myslim, že to máš s Kubíkem ještě celkem dobrý :slight_smile: I když chápu, že v pět se Ti z pelíšku nechce. A dlouhej den to je, taky mi to leze na nervy, že už jsem několik hodin vzhůru, mrknu na hodiny a je třeba teprve 10 :frowning2:

Kačko tak hláška s prsama a lešením je dost dobrá :grinning: :grinning: Ale neboj, každý nedopadne tak jako já. Možná jsem si to způsobila tím, že jsem přestala kojit ze dne na den :unamused: A Bětuška je teda fakt zaltíčko :dizzy_face: Ten spánek závidim a myslim, že tu nejsem sama :grinning:

Alí taky se asi dneska půjdeme vyvenčit, včera jsme nikde nebyli. A rýma mi přijde u Štěpánka o trošku lepší. Tak snad manžel nebude marodit.

Martí strašně moc držíme palce, snad to bude v pořádku :slight_smile:
30. dub 2009 v 09:47  • Odpověz
autor
Kačí no já si myslím, že dopadnu špatně a že to opravdu bude na lešení. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: Obzvlášť jestli se mi fakt podaří zhubnout, tak gravitace zapůsobí :sweat_smile:
A Bětuška je hodná po mamince :grinning: Já prý jako malá jen spala, pak jsem brekla, že mám hlad a zase spala :grinning:
Jo a jakto že Štěpula po tom UM nespí celou noc?
30. dub 2009 v 09:53  • Odpověz
Kdyby byl Ondra po nás tak by taky spinkal a spinkal, ale on je z nějakých divokých vajec nebo co:slight_smile:. Katko, s těma prsama to bude asi hrůza, taky se toho celkem obávám...
30. dub 2009 v 09:56  • Odpověz
Marti....hned pak pisni.....budeme cekat... :slight_smile:
Kaci.....jen dobre pokup....vim, jakej je to problem, utrhnout se z domova od ditka a jet nakupovat, taky se nekdy chystam....ale ja bych potrebovala vsechno ... trika, bundu na jaro, nove dziny.....tenisky :grinning:
Taky holky pujdu na chvilku ven, na hodku aspon....Kubik spinkal asi od pul 9 do 9, tak jsem to zalomila taky, tedy aspon mam ten pocit, ze jsem usnula na chvilku :slight_smile:
30. dub 2009 v 09:57  • Odpověz
autor
Alí ono tohle asi dědičný není,no :frowning2: U nás to prostě nějak vyšlo, že je hodňoučká.
A já jsem se s tím už celkem smířila. Dítě nebo snad děti jsem chtěla a chci, tak holt ponesu ty následky :sweat_smile:
A chlapa jsem si vybrala takovýho, aby mě kvůli spadlým prsoum neopustil, tak snad to zvládneme :wink:
30. dub 2009 v 09:58  • Odpověz
no dědičný to není, jinak y naše dítko spalo do 10 hod :slight_smile:)) a to fakt neeee

katch...dávám tomu 2 týdny a když to nepůjde tak holt skončím
30. dub 2009 v 10:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.