• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Katko, no, což my dva to zvládneme, ale hlavně, aby Ondrášek vydržel být klidný. To víš, že se to bez auta dá zvládnout, my jak jsme v tom od mala tak nám to vůbec nepřijde divný:slight_smile:.

Tož všem přeji dobrou prvomájovou noc a hezký víkend.
1. kvě 2009 ve 21:40  • Odpověz
ducky...snad, já vím že o tom furt mluvím ale mě je ho líto, že prostě nemá volnost :frowning2:
1. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz
Jajinko, líto Ti ho být nemusí, to je v pořádku. Já se na to ptala i MUDr., když jsme byli na začátku 4.měsíce, že Ondráška musím na spinkáni zavinout, že jinak neusne, jestli mu tím neubližuje a ona mi řekla, že rozhodně neubližuji a že se to brzy odnaučí, a je to fakt. Teď ho dávám do postýlky a přikryju peřinkou.

papa
1. kvě 2009 ve 21:48  • Odpověz
Ali..díky tohle mi fakt pomáhá, tak to prostě nebudu řešit a ona ta doba kdy bude spát nezavinutý určitě přijde :wink: zkusíme to s manžou zase třeba za týden a uvidíme
1. kvě 2009 ve 21:59  • Odpověz
autor
Alí to už si vůbec nedovedu představit, že jste nikdy neměli auto :astonished: My naopak vždycky, já jsem navyklá motoristka :grinning:

Jáji tak vidíš, Alča tě hezky uklidnila a Tomík se to určitě taky odnaučí :wink: , až na to bude ten správný čas.
1. kvě 2009 ve 22:06  • Odpověz
ducky...jo jo uklidnila, tak snad to bude i u nás v klidku a nauci se spat sam bez zavinuti
1. kvě 2009 ve 22:09  • Odpověz
autor
To víš že jo :wink: Jak si i sama někdy psala, do puberty to trvat nebude :grinning: :grinning:
Dneska jsem narazila už na druhé téma, kde se holky pěkně do sebe pouští :grinning: Se divím, že to ještě není zamklé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. kvě 2009 ve 22:33  • Odpověz
Dobré ranko holky!
Koukam, ze nekdo se taky marne snazil vcera sehnat rozkvetlou tresen. No, u nas byly vsechny odkvetle, tak to odnesla jablon :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak ja jsem vecer vzdycky tak odrovnana, ze nejsem schopna ani zapnout pc. A to je Honzik relativne hodny, ale teprve vcera jsem dobrala ty antibiotika z porodky, tak asi po tom. Prcek se nastesti budi na krmeni tak 2x v noci. Dneska se napapal v pul 9 vecer, tak se vzbudil v pul 1, ale to jsem myslela, ze zbori panelak a pak az rano v pul 6. Takze super. Kdyby mu to takhle vydrzelo tak jsem spokojena. Akorat behem dne ma problem spat dyl jako 3 hodiny, obcas jen cumakuje a nespi, poknourava a zabere tesne pred tim nez by mel dostat papat...
No nic, jdu se jeste natahnout. Uzijte si vikend!
2. kvě 2009 v 07:30  • Odpověz
Krásné ráno, my opět budíček v 5.20, ale tentokrát s dvojím kojením v noci, nic moc spánek, ale naštěstí nějakej. Jsem utahaná. Kolem deváté budeme vyrážet za manželovou maminkou, takže páááá (asi večer).
2. kvě 2009 v 07:41  • Odpověz
autor
Dobré ránko, teda už spíš dopoledne,
u nás se spinkalo celkem fajn. Bětka se vzbudila přesně když jsem vlezla do postele, což bylo lehce před půlnocí. Tak jsem jí dalal prso, pak budíček ve 3.30 a pak v 7.45 :wink:
Jo a musím vám říct, že už pár dní tady nějaký kretén silně porušuje noční klid a v noci vrtá. Včera vrtal o té půlnoci. Bohužel nevíme, odkud to jde :angry: Tak jsem přemýšlela, že pověsím do našeho a vedlejšího vchodu papír, že důrazně žádám nočního vrtala, ať přestane porušovat noční klid :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:

Peti tak to je Honzík teda fakt hodný :wink: :slight_smile:

Alí tak jsem zvědavá, jak zvládnete cestu :wink:
2. kvě 2009 v 11:15  • Odpověz
autor
Holky máme umytá okna :wink: , huráááááááá :grinning:

A zítra jedeme na výlet, asi dáme Dendrologicko zahradu :wink: Ještě jsme tam nebyli, tak snad se nám tam bude líbit jako vám :grinning:
2. kvě 2009 v 17:41  • Odpověz
Holky, ahooooooooooooj,
tak maminka manžela měla ohromnou radost, že jsme za ní dorazili - cesta tam i zpět byla skoro bez spánku, ale v pohodě:slight_smile:. Až na procházce tam kolem rybníka nabral Ondra volume 10 a pak u oběda, když jsme si dovolili položit ho na deku a nechat ho samotného, tak to taky. Ale jinak bych řekla, super. Vyrazili jsme v 9 a vrátili se po 16té. Teď půjdu za ségrou, manžel jel na nákup. Přiveze "vozem" spoooooooooooustu balení vody perlivé i neperlivé a mléka.

Tak umytá okna, jo? Gratuluji.
2. kvě 2009 v 17:53  • Odpověz
A Dendrologická - správná volba:slight_smile:. My možná půjdeme na Vyšehrad, uvidíme.
2. kvě 2009 v 17:54  • Odpověz
Ondrášek se tu teď na mne tlemí:slight_smile:, směju se jako blb nahlas a pitvořím se, a on jakoby se opičil, to moc nedělá, to je skvělý.
2. kvě 2009 v 17:57  • Odpověz
autor
Alí tak super, že se vám návštěva vydařila :wink:
A Vyšehrad je taky super, ale tam my už byli :wink: , tak chceme někam jinam. Uvažovali jsme o Botanický zahradě na Albertově nebo Denrologická v Průhonicích a ta to asi vyhraje :grinning:

Jj, to taky miluju, když Bětka reaguje na náš smích a chechtá se taky :grinning:
2. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz
Krásný večer,
Ondrášek půl hodinky spinká, trochu jsem to tady zpohlafkovala v bytě, dala si toasty a belgickou pralinku:slight_smile: a půjdu asi brzy zalehnouti. My na Vyšehradě byli naposledy asi v těhotenství, tak se tam ráda opět mrknu. Vyrazíme asi dopoledne (dobré světlo na focení:slight_smile:) a odpoledne bych ráda strávila sama nějakými nákupy či procházkou /bez chlapců/.
2. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz
autor
Alí teda, takhle navečer ještě uklízet, jo? :astonished:
Tak si to zítra krásně užijte :wink: :sunglasses:
2. kvě 2009 ve 21:14  • Odpověz
Katko, jen pošolichala:slight_smile:, nějaké větší uklízení asi zítra.
Ještě mrknu na fotky, co jsme dneska udělali, hodím nějaké do albíka a hurááá na kutě.
2. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz
ahoj holky,

takže u nás noc hrůza, o půlnoci jsem ho vzbudila a dala bebu, byl zavinut a usnul ale já ne, šla jsem spát kolem 0:30 a před barákem řvali nějací zmetci, takže zařval manža aď držej hubu a nic, no umíte si představit nasranou matku na mateřské co v 1 ráno nemůže spát, tak sem zaječela ať drží hubu a nic , tak ještě jednou důrazněji a že zavolám poldy a bylo ticho, já měla tep 220 a byla jsem probraná, usla jsem ve 2 ráno a malej byl vzhůru ve 4 a pak v 6 vstávačka, jsem byla jak praštěná

dneska jsem kojila co šlo, odpolko u babi dostal 90 beby a nestačilo, dokojil se mnou a docela dost, teď taky nakojen a na noc dostane bebu

jinak spí zavinut ale jednu ruku má venku, tak uvidíme
2. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz
autor
Alí tak já juknu :wink:

Jáji to jste měli zavolat fízly hned a nezdržovat se hulákáním :rolling_eyes: Já kdybych věděla, odkud šlo včera to půlnoční vrtání, tak bych je taky zavolala :angry: Ty lidi jsou fakt bezohlední :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :rolling_eyes:
A jdete na to teda šalamounsky :grinning: Jednu ruku venku :grinning: :grinning:
2. kvě 2009 ve 22:24  • Odpověz
ty jo ale víš jak sem zařvala vztekle?? :angry: :grinning:

jo jo oni to radí v té knížce Nejšťastnější miminko v okolí, že odnaučit takhle, když jsem ho chtěla zavinout celého tak už se vztekal a pak řval, no a když jsem ho pak uklidnila a zavinula jen jednu ruku, tak byl v klidu, tak kééééž by to zabralo
2. kvě 2009 ve 22:26  • Odpověz
tak už breknul, ale bylo to vypadnutím dudla, nahodila jsem a zas spí, on do 22té má prostě ten spánek jak na vodě jsem zjistila :sweat_smile:
2. kvě 2009 ve 22:39  • Odpověz
Hezké ráno,
tak my v noci dvě kojení nějak rychle po sobě (v 1 a 3.15), zajímavé, a spánek do 6.10 (to je výkon :grinning:). Katko, Dendrologická tedy vyhrála?

Jajinko, lidi jsou STRAŠNÍÍÍÍ!!!! Taky bych na ně ty poldy zavolala! A řvala bych na ně jak protržená, nebo spíš manžel, ten budí docela dost respekt:slight_smile:.

Knížka Nejšťastnější miminko v okolí, jo? A k tomu řevu před spánkem ři bezdůvodnému křiku tam něco píšou?
3. kvě 2009 v 07:12  • Odpověz
autor
Dobré ránko,
tak u nás taky dvě kojení, ve 2 a v 5.20 a budíček v 7.45 :rolling_eyes:

Alí jj, vyhrála Denrologická. Za chvíli vyrazíme :wink:
3. kvě 2009 v 09:17  • Odpověz
ahoj holky....tak my jsme byli u našich a vrátili jsme se včera večer :slight_smile: Kubík usnul nějak kolem půl 8 a ráno v 5 byl vzhůru, tak jsem mu dala dudlíka a spal do 6, pak už s ním nebyla řeč a chtěl vstávat....naštěstí vstal přítel a já spinkala do 9 hodin, to byla krása, miluju ranní spaní :grinning:
3. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz
jinak už taky začíná vystrkovat růžky, a už není tak hodnej jako byl....no snad to je jen přechodné období :slight_smile:
Ale i tak je vždy nejhodnější když jsme doma, sotva někde jsme tak nějak víc kňourá... :wink:
3. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz
Ali...ne to tam nepíšou, taky nechápu proč to naše dítě musí před spaním řvát jako když ho na nože berou :confounded:

jinak ve 3 ráno nakonec zavázán celej, nemohl usnout, ale první úspěch máme, do půlnoci spal pak nakojen a spal skoro do 3 s jednou rukou venku

jinak po mém mlíku má prostě po 2hod hlad :((

a dneska po obídku jdem taky do zahrady :wink:
3. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
tak jsme včera byli v zoo, bylo to super, akorát tam byla půlka Prahy, všechna parkoviště obsazená, tak nás poslali na velikou louku u žiraf, tam se stálo asi ve 20 řadách v kopci, no síla, jinak ale v zoo krásný, Nelinka byla ze zvířat nadšená, lítala tam mezi kozama a krmila je a taky jela tou tramvajkou
co tam jezdí dokola :dizzy_face:
Kačenka šla ted s Míšou na HSM the ice tour, hrozně se tam těšila, tak snad bude spokojená, já jim tady dělám řízeček a odpo půjdeme asi do Krčáku :slight_smile:
jo a Nelinka včera celý den nespala, takže usnula po koupání ve 20 a vzbudila se až v 7.30, takže to bylo luxusní :dizzy_face:
všem krásnou neděli :dizzy_face:
3. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz
Kaci, tedy ty jsi akcni, umyta okna :slight_smile: Takyych potrebovala :wink:
Mym jsme vcera krmili v pul 8 vecer, prcek vydrzel do pul 1 a pak vstavacka v pul 4 a pul 7 sileny hladovy hysterak. Asi mu nejak vyhladlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jaji, my mame taky dementni sousedy. Maji spatne odizolovanou koupelnu a bezne se chodit koupat v noci, takze nas vzbudi, jak napousti vodu. Ale my jim to ted s Honzikem oplatime, to budou koukat :grinning:

My jsme dneska rano byli u Vltavy - manza na in-linech, ja jsem kocikovala s Honzikem. Byl tam asi nejaky tezky vzduch, protoze prcek spal cele 4 hodiny v kuse :astonished:
3. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz
Ahoj holky tak se hlásím po víkendu, děs a bída. Ve středu očko,od čvrtka teplota, jenže jsme byli na chalupě, v sobotu v noci hroznej řev v 1, vypadalo to na noční můry, pak znovu ve 3:30 a to měla zase horečku a bolelo ji bříško. Tak jsme dali nurofen, sab simplex, prošťouchli rourkou a nic. Ale na přebalováku byla spokojená, tak jsme ji dali do postýlky na přebalovací podložce, usnula a pokadila se, tmavě zeleně a dost tekutě. Ráno už lepší, tekutý to nebylo a zelený jen světle. Tak je jen na mlíku, kadí už žlutě, ale teplotu má pořád, takže zítra razíme k doktorce. Je protivná a ubulená tak je vidět že jí není dobře :cry:

By mě zajímalo jestli je to ještě reakce na prevenar nebo se přidalo něco dalšího :cry:

Doufám že tady vše ok.
3. kvě 2009 v 16:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.