• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
holky já už mám zase tlamu samej beďar, pořád jeno okolo pusy :angry: nevíte co na to platí? se asi budu muset objednat na kožní
4. kvě 2009 ve 14:37  • Odpověz
autor
Já musím konečně jít něco dělat. Musím upéct tu prošívanou deku :sweat_smile:

A já mám teď dv na bradě :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale jinak se mi moc nedělají, tak nevím. :confused:
4. kvě 2009 ve 14:53  • Odpověz
já tady kmitám.....čekáme kolem 6 návštěvu, tak dělám jednohubky.....a doufám, že Kubíno bude roztomilej a ne mrzout :slight_smile:
4. kvě 2009 v 16:44  • Odpověz
autor
Já mám buchtu už upečenou, ale Bětule spala jen hodinu, čímž mi udělala čáru přes rozpočet a tak koupelna stále umytá není :frowning2: Tak to udělám až večer. :wink:
4. kvě 2009 v 16:53  • Odpověz
autor
Holky tak teď si Bětka sedla v lehátku i bez hrazdy. Chytla se jen krajů a šup :grinning:
Jinak jí to zatím ale nejde, tak uvidíme, kdy se posadí doopravdy :wink:
4. kvě 2009 v 18:02  • Odpověz
tak super katko, já už se těším až poleze, bude sedět a tak..zatím nikde nic :unamused:
4. kvě 2009 v 18:21  • Odpověz
autor
Hani tak já se těším jen na to sezení, páč to ulehčí mnoho věcí :wink: A pak teda ještě až s ní bude rozumná řeč a řekne mi třeba proč pláče :sunglasses: Na to si ale budu muset ještě počkat :grinning:
4. kvě 2009 v 18:23  • Odpověz
jo tak na mluvení se moc netěšim, to mi stačí u ségry, má papulu pěkně prořízlou, naposled řekla že je kája pitomá :grinning:
4. kvě 2009 v 18:24  • Odpověz
autor
Teda :angry: :grinning: No, mluvení bude sranda. Ty děti, ta jejich bezbřehá upřímnost :sweat_smile:
Jsem zvědavá, jaké mi Bětka připraví horké chvilky :sweat_smile: :grinning:
4. kvě 2009 v 18:26  • Odpověz
tak malej ted vypil 70ml ode mě a stačí mu to, odpoledne ve 4 ode mě a pak hned 90ml beby, tak nevim kde je chyba
4. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz
jáji no třeba mu to prostě nestačí no :frowning2: když tak holt budeš dokrmovat, on se svět nezboří a na laktační lize nestojí celá společnost, hlavní je, aby Tomáškovi bylo fajn a dobře prospíval :wink:
4. kvě 2009 v 19:53  • Odpověz
Jinak my jsme dneska konečně celý den byly bez teploty, hurá!!! Zítra ale cinknu naší drce, ohledně té vyrážky, tu ráno ještě neměla, tak snad to byla ta šestá nemoc no..
4. kvě 2009 v 19:54  • Odpověz
tak je to tak, zkusila jsem počkat 15 minut a dát příkrm a vyžahnul 60ml beby :frowning2:
4. kvě 2009 ve 20:22  • Odpověz
Hani tak prima, že je Kája lepší :slight_smile:
Jáji nic si z toho nedělej, prostě ho budeš přikrmovat a hotovo :wink:
4. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz
marti...jo jo budu, dala jsem na radu Kačky a počkala 15minut a on si vzal
4. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz
Hezký večer,
tak Ondra právě řičí v postýlce, no, po docela dlouhé době řve před nočním spánkem, no, necháme ho, ať si zvyká, že touto dobou už se spinká.

Hanko, to ráda čtu, že jste bez teploty.
4. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz
Spinká, usnul docela rychle, asi za pět minut.
4. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz
autor
Jáji tak to jsem ráda, že to zabralo :wink: :grinning: Tak budeš teď dokrmovat a třeba se to zase rozjede. Uvidíš. :wink:
A když ne, tak se taky nic neděje, hlavně aby byl Tomík spokojenej a ty taky :grinning:

Alí u nás byl dneska taky malý pláč před spaním. Manža tam byl asi 3x a pak najednou ticho a Bětka spala :slight_smile:

Hani tak jsem zvědavá, co ti dr. řekne. Co Káju tak potrápilo :pensive:
4. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz
Katko, takže Bětka si na zeleninku zvykla a chutná jí?
Já jsem zvědavá na ten bazén, zítra odpoledne začínáme.
4. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz
autor
Alí naprosto bez křečí. Zatím jí všechno (ťuk,ťuk) a to dostala jednou už i masíčko :wink:
Dokonce mi i jí, když uvařím brambor, rozšlehám ho a smíchám se skleničkou, třeba s mrkví :grinning:
Ona hezky papá už od novorozence, se přisála hned jako klíště :grinning:
4. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz
To Ondra mlíčko taky pěkně od malilinkata sosá, tak jsem zvědavá jak se bude tvářit na jinou stravu.
Tak už i masíčko, jo? Holka šikovná.
Smolím tady tu stížnost na poštu, počkala jsem si ještě na nějaké nedodané zásilky a budu rejpat a kritizovat. Šmejdi jedni. Teď jak jsem byla nemocná a byla celé dny doma tak tu prý byli dvakrát, kreténi.
4. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz
autor
Já myslím, že Ondrášek to zvládne taky bez problémů :grinning:
Ještě s tím, jak je zvídavý, myslím, že se mu to bude líbit. Bude to něco jiného a nového :grinning:
Už zase pošta, jo? Tak já jsem byla teď překvapená, že s tím Hami balíčkem zazvonil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Mimochodem už ti to přišlo?
4. kvě 2009 ve 22:07  • Odpověz
čááááááute, jsme koukali na horor :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2009 ve 22:13  • Odpověz
autor
A na jaký Hani? :astonished:
4. kvě 2009 ve 22:15  • Odpověz
no, pátek 13. ten novej a bylo to fakt trapný, mám horory docela ráda, ale když jsou dobrý a není tam toho moc vidět a tohle byl pravej opak :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak kája lepší, vyrážku má teda úplně všude, ale asi ji to nesvědí, usnula jak nemluvně, pravda, v divný poloze, ale co no.. :grinning:
4. kvě 2009 ve 22:16  • Odpověz
autor
Aha :wink: Já mám horrory ráda jen některé. Třeba Saw mi přišlo blbý, za to novobodý Kruh byl fakt hustej. To jsem místama ani nedýchala :sweat_smile:

Tak snad bude Kája brzo dobrá :frowning2:
4. kvě 2009 ve 22:22  • Odpověz
jj doufám že bude, uvidíme, každopádně je fajn, že nemá tu teplotu a dneska tu už i řádila.

mně se teda saw I. líbilo, bylo to zase něco novýho, ale ty další díly byly blbý. Ale už si ani nepamatuju co mně fakt chytlo
4. kvě 2009 ve 22:23  • Odpověz
autor
Tak já vím ten Kruh a pak se mi skoro do konce líbilo s Cruisem Válka světů, ale tím koncem to pos.ali :angry:
4. kvě 2009 ve 22:27  • Odpověz
jj, válka světů dobrá, ale to moc není horor. Jestě se mi líbilo I am Legend s Willem Smithem, ale to taky nebyl moc horor
4. kvě 2009 ve 22:32  • Odpověz
Tak house teď operuje dítě v děloze
4. kvě 2009 ve 22:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.