• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
ona volá táta na každýho chlapa co venku potkáme :wink: i na smradlavýho dezdomovce :grinning:
2. dub 2009 ve 12:53  • Odpověz
Jáji a ty ještě usneš, když jste vzhůru v 7? to mě by nešlo....
2. dub 2009 ve 12:54  • Odpověz
autor
Martí :grinning: :grinning:
To je teda číslo ta Nelinka :grinning:
Ale když na ně zatím jen volá, tak dobrý. Až je začne tahat domů, to bude horší :grinning:
2. dub 2009 ve 13:01  • Odpověz
to nééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted koukám co jsem to napsala za blbost, myslím samo bezdomovce :grinning:
to je krásně, co? já ted peču lívanečky pro návštěvu, chtěla jsem upéct koláč nebo bábovku, ale tohle jim myslím bude víc chutnat :wink: a ještě budou fondue :slight_smile: a hned jak to dodělám frčíme na sluníčko, snad nás zbaví rýmy :wink:
2. dub 2009 ve 13:06  • Odpověz
autor
Hele víš, že jsem si toho ani nevšimla? Nějak to můj mozek přečetl jako bezdomovce :grinning:

Hm, lívanečky. A třeba s borůvkovou marmoškou a bílým jogurtem :grinning:
No já tu mám ještě půlku Krtka. Dáme si s kámoškou :wink:
Ale až se vrátíme z venku. Se tam těším jak malá :grinning:
2. dub 2009 ve 13:08  • Odpověz
no krtečka bych si taky dala, mám ho tu koupenej, ale pořád to odkládám :wink:
2. dub 2009 ve 13:15  • Odpověz
autor
Tak patlačka je to teda děsná, ale je to mňamka, to se jim musí nechat :sweat_smile:
2. dub 2009 ve 13:35  • Odpověz
No jo, je tu mrtfo, všicí jste venku :wink: Se nedivím, my jsme právě dorazilly domů.

Kyčle máme za sebou, doktorka to tu asi čte, páč dneska byla jak milius a i Kája řvala míň. :sweat_smile: Kyčle máme ok, jadýrka už jsou a na kontrolu už nemusíme

Venku bylo tak náááááádherně, že jsem si domu koupila osení, do toho nějaký vajíčka, zajíčka, kuřátka a pak krásný narcisky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Káje jarní čepičku a bodýčko s kr. ruk. a pak jsme si sedly venku na lavičku, vzala jsem si Káju na klín a kochaly jsme se kolemjdoucíma Prostě krásnej den. To sluníčko mě fakt dobíjí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jak u vás? Doufám že všechno ok. :wink:
2. dub 2009 v 16:39  • Odpověz
Alí zítra budu mít čas cca do 14, pak chce přijet babí, dneska to nezvládla. Bude nám hoďka a půl stačit? Nebo se můžeme sejít i před obídkem, kdybys chtěla, jestli bude pěkně a můžeme třeba k Hostivaři. :dizzy_face:
2. dub 2009 v 16:40  • Odpověz
Tak my jsme byly celé odpo venku, byla to paráda, Nelinka měla premiéru na písku a moc se jí to líbilo.Krásně si hrála s kyblíkem a Kačka jí vozila na skluzavce, chechtala se nahlas :slight_smile: ted usnula vyřízená v kočáru, tak já jdu v rychlosti vytřít a chystat pohoštění pro návštěvu :wink:
kéž by už bylo takhle každý den, je to úplně jiný, když je hezky :wink:
Hani tak prima, že máte kyčličky ok :wink:
2. dub 2009 v 16:53  • Odpověz
my byli venku 3,5 hodky na Vyšehradě a dolu na Folimanku, paraaaaaadaaaaaaa
2. dub 2009 v 17:00  • Odpověz
Když bude takhle hezky, tak bysme měly podnikat něco společně :dizzy_face: Mně to samotnou venku trochu nudí :sweat_smile:
2. dub 2009 v 17:03  • Odpověz
Hani no jasně, jsem pro, třeba procházka do Krčáku by byla fajn :wink:
2. dub 2009 v 17:04  • Odpověz
A kudy tam chodíš? Já to znám jen od Roztyl :confused:
2. dub 2009 v 17:06  • Odpověz
Ahojky,
to je parádní počasí, konečně jsme se dočkali co? :slight_smile:
My byli dneska na procházce 3 hodiny, ale z toho jsme teda nějakou dobu strávili po nákupech. Koupila jsem Štěpánkovi v tescu dvě trika s dl. rukávem, mikinu a malou termosku (na UM). A v hračkářství jsme pořídili opičku Žofku od Lamaze a pak tzv. zábavnou svačinku, nevim jak to popsat, tak dávám odkaz: http://www.spuntik.cz/lamaze-zabavna-svacinka-2008/ - chci to dávat na kočárek a pak později na jídelní židličku. A vlastně ještě dvě lahvičky Avent, ať to nemusim pořád mýt a vyvářet.
Venku jsme pak seděli chvíli na lavičce (byla s náma moje mamka) a já byla jednu chvíli v tričku s kr. rukávem :slight_smile:
Zítra jedeme na takovou akci s partou na hory (až do neděle), tak snad tam bude taky teplo a hlavně nechci žádný sníh už ani vidět!!! Takže večer začnu asi balit, zítra musim ještě něco navařit a nachystat s sebou. Mám z toho trochu obavy, bude nás tam hodně, tak snad to Štěpánek zvládne. A hlavně se bojim abych něco důležitýho nezapomněla zabalit.

Matru tak Nelinka si UŽ hrála na písku jo? To je super :grinning:

Musim jít, přišel táta-děda.
2. dub 2009 v 17:06  • Odpověz
Hani většinou z Krče, seběhnu kopec z Budějáry a u hospody U labutě vlezu do lesa :slight_smile:
Katchu: ahoj, už jsi zdravá? Žofku od Lamaze taky máme :grinning: jako jedna z mála se mi líbí, ještě je dobrej sob Eda, ostatní je na můj vkus barevně přeplácané :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a hory budou v tomle počasí prima, bude teplíčko i sníh, i když asi mokrej,to si užijete, neboj, já bych hned někam vyrazila :slight_smile:
2. dub 2009 v 17:11  • Odpověz
Ahoj katch, tak to byly taky dobý nákupy :dizzy_face: Lamaze hračky máme moc rádi, Žofku máme taky, ale jen tu malou, pak Tygra Bonifáce a poděděnou svetlušku Freddie, tu má Kája nejradši :dizzy_face:

marti a jo vidíš to, já mám mezery v tom kam se dá kudy jít :grinning: To úterý platí? Myslíš že bude potom Kája použitelná? Že bychom se třeba trochu courli, když bude hezky, oběd jí můžu vzít s sebou.
2. dub 2009 v 17:18  • Odpověz
jasně, platí :wink: a cournou se můžeme, má být hezky :wink: myslím, že Kája bude víc v pohodě než ty :slight_smile: mě to taky bolelo za Neli....
2. dub 2009 v 17:24  • Odpověz
Ahooooj, holky, je to super počasí, ale nějak moc vedro, zdá se, že jsme přeskočili duben a vlítli rovnou do května... No, my tak dlouho s Ondrou na jedné procházce nebyli - on bývá brzy protivnej, takže jsem byla 1,5 hodiny od 11:40, a pak 1,5 hodiny od 15:30. Metitím uvařila večeři a umyla dvě okna.

Hanko, nám bude bohatě stačit hodina, tedy Ondrovi, a mohla bych zase skončit u našich:slight_smile:.
2. dub 2009 v 17:26  • Odpověz
no o tom mi něco povídej, dneska na kyčlích byl před námi chlapeček, rok a půl, byly jsme s ním v ordinaci, ten bulil úplně neuvěřitelně a mně se z toho chtělo brečet taky, ač jsem věděla že mu nic zlého nedělají, ale strašně mi to rvalo srdce. No jsem na sebe s těma naušnicema zvědavá :sweat_smile:
2. dub 2009 v 17:27  • Odpověz
Hanko, kde se sejdeme? Já přijedu 154 nebo 271 k metru.
2. dub 2009 v 17:31  • Odpověz
Tak já jdu kojiti, zatím páááá. A pak posĺední okna a zasklení.
2. dub 2009 v 17:32  • Odpověz
No tak se můžeme sejít klidně přímo na Hájích, jak je konečná autobusu, já si tě tam vyčíhnu :grinning:
2. dub 2009 v 17:34  • Odpověz
Ducky,,,to bysme mohly příští týden okolo Vltavy, když má být hezky néééé???
2. dub 2009 v 17:35  • Odpověz
jáji to to máte k Vltavě tak blízko jo??? :confused:
2. dub 2009 v 17:37  • Odpověz
Tak Vy se můžete brouzdat takhle snadno kolem Vltavy, jo? To mně stačilo, když jsem se tam musela v úterý doplahočit od nás z Hájů. Ale procházka po nábřeží byla hezká, to jo.
2. dub 2009 v 17:49  • Odpověz
nooo, já sjedu busem dolu ke Kačce na Dvorce a jsme hned u vody :grinning:
2. dub 2009 v 18:00  • Odpověz
No, tak to máte dobrý holky:slight_smile:.
2. dub 2009 v 18:20  • Odpověz
Okna vypucována, huráááááá. Jupííí, juchůůů, není to sice beze šmouh (nepřišla mi kamarádka s Clinem v kabelce:slight_smile:, ale je to čisté od prachu a to je pro mne důležité.
Ondra na mne jukal, výskal si, kňoural, a říkal něco jako ta-ta a mam:slight_smile:.
2. dub 2009 v 18:21  • Odpověz
Ahooooj,my byli taky na Vyšehradě,zrovna jsme odcházeli,když Jarmilka vcházela:slight_smile:.....Jajinko tys nás neviděla a já se tak ohlížela,ale všichni koukali na kloučka co si tam lehl na zem a nejde a nejde k máme..
2. dub 2009 v 18:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.