• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Tak uvidíš. Třeba mu to nechutná. Není na to zvyklej. A vlastně ani na láhev. :frowning2:
Bětka se vyloženě učila pít z láhve až teď kolem toho půl roku, kdy jsem jí začala dávat ty šťávičky. A pořád ještě bryndá kolem. :grinning:
30. dub 2009 ve 20:47  • Odpověz
nee to neee, pěkně mu z lahve šmakuje, ale možná ho ta beba zaplácne na delší dobu než na 3 hodky jako moje mliko
30. dub 2009 ve 20:58  • Odpověz
autor
Tak určitě to UM víc zaplácne. Proto třeba na něm děti spí celou noc :wink:
Uvidíš, kdy se vzbudí, no :sweat_smile: :grinning:
30. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz
Krásné ráno,
tak my dnešní noc - od 20 do 1, pak do 4 a budíček v 5.20. Manžel šel dneska fotit letadla na letiště, takže jsme tu zase sami samotincí. A zase mě hrozně bolí hlava, z čeho to sakra je? No, a dneska mám poslední dvě antibiotika, je to lepší, to samozřejmě, ale že bych se cítila úplně skvěle...:frowning2:...
1. kvě 2009 v 06:57  • Odpověz
Bětušce přejeme VŠE NEJLEPŠÍ K půlročním narozeninkám.
1. kvě 2009 v 07:01  • Odpověz
autor
Ondrášulkovi VŠE NEJLEPŠÍ k půlročním narozeninkám, i když je malinko ochuzen :frowning2: :grinning:

A Bětuška děkuje :grinning:
1. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz
autor
Jinak my jsme spinkaly od 21-2.11, 6.30 a 8.45 :grinning:
Takže super. Po o vyrazíme na nákup a pak nás bude muset táta někde olíbat :grinning:
1. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz
Krásné spinkání jako vždycky:slight_smile:. Ondrášek také děkuje a posílá políbení nevěstě:slight_smile:.
Nějakej rozkvetlej strom snad ještě najdeme, doufám.

Konečně jsem se dala do toho žehlení, páč jsem se obávala, že praskne židle, na kterou jsem prádlo průběžně házela, ale je toho mraky, takže si dávám pauzy - a ještě něco schne na balkoně, no děsný.
1. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz
autor
Jé, tak to Bětuška moc děkuje a posílá jednu pusinku zpátky :grinning:
U nás býval strom hned před barákem, ale někdo to tady pěkně vykostil, tak je tu toho mnohem míň teď :angry:

Žehlení fuuuuuuuuj a proto já nežehlím :sweat_smile:
1. kvě 2009 v 10:11  • Odpověz
Pěkný 1. máj a Bětušce s Ondráškem přejeme vše nej, nej k půl roku :slight_smile: :dizzy_face: To je teda holky fakt fofrrrrrr jak to letí :grinning:
1. kvě 2009 v 10:14  • Odpověz
Jinak holky u nás strašná noc, já jsem opět nemohla usnout po krmení ve 3hodiny, čučela jsem až do 5h :frowning2: Pak jsem konečně usnula a v 5,45 budíček od Štěpána :angry: Jako už toho mám plný zuby, nedovedete si představit jak se těšim až se jednou vyspim celou noc v kuse!!! Snad až bude Štěpánkovi rok, tak se dočkáme, zatim s UM se budí stejně 2x za noc :unamused:
1. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz
Katchul, tak to jsme na tom skoro stejně s tím budíček dětiček, co? Je to fakt na palici. Já se taky těším jestli někdy bude spinkat v kuse, no snad k tomu doroste.
1. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
Ahoj holky,

vše nej oboum oslavencům :wink:

u nás noc nenoc :slight_smile: vzbudil se ve 22, dostal z mého prsa, pak teda usnul nezabalený a vzbudil se v 00:30 a měl hlad, dostal moje prso a byl zavinut abych se vyspala, budicek ve 4:30 a pak v 6:20, v 7:20 jsem to zalomili a spali do 9 kdy se vzbudil hlady
1. kvě 2009 v 10:36  • Odpověz
autor
Kačí a Jáji děkujeme za přáníčko :wink:

No holky, tak děti po půl roce by prý celou noc spát měly. Haha, to to budu chtít vidět :grinning:
Jako Bětka se teď budí zase celkem rozumně, ale celou noc spánku bych si taky nechala líbit :grinning:

Jáji a nechceš mu teda zkusit dát na noc jen UM a prsa si nechat až na noční kojení?
1. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz
No u nás to bohužel určitě nebude, že by se po půl roce už v noci nebudil. Kamarádka mi radí, abych mu místo mlíka dala v noci čaj, nebo nic, aby si odvyknul. Ale nedat mu nic, tak zboří barák... Tak já nevim jak to noční jídlo odbourat, babo raď :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. kvě 2009 v 11:18  • Odpověz
autor
Kačí taky jsem uvažovala, jestli to mám nebo nemám odbourat. Ale zatím mě to tak nevadí, budí se celkem rozumně, tak asi ještě počkám. :wink: Zase ona mi u toho prsa usne :sweat_smile:
1. kvě 2009 v 11:20  • Odpověz
Díky za další gratulace:slight_smile:.
Připravuji si oběd, pokračuji v žehlící krasojízdě a krotím divoké zvířátko.
To noční kojení odbourávat, no uvidíme jak to půjde, ale Ondra by v současné době taky zbořil barák /v některé noci je to úplně šílený jak řve/. Ten čaj mi taky někdo radil, určitě to za čas vyzkouším. Ale pokud se bude Ondra budit 1-2krát do rána tak mi to přijde snesitelné.

Zatím pááá, zase letím pracovat.
1. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz
autor
Holky táta krmí :grinning: Máme zahradní zeleninu (květák, mrkev, brambor, rýže a jablečná šťáva od Hami) a Bětka otvírá pusinku jak divoká. :grinning:
Tak jí ten květák samotný včera asi nechutnal :frowning2:

Já jdu chystat věci a pak vyrazíme :wink:
1. kvě 2009 v 11:44  • Odpověz
Holky, ahoj.
Tak si představte, že jsme s Ondrou usnuli na hodinku v křesle, on na mně, takže nic moc pohodlí, ale bodlo to. Jo, a hrozně roztomilé je jak Ondrášulka říká něco jako Ája, mam, tata, babi, néééé. :slight_smile:)).

Zatím pááá, stále jsme ještě sami:frowning2:.
1. kvě 2009 ve 14:58  • Odpověz
Ahoj Alí, tak Ondra už na Tebe mluví, jo? :slight_smile: :grinning:
My jsme taky samy a teď jsme si taky schrupli, ale každý ve své posteli, naštěstí :grinning: Přítel jel pomáhat kamarádovi s něčím, jsem teda docela smutná, že tu jsme celý den samy, ale co se dá dělat... Jdu si dát kafčo a něco dobrýho, snad tu něco vyšmejdim :grinning:

Kačko téda ta Bětka je vzorná i v tom jídle :grinning: Už krmíte v jídelní židličce?? nebo v
1. kvě 2009 v 16:16  • Odpověz
nebo v lehátku?? Tam mělo být...
1. kvě 2009 v 16:17  • Odpověz
No, jo, Katchul, povídá:slight_smile:. Myslela jsem teda, že manžel příjde z toho focení dříve, no, co nadělám, že.
Musím objednat jídelní židličku, lžičky, nějaké mističky a asi ty golfy Peg Perego, líbí se mi.
1. kvě 2009 v 16:55  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face:
tak od nás také veliká gratulace pro Ondráška a Bětušku, oběma hlavně hodně zdravíčka :slight_smile:
Katchu: jenom čaj si v noci neumimi představit ani u Nelinky, je třeba noc kdy nejí vůbec, ale pokud se vzbudí, vyžaduje mlíko, s čajem by mě poslala do háje :wink:
byli jsme celé odpo venku v Průhonicích, bylo tam překrásně, akorát byl problém s parkováním, ale nakonec se podařilo....zítra pojedeme do zoo už dopo, dáme si někde obídek, tak nebudu vařit, hurá!
1. kvě 2009 v 17:38  • Odpověz
Martí taky si myslim, že s čajem se Štěpula odbýt nenechá. To jste měli prima den :slight_smile:
My zítra jedem na chatu, přijedou švagrová se švagrem z jižních čech a chystáme se grilovat, tak jsem dnes nakládala masíčko. naše první letošní grilování, tak se těšim. Jo a Štěpánek bude spát poprvé na chatě a snad i ve svý cestovní postýlce (nebo zkončí s náma v posteli, ale to doufám, že ne) :grinning:

Alí já chci nejdřív jezdit se sporťákem, máme ho extrémě lehoučký, takže golfky kdyžtak pořídíme později. Ale ty Peg Perego se mi taky líbí :wink:
1. kvě 2009 v 18:04  • Odpověz
autor
Holky tak my jsme se teď byli olíbat pod stromem, nakonec jsme sehnali jen šeřík. :frowning2: Ale nevadí :grinning:

Kačí krmíme v židličce, máme Babypoint Galileo. Krmím zatím v pololehu, je to zhruba tak stejně jako v lehátku nebo autosedačce. Až si Bětka sedne, tak jí to pak zvednu :wink: Jo a jak jsme cestovali, tak jsem krmila v autosedačce. A jednou na klíně :sweat_smile:

Alí teda Ondra fakt takhle mluví, jo? Tak to je dobrej. Bětka zatím jen občas hodí mama, ale jinak nic moc. Teď si oblíbila to, že vystrčí jazyk a prská :grinning: Má od toho vždycky celou bradu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Martí děkujeme za přáníčko :wink: Konečně jste si užili hezký den, viď? :wink:
1. kvě 2009 v 18:37  • Odpověz
Marti, tak super, hezkej den jste měli, co?
Katko, to prskání provozuje Ondrášek a taky ho to doooooooooooost baví:slight_smile: a jazýček je venku taky skoro pořád. Manžel přišel domů před chvílí.
1. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz
autor
Teda Alí, tak to jste byli doma sami skoro celý den, co? :frowning2:
Tak snad tě aspoň stihl opusat někde pod rozkvetlým stromem :wink: Snad jste taky něco našli, když třešně jsou už odkvetlé :rolling_eyes: :grinning:
1. kvě 2009 ve 20:51  • Odpověz
ahoj,

my jsem se ani nestihli políbit mno co no :sweat_smile: Jinak se mi po 11hod od posledniho kojeni nalilo prso, hmmm to brzo, takze ted dostal moje a spi opet zavinut, bez zavinuti plakal, no tak proste to zkusime zase za tyden
1. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz
Katko, Martin přinesl větvičku domů:slight_smile: :slight_smile:. Jj, byli jsme sami od 6 do 19.30, jako v pracovní den:frowning2:.
Ondrášek je v postýlce skoro hodinku, tak snad bude hezky spinkat.

Zítra se chystáme za manželovou maminkou - až do Stodůlek, výlet na celý den:slight_smile: MHD. Busem na Háje, metrem na Florenc, přestup, metrem na Hůrku a pak asi 15 minut pěšky.
1. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz
autor
Jáji však on se to časem naučí :wink:

Alí teda, to bude opravdu velký výlet. Já se divím, že fungujete bez auta, my bychom to nezvládli :sweat_smile:
Ale asi když jste zvyklí, tak to jde :confused:
1. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.