• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
marti...dávám bebu, někdy mi přijde že ho z toho bolí bříško ale vykákne se a je mu fajn, trochu kojit budu ale musím mu dávat i UM jinak mi umře hlady :frowning2:
4. kvě 2009 v 11:51  • Odpověz
to jo, hladovej bejt nemůže, to je jasný
4. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz
vydrž, nějak se to vyřeší, at tak nebo tak :wink:
4. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz
uf, tak jsem to tu nějak upravila, dítě bulí :frowning2: a zjistila jem že má vyrážku na zádech, tak to možná bude ta 6. nemoc
4. kvě 2009 v 11:55  • Odpověz
Hani :frowning2: tak aspon byste jí měly za sebou, vid, je to hrozný to marodění, já ti zrovna chtěla napsat, že vyrazíme do toho Krčáku, no ale co, stejně prší, tak až budete ok, doufám, že my pak zase neonemocníme....
4. kvě 2009 ve 12:00  • Odpověz
a u té 6. bývá průjem, to jsem nevěděla....
4. kvě 2009 ve 12:00  • Odpověz
marti...držím ale moje nervy pomalu odchází
4. kvě 2009 ve 12:13  • Odpověz
jo to věřim, ale bud ráda, že je zdravej, to je nejdůležitější, papání vychytáte :wink:
4. kvě 2009 ve 12:20  • Odpověz
no snad jo, nějak to zkoulím, dneska si od kámošky půjčuju váhu
4. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz
aby tě ta váha ještě víc nestresovala, já jí právě proto nikdy neměla, protože jsem blázen a vážila bych 10x za den a řešila bych, že nepřibýrá :wink:
4. kvě 2009 ve 12:26  • Odpověz
autor
Tak Bětka má v sobě skleničku špenátu s bramborem, zapila to šťávičkou a je v posteli. Tak snad už usne, potřebuju jít umýt koupelnu a záchod :rolling_eyes:

Martí to jako platí extra každému bazén? Co to je za blbost? :astonished:
No, fakt bych šla jinam :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hani tak ať vás to hlavně brzo pustí. Aspoň že je hnusně, co? To potom není tak hrozný být doma. :frowning2:

Jáji tak hlady určitě být nemá, ale zkusit to kombinovat, aspoň na začátku, abys prostě přestávala postupně a ne naráz. Když už jsi jednou měla zánět ... :frowning2:
4. kvě 2009 ve 12:26  • Odpověz
marti..ja jen potrebuju vedet kolik ode me vypije, jestli dost a je to slabe mliko a nebo malo a mliko se ztraci
4. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz
Kačí ne, ona myslela, že měsíčně musí zaplatit určitopu sumu za bazén a že když pak třeba 10 dětí hodně nechodí, tak by ten další kurz neplatili a ona by neměla z čeho platit ten bazen, ale je to blbost, protože zase tolik dětí nemarodí, no uvidím co s tím vyvedeme...možná je to tak všude, nevím...
4. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz
Jáji tak to jo :slight_smile:
a Neli už spí, hurá :dizzy_face:
4. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz
autor
Martí to je stejně pitomina. To je jako by třeba v Podolí chtěli najednou jiné vstupné, protože jim chodí málo lidí :stuck_out_tongue_closed_eyes: No, uvidíš, jestli to takhle mají všude, tak je to dost na palici a jen mě to utvrzuje v tom, že naplavání chodit nebudeme :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A Bětka taky spí, hurááááááá. Jdu si najít něco k obědu a pak musím na tu koupelnu. Teda pokud to všechno stihnu :sweat_smile: , než se vzbudí.
4. kvě 2009 ve 12:36  • Odpověz
no na to kolik to stojí by mohli být opravdu milejší, ale co nadělám, jinak se nám tam hrozně líbí, lektorka je fajn a máme tam tu saunu a výřivku, nechci jinak a navíc chodím s kámoškama, jenže ty mají děti zdravé a vůbec ještě nechyběli...
4. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz
a jdu taky něco sníst :wink:
4. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz
autor
Martí asi tak, měli by být milejší. A i právě proto, že těch plavání je teď celkem dost. To jako nestojí o klienta? :fearful: Bohužel to jsou prostě Češi, ti si ničeho neváží. :angry:
A kámošky by jinam chodit nechtěli?
Tak hlavně snad už si to Nelinka vybrala a už bude zdravá jako řípa :confused:
4. kvě 2009 ve 12:43  • Odpověz
Ahoj holky, to je dneska venku hnusně, co ??? Odpoledne už by pršet nemělo, tak snad na chvili ven půjdeme...MM začal horečkovat - má 39, tak tu lítám jak hadr na koštěti - okolo malé a okolo MM. No doufám, že je to jen chřipka a brzy ho to přejde. On se včera jel projet na motorce a asi trochu ofouknul :frowning2:

Jaji: koukám, že řešíš kojení a UM...u nás se to kojení zlepšilo, začala jsem pít čaje a pískavici a mlíčko je :slight_smile: někdy vystačí i celý den, jindy musím dokrmovat UM. Ale my Bebu odbouraly...Adrianku z ní bolelo bříško...tak jsme na Nutrilonu Comfort (ten je proti bolení bříška) a naprostá pohoda! Pokud máš tu Bebu H.A. tak v ní je právě něco co bolení bříška způsobuje. Pokud by jsis chtěla malého převážit kolik vypije tak klidně přijeď, já váhu mám.Není problém :grinning: . Jo pojem slabé mléko prý neexistuje, říkala laktační poradkyně co tu byla...je jen přední a zadní. Zkus po kojení ještě odstřkat, to zadní je takové víc bílé a mastné - někdy i smetana.

Hodila jsem do albíčka nové fotečky :wink:
4. kvě 2009 ve 12:44  •  2 děti  • Odpověz
autor
Alí ahoj, tak čtu, že máš teď doma vlastně dvě miminka, co? :grinning: Tak hlavně aby manžovi bylo brzo lépe. A bacha na mexickou chřipku :frowning2:
4. kvě 2009 ve 12:55  • Odpověz
no tak jsem snad konečně tady. u káji šťáva z lékarny nezabrala, prostě z lahve nic jinýho než mlíko nechce a lžičky si vzala cca 3 :confounded: tak dostala skleničku první lžička mrkev, hylak jsem do ní naprala takovým tím dávkovačem od nurofenu, naštěstí je toho jen 1 ml, ale je to kyselý jak... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

martí já nevím jestli u 6. bývá i průjem, bůhví co jsme chytli no... dneska to vypadá že teplotu nemá, tak uvidíme, každipádně jsem si objednala v lékárně teploměr ušní a čelní, protože v zadku už se nechce nechat měřit a i v noci když ji chci změřit tak abych ji nebudila, stojí teda 690, ale myslím že je to dobrý vynález no..

jdu zkouknout fotešky, na úklid je času dost :wink:
4. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz
ducky: no vlastně mám :grinning: jen to větší mimino = MM spí víc než to maličké :grinning: On má jen horečky, jinak nic ... ale taky mě ta mexická chřipka hlodá, ale od koho by jí chytil, to nevím :frowning2:

Co ten srazík? Nepropásla jsem něco? Vím, že tamten byl zrušen...
4. kvě 2009 ve 13:09  •  2 děti  • Odpověz
alí fotky krásný :dizzy_face: ondra je fešák
4. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz
kam jste se všechny poděly? jsem dala dítě ležet do postýlky, tak si tam brouká, ale snad za chvíli vytuhne a tady nikdo :frowning2:
4. kvě 2009 ve 13:43  • Odpověz
pri...no já mám obyč bebu, jinak po kojení mi moc odstříkat nejde, nicméně když už tak je to to zadní mlíčko, tak já nevím co je za problém
4. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz
Ahoooooooooooooj maminky!
Venku je to tedy děs běs hnus. Jsem zase prolitá až běda. Byli jsme na cvičení, na poště a na malém nákupu. Jsem docea utahaná, ještě asi nejsem zcela zdráááááva. Ale zítra nás odpoledne čeká první hodina v bazénu, tak jsem moooc zvědavá. Ovšem musím najít plavky a doufat, že se do nich jako velryba ještě vejdu...

Teď půjdu krmiti za chvíli a pak si Vás dočtu, zase jste brebentily:slight_smile:.
4. kvě 2009 ve 13:58  • Odpověz
autor
Alí-Pri, já si myslím, že se tý chřipky tak bát nemusíme, jen bych teď vše konzultovala s dr. :wink:

Holky co dokrmujete, jak dlouho po malé skleničce k obědu vaše dítě opět jedlo?
Bětka totiž někdy řve hlady už ve 14 (oběd má tak od 11.30-12) a někdy jí až klasicky v 15 :fearful:
Fakt nechápu.

Jo a holky co máte lehátko Fisher Price, víte co ta moje opice dělá už asi 3 dny? Přitáhne se za tu hrazdu do sedu :grinning:
4. kvě 2009 ve 14:10  • Odpověz
Katko vydrží po skleničce 3 hodiny, dávám už ale ty velký, ale vydržela i po malých :wink:

Přitahování v lehátku známe ale dáváme radši vepředu tu podpěru, páč se jendou tak přitáhla, že se málem překlopila :sweat_smile:
4. kvě 2009 ve 14:14  • Odpověz
autor
Hm, tak to Bětka vydrží jak kdy :sweat_smile: Tak uvidíme. Ona je ale hubeňour, takže zatím to asi nijak řešit nebudu :wink:
My tu podpěru máme furt, jen když jí chci uhoupat, tak jí sundám :sunglasses:
Ona se přitahuje všude jinde, ale v lehátku to objevila až teď. Asi proto, že tu hrazdu tam hodně dlouho neměla :grinning:
4. kvě 2009 ve 14:33  • Odpověz
já si asi normálně půjdu udělat krupicovou kaši :sweat_smile:
4. kvě 2009 ve 14:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.