• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
jéé Hani, tak ať to nic není......budu držet palečky.....ale myslím, že po prevenaru by to být nemělo.....třeba jen bolesti bříška a k tomu zoubky..... :angry:
3. kvě 2009 v 18:02  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
tak my jsme taky doma už chvíli :wink:
U Dendrologický jsme málem nezaparkovali, ale nakonec se místo našlo. Prošli jsme to, fotili, prostě super :grinning:
Pak jsme chtěli do tý pizzérky Grosetto, ovšem tam se zaparkovat nedalo a nikde jinde taky ne. U hradu bylo obsazeno též, takže náš plán, že se s Bětulí podíváme na místo naší svatby taky krachl :angry:
Tak jsme jeli najíst se do Tvrze a pak domů. Cestou začla Bětuška strašně plakat. Musela jsem zastavit a vyndat jí a pochovat. Vůbec nevíme, co se dělo, pak už byla v pohodě. :astonished:
Doma jsme přebalili a že razíme ještě na Kavčí hory. Jenže cestou jsme se s manžou chytli a on že jde domů :angry: :grinning: a šel. Tak jsme s Bětkou šli sami. Dojeli jsme na Budějárnu, v Bille koupili brambory, pití a zmrzku, nakojila jsem jí v tom centru a šli jsme pěšky domů. Oba jsme naštěstí vychladli, takže už je to dobrý :grinning:

Martí taky jsme uvažovali o ZOO, ale přesně jsem manžovi říkala, že tam bude hromada lidí. Aspoň tam ale nějak řeší to parkování. V Průhonicích na to prdí :angry:

Hani tak snad to nic nebude a budete brzo O.K. :frowning2:

Jdu čučet na Jak se staví dům :wink:
3. kvě 2009 v 18:12  • Odpověz
ducky...my parkovali u aqua centra, je tam zadara parkoviště :wink:
3. kvě 2009 v 18:35  • Odpověz
autor
Jáji ale to je dost daleko na náměstí, ne?
3. kvě 2009 v 18:52  • Odpověz
neee já myslela kvůli té dendrologické zahradě :wink:

jinak malej mi začal brečet v kočárku, no spíš řvát jak tur :angry:
3. kvě 2009 v 19:00  • Odpověz
autor
Jáji aha, tak to bylo v pohodě, nakonec jsme tam zaparkovali :wink: , jen jsme vjeli do zákazu vjezdu, ale tam je to evidentně normální, páč tam bylo víc aut :grinning:
3. kvě 2009 v 19:06  • Odpověz
ufff dneska kojení po hodině, hodině a půl, takže odstavuju a bude na UM, jinak skončím v blázinci, protože furt jen řve :frowning2:
3. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz
autor
Jáji tak si dej bacha, abys zase nechytla zánět, když skončíš ráz na ráz :sweat_smile:
3. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz
no já chci kojit ale jemu to nestačí :((( tomu že neexistuje slabé mléko prostě nevěřím a nebo má už 3 týdny spurt a roste furt dál
3. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz
autor
Jáji mě je to jasný, jen dej bacha, aby tě to zase nechytlo :frowning2:
A proč nechceš nakojit a dokrmit? Takhle to funguje :wink:
3. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz
Hezký večer, holky, zdravím Vás před večerním kojení a snad před spánkem.
Dnešní den byl prima (až na nějaké plakání doma) - od 9.20 jsme byli do 13.10 venku - cíl Vyšehrad - super procházka, hezké focení, Ondrášulka prima:slight_smile:. Chlapci z Vyšehradu jeli domů, já vystoupila na Chodově a šla se cournout do obchodů - nakoupila něco pro Štěpánku a pro Ondráška (jak jinak:slight_smile:). Po mém příjezdu domů jsem uvařila, Ondru nakrmila a šla za ségrou, chvíli jsme si popovídali, synáček prý mírně řval a řval, deset minut před tím než jsem přišla domů usnul na manželovi, probral se, nakrmila jsem ho a ještě jsem od 18.15 do 19.00 byli na procházce.

Hanko, téééda, copak to na Karolínku vlezlo?
Katko, s manželem tedy už dobrý, jo?
Jajinko, tak myslíš, že to opravdu nestačí kojit?? No tak nasaď UM, a je to.
3. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz
ducky...no já bych ráda ale on si pak nevezme :frowning2:

Ali...holka jak snášíš to jeho brečení? mě teda docela ujížděj nervy :frowning2:
3. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz
autor
Alí takže taky super déééén :grinning:

Jáji kámoška to dělala tak, že nakojila, dala krknout a teprve pak šla připravovat láhev. Takže tam byla menší pauza. Takhle to taky nejde? Jako kdyby měl hlad, tak si to přece vezme, ne? :astonished: Nebo tam vrazit třeba 15 minut pauzu? :fearful:
3. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz
Jaji, ani nevím, někdy si prostě řeknu "neslyším to, protože to není důležité, neslyším to, protože mu nic není", ale někdy mi to jde na nervy a ty mám pak v kýblu. Je to těžké.
3. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz
Ali...no já jsem teda občas na Toma hnusná a tím si ulevím ale pak je mi to líto :((

ducky...no můžu to zkusit ale zítra chci jen kojit a budu si psát časy
3. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz
autor
Jáji to je asi normální. Já na Bětku taky někdy křiknu a to ona nepláče, ale mručí, což po půl hodině taky leze na nervy :sweat_smile: A jsem teda zvědavá, jak dopadneš.
3. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz
Kačko...mi povídej, taky se naučil mručet a vydávat různé pazvuky a to je taky děs někdy :sweat_smile: tak asi nejsem příšerná matka když jsem někdy hnusná ale ono nervy nemám ze železa se přiznám :sweat_smile:
3. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz
Já někdy taky ujedu, ale spíše se snažím "vyřvat" se jinde, třebas v koupelně nebo tak, a na Ondru mluvit pořád hezky a láskyplně:slight_smile:, i když by zasloužil na zadek. Myslím, že bude velkým a stálým adeptem na ledovou sprchu až bude větší.
3. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz
autor
Jáji je to normální, tak nejsme roboti, ne? :wink:

Alí vidíš, to je dobrý nápad, to mě nenapadlo :grinning:

No já jsem zvědavá, co budou ty naše dítka provádět, až poporostou :grinning:
3. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz
Tak já si jdu vybrat nějaká fota z dneška, hodit je do albíka a pak hurá do koupele:slight_smile:.
3. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz
autor
Júú, tak já pak skouknu. Ty včerejší se mi moc líbily :grinning:
Já zas musím dokopat toho mýho chlapa, aby doplnil duben :angry: , když už je ten květen, že? :grinning:
3. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz
Ali...jooo my máme dalšího adepta :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

asi se taky půjdu vyřvat jinam
3. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz
autor
Holky od teď se budou naši sousedi divit, co se to větrákem ozývá za zvuky :grinning: :grinning: , jak tam budu řvát :grinning:
3. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz
Jen si zařvěme, potřebujeme to nějakým ventilem dostat ven. Já to v sobě někdy dusím a pak jsem na puknutí. Máme super fotky Ondráška, teda mně se líbí:slight_smile:.
Díky za pochvalu foteček, těším se na Vaše.
3. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz
autor
Já to taky potřebuju vypustit, páč jinak bych to mohla vypustit nesprávným směrem a to nikomu nechci dělat, páč to bylo činěno kdysi mě a nebylo to příjemný. Myslím, že kde se človek nakydal, tam se má taky odkydat a né to přenášet na jinýho, který za to nemůže :grinning:
Anebo to právě jít pustit někam úplně jinam :grinning:

Na fotečky jsem zvědavá, zajímá mě, jak jste pojali Vyšehrad vy, i když teď mi došlo, že ty naše na webu ještě nejsou :angry: :grinning:
3. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz
já dala holky jen 3 fotečky na koně
3. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz
autor
Jáji kdy? Já docela pravidelně šmíruju v albíčkách :sweat_smile: a ty tvoje mi nějak unikly :sweat_smile:
No, už šmíruju, mám to v jiném okně :grinning:
3. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz
autor
No pěkné :grinning:
3. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz
tak už se fotečky ukládají a já skoro spím jak jsem unavená.
ten den je tááááák dlouhý, když vstáváme v 5.20
3. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz
autor
Alí já už tam před chvílí šmírovala, ale vůbec mi to nezobrazilo stránku :grinning: :grinning:
Jsem byla nedočkavá :grinning:
3. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.