• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
to my už měli 20 minutový posilující spánek.... :slight_smile:
Kačko....jak tě chápu....Kubíka když dávám do kočáru mám pocit, že zboří panelák a že všichni ví, že jdeme na procházku. Naštěstí řve tak 5 minut jen, pak se uřve a usne....ale ne na dlouho :o) proto obdivuju ty co tady píšou, že třeba 4 hodiny jsou venku...malej by mě tak dlouho nevydržel.... :angry:
A jak se jinak Štěpulovi líbilo na chatě? Noc dobrá?
4. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz
Holky, Vy jste toho tady ale nabrebentily, ani nestačím reagovat. My dnešní noc: taky dobrá - jedno kojení a budíček v 6. Venku je teda pěkně hnusně a my se musíme za chvíli vypravit na cvičení, bléééé, vůbec se mi nechce do té psoty sloty.
4. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz
Jo, a vítání občánků jsme také ještě neměli, myslím, že tam ani nepůjdeme, vždyť bude malej za chvíli velkej.
4. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz
S tím řevem v kočárku je to u nás to samé, někdy řve protože se chce prostě chovat a chovat a chovat.
4. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz
Spánek u 6M dítěte celou noc nějak nevidím zatím reálně, ale to je fuk, hlavně, když spinká dýl než hodinku v kuse, to je super. Mám známé, které se nevyspali a nevyspí, páč dětičky stávají pořád a pořád.
4. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz
My měli jinak taky fajn víkend, grilovali jsme a seděli venku do půlnoci, měli jsme na chatě návštěvu. Jen kdyby ten Štěpán tak nekřičel. A moc mi s nim pomohla švagrová, takže jsem si i dopočinula.

Martí to co dělá Nelinka je sice taky na palici, ale aspoň Ti to nerve uši :grinning: Máš prostě doma čertíka no :slight_smile:

Jáji u nás je taky uspávání příšernýýýý, ale většinou neřve tak hystericky jako v kočárku. To jídlo se u vás vyřeší snad tím přestupem na UM :wink:

Vladi tohle dělal Štěpán jako úplně malý miminko, že řval už při oblíkání ven a pak v kočárku, ale jen než jsme vyjeli z domu, pak ztichunl. teď je to mnohem horší, fakt vydrží řvát klidně hodinu bez pauzy, nechápu, že ho nebolí v krku...
Jinak noc na chatě nic moc, uspali jsme ho v naší posteli, pak po nějaký době přendali do tý jeho cestovní postýlky. Tam spal 3 hodiny a probudil se se strašným řevem, asi se mu něco zdálo nebo nevim. Ale byl jak v tranzu, vůbec nás nevnímal a ječel jak siréna hrozně dlouho. No a zbytek noci spal s náma :unamused:
4. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz
Alí na vítání asi taky nejspíš nepůjdeme, nějak mi to přijde divný vítat na světě roční dítě :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz
To mohlo být fajn, sedět a grilovat....já jen od té doby, co máme Kubíka, tak už si to tak neužívám, už myslím, na to, že ráno nebudu moc dospávat do 11, ale budu muset fungovat...
Ale taky když tady čtu, jak holky chodíte na celodenní výlety, tak závidím, neumím si to představit.... :angry:
4. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz
Ahoj holky,
tak včera zase hrůza, po příjezdu domů měla zase 38, večer vůbec nechtěla spát, dělala takový scény jaký jsme u ní ještě nezažili. Spala skoro v kuse do 6:30, to dostala mlíko a usnula do 9, takže je vidět že jí fakt není dobře. Ráno měla v plíně zase zeleno, tak jsme šli k mudře. Vypadá to na něco střevního, ač nemá průjem často a vodovej, ale je zelenej. Takže máme dávat hylak, nutrilon comfort místo hami, mrkev s rýží, a zvláštní šťávu od hippu - odvar z rýže a mrkve Pokud se to do středy nezlepší tak kontrla a výtěr. Teplotu srážet až nad 38 Nejdřív si myslela že by to mohlo být k zubům, má dolůní dáseň nateklou ale zatím to prý nevypadá a když viděla to zelený v plíně tak řekla toto.

Takže zítra rušíme plavání a nastoluju klidový režim, jdu jí udělat pelíšek v obýváku a budeme koňovat
4. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz
autor
Holky já se asi picnu. Bětka nechce spát :angry: Už je to třetí den, kdy dopoledne jí prostě nemůžeme uspat. Myslela jsem, jestli to není tím, že je tady manža, ale já už se jí snažím asi půl hodiny uspat a nic :angry:
A přitom kňourá, je protivná a mne si oči. Tak fakt nevím teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kačí tak to je teda děs s tím řvaním v kočárku. :sweat_smile: U nás teda sporťák zabral. Nám nejde úplně do lehu, ale do skoro lehu a i z něj Bětka něco vidí a stačí to. Můžeme být venku dlouho :sweat_smile:
4. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz
Ahoj Hani, to je mi líto, že Káje není dobře :frowning2: tak snad se z toho brzy dostane, kočička :wink:
my jsme nebyly plavat už 6x a ve středu nám začíná další kurz, budeme nahrazovat každý týden 2x :unamused:
hlavně opatrně s Patralenem, nám asi zvýšil jaterní testy, já ho dávala asi moc často :frowning2:
4. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz
autor
Hani tak ať se z toho Kája brzo vyhrabe :frowning2:

Martí ty jo, to jste toho teda zameškaly :pensive: To aby vá dali už celý jiný kurz zadara, ne? :fearful:

Bětka mě naštvala. Hodila dudla na zem a spát nehodlá. Tak šla do centra. Chovat jí nebudu, si to nezaslouží. Kňučí jako že chce spát a pak nespí?
4. kvě 2009 v 11:18  • Odpověz
Kačí to jsem chtěla, ale nejde to, jsem naštvaná a navíc pokud nezaplatím ten další, tak nemůžu ani nahrazovat ten minulý, asi se tam ve středu pěkně pohádám!hrozně mě to naštvalo :angry:
4. kvě 2009 v 11:21  • Odpověz
chci zjistit, jestli je to takhle všude, jinak bych od září chodila někam, kde budou tolerantnější!
4. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz
Hani taky vám přeju ať co nejdřív je "princezna" :slight_smile: zdravá :slight_smile:
4. kvě 2009 v 11:24  • Odpověz
no holky tak kojeni je hezka vec ale po hodine a pul zacal plakat a pak rvaaaat, ted zfutroval 120 UM
4. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz
Jáji tak ho netrap a dávej prso i UM, budete spokojenější oba :wink:
4. kvě 2009 v 11:28  • Odpověz
on prso nechtěl, vzal si jen UM :unamused:
prostě je to chlap a potřebuje více, to je ok :wink:
nevim zda neprestat kojit úplně když ho to nezasytí ani na dvě hoďky a v noci vydrží jen díky tomu že spí a hlavně nepřibírá :frowning2:
4. kvě 2009 v 11:30  • Odpověz
ty jo 120 jo?? To má asi chudinka malej hlad....určitě pláče proto :unamused:
4. kvě 2009 v 11:30  • Odpověz
já bych nepřestávala, přece jen tam má obranné latky, tak koj třeba 3x denně a zbytek UM, je to škoda přestat úplně, ale je to na tvém rozhodnutí :wink:
4. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz
vladi..no po necelých 2 hodinach od kojeni
autor
Martí tak to je fakt přístup teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: Přesně jak píšeš, šla bych jinam. Teda samozrřejmě potom, co bych si nahradila ty hodiny :angry: Já se jim divím, dneska, když je všude plavání fůra, tak budou dělat ofuky, jo? :stuck_out_tongue_closed_eyes: To je hnus, velebnosti, jdu blejt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:

Jáji tak dej jednou prso a jednou UM.

Bětka teď začla bulet v centru. Tak mi řekněte, co s ní mám dělat :rolling_eyes:
Jáji...já vím, že tě to to štve, ale já bych to nechala už být.....trápit sebe i jeho....podívej někdo nevydrží kojit ani zdaleka tak dlouho jako ty....
autor
Já bych teda taky kombinovala MM a UM. Když MM je ...
4. kvě 2009 v 11:33  • Odpověz
marti,,,já se bojím abych zas nedostala zánět, taky se toho nechci vzdát, chtěla bych kojit třeba v noci aspon

fuj ted mi ze spani zalapal po dechu :confounded:
4. kvě 2009 v 11:33  • Odpověz
Kačí prý musej platit bazén, i když neplavem, tak proto, zjistim jak je to jinde :wink:
4. kvě 2009 v 11:34  • Odpověz
tahle krize uz trva 3 týdny určitě :frowning2:
4. kvě 2009 v 11:34  • Odpověz
no Jáji uvidíš, já bych zatím trochu kojila a když by vyloženě nechtěl, tak bych asi skončila, ale zkus ještě vydržet...a co dáváš za umělé?
4. kvě 2009 v 11:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.