• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Kačí tak to jste měli super :dizzy_face: tak koukám, že jsme se na dnešek všichni vyspali krásně :wink:
já taky musím uklízet, po víkendu to tu zase vypadá a v lednici téměř nic :frowning2: takže i nákup, alůe až nebude lejt, dřív nevylezu :wink:
4. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz
Kačí....já nekojím víš? Tak to je možná i tím, že se víc zasytí..... :slight_smile:
Ale koukám, že dnes jsme všichni měli hezkou noc, všechny jsme se krásně vyspali.... :grinning:
Já právě potřebuju vyrazit něco pokoupit, večer čekáme návštěvu, a Lucka mi odjíždí zítra ráno v půl 5 (to budu muset vstávat brrr :wink: do Německa na celodenní výlet a chce udělat tousty s sebou, tak musím koupit i věci na to.
Ale asi počkám, až někdo dorazí domů a půjdu nakoupit sama, v tomhle počasí odmítám někam drkotat s kočárkem ...
4. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz
nás nikdo na vítání nepozval a obávám se že se snad ani vítat nebudeme
4. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz
autor
Martí celkem jo :wink: Ve čtvrtek jsem šla okolo vás z Budějárny do Arkád :grinning: , tak jsem koukala, že toho Alberta máte fakt kousek :sunglasses: To přeběhneš,ne? :grinning: :grinning:

Vladí já vím, že nekojíš, ale prý i děti na MM by od půl roku měly spát celou noc. Tak tak jsem to myslela, víš? :wink:

Jáji tak super, držíme palce ať se ještě rozkojíš.
4. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz
autor
Jo, Praha 4 už vítat začla, tak doufám, že to na nás časem dojde. Páč jinak mi pěkně naštvou :angry:
4. kvě 2009 v 10:06  • Odpověz
ani my jsme na vítání nebyli, dělali tam rekonstrukci, ted psali v tučnáku, že od dubna začali, ale zatím nic nepřišlo, tak nevím, jestli se na nás nevykašlou, jsouz to šmejdi, že nejsou schopni zajistit jiné místo, né že bych po tom tak toužila, ale mohli by si vážit svých obyvatel, dostávají peníze na hlavu, že :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz
autor
Martí taky nechápu, proč to nedělali v jiných prostorech. Mě je fuk, kde nás přivítají, ale přijde mi, že je to hezký rituál a chtěla jsem to i pro Bětku. Jako jestli se na nás vy..., tak mě fakt naštvou :angry:
4. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz
Kačí taky doufám, že se na nás nevybodnou, ještě chvíli počkám a pošlu jim mail :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz
dávají se tam děti do kolébky, no už vidim Nelinku jak si lehne :grinning:
4. kvě 2009 v 10:14  • Odpověz
ta to tam spíš zboří :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dobře jim tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: mají vítat miminka a né batolata :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz
autor
Martí taky jsem přemýšlela, že jim tam pošlu dotaz, co udělají s dětma, na které se vy... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No, než přivítají ty, co nezvádli, tak Bětka už taky bude chodit :grinning: A pak chci taky vidět, jak si jim lehne do kolíbky. Ona i teď, sice by si lehla, ale zvedla by hlavu :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
haha do kolébky :grinning: už chci vidět toho našeho :grinning:
4. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
no já myslím že pokud se na nás nevykašlou, měli bychom být každou chvíli na řadě. měli začít lednem 08 a my jsme duben a něco už za ten měsíc zvládli, jména byly v Tučnáku, jen jestli to nevyjde, až budeme na dovolené, jedeme už za 5 týdnů!
4. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz
a ležet jim asi nebude nikdo, co :grinning:
já se docela těším....i jsem zvědavá co dostaneme :grinning: Přítel si vzal kvůli tomu i dovolenou....a je to ve čtvrtek, tak budeme mít krásně dlouhý víkend.... :slight_smile:
My jdeme na Prahu 5, snad tam kolíbku nemají, nevím, nevím, jak by se tam Kubísovi líbilo... :slight_smile:
no Vladi, moc se toho nedostává, na Praze 7 dostali pidi plyšáka a letáky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz
a výtvory dětí z MŠ, které každý vyhodí, když nejsou od jeho dětí, nic moc nečekej :unamused:
4. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz
se picnu mam maleho na kline, hlavu oprenou o muj hrudnik a on si seda
4. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz
autor
Tak kámoška na Praze 6 na tom byla o něco lépe, mimojiné dostali CD s dětskýma písničkama. Říkala, že se jim to moc líbílo :grinning:

y qQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQ - holky tohle je pozdrav od Bětušky :grinning:
4. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz
Bětka je šikulka :dizzy_face:
4. kvě 2009 v 10:25  • Odpověz
jo a maminky dostávají kytičku :slight_smile:
4. kvě 2009 v 10:25  • Odpověz
autor
No musela si zmáčknout shift, aby napsala to velké Q :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz
no jak říkám šikulka :dizzy_face: po mamce :wink:
4. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz
autor
Tak to každopádně :grinning:
Akorát už mi tady asi nenechá, začíná tu kňourat. Jdem si chvíli hrát a pak jí zkusím uspat :wink:
4. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz
čau holky,
tak jsem Vás zběžně dočetla. Včera jste tu psaly, jak jste někdy hnusný na dětičky, tak to se musim přidat. já poslední dobou jsem úplná matka semetrika :stuck_out_tongue_closed_eyes: To naše dítě ale fakt neni "normální", odmítá být v kočárku. Už několik dní mi prořval celou nebo aspoň část procházky, tak jsme kočár předělali na sporťák a žádný rozdíl. V sobotu a v neděli jsme byli na prochajdě na chatě a řval vkuse úplně celou procházku, takže možná dýl jak hodinu :frowning2: Ale úplně strašně nahlas a hystericky, tak, že jsme se ani neslyšely když jsme se se švagrovou bavily (snažily jsme se to ignorovat). Pokaždý když jsme ho vyndali tak skoro okamžitě přestal. Chápete to? Já už nevim co snim, jsme z toho úplně na prášky :frowning2:
4. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz
jo to u nás se spát hned tak nebude, až po obídku a ani to není jisté...
4. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz
Když čtu jak si pěkně výletíte, tak Vám úplně závidim, my na žádný výlet s tim hysterikem nemůžeme :unamused: Ještě, že máme aspoň tu chatu, jinak bych s nim seděla doma.
4. kvě 2009 v 10:36  • Odpověz
Ahoj Katchu, to ho přejde, neboj :wink:
Nelinka sice neřve, ale pořád něco vyvádí, všude vleze, vyndavá mi věci ze šuplíků a v kuchyni nádobí, chodí s láhví s čajem a kropí a zapatlanejma rukama plácá do televize a podobně, no mohla bych pokračovat do rána :slight_smile: ale je to moje zlatíčko, takže za ní lezu a uklízim, ale občas mi taky dojdou nervy, to je normální všude :wink:
4. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz
my jsme výletili celý víkend a bylo to fajn, hlavně já jsem vypadla tady z tý klece :wink:
4. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz
katch...já jsem taky semetrika, u nás je to kvůli tomu jídlu a uspávání, jinak v kočárku mi včera taky začal řvát a když jsme ho vyndali byl uplne v klidku
4. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.