• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
no, ono to blbne nebo co
3. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz
autor
Hm, tak já to ještě zkusím. :wink:

Jo a opět jsem se sežehla. Ruce, ramena a čelo. To budu fakt krásně vypadat, když budu mít ruce jak černoušek a nohy jak sejr :angry: :grinning: :rolling_eyes: :grinning:
3. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz
Už to tam je, ségra mi psala, že jsou ty fotky boží:slight_smile:.
3. kvě 2009 ve 21:48  • Odpověz
autor
Tak mě to furt hází, že stránku nejde zobrazit :angry: :angry:
3. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz
autor
Už jsem se tam dostala, tak jdu skouknout :wink: :grinning:
3. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz
A já už to taky vidím, mělo by to fungovat.
3. kvě 2009 ve 21:51  • Odpověz
autor
Alí to je supeeeeeer :grinning: Rozesmátý Ondrášek mi vyloudil úsměv na tváři :grinning:
Jinak na hradbách máme taky a pak jak je tam ta fotka, že tak daleko musíte dojít na metro, tak tenhle pohled máme tuším taky, akorát jsme to neměli tak rozkvetlý :wink:
A kdo Vás fotil? Jste to svěřili kolemjdoucímu?
3. kvě 2009 ve 21:54  • Odpověz
autor
Jo a s jazýčkem dělá Bětule úplně to samý :grinning:
3. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz
Ondrášek se sice směje sporadicky, ale když už tak pořádně a je to kráááásnééé.
Manžel si vždycky vytypovává fotografy (aby nám s těmi drahými přístroji neutekli), takže nás fotili dva Nikonisti a docela se jim to povedlo.
Byla jsem se mrknout na hockey. Vedeme, hurááá.
3. kvě 2009 ve 21:59  • Odpověz
autor
Aha, vidíš, to je další dobrý nápad za večer :grinning:
Dneska jsme v Dendr. zahr. taky potkali Nikonistu :grinning:
A hokej mám za zády,takže vím :grinning: Vždycky když jsme dali gól, tak jsem se otočila a koukla na opakování :grinning:
3. kvě 2009 ve 22:00  • Odpověz
já jdu taky juknout
3. kvě 2009 ve 22:01  • Odpověz
Já dnes hýřím samými dobrými nápady:slight_smile: :slight_smile:.
Manžel utkání (žádná sportovní utkání) nesleduje, takže odbíhám do obýváku:slight_smile:.

No, ale teď už mi fakt padá hlava (mimochodem mne pořád bolí a i v tom krku to ještě není nic moc), takže se loučím a přeji dobrou noc a hezké sny (hlavně nechci ten, který se mi zdál na dnešní den - ukradli nám Ondráška:frowning2:)
3. kvě 2009 ve 22:03  • Odpověz
autor
Alí :sweat_smile: Ty máš ale sny :grinning:

Já se zase chystám do vany a pak taky na kutě, dneska jsem toho nachodila, asi 100 jarních kilometrů :grinning:

Tak dobrou noc :wink:
3. kvě 2009 ve 22:05  • Odpověz
Nikde nikdo ještě?? Neříkejte že všichni spíte?? :grinning:
My dneska po delší době spinkali do 6, napapal se a usnuli jsme do 8, to se stává už čím dál míň, takže jsem docela vypspinkaná....je to brouček, že se neprobouzí v noci, ale večer nám usíná taky už hůř, několikrát k němu musíme, několikrát ho vyndaváme z postýlky, než zabere....snad se to zas zlepší :unamused:
4. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz
jinak jsem si včera vzpomněla na vaši diskuzi, usínáme bylo už kolem půlnoci a nějaký hovado sousedský pralo. Ale to bych nevěřila, jak ta pračka v noci dělá hluk....nejhorší je, že nejde poznat odkud to jde..... :unamused:
Alčo? Kde máš ty fotky?? Taky se chci podívat.... :slight_smile:
4. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
tak kde je sluníčko, co to má být?? :frowning2:
Míša nám před chvílí odjel a vrací se až 15.5 odpo!!! jsem smutná jako želva :frowning2:
Hokej taky miluju, včera jsem koukala, tak hurá, že jsme vyhráli, to je snad jediný proč je mi líto, že nemám chlapečka, určitě by byl hokejista :dizzy_face:
4. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz
Ahoj Vladi, Nelinka spinkala do 8.20 :dizzy_face:
4. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz
tady dokonce prší....chtěja jsem ven, něco koupit a asi nepůjdeme nikam..... :unamused:
Taky jsem fanoušek....a na hokej koukám, moc mě to baví. Jenom když jsme hráli myslím s Kanadou a současně běžela ordinace, tak jsem koukala na ordinaci, ale jinak si ho nenechám ujít....nikdo si ho u nás nenechá ujít :grinning:
Ty jo Marti....to já bych nevydržela, takhle dlouho bez "taťky" :unamused:
4. kvě 2009 v 09:20  • Odpověz
to je hezký takhle vstávat...viď?? 8.20 je krásný :slight_smile:
4. kvě 2009 v 09:21  • Odpověz
Vladi, vždyt já taky brečím už ted, na 3-4 dny jsem zvyklá, ale tohle je mooooc :frowning2:
s Kanadou to byl děs, ale snad si už vybrali smůlu a ted to bude na zlato! :dizzy_face:
4. kvě 2009 v 09:22  • Odpověz
a spaní ted super, akorát ve dne skoro nespí, ještě nedávno spala dopo i odpo, ted už jen odpo a někdy jen pár minut
4. kvě 2009 v 09:24  • Odpověz
nevím jak pro tebe, ale pro mě je důležitější noční a ranní spánek, přes den se to dá zvládnout :slight_smile:
A Míša ti odjíždí často? A asi většinou někam daleko co?? Ale co ještě že existují mailu a telefony.....a to těšení pak je krásný....
4. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz
jo to je jasný, hlavně se vyspat v noci, ve dne to je akorát blbý v tom, že toho moc neudělám, ted jak chodí, tak musím šíleně sledovat kde je a co vyvádí :wink:
Míša jezdí ted stále, jsme v kontaktu telefonem, skypem několikrát denně, ale je to už dlouhý, trvá to od září a zatím nevíme jak dlouho ještě...
4. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz
já se z jedný strany těším, až začne takhle běhat, ale z druhé nechci aby to utíkalo......zdá se mi, že to hrozně letí....že hrozně roste....
chjoooo....to chápu, já jsem hrozě "stýskací" typ, já bych se ustýskala.....ale nedá se nic dělat.... :rolling_eyes:
4. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz
no letí to hrozně, za chvíli jsou zase prázdniny a jen skončej, budou vánoce :grinning:
já jsem taky stýskací, ale mám tu holky tak to je dobrý, Míša je tam sám :frowning2:
4. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz
ahoj holky,

tak včera jsem nakonec na noc kojila před půlnocí a vydržel do 4 do rána, ve 3 sebou mlel, dostal dudlík a byl klid, v ty 4 si toho taky moc nevzal, mozna by stacil dudlik, pak vstaval v 6:30 zase kojo a usnuli jsme v posteli kolem 7 ráno a vzbudili se v 9 a v 9:15 nakojen, dneska bude jen kojen a píšu si časy tak uvidíme

jooo a spal celou noc zavinut s jednou rukou venku, jupiiiiiiii
4. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz
Ahoj Jáji, tak to je dobrý :slight_smile:
4. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz
marti...jo jo mám radoooost :slight_smile:)) i z toho kojeni
4. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz
autor
Dobré ránko holky,

jak to víte, že jsme spinkaly do 9ti? :grinning: Nám totiž vyšlo divně kojení, páč Bětule se vzbudila někdy kolem 23.30, pak ve 3.30, pak v 6.45, ale to jsem odmítla vstávat. Snažila jsem se jí utlumit dudlíkem, ale hlad byl větší, takže jsem jí šoupla prso a pak jí překecala na spánek do 9ti :grinning: . Jupíííííííí :grinning:

Jinak mě ani nevadí, že je tam dneska hnusně, musím to něco pouklidit a upéct prošívanou deku, páč zítra přijde zase kámoška :grinning: Ať se dneska vyprší a zítra ať je zase pěkně :wink:

Martí takhle na dlouho, jo? :cry: To je teda děs. To už pak Míšu Nelinka ani nepozná, co? :frowning2: :cry:

Vladi pěkný spánek. Bětka se zatím nechystá spát celou noc. :frowning2:
4. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz
tak to je super Jájinko.... :slight_smile:
Tenhle týden máme vítání občánků? Taky jste byli??? :slight_smile:
4. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.