• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Jáji mě Bětka tento styl spánku úplně převrátila. Předtím jsem spala do 10,11ti v pohodě a co jsem otěhotněla, tak jsem se začala budit v 7,8 :frowning2: Ale zase je fakt, že člověk z toho dne pak moc neměl, když vstával v 10 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :grinning:
30. dub 2009 v 10:09  • Odpověz
Hmm taky mám pocit, že je Štěpán z divokých vajec a né z nás :grinning: :grinning: Občas na něj jen zíráme jak může být tak strašně živej, akční a hlučnej. A dědičný to fakt neni, nebo aspoň ne u nás.
My vstávali o víkendu dřív (před Štěpánkem) tak okolo devátý.

Vladi taky bych toho potřebovala pokoupit víc a nejen oblečení, ale i pár věcí z Ikea. No to ale vůbec nevim kdy se tam vypravíme :unamused:

No a s těma prsama..., to je jasný, že chlap mě kvůli tomu neopustí :grinning: Mě to vadí teda hlavně kvůli sobě, protože před otěhotněním jsem byla zrovna s touhle částí těla na 100% spokojená :slight_smile: Tak je mi to líto, že dopadly takhle, chuděry moje malý :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 v 10:14  • Odpověz
autor
Tak to já mám možná výhodu, že jsem nikdy zcela spokojená nebyla. Teda byla, když jsem závodně tancovala, ale kde ty loňský sněhy jsou :grinning:
A ještě před otěhotněním jsem se smířila se spadlýma kozama, striema apod. Hlavně jsem chtěla dítě. :wink:

Holky já mizím na ty gumy, pak přijdu :grinning:
30. dub 2009 v 10:17  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem chvilku na compu, tak vas jdu pozdravit :slight_smile: Koukala jsem, ze jste probirali figuru a kojeni. No, moje figura po porodu... dneska jsem se vazila a jsem na sve vaze pred tehu, ale bricho mi zustalo, ten dolni bachor je sileny, navic mi bricho na konci tehu popraskalo, takze fakt esteticky zazitek :angry:

No a kojeni je kapitola sama pro sebe. Ja nekojim. V nemocnici jsem ze zacatku prikladala, ale nedarilo se, pak jsem se na to ty posledni dny vyprdla, protoze jsem se potrebovala vyspat, abych mela dobre vysledky a pustili nas domu a ted se opet snazim, ale prcek si asi navykl na flasku, navic tech mych pet kapek ho fakt asi nevytrhne. Mam pujcenou odsavacku, ale rucni a je naprd, tak dneska mi manza pujci elektrickou, tak to zkusime jeste tak a kdyz to nepujde, tak se neda nic delat.

Jinak prcek v noci relativne dobre spi, ale pres den je to docela hruza posledni dny. Nechce moc spinkat :frowning2: Dneska mel takovou ridci stolici, trosku do zelena, tak nevim. Predtim mel normalni zlute bobiky. Je to normalni?
30. dub 2009 v 11:37  • Odpověz
Tak holky, dopadly jsme tak na půl, máme zvýšené bílé krvinky a jaterní testy, ostatní je vše v pořádku, takže porucha imunity se nepotvrdila, zatím ještě nejásám, příští týden se to zkontroluje, zda je to zvýšené po té nemoci a antibioticích...
30. dub 2009 ve 12:15  • Odpověz
autor
Holky gumy opět nemám, otčímovi se tam sesypalo auto, tak jsem zase jela, abych ho nestresovala :wink:

Petí ahoj, tak jsem zvědavá, jak dopadneš s tím kojením. Ale buď v pohodě i když to nepůjde, páč Honzík bude radši za maminu v pohodě než za vystresovanou :wink:
Já nevím jak u dětí na UM, u kojených dětí je zelená stolice tzv. hladová, když si děti vezmou jen přední mlíko na žížu a nevezmou si to zadní na hlad, tak pak kakají zeleně. A ze začátku, jak se ta kůže "léčila" z té žloutenky, tak se to vylučovalo stolicí a byla do zelena, tak možná je to ono :confused:

Martí tak snad to bude opravdu jen po ATB. Každopádně budeme teda dál držet palce.
A můžete ven?
30. dub 2009 ve 12:27  • Odpověz
Martí no ty ATB nadělají paseku, takže myslím, že to bude tím ty zvýšené jaterky. O krvinkách nic nevim. Ale já bych to viděla pozitivně :slight_smile: I když chápu, že Ty už jsi opatrná.

Hrusti ta stolice to je normální, taky jí Štěpánek měl občas do zelena. A kojení zkrátka není dáno všem, důležitý je spokojený mimčo a maminka :wink: A to břicho - ty jo co bys chtěla, dyť jsi porodila před 14 dny, ani ne :grinning: Já měla "divný" břicho možná tak ještě 2 měsíce po porodu, ne-li dýl. A s váhou jsi teda na tom parádně, že už jsi na svym :slight_smile:
30. dub 2009 ve 12:30  • Odpověz
Ty jaterní testy jsou prý zvýšené z antibiotik a bílé krvinky znamenají zánět v těle, ale po nemoci trvá, než se hodí do normálu, tak snad se nic neděje.Za týden se uvidí, zda to půjde dolů.Antibiotika jsme ukončily a ven můžeme taky.
30. dub 2009 ve 12:32  • Odpověz
autor
Martí tak hurááááá a bude to dobrý, uvidíš :wink:
Tak naplánujeme tedy srazík nebo se ještě bojíš a chceš počkat do příštího týdne?
Záleží na tobě :wink: :grinning:
30. dub 2009 ve 12:34  • Odpověz
no já bych asi ještě počkala a taky příští týden jedeme už od středy na chalupu, takže ani nebude kdy, ten další už snad klapne :wink:
30. dub 2009 ve 12:38  • Odpověz
autor
Tak super Martí :wink: No jo, on vlastně bude taky prodloužený, co? Já jak jsem na MD, tak ty svátky nějak moc nevnímám :grinning: Teda samo je super, že zítra už máme tátu doma :grinning:
30. dub 2009 ve 12:39  • Odpověz
Ja si taky rikam, ze jsme oba vic v pohode, kdyz je na UM. Ja se nestresuji a on mi tady nejeci hlady. Kdyz se mi povede neco malo odstrikat, tak mu to strcim do flasky. Uvidime jak to pujde.
Jinak bobika ted mel uz normalniho, asi to bylo vcera po vitaminu od pani dr., co jsem mu davala. Jinak nevim :confused:
S vahou jsem taky rada, ze to slo tak rychle dolu. ALe je pravda, ze v porodnici jsem jedla jen jejich jidla, zadne sladkosti a jak jsem doma, tak si klidne cokoladu dam na doplneni energie. Tak snad se to nebude hybat nahoru :wink:
30. dub 2009 ve 13:18  • Odpověz
autor
No, tak to aspoň k něčemu bylo, že si tam byla tak dlouho, viď? Na tý nemocniční stravě se opravdu nedá stloustnout :wink: Potřebovala bych to i doma :grinning:
Já si taky totiž dávám nějaké dobrůtky :sweat_smile: A skoro furt :sweat_smile:

Jinak koukala jsem na fotky a malej je fakt rozkošnej :grinning:
Co Teutonia, jak jezdí?
30. dub 2009 ve 13:26  • Odpověz
Ahoojky, tak jsem se překonala a šla ven, byli jsme na čerstvém vzduchu asi hodinu a třičtvrtě, bylo to docela fajn, ale přišlo mi, že je na sluníčku jak v pařeništi - že by přišla bouřka?
Hrusti, to je fajn, že jste doma, v pořádku a nestresující se:slight_smile: :slight_smile:. Jinak moje břicho to je taky hrůza, nejen, že je povislé a ty strie jsou hrozné, ale ještě mi pořád přijde jako když není moje a sem tam to hodně zabolí.

Jdu si udělat něco k jídlu a pak dát jídlo Ondráškovi.

Marti, tak to jsou celkem dobré zprávy, ne? Hlavně, že imunita je dobrá. Už se těšíme na sraz:slight_smile::slight_smile:.
30. dub 2009 ve 13:50  • Odpověz
autor
Alí déšť néééééé, my chceme jít taky ven :grinning:
Jinak nevím, co se dneska děje s Bětuškou, ale už 2x plakala a nevím proč.
Jednou po obídku, když jsem jí vzala láhev s pitím, spustila hystrák. Chovala jsem jí a pak jsem jí uspala.
A teď dostala taky hysterák, nakonec jsem jí dala na prso o hodinu dřív. :frowning2:
Přeci není možný, že by jí ta malá sklenička nestačila :fearful:
30. dub 2009 ve 14:03  • Odpověz
Bětuška hysterák???
30. dub 2009 ve 14:19  • Odpověz
no tak my jsme hodku a pul spinkali spolu v posteli, jinak mi neusne :confounded: nicméně jak jsem jednou dala bebu a nekojila tak mi aspoň trochu mlíka teklo :slight_smile:) takže to nevzdááááááááááááááááám a jdu vypít svůl litr a půl džusu, říznutého vodou
30. dub 2009 ve 14:43  • Odpověz
autor
No hodně plakala :cry:

Holky my jdeme ven :wink:
30. dub 2009 ve 14:55  • Odpověz
ach jo, naše dítě chytá každou chvilku hysterický záchvaty a sklidní se až na ruce, jakmile ho položím tak znova, už jsem se rozbrečela protože už nemůžu, copak to je normální? neměl by ho vyšetřit nějakej neurolog nebo já nevím?? není to ani z hladu, ani se nekroutí od bříška, je přebalenej
30. dub 2009 v 17:04  • Odpověz
Marti....jsem moc ráda, že to tak dopadlo....to bude už dobrý :slight_smile:
Hrusti....taky jsme měli nazelenalý hovínka někdy, psala jsem to kamarádce a ta říkala, že její chlapeček to taky někdy mívá a že volala i doktorce a ona říkala, že když to dítě nepláče a je spokojené, ať je v klidu....
30. dub 2009 v 17:25  • Odpověz
Jaji....fakt to je tak hrozný?? Tak hodně trpělivosti přeju....
My jsme byli nakoupit chůvičky konečně....pořád jsme se k tomu nemohli dostat. Dost jezdíme pryč o víkendech a to pak nemám moc klid, tak teď to bude lepší.... :dizzy_face:
30. dub 2009 v 17:28  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
tak já byla až v Arkádách koupit něco Bětuli k půlročku :wink:
Dám to do alba :grinning:
Tam jsem jela 118tkou, která se u školy zaplnila parchantama, který se na mě lepily a smrděly potem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ještě pak byla malá zácpa u Barcela :angry: TAk jsem šla pak pěšky z Budějárny na Pankrác.
A domů jsem to vzala úplně pěšky, takže jsem malinko ucaprtaná :confused:

Jáji a nechceš s ním jít do tý poradny pro nadměrně plačící děti? Je v Motole.
30. dub 2009 v 18:32  • Odpověz
Ahojky,
Ondra taky furt hysterčí, ale v tý poradně toho asi moc neporaděj, co jsem tak slyšela od známých nebo jak mi tady Marti psala o té její kamarádce, která tam byla.

Tak my máme pro Ondráška tu klávesnici s myší a míček:slight_smile:. Dáme mu to zítra k půlročkám:slight_smile:. Snad se zabaví.
30. dub 2009 v 19:20  • Odpověz
no holky nevím co s ním, možná to je z hladu

takže za chvíli půjdeme koupat, dostane bebu, já jedno prso odstříkám a druhé schovám na noc, mám kojící čaj a gravimilk, tak uvidíme
30. dub 2009 v 19:35  • Odpověz
no Kubíse chytá hysterák, když ho poutám do autosedačky a řve, přesně než se rozjedeme.....a pak když ho pokládám do kočáru :confounded:
30. dub 2009 ve 20:10  • Odpověz
Tak Ondra má teď taky takovou větší potřebu jídla (mám pocit), teď jsem ho dala do postýlky :astonished: , to jsem zvědavá, co z toho bude, takhle brzy to snad ještě nebylo.
30. dub 2009 ve 20:10  • Odpověz
autor
Alí čoveče já mám u Bětky taky ten pocit. Začínám si myslet, že to její plakání je z hladu. Ale ještě včera jí sklenička stačila, že dostala až v 15 a dneska už chtěla ve 14 :frowning2: Asi ten květák nebyl tak výživný :rolling_eyes:
30. dub 2009 ve 20:17  • Odpověz
hmm tak si skoro nic nevzal, ani prso a jen 30ml beby, tak nevim :unamused:
30. dub 2009 ve 20:34  • Odpověz
autor
Jáji já ti bohužel neporadím :frowning2: , nemám zkušenost.
30. dub 2009 ve 20:35  • Odpověz
to je v pohode, já to jen napsala, teď usnul nezavinutej, na jak dlouho nevim
30. dub 2009 ve 20:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.